Personeel Personeel Personeel Personeel li r [§i§de hartekamp BOEKHOUDKUNDIG MEDEWERKER verpleegkundigen et een ideaal (m/v) A. een woonbegeleider B. een woonbegeleider C. een woonbegeleider J U U U ZOfiG-EN DIENSTVtRLENMG AAX GEHANOICAPTBl I SECRETARESSE M AUTOMONTEUR AFLEVERINGS MONTEUR M/l Ter Duin Opel B.l Leerling monteurs Leerling loodgietei CV monteurs Onderhoudsmonte Servicemonteurs Heb je zin o bij te verdien Pizzeria Karalis ZATERDAG 18 DECEMBER 1999 GEMIVA Het project ambulante dienstverlening (PAD) vóórziet in het leveren van woonbegeleiding/ ondersteuning bii verstandelijke gehandicapte cliënten aan huis. Het gaat om 45 mensen met een GW-, een BZW-plus of een BZW- (Begeleid Zelfstandig Wonen) indicatie. Binnen dit project zijn er per direct vacatures voor (voor gemiddeld 10 uur per week, verdeeld over 2 avonden per week) vacaturenummer: 0291.454 die samen met twee andere collega's het vaste team gaat vormen vgn het Doörstroomhuis, één van de nevenvestigingen die bij het PAD hoort. Een neven vestiging voor cliërllen met sociaal/emotionele problematiek. (voor gemiddeld 6 uur per week, verdeeld over 1 a 2 avonden per week) vacaturenummer: Ó291.453 die samen met twee andere collega's tijdelijk t.b.v een zwangerschapsvervanging 4 autistische mannen gaat begeleiden bij het zelfstandig wonen. (voor gemiddeld 4 uur per week volgens afspraak) vacaturenummer. 0291.440 Hel 'PAD- it oen organ naheonder deel van de Sliehhng voor zorg- en dient/verlening 5VG Do Sliehhng SVG Taken: - het geheel zelfstandig begeleiden van de cliënten, - het ondersteunen van de cliënten bij hun hulpvragen t.a.v. het wonen; - op een flexibele manier invul ling geven aan deze begelei- dingsvragen, - het mede verantwoordelijkheid zijn voor de organisatie van het project. Functie-eisen: - voor deze zelfstandige functie is een afgeronde MBO-oplei- ding en ervaring in de zorg voor mensen met een verstan delijke handicap een vereiste, - goed in staat zijn aan derden inzicht te geven in de eigen werkwijze; - voor Functie C. vragen wij ook ervaring in de zorg voor mensen met een dubbele handicap Gerruvo-SVG Groep Wij I - regelmatige werkbegeleiding; - een groeiend PAD-team woar- uit collegiale ondersteuning te verwachten valt; - een salaris van minimaal 2.795,- en maximaal 4.338,- bruto per maand bii een fulltime aienstverband; - arbeidsvoorwaarden conform de CAO Dagverblijven en Tehuizen voor Gehandicapten; - voor Functie C geldt een aan stelling voor de periode van een jaar. Informatie en sollicitatie: Voor meer informatie over een van deze vacatures kunt u con tact opnemen met Liesbeth Hakkenberg, coördinator van het PAD, tel 071 -51706 81 Uw schriftelijke sollicitatie kunt u uiterlijk 28 december a.s., onder vermelding van het vacature nummer in de brief, zenden aan de afdeling PO&O van de Gemiva-SVG Groep (regio Noord), Blankaartweg 2, 2381 AD Zoeterwoude. Diaconessenhuis Leiden Het Diaconessenhuis! een modern regionaal ziekenhuis met ruim 300 %dden en ongeveer erkers. Alle spAjalismen zijn aanwezig, mest het bestaande ziekenhuis is begorurèn met de Bij zorg op maat hoort ook een functie op maat. Het Diaconessenhuis Leiden stimuleert inzet door waardering, ledereen die bij het Diaconessenhuis Leiden werkt heeft hart voor het werk, voor de patiënten en zeker net zoveel voor elkaar. Een aantal van onze verpleegkundige teams op de verpleegafdelingen is op zoek naar enthousiaste onessenhuis Itrekkelijk gelegen, in een groene omgeving nabij het centrum van Leiden en op loopaf stand van het NS sta tion. Het ziekenhuis beschikt over goede gratis parkeergelegen heid. Leiden is vanuit diverse grote steden zoals Oen Haag, Amsterdam en Rotter dam goed bereikbaar. Op cfe verpleegafdelingen worden twee teams gecof cht door enthousiaste teamleiders. Aan het hoofd vin de etajje&staat een etagehoofd. Je werkt zelfstandig en,Wordt in de gelegenheid gesteld om patiëntgericht te werken en zorg op maat te leveren. De afdelingsmedewerkers hebben hiervoor zelf een visie op verplegen ontwikkeld. Veel aandacht wordt besteed aan nieuwe ontwikkelingen. Op de afdelingen systematisch verpleegkundig handelen ingevoerd werkt een afdelingskwaliteitscommissie o.a. aan verbetering van de patiëntenvoorlichting. Door middel van dagevaluaties investeren verpleegkundigen in elkaar. Verpleegkundigen worden ondersteund door een verpleegkundig specialist Oncologie en een geria trisch verpleegkundige. Bijzondere kwaliteitsprojecten zijn een huiskamer voor ouderen en sinds kort een gastenverblijf voor familie van terminale patiënten. Je collega's zijn ambitieus en hebben een idealistische instelling. Om goed te kunnen verplegen wordt in nauw overleg met verpleegkundigen, specialisten en de afdeling opname, zorgvraag en zorgaanbod zorgvuldig op elkaar afgestemd. Op de afdelingen heerst een prettige werksfeer. Algemene Interne geneeskunde/Oncologie (36 uur of parttime) Informatie: De heer G.F.C. Valk, etagehoofd, is te bereiken voor informatie op telefoonnummer 071 -517 84 05 of 071 -517 81 78 pieper 21102. Dagverpleging en kleine specialismen (32 of 36 uur) Informatie: Mevrouw M.L. Scholtens, hoofd Kliniek, is te bereiken voorinformatie optel. 071 - 517 82 17. Chirurgie/Orthopedie, (36 uur of parttime) Informatie: De heer J.L. van Deutekom, etagehoofd, is te bereiken voor informatie op telefoonnummer 071 - 517 85 62 of 071 - 517 81 78 pieper 21103. Longziekten/Neurologie (36 uur of parttime) Informatie: Mevrouw S.L. de Ridder, etagehoofd, is te bereiken voor informatie op telefoonnummer 071 -517 83 47 of 071 -517 81 78 pieper 21105. Wat wij vragen: Initiatiefrijke, flexibele en gemotiveerde collega's die collegialiteit hoog in het vaandel hebben staan. Daarnaast ben je uiteraard in het bezit van het diploma verpleegkundige of HBO-V en heb je bij voorkeur werkervaring in één van de bovengenoemde specialismen. Je bent bereid tot het werken in alle diensten. Arbeidsvoorwaarden: De arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de CAO-Ziekenhuizen. De functie is ingedeeld in functiegroep 40 (maximaal 4.429,- bruto per maand bij een volledig dienstverband). Het ziekenhuis heeft een eigen kinderopvang, een gunstige betalingsregeling bij NS-abonnementen, korting op het gebied van ziektekosten en een spaarloonregeling. Andere kortingsmogelijkheden zijn in voorbereiding. Sollicitaties: indien je wilt reageren op deze vacatures, kun je je brief, onder vermelding van vacaturenummer 335 en afdeling, binnen twee weken richten aan de dienst Personeel Organisatie, t.a.v. de heer F.W. Trouw, personeelsfunctionaris, op onderstaand adres. Houtlaan 552334 CK Postbus 96S02300 RD Leiden Heemstede, 18 december 1999 Stichting De Hartekamp is een organisatie voor zorg- en dienstverlening aan 600 verstandelijk gehandicapten. De Hartekamp beschikt over voorzieningen in Heemstede en Heemskerk, over een aantal buitenhuizen en maakt deel uit van de Hartekamp-WDD grpep. Wij hebben een vacature van 36 uur per week voor een Deze nieuwe collega zal werkzaam zijn binnen de Economisch Administratieve Dienst. Dedienet: - bereidt het financiële beleid voor, - verzorgt o.a. de financiële-, de salaris- en bewonersadministratie; - stelt de begroting en de jaarrekening samen; - verzorgt de managementinformatie wat betreft financiële zaken. Wij zoeken iemand die een opleiding heeft op M8A-niveau of een praktijkdiploma Boekhouden en studerend voor het MBA-diploma. De kandidaat moet naast enige jaren relevante werkervaring ook kennis hebben op het gebied van automatisering. De Hartekamp biedt naast een plezierige werkomgeving goede secundaire arbeids-voorwaarden, zoals collectieve verzekeringsmogelijkheden en een bijdrage in de ko6ten voor kinderopvang. De salariëring van deze functie is in overeenstemming met uw opleiding en werkervaring. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer S.A.M. Nurmohamed, hoofd Economisch Administratieve Dienst, telefoon; 023-5833140 Schriftelijke reacties kunnen tot 29 december a.s. wonden gericht aan de afdeling fbrsoneel Organisatie van De Hartekamp, Herenweg 5,2105 MB te Heemstede t.a.v. mevrouw C.M. Viehoff, personeel sadviseur. i de Duitse taal is een pre. Schulpen Schuim Leiden B.V., met produktie- en verkoopvesligingen in Griekenland, Hongarije, Oostenrijk, Spanje, België, Engeland en Amerika, is toonaangevend producent van bad-, auto- en schuursponsen. Voor de hoofdvestiging op industrieterrein Roomburg zoeken wij een: Commercieel Administratief Medewerker (m/v) Fulltime U bent de rechterhand van het verkoopteam en draagt verantwoordelijkheid voor alle ondersteunen de laken die voortvloeien uit nationale en internationale klantcontacten. Functieprofiel: Opleiding minimaal HAVO of MBO Goede kennis van de Engelse taal. Kennis v; Communicatief en sociaal vaardig Accuraat Functie-inhoud: Verzorgen correspondentie van de verkoopafdeling Telefonisch te woord staan van klanten Diverse verkoopondersteuningen, zoals hel voorbereiden van beurzen. Wij bieden een uitdagende functie binnen een dynamisch internationaal bedrijf met veel verantwoordelijkheid. Uw schriftelijk sollicitatie voorzien van CV kunt u richten aan: Schulpen Schuim Leiden B.V. T.a.v. de heer J. W. A. Loeve Postbus 76 2300 A B LEIDEN E-mail: schulpen.schuim@multy.nl Telefonische inlichtingen 071-531 21 21 De Stichting Kinderopvang Oegstgeest biedt opvang aan kinderen van 0-12 |aar. De stichting exploiteert drie kindercentra waar dagopvang, naschoolse opvang, een peuterspeelzaal en een gastouderbureau zijn gehuisvest. Op korte termijn ontstaat de vacature; Hoofd dagopvang kinderdagverblijf de Kindervlinder (m/v> 32 uur per week De functie: Als hoofd dagopvang ben je verantwoordelijk voor de organisatie, voortgang en kwaliteit van de dagopvang van kdv de Kindervlinder met 5 verticale groepen. Je bent op de hoogte van de nieuwste ontwikkelingen en inzichten met betrek king tot deze opvangvorm. Je hebt aantoonbare ervaring met leiding geven aan leidsters, voeren van personeelsbeleid, weet te inspireren en communiceren. Profiel: Je bent een inspirerende persoon die op verschillende niveaus kan communice ren en samenwerken (leidsters, ouders, managementteam). Je staat voor een hoge kwaliteit van dienstverlening. Je hebt een pedagogische visie op kinderopvang voor 0 tot 4-jarigen. Je geeft ruimte aan initiatieven en sti muleert zelfstandigheid. Als hoofd participeer je in het managementteam en lever je een bijdrage aan de algemene beleidsontwikkeling. Functie-eisen: - bij voorkeur een op de werksoort toegesneden HBO-opleiding aangevuld met een managementopleiding - affiniteit met de leeftijdsgroep 0-4 jaar Op de arbeidsvoorwaarden is de CAO-Welzijn van toepassing. De functie wordt gehonoreerd volgens schaal 26-33, Hoofd A. Informatie maandag 20 en dinsdag 21 december tussen 9.00 - 11.00 uur bij Moniek Steenland (directeur), telefoon 071 - 515 98 04. Sollicitatiebrieven voorzien van c.v. voor 30 december 1999 ter attentie van Moniek Steenland, Lavendelhof 12343 CW Oegstgeest. Mr A. R. M. van der Pluijm advocaat te Leiden vraagt een: parttime 24 uur voor de periode februari tot en met mei 2 wegens vervanging die, tenminste HAVO dan wel gelijkwaardig heeft; bekend is met het tekstverwerkingsproj (Word); ervaring heeft, bij voorkeur in de advoc W> het notariaat; accuraat en zelfstandig kan werken; Sollicitaties richten aan: Rapenburg 16, 2311 EW Leiden. Tel.inlichtingen 071-513.24.46 Mevrouw H. F. Vreeswijk of Mevrouw E. D Wij bieden een beter salaris voor de en die op zeer korte termijn ons Masterfit komen versterken. Wij verwachten van de kandidaten dal 8 enthousiast, flexibel en accuraat zijn, in teamverband kunnen werken. Spreekt een van bovenstaande jobs u dan voor een afspraak met Jas Verste 071-3620200. Huis ter Duinstraat 50 2202 cv Noordwijk de nie klimaat-comfor Flevoweg 18 2318 BZ Leiden Gevraagd, pgr direkt: Ervaring: geniet de voorkeur Wij bieden een zeer afwisselende baan, ons be zich bezig met de aanleg en onderhoud van alk centrale-verwarmingsinstallaties, luchtbehandei verwarming, ventilatie en koelingsinstallaties. 0 actief met de aanleg en reparatie van locale vei geisers en loodgieterswerkzaamheden, waaron en vervanging van complete badkamers, toiletti waterleiding, riolering, dakbedekking en alle vo zinkwerkzaamheden. Tenslotte hebben wij een team, welke beschikt over de modernste appat all round problemen te kunnen oplossen. Al mi dynamische werkomgeving met talloze, interne mogelijkheden. Schriftelijke/mondelinge sollicitaties kunt u rich bovengenoemd adres t.a.v. de heer H. Jansen of N. Breedijk. ben je in bezit van een bromfietso ben je tussen de 16 en 19 en heb je zin om 1 42 avonden in pizza's te bezorgen neem dan contact op of kom 1 Doezastraat 5 06-24503051 071-5141890

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 54