Personeel Personeel Personeel Personeel Person Keukenhof -~CEK Projektleider speciale projekten m/v Bankwerkers/Aanbouwers Aankomende vakmensen (LTS/MTS) Monteurs Audio/video technicus ^Tcompass Prove ma 4» Verpleegkundig medewerker m/v FRANSM Pooien» Een Boekhouder/ Administrateur m/v fulltime/parttime verkoops Vereniging voor Protestants Christelijk Basisonderwijs te Rijnsburg een enthousiaste collega om het team te komen versterl een enthousiaste collega i.v.m. sabbatsverlof. ZATERDAG 11 DECEMBER 1999 staalconstructies Evers Staalconstructies B.V. is een familiebedrijf, opgericht in 1934, waar een team van jonge enthousiaste medewerkers (50) vormgeven aan allerhande staalconstructies die wij in geheel Europa plaatsen. Produktvoorbeelden zijn: bedrijfsgebouwen, liftschachten, stands en (reclame)masten. Wij zoeken gemotiveerde mensen die affiniteit hebben met constructietechniek. Naast een prettige werksfeer bieden wij eenieder de mogelijkheid tot het volgen van opleidingen en bovendien gunstige secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een winstdeling. Het salaris is afhankelijk van leeftijd, opleidingsniveau en ervaring. Door een verdere uitbreiding van onze werkzaamheden kunnen wij thans werk bieden aan: Opleidingsniveau HEAO/HTS (bouwkunde). Enige relevante werkervaring geniet de voorkeur. Gevoel voor techniek én computers is een pre. Het volgen van een projekt van begin tot het eind in al haar (administratieve) facetten behoort tot de werkzaamheden, waarin zelfstandig kunnen werken van groot belang is. Uiteraard is er veelvuldig kontakt met klanten in enkele marktsegmenten, waaronder standbouw (in geheel Europa). Het beheersen van Engelse en Duitse taal is daarom een pre. Opleidingsniveau LTS/MTS. Relevante werkervaring is van belang. Je moet goed tekeningen kunnen lezen en gevoel hebben voor het bewerken van grofstoffelijke elementen. Wij zoeken enthousiaste jongelui die graag het vak willen leren en bereid zijn de handen uit de mouwen te steken. Wij bieden de mogelijkheid om eventueel aanvullende opleidingen te volgen. Deze opstap biedt volop kansen om door te groeien binnen het bedrijf. Opleidingsniveau LTS. Relevante ervaring in het constructievak strekt tot aanbeveling. Bereid zijn in een team te werken en veel te reizen. Bovendien moet je gevoel hebben met het staalvak en uiteraard geen hoogtevrees hebben. Alleen schriftelijke sollicitaties - met vermelding van functie - worden in behandeling genomen. Je dient deze te richten aan Bob Evers, Horst ten Daal laan 5,2181 GP HILLEGOM. Je kunt ook e-mailen naar info@evers-staal.nl. bovendien onze web-site bezoeken www.evers-staal.nl Auvio is importeur van meer dan twintig productlijnen op het gebied van professio nele audio- en videoapparatuur. Deze producten zijn bestemd voor de omroep-, presentatie- en industriële markt. Ter ondersteuning van onze technische dienst en binnendienst verkoop zoeken wij een representatieve Van onze kant vragen wij: MTS-Elektronica opleiding of gelijkwaardig. Ruime ervaring met audio video reparatie. Kennis van professionele audio video systemen. Kennis van computers en RS-232/422 aansturing. Belangstelling voor commerciële taken. Goed mondeling en schriftelijk taalgebruik in Nederlands en Engels. Liefst in het bezit van rijbewijs B. Vriendelijk en voorkomend in de omgang met klanten en collega's. Liefst niet rokend. Van onze kant bieden wij: Een goed salaris met aanvullende regelingen. Mogelijkheden voor verdere studie. Een fulltime dienstverband. Doorgroei naar technisch commerciële functies. Soepele omgang met werktijden. Prettige informele werksfeer. Als bovenstaande criteria u voldoende aanspreken Jj. - - - auvio NcDcNLAN dan zien we uw sollicitatie vergezeld van cv graag J V I Gerrit v.d. Veenstraa binnen 10 dagen na het uitkomen van dit blad 2321 CD Leiden tegemoet. tel. 071 5792 920 fax 071 5792 930 U kunt uw brief met CV richten aan: www.auvio.nl Auvio Nederland B.V., Gerrit v.d. Veenstraat 75, 2321 CD LEIDEN t.a.v. Cees Zwaai. Voor telefonische informatie kunt u op werkdagen tussen 9.00 en 17.00 uur bellen: 071-5792 920 AUVIO NEDERLAND B.V. Gerrit v.d. Veenstraat 75 2321 CD Leiden tel. 071 5792 920 fax 071 5792 930 www.auvio.nl Rabobank Teylingen, gelegen in de bollenstreek, is actief in de plaatsen Sassenheim, Voorhout en Warmond. We spelen hier een belangrijke rol, waarbij we ervan uitgaan dat een goede relatie begint met een goed persoonlijk contact. We hebben op die manier in ons werkgebied - met ca. 35.000 inwoners - een vooraanstaan de positie op de particuliere en zakelijke markt verworven. Actief, persoonlijk en betrokken. In een informele sfeer, waarin eigen ini tiatief en verantwoordelijkheid centraal staan. De bank heeft een flink marktaandeel in de bloembollensector en het MKB, dat zeer hetrogeen van samenstelling is. Voor de afdeling Relatiebeheer zoeken we een commercieel en communicatief talent die zich met name richt op de bloembollensector, maar ook wil werken met MKB-klanten. Als Senior Relatiebeheerder voorzie je in de totale behoefte aan financiële dienstverlening van een groep zakelijke relaties. Je onderhoudt contacten en geeft integraal advies. Basis daarvoor zijn de uitgebreide contacten in het werkgebied, ondermeer door deelname aan een aantal netwerken. Naast het onderhouden en verdiepen van een bestaande portefeuille ben je in staat zelfstan dig potentiële klanten te acquireren en zodoende een belangrijke Geef je ambitie toekomst bijdrage te leveren aan een verdere uitbreiding van ons marki deel. De "grootte van de bank staat borg voor een zelfstandig reren van relatiebeheerders binnen ruime bevoegdheden. Je hebt minimaal een opleiding op HBO-niveau, aangevuld vaktechnische opleidingen en een aantal jaren ervaring in vergelijkbare func tie. Uiteraard ben Senior Relatiebeheerder^ je bereid om ver dere trainingen en cursussen te volgen. Je hebt bedrijfsec misch inzicht, commerciële en communicatieve vaardighede een actieve klantgerichte houding. We zoeken een enthous teamwerker met een flexibele instelling. Interesse Voor meer informatie kun je contact opnemen mil mevrouw mr. E.E. van 't Hof MBA, onderdirecteur Bedrijven, telefoon 0252-243 243- Je brief met c.v. kim je binnen 14 dagen sturen naar Rabobank Teylingen, t.a.v. Monique Keereweer, Personeelszaken, Postbus 31, 2170 AA Sassenheim, Rabobank Teylingen GROUP Prima banen voor gastvriendelijke mensen in de horeca van Keukenhof De keukenhof opent in 2000 haar poorten van 23 maart tot en met 21 mei en van 3 augustus tot en met 17 september. In deze periode bezoeken honderdduizenden toeristen uit binnen- en buitenland Nederlands bloemen en plantenpracht. Wij zijn op zoek naar mensen voor de volgende functies: Restaurant managers (m/v) Direct leiding geven aan ass. manager, restaurantmedewerkers en koks. Coördineren van bestellingen, roosters, magazijnen, kassa's, geldstromen. U valt rechtstreeks onder de manager operationele zaken van Keukenhof restaurants. Aankomend Chef-kok (m/v) Bereiden van eenvoudige gerechten, broodjes assortiment en salades. Leiding geven aan keukenmedewerkers en medewerkers uitgifte. Coördineren van bestellingen. Manager souvenir verkopen (m/v) U geeft direct leiding aan een vijftal souvernir verkoopsters. U doet be stellingen, coördineert de uitleveringen en de geldstroom van de souver- nirwinkels. BELANGSTELLLING: Als u belangstelling heeft voor een van bovenstaande functies kunt u voor informatie bellen naar Keukenhof restaurants telefoonnummer: 0252-413814 Schriftelijk: Keukenhof restaurants t.a.v. J. L. Roos Loosterweg Noord 11 2161 AP Lisse In aansluiting op een bovengenoemde functie kunnen wij voldoende doorgroeimo gelijkheden bieden binnen Select Service Partner, waar Keukenhof restaurants een onderdeel van is. Select Service Partner is een trademark van Eurest Nederland BV (member of Compass Group PLC). Compass Group is zowel in Nederland als we- LISSE - HOLLAND reldwiid marktleider en trendsetter op het gebied van foodservice. De werkmaat schappijen van Compass Group Neder land zijn toonaangevend op het gebied van restauratieve voorzieningen op uiteenlo pende plaatsen, zoals kantoren, musea, fa brieken, penitentiaire inrichtingen, oplei dingsinstellingen, publieksattracties, eve nementen, schouwburgen, asielzoekers centra, thuiszorg en ziekenhuizen. Provema Medische Techniek b.v. is een snelgroeiend bedrijf, actief op het terrein van medische apparatuur voor de thuiszorg. De activiteiten bestaan naast levering van topproducten aan de gebruikers vooral uit de bijbehorende dienstverlening. Voor onze afdeling Klantenservice zijn wij op zoek naar een: In deze fulltime functie ontvangt u opdrachten voor levering van medische apparatuur en draagt zorg voor de afwikkeling hiervan. Dit omvat ondermeer het maken van afspraken, het bepalen van het type apparaat, de plaatsing met eventuele toebehoren en de planning van de routes voor de medewerkers buitendienst. U handelt hierin tussen zorggerichtheid en doelmatigheid. Uw werkzaamheden zijn tijdens kantooruren, maar u neemt volgens rooster deel aan de bereikbaarheidsdienst om onze 24-uurs service te garanderen. Wij vragen van u een flexibele inzet, commercieel denkniveau, communicatieve vaardigheden en ervaring met geautomatiseerde systemen. Ervaring met medisch technisch apparatuur is een vereiste. U bent in het bezit van een HBO-V, MBO-V of vergelijkbaar diploma, hebt een rijbewijs B (E) en bent woonachtig in Zoetermeer of omstreken. Naast prettige collegae en een goede werksfeer biedt Provema duidelijke en aantrekkelijke arbeidsvoorwaarden. Als u geïnteresseerd bent in deze functie, stuur dan uw c.v. met motivatie binnen twee weken naar: Provema Medische Techniek b.v., Du Meelaan 578-582,2722 ZM Zoetermeer t a v. Mevr. R M.G. Glasbergen-Hockx. Frans Roozen Bollentuinen verkoopt en exporteert bloembollen aan klanten uit alle delen van de wereld. De bollentuinen zijn een aantrekkelijke toe ristische attractie voor binnen- en buitenlandse tuin- liefhebbers. Wij bieden een afwisselende werkom geving aan een klein team van vaste medewerkers en een aantal seizoenkrachten. Wij zoeken Voor diverse administratieve zelfstandige taken zoals de boekhouding, de loonadministratie en het beheer van de automatisering. Het gewenste niveau is MEAO of een soortgelijke opleiding. Voor meer informatie kunt u bellen met Leo Roozen (tijdens kantoortijden 023-5847245). Heeft u inte resse dan gaarne een schriftelijke reactie naar: Frans Roozen B.V., La.v. L. Roozen, Vogelenzangseweg 49, 2114 BB Vogelenzang. MODE is op zoek naar een enthousiaste en gemotiveerde Voor onze nieuw te openen damenszaak zoeken wij een verko tussen de 25 en 40 jaar met ervaring in het damesmodes Die graag wil werken met merken zoals: Copines (Claudia Strater), Cartoon, Olsen enz. Gevraagde kwaliteiten: Enige flexibiliteit en handigheid bij de uitvoering van vele werkzaamheden binnen ons bedrijf. Zelfstandig kunnen werken. Denkt u over deze kwaliteiten te beschikken dan kunt u zu telefonisch wenden tot: Haasnootmode Dhr. J. W. Haasnoot tel. 071-4014417 Voorstraat 14 2225 ER Katwijk aan Zee Het bestuur van de Vereniging voor Protestants Christelijk Basisonderwijs Rijnsburg zoekt zo spoedig mogelijk voor: a. de PC basisschool "De Wegwijzer", Kon. Julianalaan 2a, 2231 VD Rijns Het betreft een parttime betrekking (wtf. 0,5263), ontstaan door het vertrs een collega uit groep 5. Wij bieden: - een gezellige groep 5, die erg nieuwsgierig is naar hun nieuwe juf of m< - een middelgrote school (248 leerlingen verdeeld over 8 groepen) met of lingsmogelijkheden voor collega's; - werkdagen: maandag, dinsdag en een keer in de 14 dagen een woensd b. de PC basisschool "Kon. Wilhelmina", Kerkstraat 212231 CX Rijnsbur; Het betreft een volledige betrekking in groep 7 (wtf. 1.0). Wij bieden: - een gezellige groep 7; - een bruisende basisschool (228 leerlingen verdeeld over 8 groepen), n onderwijsklimaat, waarin een ieders inbreng en deskundigheid gewaard wordt. Wij zoeken collega's die: - vanuit een prot.chr. levensovertuiging op onze scholen willen werken en meelevend zijn; - zich enthouasiast inzetten voor niet-lesgebonden taken; - enthousiasme en goede teamgeest belangrijk vinden; - breed inzetbaar zijn; - goede, creatieve leerkrachten zijn. Inlichtingen: Voor de functie a. bij Hans van Rietschoten (directeur) tel.: 071-4082759 071-4080852 (privé). Voor de functie b. bij Albert Heus (directeur) tel.: 071-4082871 (school); 071-4027856 (privé). Sollicitatie: Uw sollicitatie kunt u met op aan: het adres van de schoi jave van c.v. en referenties binnen 10 c I t.n.v. de directeur.

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 42