'/J VBN Personeel Personeel II DPVR I f Secretaresse (m/v) Elior BARMEDEWERKERS Tuinman Straatmaker A. Medewerker werkvoorbereiding nieuwe werken v/m B. Medewerker werkvoorbereiding onderhouds werken v/m Leiden Q j 'erkoophulpen ZATERDAG 11 DECEMBER 1999 De VBN is een koepelorganisatie voor de zeven bloemenveilingen in Nederland. De VBN verzorgt de belangenbehartiging in binnen- en buitenland. Het dienstencentrum van de VBN voert vele projecten met de veilingen uit op het gebied van transportmiddelen verpakkingen, kwaliteit, product en markt. t De vereniging van bloemenveiligingcn in Nederland (VBN) is de branche-organisatie van en voor de 7 bloe menveilingen in Nederland. De VBN (totaal 30 mede werkers) behartigt de belangen van haar leden in binnen- en buitenland. Daarnaast voert de VBN vele projecten met de veilingen uit op het gebied van transportmiddelen, verpakkingen, kwaliteit, informatie, automatisering, product en markt. Het bedrijfsbureau, de facilitaire dienst van de VBN, zoekt voor ondersteuning van haar voorzitter een fulltime (40 uur) De werkzaamheden bestaan uit ondersteunen van de voorzitter en de afdeling externe betrekkingen: agendabeheer, postbehandeling, archivering, zelfstandig uitwerken van correspondentie, notuleren van vergaderingen. Wij zoeken een enthousiaste kandidaat die voldoet aan de volgende eisen: opleiding op HAVO/VWO-niveau, aangevuld met een secretaresseopleiding, minimaal drie jaar relevante werkervaring, goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift, enige beheersing van de Duitse en Franse taal is een pre, ervaring met Word en Excel, vlot en accuraat, flexibel, initiatiefrijk, teamgeest. Wij bieden een: zelfstandige en uitdagende baan, plezierige informele werksfeer, aantrekkelijk arbeidsvoorwaardenpakket. Voor nadere inlichtingen over de inhoud van de functie kunt u contact opnemen met mevrouw N. Ros tel. (071565 95 93. Uw schriftelijke reactie kunt u richten binnen twee weken naar VBN, hoofd bedrijfsbureau, de heer N. Jager, Postbus 9324, 2300 PH Leiden. EEN ONMISBARE SCHAKEL IN EEN SMAAKVOLLE OMGEVING Elior Nederland B.V. is de houdstermaatschappij van drie vooraanstaande landelijk opererende contract catering organisaties waaronder Restoplan en Holland Catering Specialisten. Elior Nederland behoort tot een internationaal concern. In Nederland zijn ongeveer 2000 personeelsleden werkzaam. Wegens uitbreiding van onze werkzaamheden zijn wij voor ons hoofdkantoor in Heemstede op zoek naar een enthousiaste en accurate administratief medewerk(st)er met gevoel voor kwaliteit voor 40 uur per week van maandag t/m vrijdag. Wat wij van u vragen: invoeren van gegevens in kwaliteitssysteem assisteren van kwaliteitsmanagers voorlichting geven aan onze restaurantmanagers secretariële ervaring affiniteit c.q. kennis van de catering- of horeca MBO-niveau (bij voorkeur MEAO) Wat wij u bieden: een enthousiast team van collega's goede arbeidsvoorwaarden Heeft u interesse? Stuur dan uw sollicitatiebrief en c.v. naar: Elior Nederland B.V., Leidsevaari 2100 AP Heemstede. Voor meer informatie: de heer R. Landstra, tel. 023 5210 g Wanted: Parttime en/of fulltime in gezellig team Bel 071-5122153 of 06.51254860 BREESTRAAT 16 LEIDEN De diensten in de gemeentelijke organisatie zijn Bouwen en Wonen, Cultuur en Educatie, Economische en Sociale Zaken, Milieu en Beheer en de Bestuursdienst. De dienst Milieu en Beheer is opgebouwd uit vijf sectoren: Milieu, Stedelijk Beheer, Ondersteuning, Stadstoezicht en Wijkbeheer. De sector Wijkbeheer bestaat uit een kleine stafafdeling, de afdeling Wijk en de afdeling Voorbereiding en Wegen. De afdeling Wijk bestaat uit vier stadsdelen. In ieder stadsdeel werkt een onderhoudsteam dat bestaat uit tuinlieden, straatmakers, vegers en algemeen onderhoudsmedewerkers. Daarnaast heeft ieder stadsdeel een chef wijkbeheer en twee teamleiders. De afdeling draagt zorg voor een integraal en op de behoeften van het stadsdeel afgestemd beheer (schoonhouden, onderhoud, vervanging, aanpassing, verbetering) van de bestaande infrastructuur. Voor stadsdeel West zijn wij op zoek naar een enthousiaste medewerker voor de functie van 34 uur per week vacaturenummer MB99.25 Binnen de functie worden de volgende werkzaamheden uitgevoerd: - aanleg en onderhoud groenvoorzieningen; - uitvoering maatregelen om de diversiteit van flora en fauna te bevorderen; - selectief wieden en schoffelen; - maai- en opruimwerkzaamheden; - snoei- en dunningswerk; - onderhoud van machines en gereedschap. De medewerker is ook inzetbaar bij de andere werkzaamheden van het wijkbeheer. Aan u worden de volgende eisen gesteld: - een afgeronde opleiding Geoefend Beroeps Beoefenaar (GBB) tuin- of cultuurtechniek; - aantoonbare belangstelling voor ervaring met kruidenbeheer; - coöperatieve en flexibele instelling; - goede contactuele eigenschappen; - rijbewijs B; - ervaring in natuurlijk groenbeheer; - in teamverband kunnen werken. Wij bieden: Het salaris bedraagt afhankelijk van opleiding en ervaring, maximaal 3.704,- bruto per maand (schaal 4) en een vuil- en zwaarwerk- toelage van 10% 3 50,-) per maand bij een 34-urige werkweek. Wilt u meer informatie? Indien u inhoudelijk meer wilt weten over de functie kunt u contact opnemen met de heer J. van Haastert of de heer A. Rasser, team leiders stadsdeel West tel.: 071 - 516 76 43. Voor stadsdeel Noord zijn wij op zoek naar een enthousiaste medewerker voor de functie van 34 uur per week vacaturenummer MB99.17 Binnen de functie worden de volgende werkzaamheden uitgevoerd: Trottoirs en straten openbreken; uitzetten van straatprofieien; het stellen en aansluiten van straat- en trottoirkolken; het uitvoeren van straat- en tegelwerk en het repareren van gaten en hersteld andere weggebreken. In voorkomende gevallen het uitvoeren van sierbestratingen. Aan u worden de volgende eisen gesteld: - LBO werk- en denkniveau; - Straatmakersopleiding. eventueel aangevuld met specifieke cursussen (bijv. sierbestrating); - in het bezit van klein en groot rijbewijs; - beheersing van de Nederlandse taal; - in teamverband kunnen werken. Wij bieden: Het salaris bedraagt, afhankelijk van opleiding en ervaring, maximaal 3.704,- bruto per maand (schaal 4) en een vuil- en zwaarwerk- toelage van 10% 350,-) per maand bij een 34-urige werkweek. Wilt u meer informatie? Indien u inhoudelijk meer wilt weten over de functie, dan kimt u contact opnemen met de heer P. Verhoog of de heer H. Brandt, team leiders stadsdeel Noord, tel.: 071 - 516 76 67. Bij de afdeling Voorbereiding en Wegen zijn de functies vacant van: 34 uur per week vacaturenummer MB99.31 34 uur per week vacaturenummer MB99.30 Binnen de afdeling Voorbereiding en Wegen wordt op dit moment een organisatiewijziging doorgevoerd. Er wordt een nieuwe afdeling 'Beleid, Ontwerp en Beheer' gevormd bestaande uit vier bureaus. Het bureau Beleid en Projectleiding staat voor alle beleidsvraag stukken op de werkgebieden groen, ecologie, bomen, wegen, spelen en straatreiniging. Ontwerp en Werkvoorbereiding houdt zich bezig met de aanleg- en renovatieprojecten en doorloopt het hele traject van ontwerp tot en met de uitvoering. Het bureau Beheer en Bedrijfsvoering ondersteunt de uitvoerende onderdelen bij de bedrijfsvoering van het onderhoud op de genoemde werkgebieden. Verder is er een eenheid die zich bezighoudt met ondersteunende taken financiële admini stratie, planning- en control en applicatie beheer. A. Medewerker werkvoorbereiding nieuwe werken v/m Functie-informatie: U bent werkzaam op het bureau Ontwerp en Werkvoorbereiding. Het bureau houdt zich bezig met het ontwerpen en realiseren van aanleg- en renovatieprojecten. Het is verant woordelijk voor de integrale ontwerpen, in spraak, calculaties, bestekken, aanbesteding, directievoering en toezicht Tot uw taken behoren: - het maken van berekeningen en kosten ramingen voor aanleg- en reconstructiewerk zaamheden; - het opstellen van bestekken en werkom- schrijvingen; - het maken van bestek» en werktekeningen; - het voorbereiden en afhandelen van de procedures rond aanbesteding en gunning van werken; - het controleren en analyseren van prijs opgaven; - het opstellen van werk- en capaciteitsplan ningen; - toezicht houden op uitvoering van de aanleg en reconstructiewerkzaamheden. Deze taken hebben met name betrekking op de 'groene' projecten (groen, bomen, speel- voorzieningen). B. Medewerker werkvoorbereiding onderhoudswerken v/m Functie-informatie: In deze functie bent u werkzaam bij het bureau Beheer en Bedrijfsvoering. Dit bureau heeft een ondersteunende rol naar de uitvoerende onderdelen van de sector bij het onderhoud aan groen, bomen, wegen, straten, straat- meubilair en speelvoorzieningen. Daarnaast houdt het bureau zich bezig met de voorberei ding, aanbesteding, gunning en toezicht van onderhoud door derden. Beleidsvoorbereiding en -ontwikkeling op deze operationele onder delen behoren eveneens tot de taken van het bureau. Tot uw taken behoren: - het maken van berekeningen en kosten ramingen voor beheer- en onderhoudswerk zaamheden; - het maken van bestek- en werktekeningen; - het gereed maken van de bestekken voor aanbesteding; - verzorgen van de correspondentie inzake offerte-aanvragen, aanbesteding en gunning; - controleren en analyseren van prijsopgaven; - het opstellen van behecrplannen en beoor deling van door anderen opgestelde beheer- plannen; - het opstellen van onderhoud-, werk- en capaciteitsplanningen; - het maken van kosten- en urenoverzichten en verwerken van nacalculatiegegevens; - verzamelen gegevens tb.v. eventuele aan passingen in werkpakketten en tarieven, opgenomen in de beheersystemen. Doen van wijzigingsvoorstellen en verwerking wijzigingen in de werkpakketten; - toezicht houden op de uitvoering van beheer- en onderhoudswerkzaamheden. Voor beide functies zijn de gestelde functie-eisen: - u beschikt over een afgeronde opleiding MTS of middelbare Land- en Tuinbouw school, richting aanleg en onderhoud, aan gevuld met vakgerichte cursussen; - ervaring met taken in de functie is een pre; - u heeft ervaring met RAW-systematiek en geautomatiseerde beheersystemen; - u beschikt over een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; - u heeft een cijfermatig inzicht; - u heeft een flexibele instelling. Wij bieden: Het salaris bedraagt, afhankelijk van opleiding en ervaring, maximaal f 5.092,- bruto per maand (schaal 8) bij een 34-urige werkweek. Inlichtingen: Voor meer informatie over beide functies kunt u contact opnemen met de heer M. Kuzee, chef van de afdeling Voorbereiding en Wegen, tel. 071 - 516 76 09. Uw reactie: Voor alle functies geldt dat u binnen twee weken na verschijning van deze advertentie uw schriftelijke sollicitatie kunt richten aan: de dienst Milieu en Beheer, afdeling Personeel en Organisatie, Admiraal Banckertweg 15, 2315 SR Leiden, onder vermelding van het vacaturenummer. In verband met het gevoerde doelgroepen beleid worden vrouwen en leden van etnische minderheden uitdrukkelijk verzocht te solliciteren. Dienst Milieu en Beheer Wegens de enorme drukte in onze gezellige winkel aan De Lasso 70 te Roelofarendsveen. Zoeken wij, ter versterking van het verkoopteam, per direct: Voor de zaterdagen van 10.00-17.00 uur. Ben je: «ouderdan 18 jaar bereid te werken op koopavonden, koopzondagen, (e.e.a. in samenspraak met het geldend gemeentelijk beleid) tijdens vakantie en bij extra drukte makkelijk in de omgang I overtuigend flexibel accuraat en representatief Dan heeft Baby-Stunter een leuke en afwisselende baan voor jou. De taken voor deze functie: Het maken van verkoopbonnen, alsmede het begeleiden van klanten bij de aankoop van hun babyaccessoires, aansluitend op de door het verkoopteam verkochte eerste aankopen van b.v. een babykamer. j Stuur je sollicitatiebrief pasfoto voor 25 december 1999 j naar ons hoofdkantoor t.a.v. de directie BABY-STUNTER POSTBUS 398 5680 AJ BEST GEMIVA "Zuidwester" is een dagcentrum voa volwassen, verstandelijk gehandicapten Leidse regio. Het centrum bestaat uil groepen. De activiteiten die worden oonget f hebben een arbeidsmatig, recreatief of eenv karakter. Per groep kan het aandeel van ied& activiteiten verse Voor een eenvoudige activiteitengroep zoeken wij per 1 februari 2000 een begeleider m/v (voor 28 uur per j vacaturenummer 72 'Zuidwester' is een voorziening die wordt beheerd door de Stichting voor zorg- en dienstverlening SVC te Leiden. Stichting SVG maakt deel uil von de Gemiva-SVG Groep. Functie-informatie De begeleider zal samen met twee collega's 7 deelnemers begeleiden. Het agogische aspect vormt een groot bestand deel van de functie. Dit komt tot uiting bij het begeleiden van een paar autistische deelnemers en net vergroten en in stand houden van de zelfredzaamheid van alle deelnemers (ADL). Daarnaast worden eenvoudige activiteiten aangeboden, die tevens een middel vormen om het agogische doel te bereiken. Sommige deel nemers behoeven verzorging. Functie-inhoud: - het methodisch begeleiden van de deelnemers bij de hierboven beschreven dagopvang; - het opstellen, doen uitvoeren, evalueren en bijstellen van de individuele begeleidingsplannen; - het actief deelnemen aan werk besprekingen; - het verzorgen van mondelinge en schriftelijke rapportage m.b.t. de deelnemers. Functie-eisen: - een voor de functie relevante MBO-opleiding; - interesse in/affiniteit met de doelgroep; - ervaring in de zorg voor verstandelijk gehandicapt - planmatig kunnen handel; - voldoende structuur kunne bieden; - een aangenaam werkkliir t kunnen creëren; - goede communicatieve vaardigheden. Arbeidsvoorwaarden: Het salaris bedraagt, afharSl van leeftijd en ervaring, minimaal 2.795,- en maximaal 4.338,- bruto; maand bij een fulltime dien verband. De arbeidsvoorwaarden zij conform de CAO Dagverb! en Tehuizen voor Gehandio Informatie en sollicita! Informatie over de functie v verstrekt door Gerard Schn (hoofd), telefoon: 071-531 Schriftelijke sollicitaties kun1 uiterlijk 20 december a.s., onder vermelding van het vacaturenummer in de brie zenden aan de afdeling P( van de Gemiva-SVG Groq (regio Noord), Blankaartw 2381 AD Zoeterwoude. h Rijnlands Zeehospitium bestaat uit 4 centra: het Rijnlands Voorzieningen- centrum, de Mytyl/Tyltylschool "De Vierbot", het Rijnlands Revalidatiecentrum en het centrum voor Hart- en Longrcvalidatic. Het Rijnlands ■Zeehospitium is toonaangevend op het gebied van zorg op maat en ontwikkelt zich tot een expertisecentrum op het terrein van de revalidatie, de gehandicaptenzorg en het mytyl/tyltylondcrwijs. Het Rijnlands Voorzieningencentrum zoekt voor de sector Wonen ziekenverzorgenden (m/v) 50% tot 100% en een sociaal pedagogisch hulpverlener (m/v) en/of verpleegkundige (m/v) St)%iot 100 Algemene informatie: In dc Kacwijkse duinen ligt het RijnlandsVoorzieningencentrum, onder deel van het Rijnlands Zeehospitium. Een woonvorm voor mensen met een lichamelijke of meervoudige handicap. Deze bewoners, 110 volwasse nen met elk een eigen geschiedenis, wonen verdeeld over 10 units in groe pen variërend van 6 tot 12 personen. Op dit moment maakt de sector Wonen van het Rijnlands Voorzieningen- centrum een belangrijke ontwikkeling door naar een vraaggestuurde dienst verlening. In overleg met de bewoner wordt bekeken welke ondersteuning hij of zij nodig heeft om een zo groot mogelijke zelfredzaamheid te bereiken. Dc Brigantijn is een unit waar 12 bewoners gedeeltelijk zelfstandig wonen. Acht van de bewoners hebben ademhalingsondersteuning nodig. De Schokkcris een unit waar 12 bewoners wonen met een wisselende ADL-zorgvraag en een matige verstandelijke handicap. Er heerst een groepsgericht pedagogisch leefklimaat. Uw profiel: - heeft u affiniteit met het begeleiden en verzorgen van mensen met een lichamelijke of meervoudige handicap? - kunt u invulling geven aan het begrip vraaggestuurd werken? - kunt u een goed evenwicht bewaren tussen persoonlijke betrokkenheid en professionele afstand? -kimt u zowel zelfstandig als in een multidisciplinair team werken? Dan is deze functie wellicht iets voor u! -het ondersteunen en begeleiden van dc bewoners in het formulerenv hun individuele wensen/behoeften in het kader van dc zelfredzaamht -een bijdrage leveren aan dc deskundigheidsbevordering van de mede werkers van de sector Wonen; - het leveren van een bijdrage aan de realisatie van een goed woon- en leefklimaat voor de bewoners: -het begeleiden van leerlingen, stagiaires en vrijwilligers. Wij bieden: -voor gemotiveerde mensen met belangstelling'een salaris conform dc CAO-VGN. Dienstverband en werktijden: -het betreft aanstellingen voor onbepaalde tijd; -er wordt gewerkt in wisselende diensten volgens een 24-uurs rooster -verpleegkundigen draaien tevens verpleegkundige diensten t.b.v. de gehele sector Wonen, Uw sollicitatie: - nadere informatie over de functies kunt u inwinnen bij n R.R. Soetendal, P&O adviseur, telefoon (071) 40 60 165: - uw schriftelijke sollicitatie voorzien van curriculum vitae kunt u voo 1 januari 2000, onder vermelding van het vacaturenummer 99061, richten aan het onderstaande adres. Voor de OPLEIDING VERZORGENDE I.G. is nog een aantal plaatsen beschikbaar voor de Beroeps Begeleidende Leerweg (BBL), welke start in maart en september 20 Informatie over de opleiding: Het Rijnlands Voorzieningencentrum start in maart 2000 opnieuw met de opleiding tot Verzorgende Individuele Gczqndheidszorg. De opleiding duurt in totaal drie jaar en begint met een voorbereidende periode (theo rie) van zeven maanden, waarna gedurende twee jaar en vijf maanden wordt gewerkt op verschillende leefgroepen van het Rijnlands Voorzieningencentrum voor gemiddeld 32 uur per week. Wij vragen: - een minimum leeftijd bij aanvang van de opleiding van 16 jaar en 8 maanden: - een afgeronde opleiding op minimaal lbo-nivcau met twee vakken op c-niveau, waaronder Nederlands, cn de overige vier vakken op b-nivcau; - voor leerlingen van 25 jaar en ouder gelden afwijkende opleidings- Wij bieden: - een zakgeld van f750.-- bruto per maand gedurende de voorbereide periode: - volledige vergoeding van school- en boekengeld; - een salaris van tenminste het minimum (jeugd-)loon tijdens dc leer-/ werkperiode; - overige arbeidsvoorwaarden conform dc CAO-VGN. Inlichtingen en aanmelding: - voor inlichtingen over deze opleiding kan contact worden opgenonM met mevrouw R.R. Soetendal, P&O adviseur, telefoon (071) 40 60 T - aanmelding voor de opleiding geschiedt door het sturen van een sollicitatiebrief, voorzien van een curriculum vitae en onder vermeld van vacaturenummer 99057. Rijnlands Zeehospitium t.a.v. afdeling P&O Postbus 599, 2220 AN Katwijk.

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 34