M Kernanalist m/v Managementassistent m/v Voedings- en Huishoud- assistent v/m Managementassistent m/v Onderzoeksassistent m/v Secretaresse A m/v ZATERDAG 11 DECEMBER 1999 922 Het Leids Universitair Medisch Centrum (LUMC) omvat het Academisch Ziekenhuis en de Faculteit der Geneeskunde van de Universiteit Leiden. De kerntaken patiëntenzorg, onderzoek, onderwijs en opleiding worden zo vanuit één bestuurlijke organisatie uitgevoerd. Er werken ongeveer 7000 mannen en vrouwen. Er wordt nauw samengewerkt met onder andere de faculteiten Wiskunde en Natuurwetenschappen en Sociale Wetenschap pen van de Universiteit Leiden en metTNO. De organisatie van het LUMC is sterk gedecentraliseerd: er zijn vijf divisies met een relatief autonome structuur. In het LUMC zijn patiëntenzorg en onderzoek van oudsher zozeer verweven, dat grensverleggend onderzoek en vernieuwing in de patiën tenzorg hand in hand gaan, wat direct ten goede komt aan de behandeling van de patiënt. Het LUMC streeft, mogelijk mede door uw inzet, naar een continue verbetering van de gezondheidszorg in de meest brede zin en wil hierin zowel nationaal als internationaal een leidende rol blijven spelen. DIVISIE 2 Binnen deze divisie zijn afdelingen op het gebied van de inwen dige geneeskunde ondergebracht. In de sectie Weefseltypering enTransplantatie-lmmunologie van de afdeling Immunohematologie en Bloedbank, waarin ook het Eurotransplant referentielaboratorium gevestigd is, bestaat een vacature voor een: (36 uur per week) Vac.nr 99.W.47.49.LD Functie-inhoud: - het verrichten van weefseltyperingen en kruisproeven t.b.v. orgaandonatie en patiëntengebonden onderzoek m.b.v. sero- logische en moleculair-biologische technieken; - het bepalen van antilichaamspecificiteiten bij orgaan- en been mergtransplantatie patiënten. Functie-eisen: - voltooide HLO-opleidmg; - bij voorkeur ervaring met serologische en/of moleculair-bio- logische technieken. Salaris: Het salaris bedraagt maximaal f 4.658,- bruto per maand, afhan kelijk van opleiding en relevante ervaring. Dienstverband: In het kader van een diabetes project is de aanstelling voor een periode van 2,5 jaar. Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer W. Verduijn, hoofdanalist (071 - 526 38 22). Klinische Oncologie Binnen de afdeling Klinische Oncologie bestaat de vacature van: (36 uur per week) Vac.nr. 99.K.30.49.LD De afdeling Klinische Oncologie geeft onderwijs en verricht onderzoek op het gebied van kanker en heeft als afdeling van het LUMC de taak patiënten met kanker te behandelen met bestraling of chemotherapie. Het stafsecretariaat is een belangrijk onderdeel van de orga nisatie. De gezochte functionaris zal hierin een belangrijke rol vervullen. Functie-inhoud: De managementassistent coördineert en verricht binnen de afde ling voorkomende secretariële werkzaamheden tb.v. de hoog leraren, de staf. het wetenschappelijk onderzoek en onderwijs. - leiding geven aan de medewerkers van het stafsecretariaat; - het optreden als intermediair tussen de afdeling Klinische Oncologie en het Beheer van Divisie 2; - voorbereiden van vergaderingen, symposia en onderwijscur- sussen; - verzorgen van manuscripten in het Engels en Nederlands; - algemene secretanaatswerkzaamheden. Functie-eisen: - HAVO/VWO en cursus Middle Management, of vergelijkbaar werk- en denkniveau; - vermogen om te coördineren en leidinggevende capaciteiten; - beheersing van de moderne talen, i.h.b. Engels; - zeer goede contactuele vaardigheden; - goede kennis van MS Office 97-pakket (Word 97, Excel 97, PowerPoint 97, Access 97, Outlook 97) en affiniteit met geautomatiseerde systemen. Salaris: Het salaris bedraagt maximaal f4.658,- bruto per maand. Inscha ling is afhankelijk van opleiding en relevante werkervaring. Dienstverband: De aanstelling vindt in eerste instantie plaats in tijdelijke dienst voor ten hoogste I jaar, met uitzicht op een vast dienstverband. Informatie: Nadere inlichtingen over de functie worden gaarne verstrekt door prof.dr E M Noordijk, afdelingshoofd Klinische Oncologie (071 - 526 30 57). Deze vacature verschijnt in- en extern tegelijkertijd. De interne ronde zal eerst worden afgehandeld. Op de afdeling Hartbewaking/Hartziekten ontstaat binnenkort een vacature van: (32 uur per week, voor dagdiensten van 07.30 - 16.00 uur en avonddiensten van 17.00 - 21.00 uur zowel door de week als in het weekend, volgens rooster) Vac.nr. 99.W.48.49.LD Functie-inhoud: - het serveren van voeding en dranken aan patiënten, familie en afdelingsmedewerkers; - opnemen van voedingswensen bij patiënten; - patiënten helpen bij het invullen van de menukeuze; - het eventueel inschakelen van een diëtiste; .- het bijhouden en bewaken van.de keukenvoorraad en het op peil houden van de keukeninventaris; - het verrichten van huishoudelijke werkzaamheden. Functie-eisen: - LHNO-opleiding of vergelijkbaar niveau; - bereidheid tot het volgen van de cursus voedingsassistent; - goede contactuele vaardigheden; - patiëntgericht kunnen werken; - bereid zijn onregelmatig te werken. Salaris: Het salaris bedraagt afhankelijk van leeftijd, maximaal f 3.332,- brirto per maand, bij een volledig dienstverband. Dienstverband: De aanstelling geschiedt vooralsnog voor een periode van I jaar, met uitzicht op een vast dienstverband. Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer W. v.d. Berg en door de heer A. Neuteboom, verpleegkundig teamleiders (071 - 526 17 58). Deze vacature verschijnt in- en extern tegelijkertijd. De interne ronde zal eerst worden afgehandeld. DIVISIE I In Divisie I zijn de navolgende afdelingen ondergebracht: Heel kunde, Anesthesiologie,Thorax-chirurgie, Orthopedie, Urologie en Revalidatie. Tevens bestuurt de divisie een aantal interdivi- sionele centra, te weten: het Centrum Eerste Hulp, het Opera tiekamer-centrum, het Centrum Intensive Care, alsmede de tot de divisie behorende klinieken en poliklinieken, het Laboratorium grote proefdieren en het Laboratorium voor bewegingsanalyse. De sectie Medische Besliskunde is een onderzoeksgroep waar in artsen, psychologen en andere professionals uit het Leids Universitair Medisch Centrum samenwerken op het terrein van de medische besliskunde en technology assessment. Het multi disciplinaire onderzoek van de sectie is gericht op klinische besluitvorming en betreft onder meer vraagstukken aangaande medische effectivrteit en kosteneffectiviteit, modellering van ziekten en interventies, kwaliteit van leven, utiliteit en beslis- gedrag. Dit onderzoek wordt verricht in nauwe samenwerking met diverse klinische en met-klinische afdelingen en heeft tot doel de kwaliteit van de klinische besluitvorming en beleidsvoering te analyseren en te verbeteren. De sectie wordt secretarieel, orga nisatorisch en beheersmatig ondersteund door een manage mentassistent Op korte termijn is bij de sectie plaats voor een: (32 uur per week, verdeeld over 4 dagen) Vac.nr 99.L59.49.LD Functie-inhoud: De managementassistent draagt zorg voor alle binnen de sectie voorkomende secretariële werkzaamheden t.b.v. de hoogleraar en de wetenschappelijke staf. - treedt op als intermediair tussen de sectie en het Beheer van Divisie I - onderhoudt contacten met externe instanties; - draagt zorg voor de voorbereiding en het notuleren van ver gaderingen en symposia; - draagt zorg voor organisatorische werkzaamheden in de meest brede zin; - verricht werkzaamheden met betrekking tot externe fondsen werving; - verricht beheerstaken met betrekking tot personeel, materieel en infrastructuur Functie-eisen: - HAVO/VWO, aangevuld met secretaresseopleiding; - beheersing van de Engelse taal; - goede contactuele eigenschappen; - goede kennis van en vaardigheid met MS Office, WP; - goede organisatorische kwaliteiten; - zelfstandig en onder tijdsdruk kunnen werken. Salaris: Het salaris bedraagt maximaal f4.658,- bruto per maand (schaal 7) bij een full-time aanstelling. Dienstverband: De aanstelling vindt plaats in tijdelijke dienst voor de duur van I jaar, met uitzicht op een vast dienstverband. Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door prof.dr. J. Kievit, hoofd van de sectie Medische Besliskunde (071 -526 45 74). Deze vacature wordt gelijktijdig intern en extern gepubliceerd. Interné kandidaten hebben voorgang. DIVISIE I In het kader van een gesubsidieerd project ten behoeve van de Stichting Klinisch Genetisch Centrum Leiden en de sectie Medische Besliskunde van het Leids Universitair Medisch Centrum (LUMC) is er een vacature voor een: (50% aanstelling) Vac.nr 99.L.57.49.LD De sectie Medische Besliskunde is een interdisciplinaire groep die zich bezighoudt met wetenschappelijk onderzoek naar medische besluitvorming. De Stichting Klinisch Genetisch Centrum Leiden richt zich op erfelijkheidsadvisering. Het betreft een wetenschappelijk onder zoek in het kader van een samenwerkingsverband tussen beide afdelingen, het onderzoek wordt gesubsidieerd door de Neder landse Kankerbestrijding. Het onderzoek gaat over risicoperceptie en besluitvorming bij vrouwen die zich aanmelden voor erfelijkheidsonderzoek bij borstkanker. Gegevens worden verzameld via vragenlijsten en interviews op verschillende meetmomenten. Functie-inhoud: - het logistieke beheer van de gegevensverzameling, waaronder: a het schriftelijk benaderen van deelnemers aan het onder zoek; b zorgdragen voor de distributie van de vragenlijsten; c het inzamelen van de vragenlijsten; d het controleren van de ingevulde vragenlijsten; en e het invoeren van de gegevens in de computer. - overige administratieve taken. Functie-eisen: - minimaal MBO-opleiding; - uitstekende organisatorische vaardigheden; - zorgvuldigheid en nauwkeurigheid; - ervaring met tekstverwerkingsprogramma Word; - bij voorkeur ervaring met databasebeheer Excel; - affiniteit met patiëntgebonden onderzoek; - relevante werkervaring. De kandidaat wordt aangesteld bij de afdeling Medische Beslis kunde (Divisie I-beheer) en zal worden gedetacheerd bij het Klinisch Genetisch Centrum. Salaris: Het salaris bedraagt maximaal f 4.222.- bruto per maand bij een full-time aanstelling (schaal 6). Dienstverband: Aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor de duur van het project. Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevrouw S. van Dijk, onderzoeker van het project (071 - 526 45 78) en door mevrouw dr. W. Otten, psycholoog afdeling Medische Besliskunde (071 -526 45 76). DIVISIE 4 Divisie 4 wordt gevormd door 12 afdelingen en diensten die de patiëntenzorg direct ondersteunen, De divisie heeft 680 'I medewerkers. Dienst Maatschappelijk Werk en Patiëntenservice De Dienst Maatschappelijk Werk en Patiëntenservice richt zich op ondersteunende hulp- en dienstverlening aan patiënten en bezoekers van het Leids Universitair Medisch Centrum. Deze activiteiten worden uitgevoerd door maatschappelijk werkers, gastvrouwen, medewerkers familieopvang Centrum Eerste Hulp, activiteitenbegeleiding, medewerkers van het patiënten servicebureau en medewerkers van de telefoondienst. De dienst vraagt ten behoeve van de secretariële ondersteuning van de sector maatschappelijk werk een: 18 uur per week) Vac.nr 99.T30.49.LD De secretaresse A zal voornamelijk secretariële ondersteuning bieden aan maatschappelijk werkers die in clusters gedeta- e cheerd zijn op de verschillende behandelafdelingen en poli kliniekenvan het Leids Universitair Medisch Centrum, Functie-inhoud: De functie omvat twee soorten werkzaamheden: de secreta riële werkzaamheden en de werkzaamheden rond de admini- stratief-organisatorische ondersteuning. De secretariële werkzaamheden: - het verzorgen van brieven, invulformulieren en rapportages betreffende de patiëntenzorg; - verslaglegging inhoudelijke plenaire vergaderingen en refe- reerbijeenkomsten. De administratief-organisatorische ondersteuning: - secretariële ondersteuning kwaliteitssysteem en sociale kaart; - faciliteren ten behoeve van presentaties en onderwijsactivitei ten; - beheer bibliotheek en tijdschriften; - (beperkte) waarneming stafsecretaresse. Functie-eisen: - MBO secretariële richting; - goede contactuele eigenschappen. Het aantal uren wordt bij voorkeur verdeeld over drie dagen, in elk geval maandag. Salaris: Het salaris bedraagt maximaal f 3.814,- bruto per maand op full time basis (schaal A5 RRAZ). Dienstverband: De aanstelling vindt plaats voor een jaar, met uitzicht op een vast dienstverband. Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevrouw F.C. Schenk, hoofd Dienst Maatschappelijk Werk en Patiënten service (071 - 526 30 41en door mevrouw A.R Jongens, hoofd sector Patiëntenservice (071 - 526 17 29). Bij indiensttreding is het Pensioenreglement van het ABP van toepassing. Vakantietoeslag 8%. Sollicitaties, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en enveloppe, kunt u binnen twee weken na het verschijnen van deze advertentie zenden aan: LUMC Dienst Sociale Zaken t.a.v. mevrouw H. Blom Postbus 9600 2300 RC LEIDEN

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 44