Personeel Personei TOPTECH ZOE MEDEWERKER BEDRIJFSBUREAU ledewerker Personeelszaken m/v Junior Account Manager (m/v) Leidsch ^ÜDagbla( Teamleidster m/v TOP7ITECH thousiaste bouwkundige met financieel inzicht "llenaar SCH00NMAAKMEDEWERKERS (M/V) kandidaten voor haar Raad van Toezicht UITSLUITEND ECHTE VAKMENS COMMERCIEEL MEDEWERK BINNENDIENST M/V GELOOFWAARDIG ZATERDAG 11 DECEMBER 1999 Wonihgstichting Vlieterheem is een energieke corporatie te Leidschendam, die letterlijk en figuurlijk midden tussen haar klanten staat. Deze klantgerichte organisatie met een groeiend bezit van 3.500 woningen en ca. 30 enthousiaste medewerkers, komt op open en zakelijke wijze tegemoet aan de wensen van haar doelgroepen. Om de kwaliteit van de ondersteunende diensten verder te optimaliseren, zoekt zij voor de Technische Dienst een slagvaardige Functie: In deze veelzijdige en afwisselende spilfunctie bent u verantwoordelijk voor de voorbereiding, aanbesteding en begeleiding van het planmatig onderhoud. U levert informatie aan voor de meerjaren onderhoudsbegroting en verricht overige ondersteunende en voorbereidende werkzaamheden voor het bedrijfs bureau, waar onder de begeleiding van WVG-aanpassingen, opstellen klachten analyses en het beheer van het technisch archief. Profiel: Na uw bouwkundige opleiding op MBO/HBO-niveau, heeft u enige ervaring opgedaan in een vergelijkbare functie. U bent een allrounder die kwaliteit van werk hoog in het vaandel heeft staan. Hierbij realiseert u zich dat servicegericht werken een voorwaarde is voor een goede relatie tussen Vlieterheem en haar klanten. U beschikt over uitstekende communicatieve vaardigheden en bent een enthousiaste en hulpvaardige collega. Reactie: Stuur uw korte en zakelijke brief met c.v. aan ERLY, the consulting company, t.a.v. de heer drs. P.B.W. Enders, Postbus 787, 3740 AT Baarn, telefoon (035) 5430088, fax (035) 5430509., E-mail: sollicitatie Oerly.nl o.v.v. ref. nr. B9206 Tussen landing en start ligt een baan voor u op Schiphol Luchthaven Schiphol, toegangspoort tot Europa, biedt een meer dan dynamische internationale werkomgeving. Aero Groundservices, ook actief in het buitenland, vervult er een spilfunctie door voor ruim 50 luchtvaart maatschappijen alle passagiers- en vrachtafhandelingen te verzorgen. Wegens vertrek van een collega en uitbreiding van de afdeling zijn wij op zoek naar enthousiaste kandidaten voor de functie van: Als medewerk(st)er van de afdeling Personeelszaken Vracht bent u het eerste aanspreekpunt voor de vele vragen van medewerkers op het brede gebied van personeelszaken. Hierbij komen uw communicatieve vaardigheden en initiatief goed van pas. Indien nodig maakt u gebruik van naslagwerken als CAO en regelgeving binnen AG. Tot uw kerntaken behoren naast correspondentie, ook personeelsbeheer, waaronder tijds- en verlofregistratie en de administratieve procedures omtrent sollicitanten. Daarnaast vervult u een actieve rol bij het implementeren van een nieuw personeelsinformatiesysteem, ontvangt u sollicitanten en verricht u voorkomende administratieve werkzaamheden. U bent een echte teamplayer en werkt nauw samen met een aantal collega's binnen de afdeling. Aero Groundservices BV is een dynamisch bedrijf met circa 1.000 personeelsleden. AG, zoals wij kortweg worden genoemd, regelt en verzorgt de afhandeling van zo'n drie miljoen passagiers, 22.000 vliegtuigen en 350.000 ton vracht per jaar. Ruim vijftig luchtvaart maatschappijen vertrouwen de afhandeling aan ons toe. Dag in dag uit, 24 uur per etmaal. Al meer dan 45 jaar. Staat u met beide benen op de grond? Voor deze functie zoeken wij een zelfstandige persoonlijkheid met een opleiding op MBO+ niveau en ervaring in Word en Excel, bij voorkeur opgedaan in een administratieve functie. Zeker net zo belangrijk is uw accuratesse en doortastende en flexibele instelling. Het spreekt voor zich dat u de Nederlandse taal uitstekend beheerst en over een grote dosis stressbestendigheid beschikt. Herkent u zichzelf in bovenstaand profiel? Dan moeten wij beslist met elkaar praten! Wij bieden goede arbeidsvoorwaarden binnen een informele bedrijfscultuur. Geïnteresseerd? Stuur dan zo spoedig mogelijk een bondige brief voorzien van uw c.v. aan: Aero Groundservices B.V., Postbus 7513,1118 ZG Luchthaven Schiphol, ter attentie van de heer A.N. Witsel, afdeling Personeelszaken. Voor meer informatie kunt u tijdens kantooruren bellen met mevrouw G.A.M. Wijnker, afdeling Personeelszaken, telefoon (020) 603 23 31. 4DSBRVICES Aero Groundservices BV, Postbus 7513,1118 ZG Luchthaven Schiphol Jij zoekt: een ofwisselende boon, een dynamische branche, jonge en enthousiaste collega's en een goed salaris. Wij zoeken jou! Onze nieuwe: Vinden wij elkaar? Den functie ontstaat wegens groei vun deodiviteiten van de vetkoopafdding. Het is eenzeet uitdagende functie met doorgroeimogelijkheden noor Senior Account Manager. functie-omsdirijving Het rs de bedoeling dat |e contoden onderhoudt met bestoonde relaties, informatie verstrekt oon klanten en zelfstandig offertes maakt en nobelt. Ook het actief benaderen van potentiële adverteerders zol een groot deel van je werkzoomheden uitmaken. Het behalen van de joorlijkse omzefdoelstelling is ook voor |0U uiteraard een uitdoging! overig Wij bieden je een veelzijdige functie in een jong en dynamisch bedrijf. Hetsolans is gedeeltelijk ofhankeiijk van |e vooropleiding en ervanng. Tevens bieden wij je goede secundaire orberdsvoorwaorden. Dedotumvon indiensttreding wordt in overleg bepaald. Heb |e interesse' Stuur don voor 15 december |e brief en cumculum vitoe ter oftentre van Irma van Ankeren Ook voor vragen kan ie bij Irmo terecht, telefoon 071 - 5 15 73 43, e-mail. irma@hillenoor nl. functie-eisen MBO/HBO denk- en werkniveau Leeftijd: tussen 21 en 30 jaar Sterke communicatieve vaardigheden Overtuigingskrocht Kunnen werken met Word en Excel voor Windows Flexibele werkhouding Affiniteit met marketing Representatief voorkomen TuWr*- joaüertspanelen yand café panelen dscopandon 30 2343 AA Oegsteecst postboj 567 2300 AN Leid ,5 73 43 fa, 071 -515 64 61 »-maU: mfocgtullenaa Gom Schoonhouden BV zoekt voor diverse grote objecten in Leiden/ Leiderdorp voor in de ochtenduren tussen 7.00 uur en 9.00 uur en in de avonduren tussen 16.00 uur en 20.00 uur Ervaring in de schoonmaak is een pre, maar beslist niet noodzakelijk. Bent u geïnteresseerd?? Neem dan zo spoedig mogelijk telefonisch contact op, tussen 9.00 uur en 16.30 uur, met Loes Bögemann, telefoon (070 319 25 56. Schoonhouden Feiten, meningen en achtergronden. Daar draait het om bij Leidsch Dagblad. Actualiteiten uit de regio, maar ook uit binnen- en buitenland. Want juist in die combinatie ligt de kracht van een regionaal dagblad. Voor zowel nieuws als advertenties rekenen dagelijks zo'n 138.000 lezers op hun krant. Leidsch Dagblad is een uitgave van Dagbladuitgeverij Damiate, waartoe ook Haarlems Dagblad en IJmuider Courant behoren. Bij het bedrijf zijn in totaal ruim 300 mensen werkzaam. >WIJ VRAGEN Voor ons overal aanwezige promotieteam zoeken wij een enthousiaste en ondernemende (voor gemiddeld 8 uur per week o soms heel onvoorspelbare tijden) Een leuke parttime job voor wie ervan houdt om met mensi om te gaan. Samen met je team ga je op pad om het Leidsch Dagblad te promoten bij al die gezellige en vaak indrukwek kende evenementen in Leiden en de wijde omgeving. Met name in de zomermaanden word je af en toe ook ingezet on op bijvoorbeeld beurzen en braderieën proefabonnementen Dagbladuitgeverij Damiate b.v. Oudeweg 12-14 2031 CC Haarlem Telefoon (023)5 150 450 Telefax (023) 5 343 010 Dagbladuitgeveril Damiate b.v. Is een zelfstandig onderdeel van de Hollandse Dagbladcombinatie b.v. (HDC) Een goede telefonische bereikbaarheid, flexibiliteit, uitstralinj natuurlijk overwicht en leidinggevende capaciteiten vinden wij erg belangrijk. Je bent in het bezit van een eigen auto. WIJ BIEDEN Je krijgt een goed uurloon. Tenslotte verwachten we veel van je. Rij je met je eigen auto dan krijg je bovendien een dege lijke onkostenvergoeding. JE REACTIE Durf jij voor de werkzaamheden van ons promotieteam ver antwoordelijk te zijn? Stuur dan vóór 24 december a.s. een briefje ter attentie van de afdeling Personeel en Organisatie, Postbus 507j 2003 PA Haarlem. Of pak de telefoon en belWilma Steverink (071-5356206) o Jacquelien Massaar (071-5356212). Ook herintreders op de arbeidsmarkt nodigen wij van harte uit te solliciteren. De Katwijksche Bouvwereeniging beheert in Katwijk en Vjlkenburg ongeveer onderneming met een brede volkshuis- vestelijke taakopvat ting. Binnen de volks huisvesting vindt een steeds verdergaande verzelfstandiging van corporaties plaats. Bij deze ontwikkeling past eèn organisatie die zich helder positioneert in de zich ontwikkelende samenwerkings verbanden en efficient, slagvaardig, bedrijfs matig, markt- en klant gericht werkt. De Raad van Toezicht houdt toezicht op het bedrijf, is klank- directeur-bestuurder goed- of afkeuren en zo de strategische koers van de Katwijksche Bouvwereeniging mede bepalen. Boslaan 2a 2224 HH Katwijk Telefoon (071) 40 600 40 Fax (071) 40 600 60 De Katwijksche Bouwvereeniging zoekt wegens het vertrek van één van haar leden De Katwijksche Bouwvereeniging zoekt generalisten die gezamenlijk met de overige leden van de Raad van Toezicht een multidisciplinair team vormen. Voor de besluitvorming zijn leden nodig met een eigen aandachtsgebied maar bovenal met een helikopterview. Leden van de Raad van Toezicht zijn sparringpartner voor de directeur-bestuurder. Gezien het continue ontwikkelingsproces waarin de Katwijksche Bouwvereeniging zich bevindt, wordt een kandidaat gezocht die de directeur kan ondersteunen bij de visie-ontwikkeling en het bedrijfsmatig functioneren. Daarvoor wordt een kandidaat gezocht met een bedrijfs kundige achtergrond, bij voorkeur afkomstig uit het bedrijfsleven. Het nieuwe lid zal na een inwerkperiode de voorzitters rol op zich nemen. Daarom wordt van de kandidaat verwacht dat hij of zij kan schakelen tussen Raad van Toezicht en directie en beschikt over ruime bestuurlijke ervaring. Van de kandidaten wordt verder gevraagd dat ze zich willen inzetten voor een particuliere organisatie met een sociale doelstelling ze interesse hebben voor de samenleving en de volks huisvesting er geen belangenverstrengeling met andere (neven functies kan optreden. De voorkeur gaat uit naar kandidaten met ervaring als commissaris of in een functie in het openbaar bestuur. De selectie vindt plaats door een commissie. Na kennis making met de Raad van Toezicht wordt de kandidaat ter verkiezing voorgedragen aan de ledenvergadering. Voor meer informatie kunnen geïnteresseerden contact opne men met de heer Turenhout, directeur van de Katwijksche Bouwvereeniging, telefoonnummer 071 40 600 40. Als u belangstelling hebt, vragen wij u uw schriftelijke reactie met curriculum vitae vóór 27 december 1999 te sturen aan Atrivé, ter attentie van mevrouw I drs. M.H. Hannemaaijer, Postbus 136, 3700 AC Zeist. Katwijksche Bouwvereeniging AO Plasthill B.V., een zelfstandige organisatie, bestaat sinds 1984 en is gei in Hillegom. Het is ISO-gecertificeerd en produceert kunststof foliën en verpakkingsfoliën voor de Nederlandse en Europese markt. Door de un combinatie van betrouwbaarheid, flexibiliteit en innovatie in deze speci tische markt is Plasthill BV een van de meest vooraanstaande producei van polyetheenproducten volgens het blaasextrusieprocédé. Voor de afdeling verkoop zoekt TopTech Niese Werving Et Selectie een Dit is uw werk: Samen met uw collegae, de verkoopleider, hoofd binnendienst. 2 vertegenwoordigers, een planner en een logistiek medewerker bent u verantwoor delijk voor het onderhouden, uitbreiden en uit diepen van de commerciële mogelijkheden die Plasthill de markt biedt. U vertaalt de toegevoegde waarde van Plasthill in concrete offertes en aan biedingen, zowel telefonisch als schriftelijk U heeft de vaardigheden en ambitie om een buitendienst functie te bekleden in zowel binnen- als buitenland. Het kennen van het product, het productieproces, de technische dienst en de verkoopondersteunende afdelingen zijn essentieel om na 3 jaar binnen, de klanten in de buitendienst te gaan benaderen. Dit vragen we van u: U heeft een afgeronde middelbare opleiding (MEAO, MTS of MDS). U bent een mensen mens, u houdt ervan een product of dienst te promoten en u krijgt een kick als u weer een order afsluit. bent creatief en oplossingsgericht, u zoekt continue naar nieuwe uitdagingen. Bij voorkeur spreekt u de volgende talen; Frans, Engels en Duits. U heeft technische affiniteit en inzicht. U kunt goed met een computer overweg. U kunt zowel goed in teamverband alsook alleen werken. Uw verantwoordelijkheids gevoel is vergelijkbaar met een zelfstandig ondernemer. Dit krijgt u van ons: Een zelfstandige en verantwoordelijke functie in een dynamisch en zich snel ontwikkelende organisatie. Plasthill BV biedt u vanzelfsprekend een uitstekend pakket aan primaire, secundaire en tertiaire arbeidsvoorwaarden. Plasthill BV kenm zich door een infi sfeer, desondank direct in de omga Openheid en 'hel niets verbeelden cultuureigenscha die zorgen dat fle liteit en kwaliteit waarborgd wordi dat elke medewe met veel enthous en frisheid de tak juist uitvoert. Iets voor u? Schrijf dan èen k brief met pasfoto gegevens over u opleiding en wei ervaring aan: TopTech Niese Werving Selei o.v.v. PP/CM. Postbus 1221, 2280 CE Rijswijl Een psychologis test maakt onde uit van de select procedure. NIESE WERVING Cr SELECTIE

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 40