1984 1986 1987 1988 Nieuwbouw Autoschade Van Spi Alhoewel wij al druk doende zijn met nieuwe projecten in de volgende eeuw, konden wij het niet laten om op de valreep van het millennium nog eens rustig door ons fotoboek te bladeren. |0B0 de Bouwers, opgericht in 1975, heeft in de afgelopen 25 jaren vele Leidse en regionale (ver)bouwplannen PROIECT PROIECT I Vjlfumsiuji. 1 gerealiseerd. Dit gebeurde in opdracht van gemeen- PROIECT ten, bedrijven en woningbouwverenigingen. Daarnaast hebben wij met veel plezier gewerkt voor particulieren. Ons profiel van een flexibele regionale bouwonderneming met aandacht voor kleinschalig maatwerk én de organisatie om grote bouwprojecten aan te pakken, zullen wij in de toe komst blijven koesteren. Inmiddels groeit onze afdeling projectontwikkeling op voorspoedige wijze. |0B0 de Bouwers richt zich daarbij voornamelijk op beeldbepalende stads projecten. Want ons hart ligt onomwonden bij Leiden. De afgelopen jaren hebben wij ruime ervaring opgedaan hoe om te gaan met deze prachtige, monumentale, universiteitsstad omringd door een dynamisch omgeving met hightech PROIECT bedrijfsleven. De staf van |0B0 de Bouwers wendt deze kennis graag aan om Leiden nóg mooier te maken. Naast de bouwactiviteiten die wij voor onze opdrachtgevers ontplooien, bedenken wij daarom graag zelf plannen. Een stad blijft altijd in be weging. Op de valreep van het millennium blikken PROIECT JOoksiec^U PROIECT wij weliswaar met voldoening terug, maar meer nog kijken wij vol verwachting uit naar de uit dagingen die voor ons liggen. |0B0 de Bouwers is als dynamische bouwonderneming volledig millenniumproofl Aan de vooravond van een nieuw jaar, een nieuwe eeuw en een nieuw millennium wensen wij iedereen een goede gezondheid toe en veel per soonlijk geluk. Daarnaast hopen wij dat het jaar 2000 voor u een symbolisch begin mag zijn voor vele nieuwe uitdagingen. Wij hebben er in elk geval veel zin in; JOBO de Bouwers ontwikkelt en bouwt PROIECT 1 N euwbou* v' IOBO de Bouwers is een bloeiende regionale bouwonderneming met vele disciplines, waaronder een eigen afdeling projectontwikkeling. Deze afdeling bundelt tientallen jaren ervaring op het gebied van kleinschalige invulling van witte vlekken in (binnen) steden tot en met de ontwikkeling van prominente industrieterreinen en woningbouw. De afdeling projectontwikkeling ontwikkelt ideeën van schets tot uitvoering. Ze selecteert bouwlocaties en regelt aankoop en financiering van de projecten, dan wel zelfstandig dan wel in samenwerking met bedrijven, gemeenten of instanties. IOBO de Bouwers heeft naam gemaakt met maatwerkprojecten die in nauwe samenwerking met (overheids)instanties en toekomstige ge bruikers werden gerealiseerd. Voor de toekomst staan nog vele gezichts bepalende projecten op stapel. Daarmee hoopt IOBO de Bouwers niet alleen nu maar ook in de volgende eeuw zijn bijdrage te kunnen leveren aan succesvol le woon-, werk- en recreatieprojecten. |0B0 de Bouwers - Admiraalsweg 4 Leiden - 071-5227225 Directie IOBO de Bouwers:

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 26