irsoneel Personeel Personeel Personeel Personeel o ÜD QÊ Carrière bij Berk BERK Universiteit Leiden een goed klimaat voor kwaliteit /orderd Assistent-Accountant (m/v) OUNTANTS EN BELASTINGADVISEURS Administratief medewerker m/v 40 uur p/w Receptioniste/typiste m/v 20 uur p/w (alle middagen) [18 DECEMBER 1999 57 iants en Belastingadviseurs Berk is een landelijk werkende organisatie met een twintigtal vestigingen en ruim dewerkers in dienst. Wij ondersteunen organisaties in het MKB en particulieren met waardevolle diensten iezen op het gebied van accountancy en fiscaliteit. Persoonlijke betrokkenheid, kwaliteit en professionaliteit rken onze dienstverlening. ntants en Belastingadviseurs Berk De Klerk, gevestigd te Noordwijkerhout, combineert de charme van i kantoor met de professionaliteit van een landelijke werkende organisatie. Het kantoor is gevestigd in nresentatief pand in het hart van Noordwijkerhout. De Klerk is op zoek naar een: kzaamheden ertals eerste aanspreekpunt en klankbord voor een ïde groep cliënten. Het samenstellen van jaarrekeningen ontroleren van administraties behoren tot je dagelijkse mheden. Tevens verzorg je de daarbij behorende fiscale slachten gaan uit naar een gemotiveerde collega met ronde HEAO- of SPD-opleiding. Je hebt enkele jaren ;in een soortgelijke functie. Verder verwachten we dat mdig maar ook in teamverband kunt werken. «schik je over goede contactuele eigenschappen. eden wij? team met een gezellige werksfeer en sterk lende werkzaamheden. Je krijgt een aantrekkelijk goede vooruitzichten en een prima pakket lire arbeidsvoorwaarden. Geïnteresseerd? Ben je op zoek naar een nieuwe uitdaging, een baan met toekomstmogelijkheden, schrijf dan een brief met c.v. naar: Accountants en Belastingadviseurs Berk De Klerk T.a.v. de heer C.P.M. de Klerk AA Dorpsstraat 58 Postbus 12 2210 AA NOORDWIJKERHOUT Voor meer informatie over de functie kun je contact opnemen met de heer De Klerk, Tel.: (0252) 373501. Meer informatie over Berk kun je vinden op onze internet-site: http://www.berk.nl. BERK IN: ALMELO - ALMERE AMSTERDAM - BOXTEL BREDA - DEN BOSCH - DEN HAAG - GENT - GOUDA - HELMOND - KAMPEN - KATWIJK LEIDEN - NIJMEGEN - NOORDWIJKERHOUT - UITHOORN UTRECHT - ZAANDAM - ZWOLLE Accountants- en Belastingadviesbureau LTB, sterk in de agribusiness en in het midden- en kleinbedrijf, biedt elke medewerker ruimte voor groei. In persoonlijke ontwikkeling, in zelfstandigheid, in teamwork voor onze klanten. Klanten die innovatief, kritisch en ondernemend zijn. Voor wie kwaliteit voorop staat. Persoonlijk adviezen gevoel voor ondernemerschap vormen de basis voor onze dienstverlening. Vanuit 20 vestigingen in West-Nederland verzorgen 530 medewerkers een volledig pakket financiële en organisatorische adviesdiensten. Voor onze vestiging in Alphen aan den Rijn zijn wij op zoek naar een enthousiaste Je taken Je verricht werkzaamheden ten behoeve van loon- en omzetbelasting. Je codeert en muteert financiële gegevens van cliënten en op termijn stel je jaarrekeningen samen. Je profiel Je hebt een diploma PD-boekhouden of je bent bereid deze opleiding te volgen. Daarnaast ben je accuraat, representatief, zelfstandig en beschik je over goede communicatieve vaardigheden. Tevens zoeken wij een accurate Je taken Je bedient de telefooncentrale en je ontvangt onze cliënten. Daarnaast verricht je facilitaire diensten. Tevens verricht je voor de verschillende afdelingen binnen de vestiging allerlei correspondentiewerkzaamheden, zoals het typen van accountantsrapporten, overzichten, planningen, verslagen, nota's en brieven Je profiel Je hebt een afgeronde opleiding op mavo niveau en je bent in het bezit van een diploma tekstverwerking. Daarnaast ben je accuraat, representatief en je beschikt over een goede schriftelijke en mondelinge uitdrukkingsvaardigheid. Ons aanbod Om te beginnen een uitstekend salaris en een concurrerend pakket arbeidsvoorwaarden Daarnaast een prettige werksfeer en een uitstekend carrièreperspectief. Verder bieden wij ruimte voor persoonlijke ontwikkeling en voor individuele groei. Meer weten! Jan van der Tol, staat u graag te woord, telefoon 0172-435383. Je schriftelijke sollicitatie, onder vermelding van vacaturenummer 99.45, kun je richten aan: Accountantsbureau LTB, t.a.v. Ingrid van der Horst, Postbus 191, 2100 AD Heemstede. ACCOUNTANTSBUREAU LTB ai o, -. 'f18«pOV( OW Hw Het vermeerderen van kennis en het verleggen van grenzen zijn wezenlijk voor het beoefenen van wetenschap. De Universiteit Leiden streeft voortdurend naar wetenschappelijk onderwijs en onderzoek van het hoogste niveau. Kwaliteit en vernieuwing gaan bij ons hand in hand. Dat vraagt om gemotiveerde medewerkers en studenten die nu met ons vooruit willen kijken. DER RECHTSGELEERDHEID erker erwijsmaterialen t per week) mmer: 9-166/1158 krwijs, afdeling Onderwijsmaterialen ■eit der Rechtsgeleerdheid vraagt per ledewerker. gaat uit naar iemand met een zeer tinstelling, goede contactuele eigen- leen grote mate van stressbestendigheid. van onderwijsmaterialen aan studenten; ing met docenten inzake tijdige en Uevering van gegevens; n van voorraadmaterialen; tol voorraad- en financiële administratie; taden van contact met de huisdrukkerij; Ié geven aan studenten en doorverwijzen fcwerkers van de sector onderwijs; Bg van het "hoofd bij ziekte en vakantie. lop mavo -/havo-ti ivea u; met eenvoudige financiële administratie; van mondeling Engels. tonaal 2.701,- en maximaal 3.815,- roaand (schaal 4), afhankelijk van Pkiding en ervaring. Bij volledige 3 behoort een uitloop naar schaal 5 plijkheden. ^ng werken twee parttime medewerkers; vacature geldt in principe een werkweek benden. De mogelijkheid om nu en dan ■togs te werken is een belangrijke voor band met de continuïteit, ng geschiedt voor een periode van een «mogelijkheid van verlenging, band voor onbepaalde tijd is op a uitgesloten. Noordhuis, hoofd van de sector itó. 071-5277844 of de heer F.H.M. Habraken, hoofd Onderwijsadministratie, tel. 071-5277860 of mw. J.M.M. Mudde, hoofd afdeling Onderwijsmaterialen, tel. 071-5277822. Sollicitaties, onder vermelding van het vacature nummer op brief en envelop, binnen een week na het verschijnen van dit blad zenden aan: Directeur van de Faculteit der Rechtsgeleerdheid, Hugo de Grootstraat 27, Postbus 9520,2300 ra Leiden. FACULTEIT DER WISKUNDE EN NATUURWETENSCHAPPEN Binnen de Faculteit der Wiskunde en Natuurwetenschappen ondersteunt het Facultair Service Centrum (fsc) de verschillende wetenschappelijke instituten bij het realiseren van hun taakstelling. Een van de onderdelen van het fsc is de Centrale Laboratorium Dienst (cld). De cld biedt technische ondersteuning bij de onderwijspractica en het onderzoek van de Scheikunde en Bio-farmaceutische Wetenschappen. Binnen de cld is per direct ruimte voor A. Technische onderwijsassistenten/ amanuenses (v/m) (tot 38 uur per week) vacaturenummer: 9-307/1158 Daarnaast krijgt de Centrale Laboratorium Dienst per oktober 2000 de zorg voor een proefdierfaciliteit. Voor deze voorziening zijn wij op zoek naar een B. Proefdierverzorger (v/m) f0,5 fte) vacaturenummer: 9-308/1158 Functie A bestaat uit een drietal hoofdtaken: 1. Chemisëhe en technische laboratorium werkzaamheden: bereiden van oplossingen; bouwen van opstellingen voor practica; plaatsen van voor experimenten benodigde apparatuur; controleren van apparatuur op technische en veillgheidsspecificaties; signaleren van storingen en lopen van controlerondes. 2. Werkzaamheden met betrekking tot laboratoriuminventaris: toezicht op en beheer van apparatuur en voorraden; voeren van de administratie; zorgdragen voor onderhoud van apparatuur; adviseren en controleren van externe firma's; verrichten van eenvoudige reparaties; adviseren inzake aanschaf van apparatuur en machines en inschakelen van externe firma's. 3. Algemene veiligheidstaken: signaleren van niet-naleving van veiligheidsvoorschriften; adviseren van gebruikers met betrekking tot veiligheidstaken; het op juiste wijze in ontvangst nemen van chemisch afval. Vereist: opleiding mlo (Middelbaar Laboratorium Onderwijs) of klmo; ruime ervaring als amanuensis; goede contactuele eigenschappen; flexibele en klantgerichte instelling. Voor functie B gelden de volgende taken: verzorgen van dieren; ruimtes schoonhouden; voeren van administratie met betrekking tot de registratie van de dieren; fokken van transgenen; het bijhouden van voorraden disposables en het doen van bestellingen. Vereist: afgeronde opleiding mlo (Middelbaar Laboratorium Onderwijs) of kmlo; in bezit zijn van bevoegdheid tot proefdierwerk (artikel 12) of bereidheid deze bevoegdheid te halen; geen beiwaar tegen wisselende dag- en weekenddiensten. Voor beide functies geldt: Salaris maximaal 3.815,- bruto per maand (schaal 5), afhankelijk van leeftijd en ervaring. Aanstelling geschiedt voor een periode van een jaar met vooruitricht op verlenging met nog een jaar. Voor kandidaten die belangstelling hebben in beide functies, behoort een combinatie van de eerste en tweede functie tot de mogelijkheden. Inlichtingen bij: Paul Barnhoorn, hoofd cld, tel. 071-5274609/5274630. Sollicitaties, vergezeld van een curriculum vitae en onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop, binnen twee weken na het verschijnen van dit blad zenden aan: Faculteit der Wiskunde en Natuurwetenschappen, Dienst p&o, t.a.v. mw. drs. R. van Amerongen, Postbus 9504, 2300 ra Leiden. UNIVERSITAIR FACILITAIR BEDRIJF Medewerker personeels administratie (v/m) f16 uur per week; de werkdagen en werktijden worden in onderling overleg bepaald) vacaturenummer: 9-312/1158 Het Universitair Facilitair Bedrijf vraagt voor haar afdeling Personeel Organisatie een medewerker personeelsadministratie. Taak: informatie verstrekken aan personeelsleden omtrent hun rechtspositie en arbeidsvoorwaarden; verzorgen van rechtspositionele correspondentie; invoeren van personeelsgegevens in een geautomatiseerd systeem; samenstellen en beheren van personeelsdossiers; op de hoogte houden van nieuwe regelgeving op rechtspositioneel gebied. Vereist: afgeronde MBO-opleiding op administratief gebied; kennis en ervaring van geautomatiseerde systemen; redactionele en contactuele vaardigheden; u kunt zelfstandig werken en u bent accuraat, flexibel en service gericht. Kenhis van arbeidsrecht en/of ervaring op het gebied van personeelsadministratie is een pre. Salaris maximaal 4.203,- bruto per maand bij een volledige dagtaak. U wordt onmiddellijk in een goede pensioenregeling opgenomen. Aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor een periode van een jaar met uitzicht op een aanstelling voor onbepaalde tijd. Inlichtingen bij: R. Kruit, adviseur Personeel Organisatie, tel. 071-5273042. Sollicitaties, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop, binnen twee weken na het verschijnen van dit blad zenden aan: Universitair Facilitair Bedrijf van de Universiteit Leiden, t.a.v. Personeel Organisatie, Postbus 905, 2300 ax Leiden. LEIDS UNIVERSITAIR MEDISCH CENTRUM Secretarieel medewerker (v/m) (19 uur per week) vacaturenummer: 9-178/1158 De Medische Faculteit van de Rijksuniversiteit Leiden heeft een samenwerkingsverband met het Academisch Ziekenhuis Leiden, genaamd het Leids Universitair Medisch Centrum (lumc). Binnen dit samenwerkingsverband worden drie kern activiteiten verricht, te weten patiëntenzorg, onderwijs en (patiëntgebonden) onderzoek. Het 'Bureau van de Boerhaave Commissie' van het lumc draagt zorg voor de belcidsvoorbercidendc, uitvoerende, administratieve en organisatorische taken ten behoeve van nascholing in de geneeskunde en gezondheidszorg. Bij het Bureau van de Boerhaave Commissie van het Leids Universitair Medisch Centrum is een vacature voor een secretarieel medewerker. Taak: Het assisteren van een of meer cursusorganisatoren door middel van het verwerken van cursistengegevens, betalingen etc. en het voeren van standaardcorrespondentie. Vereist: havo of mavo plus aanvullende vakgerichte cursussen en/of ervaring; ervaring met moderne tekstwrwerkings- apparatuur (wp en Word onder Windows); spreekvaardigheid in het Engels; accuratesse en stressbestendigheid; flexibele instelling. Van de kandidaat wordt gevraagd dat deze de werkuren over ten minste drie dagen per week verspreidt. Daarnaast moet de kandidaat bereidt zijn zo nu en dan in de avonden en weekenden te werken. Salaris maximaal 3.815,- bruto per maand, afhankelijk van opleiding en het aantal relevante ervaringsjaren. Aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor een periode van zes maanden. Verlenging van het dienstverband is niet uitgesloten. Inlichtingen bij: mw. drs. A.E.H. Zitter, tel. 071-5275295. Sollicitaties, onder vermelding van het vacature nummer op brief en envelop, binnen twee weken na het verschijnen van dit blad zenden aan: Directeur-Beheerder Divisie V, Dienst Personeel en Organisatie, Wassenaarseweg 72, Postbus 9503.2300 ra Leiden. Het beleid van de universiteit is erop gericht meer vrouwen aan te stellen in functies waarin zij ondervertegenwoordigd zijn. Vrouwen wordt dan ook nadrukkelijk verzocht te solliciteren.

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 57