WINTERVAKANTIErS FOSTER PARENT KIND VAN DE FAMILIE VERWEIJ UIT M0NTF00RT gemeente NOORD WIJK WOENSDAG 15 DECEMBER 1999 903 Bekendmaking Bever Zwerfsport biedt een grote collectie met alle bekende merken ski's (o.a. Atomic, Head, Salomon) en schoenen (o.a. Nordica, Tecnica en Salomon) En natuurlijk vakkundige medewerkers die uw materiaal met de grootste zorg monteren, afstellen en onderhouden. Gegarandeerd! Kom snel langs en laat u door ons op weg helpen. (7ynoiui A ski's - skischoenen - afstellen - onderhoud - kleding - accessoires - langlauf - telemark toer - alpine - sneeuwschoenen - skiboxen Den Haag Calandplein 4 Rotterdam Adm. de Ruyterweg 33-35 Utrecht Balijelaan 10-12 Arnhem Utrechtsestraat 3-5 Haarlem Zijlweg 63 Breda Wilhelminastraat 22 Apeldoorn Stationsstraat 134 Hilversum Havenstraat 16 Amsterdam Stadhouderskade 4 Steenwijk Woldmeentherand 11 Groningen St. Jansstraat 17 Alkmaar Kanaalkade 53 Eindhoven Leenderweg 202 Enschede Haaksbergerstraat 116 Zoetermeer Buijtenparklaan 14 Antwerpen Bredabaan 968 of surf naar WWW.BEVER.NL ZWERFSPORT Pe- tvin+e+SpoK+-Spc<sr3lls+ Niet alle winkels voeren het complete assortiment. Bel voor meer info Tel.: 0174-220410 Dijkgraaf en hoogheemraden van Rijnland maken bekend dat van 20 december 1999 tot en met 20 maart 2000 voor ieder een ter inzage ligt: - het besluit tot vaststelling van de Kostentoedelings- verordening Rijnland, - net besluit tot wijziging van de Omslagverordening Rijnland. De besluiten treden in werking met ingang van 1 januari 2000. Het besluit tot vaststelling van de Kostentoedelings- verordening Rijnland heeft van 29 april tot en met 26 mei 1999 voor inspraak ter inzage gelegen, waarbij geen beden kingen zijn binnengekomen Het besluit is goedgekeurd door Gedeputeerde Staten van de provincie Zuid-Holland d d 24 september 1999 en door Gedeputeerde Staten van Noord-Holland d.d. 27 september 1999. Het besluit tot wijziging van de Omslagverordening Rijnland betreft de vaststelling door de Verenigde Vergadering op 15 december 1999 van de tarieven voor het jaar 2000. Bovenvermelde besluiten kunnen tijdens werkdagen van 09.00 tot 16.00 uur ter kennisneming worden ingezien bij het Hoogheemraadschap van Rijnland, Archimedesweg 1 te Leiden. Leiden. 14 december 1999. Dijkgraaf en hoogheemraden, E H van Tuyll van Serooskerken, dijkgraaf HJ G. Bruens, secretaris. Sföë lü Natuurlijk heeft de familie Verweij haar al herkend. Yemata in Lalibela, Ethiopië. Ze staat trots naast de beste melkkoe van het dorp. Yemata is een goed voorbeeld van onze manier van werken. Toen het Foster Parents Plan twee jaar geleden in haar dorp kwam, hebben we samen met de bewoners gekeken wat nodig was. Yemata zorgde al vanaf haar vierde samen met de andere kinderen vöor de koeien en de geiten. Een moeilijke taak omdat er niet genoeg water was. Daardoor gaf de koe te weinig melk. Ook bracht het stukje land van haar familie veel te weinig op en was er nooit genoeg schoon drinkwater. Samen met de bewoners heeft het Foster Parents Plan een drinkwatersysteem aangelegd. Yemata en haar vriendjes en vriendinnetjes kunnen lekker schoon water drinken. En de koeien hebben een eigen drinkbak. Ook is er genoeg water voor het land. Het gras groeit nu het hele jaar en de oogst is veel beter. De ergste armoede is gelukkig voorbij. Zo werkt het Foster Parents Plan samen met de ouders aan de toekomst van hun kinderen. Eenvoudig en doeltreffend. De afgelopen twee jaar hebben we al veel voor Yemata en de andere kinderen uit Lalibela kunnen doen. De komende jaren gaan we daarmee door, want dit blijft de mooiste manier om een kind te helpen. Meer weten? Bel dan 020 - 549 55 55 of kijk op www.fosterparentsplan.nl Keurmerk voor verantwoorde fondsenwerving en -besteding HET FOSTER PARENTS PLAN plan international nederland Foster Parents Plan werkt santen met de Rabobank. Het telefoonnummer en postadres veranderen niet: Hoogheemraadschap van Rijnland Postbus 156 2300 AD Leiden Telefoon (071) 516 82 68 Fax (071) 512 39 16 In verband met de verhuizing zijn wij van 15 tot 20 december niet bereikbaar. VOORBEREIDINGSBESLUIT Burgemeester en wethouders van'Noordwijk maken bekend dat de raad van de gemeente Noordwijk in zijn vergadering van 30 november 1999 heeft besloten l! te verklaren: - dat een herziening wordt voorbereid van (een gedeelte) van het gebied behorende tot het bestemmingsplan 'Middengebied-Zuid', gelegen tussen het Dompad en de Pickéstraat, een en ander zoals is aangegeven op de bij dit besluit behorende situatieschets nummer 1014. Het besluit treedt inwerking op de eerste dag na die van publicatie. Overeenkomstig artikel 22 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 3:12 van de Algemene wet bestuursrecht ligt het besluit met ingang van de dag van inwerkingtreding bij de Bestuursdienst, afdeling Bouwen en Wond (kamer 1-22 van het gemeentehuis), Voorstraat 42 te Noordwijk, Voor een ieder ter inzage. Het gemeentehuis is voor het publiek geopend op werkdagen van 8.30 tot 12.30 uur. Noordwijk, 15 december 1999 Burgemeester en wethouders van Noordwijk. UIMTELIJKE ORDENING 1E PARTIËLE HERZIENING BESTEMMINGSPLAN LANDEU GEBIED 1992 Op 2 november 1999 hebben Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland bestemmingsplan '1e Partiële Herziening Bestemmingsplan Lané Gebied 1992', zoals dat door de raad op 18 maart 1999 gewijzigdp* gesteld, gedeeltelijk goedgekeurd. Het bestemmingsplan betreft in hoofdzaak een herbestemming va< drie voormalige munitie-opslagplaatsen, gelegen aan de Rijnsburgew alhier, voor agrarische doeleinden. Gedeputeerde Staten hebben goedkeuring onthouden aan de w? lingsregeling voor de vestiging van een champignonkwekerij, een veü depot, een loondorserij, een Kl-station, een opslagplaats voor landbo tuinbouw- en bloemkwekerijproducten, of een dierenpens Gedeputeerde Staten stellen vast dat dit een limitatieve opsommingi dat het plan geen motivering bevat waarom andere, vergelijkbare 3? sche bedrijfsvormen niet zijn toegestaan. Gedeputeerde Staten achte opsomming te beperkt en niet doelmatig en onthouden om die goedkeuring aan deze vrijstellingsregeling Met ingang van 20 december 1999 ligt het besluit van Gedepute Staten en het gedeeltelijk goedgekeurde bestemmingsplan gedurf zes weken (tot en met 31 januari 2000) op werkdagen van 08.3j' 12.30 uur ter inzage in het gemeentehuis bij het beleidsbureau rw lijke ordening, volkshuisvesting en juridische zaken. Raadhuisplein l! Tegen het besluit van Gedeputeerde Staten kan binnen de termijn I terinzagelegging schriftelijk beroep worden ingesteld bij de afdd Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 Den Haag. Voor zover het besluit van Gedeputeerde Staten strekt tot goedkeu kan het beroep worden ingesteld door degene die zich tijdig op 9' van artikel 27, eerste of tweede lid, van de Wet op de Ruimte* Ordening tot Gedeputeerde Staten heeft gewend, alsmede doof belanghebbende, die aantoont dat hij redelijkerwijs niet in staat geweest, zich overeenkomstig artikel 27, eerste of tweede lid. Gedeputeerde Staten te wenden. Voor zover het besluit van Gedeputeerde Staten strekt tot onthou* j van goedkeuring kan het beroep worden ingesteld door een ieder. Het besluit van Gedeputeerde Staten treedt daags' na afloop beroepstermijn in werking. Indien binnen de beroepstermijn een om voorlopige voorziening bij de voorzitter van de afdeling Bi rechtspraak is ingediend, treedt het besluit niet in werking dat verzoek is beslist. Bij de toewijzing van het verzoek geeft de ter aan op welke onderdelen van het plan de voorlopige vooi betrekking heeft. Burgemeester en wethouders van Voorhout, C.J. de Ronde, burgemeester, J.L. Boon, secretaris. Het hoogheemraadschap van Rijnland verhuist op 15 decern! 1999 naar een nieuw gebouw aan de Archimedesweg C 2333 CM Leiden.

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 26