Personeel Personeel Rijnland Parttime telefoniste (m/v) èrpleegkundige FRAnStfta POOZEHJi Een Boekhouder/ Administrateur m/v i Stichting Transmurale Zorg Zuid Holland-Noord Specialistenteam Thuiszorg Verpleegkundige m/v kapper m/v arning Support Assistant Walgemoed DetacheringsDiensten )AC 18 DECEMBER 1999 43 S t ichtlng H C f Rijnlands ZT"' Lyceum Oegstgeest Sassenhelm Den Haag Stichting Het Rijnlands Lyceum verenigt vier scholen voor voortgezet onderwijs algemene grondslag. De Stichting biedt Nederlands onderwijs en heeft daar- isttwee internationale en twee tweetalige afdelingen. De personele en financiële mnistratie worden verzorgd door het Stafbureau (vier medewerkers). Stafbureau is gevestigd op het Rijnlands Lyceum Wassenaar. crband met het vertrek van een van onze medewerksters, zijn wij op zoek naar enthousiaste parttime (0,5 fte) Medewerker Debiteurenadministratie m/v isen opleiding bij voorkeur op MEAO-(BA)-niveau relevante werkervaring goede beheersing van de Engelse taal onderheden vrij tijdens schoolvakanties afwisselend takenpakket gunstige arbeidsvoorwaarden aanvang zo spoedig mogelijk chtingen: Roseline Haasnoot, office manager, tel. (070) 511 71 00 nftelijke sollicitaties graag binnen twee weken richten aan htmg Het Rijnlands Lyceum v. mevrouw R.N. Haasnoot is 9 40 AA Wassenaar ziekenhuis et Rijnland Ziekenhuis is een algemeen ziekenhuis met 470 bedden op wee locaties, in Leiderdorp en in Alphen aan den Rijn. Op de polikliniek chirurgie, locatie Leiderdorp, bestaat een vacature voor een 4 uren per week, volgens rooster (66,67%) Taken: - Assisteren bij kleine operatieve ingrepen en onderzoeken; - verlenen van spreekuurassistentie bij alle heelkundige specialismen; - assisteren in de gipskamer. Functie-eisen: - Diploma A-verpleegkundige; - bij voorkeur enige ervaring op chirurgisch gebied; - goede contactuele eigenschappen. - bereidheid om op beide locaties te werken. Het salaris bedraagt maximaal 4.429,00 bruto per maand bij een fulltime dienstverband (FWG 40). De CAO voor de Ziekenhuizen is van toepassing. Nadere informatie wordt u gaarne verstrekt door de heer J. W van Steen, hoofd spoedeisende hulp en polikliniek chirurgie, telefoon 071-545 45 45, pieper 182 of mevrouw A. Vernooy, teamleider polikliniek chirurgie, tele foon 071-545 43 80. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 10 dagen richten aan het Rijnland Ziekenhuis, t.a.v. mevrouw W C M. Beurze, afdeling personeel en organisatie, postbus 4220, 2350 CC Leiderdorp, onder vermelding van vacnr.: 145LD Frans Roozen Bollentuinen verkoopt en exporteert bloembollen aan klanten uit alle delen van de wereld. De bollentuinen zijn een aantrekkelijke toe ristische attractie voor binnen- en buitenlandse tuin- liefhebbers. Wij bieden een afwisselende werkom geving aan een klein team van vaste medewerkers en een aantal seizoenkrachten. Wij zoeken Voor diverse administratieve zelfstandige taken zoals de boekhouding, de loonadministratie en het beheer van de automatisering. Het gewenste niveau is MEAO of een soortgelijke opleiding. Voor meer informatie kunt u bellen met Leo Roozen (tijdens kantoortijden 023-5847245). Heeft u inte resse dan gaarne een schriftelijke reactie naar: Frans Roozen B.V., t.a.v. L. Roozen, Vogelenzangseweg 49, 2114 BB Vogelenzang. BOEHLEE VAN RHIJN BOUWMANAGEMENT ONTWERP /ORGANISATIE REALISA TIE Wij zoeken op korte termijn voor ons buro in Leiden een: Bouwkundig tekenaar m/v Functre-eisen: Opleiding MTS/HTS Bouwkunde CAD-ervaring gewenst (Auto cad alfa) Woonachtig in Leiden of omgeving Administratief medewerker m/v Functie-eisen: Opleiding MAVO/MEAO Goede kennis van WP/WORD Zelfstandig kunnen werken Recente werkervaring gewenst Leeftijd 20-30 jaar U kunt uw sollicitatiebrief met c.v. sturen naar: Dhr. H. Boehlee. Met ingang van 1 februari 2000 ontstaat er binnen het Specialistenteam Thuiszorg een vacature voor een Voor gemiddeld 8 dagdelen/week; in wisselende diensten De kerntaken van de verpleegkundige in het specialistenteam thuiszorg zijn: Het verlenen van (hoog)-complexe verpleegkundige zorg waarbij het uitvoeren van verpleegtechnische handelingen een centrale plaats inneemt. Het geven van instructie/scholing aan wijkverpleegkundigen in de thuiszorg. Het voorbereiden en organiseren van de daadwerkelijke patiëntenzorg. Het uitvoeren van (interne) ondersteunende en innovatieve werkzaamheden. De nieuwe verpleegkundige voldoet in hoge mate aan het onderstaand profiel. Opleiding Verpleegkunde A/HBOV. Vervolgopleiding op één of meer van de volgende gebieden: IC, Neonatologie, Oncologie, CCU, Kinderverpleging. In bezit van rijbewijs BE. Zo mogelijk: - Didactische scholing. - Vaardigheid in Tekstverwerking, Spreadsheet, Database. Werkervaring Tenminste 5 jaar als uitvoerend verpleegkundige, niet langer dan 1 jaar geleden. Werkervaring opgedaan in het ziekenhuis en, zo mogelijk, in de thuiszorg. Zo mogelijk ervaring op het gebied van het geven van scholing en instructie. Persoonlijke kwaliteiten Affiniteit en vaardigheid in medisch/verpleegkundige techniek. Vermogen om alleen en zelfstandig te kunnen werken. Verpleegkundige identiteit. Affiniteit met zorg aan terminale patiënten. Vermogen tot aanpassen aan- en improviseren in de locale (thuis)situatie. Vermogen en bereidheid tot overleg met (wijk)verpleegkundigen, huisartsen, apothekers, specialisten. Stabiele persoonlijkheidsstructuur. Vermogen om een stimulerende rol te vervullen in het team. Communicatief vaardig. Vermogen om overstijgend te denken. Innovatief. Affiniteit met ondersteunende werkzaamheden zoals organisatie, planning, aquisitie. Schrijfvaardig. Representatief. Zo mogelijk in het bezit van een auto. Aanstelling en arbeidvoorwaarden De verpleegkundige krijgt een contract voor bepaalde tijd aangeboden voor de duur van één jaar, met de intentie om dit om te zetten naar een dienstverband voor onbepaalde tijd. De arbeidsvoorwaarden worden vastgesteld o.b.v. de CAO Thuiszorg. De inschaling geschiedt in salarisgroep 8/9. 3757,- 5740,- bruto/maand bij volledig dienstverband; CAO Thuiszorg '98-'00). Informatie en reactie Voor nadere informatie kunt u zich wenden tot Eef Peelen, manager Stichting Transmurale Zorg. Een schriftelijke reactie waarin u ingaat op het functieprofiel stuurt u voor 5 januari a.s. naar het onderstaande adres. Stichting Transmurale Zorg, Schimmelpenninckstraat 10, 2221 EP Katwijk Telefoon: 071-4093253, fax:071-4093305 E-mail: eef@rdb.org Internet: www.thuis-en-gezond.nl full-parttime Wat dacht je ervan Ben jij diegene die van een uitdaging houdt. ben je flexibel ingesteld En wil je graag werken in een klein team? Dan bej» jij degene die ik zoek. Durf je het aan pak dan de telefoon en bel. Na 20.00 uur 071-5803409 Hoofdstraat 26, Leiderdorp British School in The Netherlands Senior School, Voorschoten ired to start as soon as possible to support the learning of a ilage 3 student in the classroom tor 8 hours per week. tecific qualifications required but flexibility and adaptability tportant. A willingness te undertake additional supply work in earning Support Faculty when required would be welcome. apply immediatelyvia a brief letter and curriculum vitae to eadteacher at the School: Hollis telephone: 071 5602270 teacher facsimile: 071-5602200 "fan Hooflaan 3 e-mail: info@britishschool.nl BG Voorschoten er details may be obtained by contacting Mr MacDonald, I Head of Learning Support at the School. Van der Velden Dienstengroep B.V. in Amstelveen is een sterk groeiend bednif in de bouwsector. Wij zijn actief met bouwschoonmakers, timmerlieden, catering, steigerbouwers etc. In 1999 zijn wij gegroeid naar ruim 200 medewerkers! En dit houdt niet op. In 2000 groeien wij door naar ruim 500 medewerkers. Het kantoor groeit mee. Daarom willen wij dat jij als nieuwe medewerker (m/v) ons team van vijf komt versterken en mee kan bouwen aan onze groei. Wij zoeken twee fulltime medewerkers die zich herkennen in woorden als: Enthousiast Ontwikkelen Groei Humor Praktisch Aanpakken Goede sfeer Uitdaging Assistent salarisadministrateur (circa 60.000) Samen met Nico Beets zorg jij ervoor dat alles rondom de lonen op rolletjes loopt. Verwerken van mutaties, aanmelden, afmelden bij de relevante instanties, opstellen van contracten, dossierbeheer etc. Heb jij relevante werkervaring in loonadministraties (het liefst in de bouwsector) en durf je de uitdaging aan om mede verantwoordelijk te zijn om straks 500 medewer kers op tijd het juiste loon uit te betalen? Dan is er voor jou een bonus van 2500,- netto te verdienen! Assistent administrateur (circa 75.000) Theo Broekhof geeft jou de ruimte om onder zijn leiding te groeien naar een complete administrateur. Afwisselend zal jij je bezig houden met het aansturen van een viertal medewerkers die naast de dagelijks financiële administratie zorg dragen voor de projectenadministratie, de nacalculatie, de facturering, het wagenparkbe- heer, etc. Jij bent behulpzaam bij het opstellen van de maandelijkse rapportage. Uiteraard ben jij na een gedegen inwerkperiode mede verantwoordelijk voor het onderhouden van de contacten met de bankier, accountant, leasemaatschappij etc. Ben jij de rechterhand van Theo om verder te bouwen aan een goede administra tieve organisatie en heb jij het kritische vermogen om de puntjes op de i te zetten? Dan is er voor jou een bonus van ƒ2500,- netto te verdienen! Actie!! Inmiddels staan wij in de markt bekend om onze uitstekende arbeidsvoorwaarden voor onze medewerkers. Deze gelden, naast de genoemde bonus natuurlijk ook voor jou. Ben jij in staat met ons mee te groeien? Neem de uitdaging aan en schrijf een korte brief met c.v. naar: Van der Velden Dienstengroep B.V t.a.v. de heer K. J. H. Klijnstra, van der Telden MA «c Amstelveen DIENSTENGROEP bv Jij zoekt: een afwisselende baan, een dynamische branche, jonge en enthousiaste collega's en een goed salaris. Wij zoeken jou! Onze nieuwe: Vinden wij elkaar? Wij zoeken een telefoniste die ons team van jonge medewerkers ondersteunt met het beantwoorden von olie binnenkomende telefoontjes. Het is de bedoeling dat je vijf dogdelen bescbikboor bent. functie-omschrijving in deze duobaon zal het aonnemen van de telefoon ongeveer 90% von je took uitmaken. Doomaost behoort de dagelijkse postverzorging tot je werkzoamheden en zol je diverse voorkomende klussen moeten uitvoeren, ie bent het eerste aanspreekpunt voor onze bezoekers. functie-eisen Onze functie-eisen liggen niet zozeer in hef opleidingsvlak ols wel op het gebied von je persoonlijke capaciteiten. We zoeken een representatief iemond met een enthousiaste en duidelijke telefoonstem. Je moet perfect en accentloos Nederlonds spreken. Wij bieden je een leuke boon in een jong en dynamisch bedrijf. Het salaris zol gedeeltelijk afhangen von je leeftijd en enraring. Tevens bieden wij je goede secundaire arbeidsvoorwoorden. De dotum von indiensttreding wordt in overleg bepoold. Ben jij degene die wij zoeken en voldoe je oon de bovenstoonde eisen? Stuur don zo snel mogelijk, maar uiterlijk voor 1 jonuori 2000 een brief en c.v. ter attentie von Irmo von Ankeren. Ook voor vragen kon je bij Irma terecht, telefoonnummer 071 - 515 73 43, e-mail: irmo@hillenaor.nl. lenaar outdoor advertising bv 0 QokUr ty rensters* abri's ballboards schoolboards camirecomers sooéteitspanelen grand café panelen discopanelen tel. 071 - 515 73 43 fi ZOEKT... Walgemoed DetacheringsDiensten, onderdeel van Walgemoed Accountants Adviseurs, is gespecialiseerd in de detachering van financieel- adnunistratief personeel door heel Nederland. Voor verschillende opdrachtgeven zijn wij op zoek naar enthousiaste l'AK I IIMI IN till IIMI Ml Dl I l<KI KS M voor zowel tijdelijke als vaste contracten. De arbeidsvoorwaarden zijn aantrekkelijk. Heeft u ervaring in de financiële administratie, salarisadministratie, controlling of accountancy en bent u op zoek naar een leuke afwisselende baan? Walgemoed DetacheringsDiensten heeft de volgende interessante functies vacant. - financieel-administraticf medewerker - hoofd financiële administratie - boekhouder - assistent-controller - assistent-accountant - salarisadministrateur Belangstelling? Hebben wij je interesse gewekt? Stuur dan je sollicitatie binnen 10 dagen naar Walgemoed DetacheringsDiensten, ter attentie van Martin Steenhakker, Fontcinlaan 9-11, 2012 JG Haarlem E-mailen mag ook: detachering@walgemoed.nl WALGEMOED DetacheringsDiensten WALGUMOI1)

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 43