r Hier doe je het toch voor Adviseur Risicobeheersiim w Medewerker ia-administratie v/m ABNAMR0 De bank Velsen (Wijk)ziekenverzorgende ZATERDAG 11 DECEMBER 1999 die zelfstandig de in- en verkoop administratie verzorgt Het bureau Bovaco is een Haags bureau, gespecialiseerd in overheids- en arbeidsmarktcommuni catie en maakt deel uit van een internationale bureaugroep. Voor een groot aantal opdrachtgevers - vooral overheidsorganisaties - zijn wij actief op het gebied van arbeidsmarktcommunicatie, de productie en plaatsing van voorlichtingsadvertenties, media-services én ontwerp en productie van communicatiedrukwerk (brochures, folders, posters, jaarverslagen e.d.). Kwaliteit, snelheid en efficiency staan hoog in ons vaandel. Wij zijn wat anderen noemen een no nonsense bureau en hebben zelf geen bezwaar tegen die kwalificatie. Dat moet ook gelden voor onze nieuwe collega. De functie Ons bureau plaatst enkele duizenden advertenties per jaar. Uw hoofdtaak is het ver zorgen van de inkoop- en verkoopadministratie. Dat omvat onder meer: het admini streren en boeken van inkoopnota's van uitgevers; onderhouden van contacten met uitgevers over inkoopnota's; verzorgen van correctienota's; voorbereiden en verzorgen van de betalingen aan mediacrediteuren; mede voorbereiden van de factu rering en de maand- en jaarafsluiting. Het profiel We willen kennismaken met een vrouw of man die voldoende relevante ervaring heeft opgedaan om de werkzaamheden na een korte inwerkperiode zelfstandig te verrichten. Onze voorkeur gaat uit naar een kandidaat die werkzaam is (geweest) aan uitgevers- of bureauzijde en die beschikt over een gedegen administratieve opleiding. Ervaring met geautomatiseerde media-administratiesystemen is een must. Verder zijn van belang een zakelijke, collegiale opstelling en het kunnen omgaan met een wisse lende, vaak hoge werkdruk. Reageren Hebt u belangstelling en wilt u meer weten, bel dan met Pedro Stempels, telefoon (070) 3469705. Wilt u solliciteren, stuur dan uw korte brief met c.v. per post, fax ofe-mail naar Bovaco, t.a.v. Péter van Gils, Postbus 13286, 2501 EG Den Haag. Fax (070) 3636136; e-mail bovaco@euronet.nl. BUREAU VOOR OVERHEIDS- EN ARBEIDSMARKTCOMMUNICATIE ABN AMRO behoort met meer dan 3500 kantoren in ruim 70 landen tot de acht grootste banken ter wereld en tot de top 5 van Europa. Nederland kent ABN AMRO als De bank. Overal aanwezig. Breed georiënteerd. En met een veelzijdig pakket bank en verzekeringsdiensten voor zowel de zakelijke als de particuliere markt. ABN AMRO is hierdoor een vooraanstaande bank van internationale stan ding en reputatie. 0e kracht van de bank wordt op de eerste plaats bepaald door de mensen die er werken. Vanuit die visie creëert ABN AMRO een omgeving waarin medewerkers zich kunnen ontwikkelen. Zowel professioneel als persoonlijk. ABN AMRO stimuleert ondernemingszin en eigen initiatief. Het verleggen van grenzen is een gezamenlijke ambi tie van de bank en haar werknemers. Teamgeest en een open werkklimaat zijn daarbij onontbeerlijk. J« werkomgeving; de «(deling Risicobeheersing, regio Haarlem. Voor iedere kantoororganisatie is een goede controle essentieel. Binnen ABN AMRO is dit primair een taak van het management, dat hierin gesteund wordt door de afdeling Risico beheersing. Bedrijfsprocessen worden geobserveerd en geanalyseerd. Uiteindelijk resulteert dit in een gedegen advies, waardoor kansen beter benut en risico^ beperkt kunnen worden. Het Nederlands kantorennet bestaat uit elf regio's. Voor de regio Haarlem, met 90 kantoren, zoeken we jonge, enthousiaste hbo'ers (m/v) die aan de slag gaan als ad viseur Risicobeheersing. E«n functie met een uitdagend karakter. Je bent in deze functie verantwoordelijk voor het uitvoeren van onderzoek. Dat kan gericht zijn op risicobeheersing van controle-objecten, zoals een heel rayon, een kantoor of een bepaalde afdeling. Maar ook specifieke producten en processen worden onder zocht, steeds met als doel het management goed geïnformeerd te houden en waar moge lijk van advies te dienen. Als je van mobiliteit houdt is dat een voordeel, want vaak werk je ter plekke op het kantoor datje doorlicht. Na een aantal jaren ervaring is het de bedoe ling dat jc doorgroeit naar een zwaardere functie binnen onze organisatie. Ja profaulonala bagnga Je beschikt overeen hbo-werk- en denkniveau. Daarnaast ben je flexibel, ondernemend en resultaatgericht. Je werkt zelfstandig en hebt kennis van administratieve organisaties en processen. Een klantgerichte instelling en goede contactuele vaardigheden maken je profiel compleet. 0a waardering dia ja vardiant. ABN AMRO weet enthousiasme en kunde te waarderen. Dat blijkt om te beginnen uit het goede salans, afhankelijk van opleiding en ervaring. Terwijl de secundaire arbeids- voorwaarden ronduit uitstekend zijn; 8% vakantietoeslag, een 13e maand, winstdeling, j vergoeding van studiekosten, een premievrij pensioen en korting op vele bankdiensten. i Informatie an aollicitatia. Spreekt een loopbaan bij de bank je aan? Voor meer informatie over de functie kun jc je i wenden tot de heerTh.H .M. Schmidt, telefoon 023-516 72 14. Als je wilt kun je ook direct I solliciteren. Stuur dan binnen 10 dagen een sollicitatiebrief met c.v. naar ABN AMRO Bank N.V., t.a.v. de heer drs. J. Kapteyn, Personceladviesdienst Regio Haarlem, post bus 29, 2000 MC Haarlem. Administratief werk bij Bouwtoezicht, een breed begr De gemeente Velsen heeft zeven afzonderlijke woonkernen met élk hun eigen karakter eg historie. De ligging aj het Noordzeekanaal, de visserij, metaalindustrie, een prachtig achterland met historische buitenplaatsen, bos, duii strand... dit alles maakt Velsen tot een veelzijdige gemeente. De wensen en behoeften van Velsen's 66.000 inwoner; centraal in het beleid van de gemeentelijke organisatie. Binnen de werkeenheid Bouwtoezicht van de afdeling Ruimte en Wonen nemen we de technische en juridische t deling van aanvragen om bouw-, sloop- en monumentenvergunningen voor onze rekening. We zorgen er voor dat werken, erven en terreinen voldoen aan voorgeschreven kwaliteitseisen op het gebied van ruimtelijke ordenini stand, veiligheid, gezondheid en energiezuinigheid. Het is zo druk, dat onze juridisch medewerkers gewoon niet a aantal administratieve taken toekomen. Daarom zijn we nu op zoek naar een rots in de branding voor de functie administratief medewerker Bouwtoezicht m/v 36 uur per week In deze veelzijdige functie ligt het zwaartepunt op het juri dische vlak. Je ondersteunt onze juridisch medewerkers door de correspondentie over vergunningaanvragen in het geautomatiseerd systeem te registreren. Verder werk je bouwvergunningen uit aan de hand van concepten, adviezen en de bijbehorende voorschriften en zorg je voor de wettelijke verzendingsprocedure. Het is de kunst om dit zo efficiënt mogelijk én binnen de termijn voor elkaar te krijgen. Hiernaast archiveer je, op basis van de archief code van de VNG, alle stukken op het gebied van bouw toezicht. Tot slot verleen je administratieve ondersteuning aan de werkeenheid Bouwtoezicht en verzorg je opgaven voor het Centraal Bureau Statistiek. Wie zoeken we? Allereerst iemand die zowel solistisch als in team verband uitstekend functioneert. Je gaat initiatiefrijk en overzichtelijk te werk en staat communicatief sterk in je schoenen. Je krijgt immers veel vragen vanuit de organisatie op je afgevuurd. Stress? Dat ken jij niet, je weet de rust als geen ander te bewaren. De juiste basis bestaat uit mavo d-niveau en ervaring met geautomati seerde systemen. Uiteraard ben je administratief getalen teerd! Wat biedt Velsen? Bij ons wacht je een veelzijdige baan, waarin je n meest uiteenlopende facetten van de administrati Bouwtoezicht te maken krijgt. We gooien je niet met het diepe: in het begin word je begeleid door je administratief medewerker. Daarna krijg je alle ruin je kwaliteiten te tonen en jezelf te ontplooien. Kom h ontdekken! Je wordt ingedeeld in schaal 5, met een mumsalaris van 4.132, -- bruto per maand. Je reactie is welkom! Meer weten? Bel met onze coördinator van Bouwto de heer H.J.W. Koopman, telefoon (0255) 56 74 schriftelijke sollicitatie kun je - binnen 10 dagen - aan het College van Burgemeester en Wethoudei Velsen, ter attentie van de heer A.R. Oostra, bus 465, 1970 AL IJmuiden. De gemeente wil meer vrouwen en leden van minder groeperingen in dienst nemen. Zij worden nadrukkelij zocht te solliciteren. Voor deze functie zijn de gebrul rechtspositieregelingen van de gemeente Velsen vai passing en vindt inspraak plaats van personeelsdelegatie. entïe wordt mol op priis gesteld ®fV?hrangingvan zwangerschapsverlof fmet de mogelij '\flt omzetting dienstverband voor onbepaalde tijd) zoekem •voor de periode 15 februari 2000 tot 1 juli 2000 voor de locj Noordwijk een voor 24 tot 32 uur per week Functie-eisen: diploma ziekenverzorging of gelijkwaardig diploma MQG0-VP; '- recente werkervaring in de thuiszorg, bij voorkeur in yvijkverpleging; kunnen werken met verschillende disciplines: enthousiaste, zelfstandige en flexibele werkhouding; bereidheid te werken op feest- en weekenddagen, ind nodig; 1 zich betrokken voelen bij het wel en wee van de tie; i positieve kijk op de ontwikkelingen binnen de en het vakgebied; tressbestendig; jrWij bieden: P salariëring en arbeidsvoorwaarden conform CAO-thui per i januari 2000, schaal 6, min. 2.958,- en max. 4 mogelijkheid tot deelname aan spaarregelingen en co tieve verzekeringen; bemiddeling bedrijfsplaatsen kinderopvang. Informatie over de functie kunt u krijgen bij de heer J. Passchier, teammanager Verpleging Verzorging, telefoon (071) 3617575. Sollicitatiebrieven kunt u tot 20 december a.s. richten aan Stichting Rijn-, Duin- en Bollenstreek, t.a.v. de af deling Personeel Organisatie, Postbus 2039, 2220 BA, Katwijk. Schimmelpenninckstraat 10 Postbus 2039, 2220 BA Katwijk Telefoon: (071)4093333 Internet: www.thuis-en-gezondj Een innemende glimlach van oma. Een gulle babylach Gezichten zeggen vaak meer dan woorden ooit kunnen uitdrukken. Werken in de zorg is daarom ook vaak dam baar werk. Bij de Stichting Rijn-, Duin-, en Bollenstreet zijn zo'n 1300 medewerkers en vrijwilligers hiermee actief. Van thuiszorg toten met maatschappelijk werk. staan dag-in-dag-uit klaar voor zorg, welzijn en wonen deze regio. Tot tevredenheid van jong en oud. En dat werkt natuurlijk wel zo prettig.

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 46