(senior) bestuurlijk/juridisch medewerker (senior) inspecteur bouwvergunningen inspecteur bouwtoezicht gemeente Haarlemmermeer Ik ben Chantal en ik werk bij de sector Vergunningen en Handhaving van de Dienst Openbare Werken van de gemeente 1 Haarlemmermeer. Deze sector bestaat onder meer uit de afdelingen Bouwvergunningen, Bouwtoezicht en Algemene Juridische Zaken. Voor lopende ontwikkelingsprojecten en nieuwe plannen zoek ik enthousiaste en positief ingestelde collega's die zich net als ik voor de volle 100% inzetten. Ik zoek een... die als breed georiënteerde jurist de bestuurlijke en juridische toetsing verzorgt van het werk van de gehele sector Vergunningen en Handhaving. Maximaal salaris 7.819,- Ik zoek een... die zich als klantgerichte, technisch adviseur buigt over bouwaanvragen en sloopvergunningsaanvragen. Maximaal salaris 7.293,- Ik zoek een... die als bouwkundig professional toeziet op d§ naleving van de bouwvergunningen en illegale bouwactiviteiten opspoort. Maximaal salaris 6.090,- Ooit een karakteristiek polderlandschap nu hét economisch kloppend hart van de noordelijke Randstad. Met haar 110.000 inwoners, één van de top-20 grootste gemeenten van Nederland. Als vestigingsplaats van de luchthaven Schiphol heeft de gemeente Haariemmermee een grote aantrekkingskracht op het internationale bedrijfsleven. Niet vreefnd dus dat de gemeente Haarlemmermeer "hoogwaardige-bedrijfsterreinen en- kantorenparken ontwikkelt en nieuwe woonwijken realiseert. f En niet te vergeten de Floriade in 2002. Is Haarlemmermeer ook jouw werkplekl Ben jij ondernemend, zelfbewust en creatief met je vak bezig? En... werk je ook graag in de sfeer van "no nonsense met een hart Dan is de gemeente Haarlemmermeer ook jouw w erkplek. Bel naar JS Consultancy voor meer informatie of kijk op www.jsconsultancy.nl/campagnc Waag het uitgebreide informatiepakket op. Direct solliciteren kan natuurlijk ook. Bel, mail of schrijf naar JS Consultancy, t.a.v. Wendv Homan, 023 - 55 12 333, homan@jsconsultancy.nl, Spaarne 17» 2011 CD te Haarlem.

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 58