Personeel Personeel Personeel Personeel Personee m Accounting Officer Universiteit Leiden een goed klimaat voor kwalit ->r randstad uitzendbureau Yamanouchi B.V. (1.0 fte) AYamanouchi Velsen ZATERDAG 11 DECEMBER 1999 mmam Leerkracht voor het buitenschools OALT onderwijs m/v Wij zijn zo snel mogelijk voor het Buitenschools Onderwijs in Allochtoon Levende Talen (OALT) in Leiden op zoek naar een leerkracht Arabisch voor ma*. 13 uur, die aan kinderen uit groep 5 t/m 8 wil lesgeven. Vereist is het bezit van een onderwijsbe voegdheid op HBO/WO niveau in Nederland of in eigen land met diplomawaardering in Ned., goede aantoonbare beheersing van de Ned taal (bv door een diploma NT2). Het bezit van het diploma applicatiecursus OALT is belangrijk of de bereidheid tot het volgen van de algemene applicatiecursus OALT dan wel de 2-jarige Pedagogisch didactische cursus OALT. Indien een onderwijsbe voegdheid ontbreekt, kan een tijdelijke bevoegdheid worden verleend. Informatie bij Renilde Heerema.tel. (071) 514 77 44. Leiden, Kort Rapenburg 6. Docent adviesteam m/v Heb je een diploma op HBO-niveau. een lerarenopleiding Huishoudkunde of Facilitaire Dienstverlening en ervaring in de schoonmaakwereld? Dan hebben wij een aantrekkelijke vacature voor jou. Als docent adviesteam ben je verantwoordelijk voor het geven van schoonmaaktechnische opleidingen en het implemen teren van schoonmaakmethoden. Na een praktijkgerichte opleiding bezoek je klanten en verzorg je opleidingen. Interesse? Laat het ons weten I Informatie bij Alexandra Robbe.tel. (071) 514 77 44, Leiden, Kort Rapenburg 6. Talenwonder gezocht m/v Beheers je de Engelse, Duitse en Nederlandse taal en ben je op zoek naar een vaste parttime baan. Grijp dan nu je kansl Voor een medische instelling in Leiden zijn wij op zoek naar een telefonist voor 20 tot 25 uur per week Kun je overweg met Windows en Excel en heb je interesse? Kom dan langst Informatie bij Anoeska Fakkel.tel. (071) 514 74 44, Leiden, Kort Rapenburg 6. Cateringmedewerkers m/v Wij zijn voor verschillende bedrijven in Noordwijk op zoek naar medewerkers voor de bedrijfscatering. Wij zoeken studenten, herintreders en schoolverlaters die minimaal twee dagen in de week kunnen werken De werktijden liggen tussen 09.00 en 15.00 uur Ben jij dienstverlenend, gastvrij en kun je direct aan de slag, neem dan contact met ons opl Informatie bij Sandra Hertzberger.tal. (071) 364 65 33, Noordwijk. Quarles v Uffordstraat 1 Het vermeerderen van kennis en het verleggen van grenzen zijn wezenlijk voor het beoefenen van wetenschap. De Univj Leiden streeft voortdurend naar wetenschappelijk onderwijs en onderzoek van het hoogste niveau. Kwaliteit en vernieu gaan bij ons hand in hand. Dat vraagt om gemotiveerde medewerkers en studenten die nu met ons vooruit willen kijken FACULTEIT DER RECHTSGELEERDHEID Medewerker Onderwijs administratie (v/m) (38 uur per week) vacaturenummer. 9-270/1158 De afdeling Onderwijsadministratie van de Faculteit der Rechtsgeleerdheid zoekt een medewerker voor de periode van één jaar, in verband met vervanging wegens langdurige ziekte van een van onze medewerkers. De Onderwijsadministratie ondersteunt in orga nisatorische zin het onderwijs van de faculteit en registreert de tentamendeelname, behaalde resultaten en de academische examens. De werk zaamheden worden uitgevoerd in teamverband. Taak: De beoogde#medewerker zal onder andere worden belast met de volgende taken: het verstrekken van informatie aan de telefoon en de balie over onder meer onderwijsprogramma's en (facultaire) regelingen; het verwerken van gegevens in een geautomatiseerd studievoortgangssysteem; coördinatie van tentamensurveillanten; het samenstellen van informatiemateriaal; het voeren van correspondentie in zowel het Nederlands als enkele moderne talen, veelal aan de hand van bestaande modellen en/of briefconcepten; het verrichten van archiefwerkzaamheden; het bijhouden van de agenda's en het maken van afspraken voor de studieadviseurs. Vereist: Voor deze drukke afdeling met een afwisselend takenpakket zoeken wij iemand met: een afgeronde havo-/mbo-opleiding; goede contactuele eigenschappen; teamgeest; eigen initiatief belangstelling voor administratief werk; stressbestendigheid. Ervaring met de genoemde taken, kennis van Word 97, Windows en Excel strekt tot aanbeveling. Salaris, minimaal 3.008,- en maximaal 4.203,- bruto per maand, afhankelijk van leeftijd en ervaring. Inlichtingen bij: F.H.M. Habraken, tel. 071-5277860. Sollicitaties, onder vermelding van het vacature nummer op brief en envelop, binnen 2 weken na het verschijnen van dit blad zenden aan: Directeur-beheerder van de Faculteit der Rechtsgeleerdheid, Postbus 9520,2300 ra Leiden. FACULTEIT DER RECHTSGELEERDHEID Medewerker secretariaat departement Strafrecht (v/m) (38 uur per week) vacaturenummer: 9-283/1158 Binnen het secretariaat van het departement Strafrecht ontstaat per 1 januari 2000 een vacature. Het takenpakket van het secretariaat wordt op korte termijn uitgebreid met een aantal ondersteunende taken op het gebied van financieel en personeelsbeheer. Deze taken zullen worden vervuld door de coördinator van het secretariaat. Overige taken worden verdeeld onder de medewerkers van het secretariaat. Het departementssecretariaat dat bestaat uit vijf deels parttime, deels fulltime secretaresses ondersteunt drie hoogleraren en gemiddeld achttien stafleden. De taken worden uitgevoerd met een grote mate van zelfstandigheid onder de verantwoordelijkheid van de coördinator van het secretariaat. Taak: verstrekken van informatie met betrekking tot de opleiding aan studenten en andere belangstellenden; postbehandeling, bijhouden van agenda's en het vastleggen van afspraken; voorbereiden van vergaderingen, waaronder het verzamelen van de stukken en het uitwerken van aantekeningen; notuleren in voorkomende gevallen; verzorgen van correspondentie; voorbereiden van onderwijsmateriaal (readers, roosters, etc.); verzorgen van lay-out van wetenschappelijke artikelen en onderwijsmateriaal; archiveren; ontvangen van bezoekers; verwerken van statistische gegevens; overige voorkomende werkzaamheden. Vereist: vwo of havo en een relevante, bij voorkeur een secretariële, vervolgopleiding; accuratesse en representatief optreden; goede communicatieve vaardigheden; werkervaring in een professionele organisatie; ervaring met moderne tekstx'erwerkende apparatuur (Word/Excel). Goede kennis van de Engelse taal strekt tot aanbeveling. Hoewel de functie is toegespitst op het departe ment Strafrecht, worden mobiliteit en multi- inzetbaarheid binnen de faculteit gestimuleerd. Salaris maximaal 4.203,- bruto per maand bij een volledige aanstelling en afhankelijk van leeftijd en ervaring. Aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor een periode van een jaar met uitzicht op een aanstelling voor onbepaalde tijd. Inlichtingen bij: mr. R.H. Haveman, tel. 071-5277527, e-mail: r.h.haveman@law.leidenuniv.nl of mw. E.M. Bakker, Personeelszaken, e-mail: e.m.bakker@law.leidenuniv.nl Sollicitaties, vergezeld van een curriculum vitae en onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop, binnen twee weken na het verschijnen van dit blad zenden aan: de Directeur van de Faculteit der Rechtsgeleerdheid, mw. drs. Y. in 't Veld-de Bok, Postbus 9520, 2300 ra Leiden. FACULTEIT DER LETTEREN Secretaresse (v/m) (38 uur per week) vacaturenummer: 9-281/1158 Opleiding Talen en Culturen van China. Taak: verrichten van algemene secretariaats werkzaamheden zoals het verzorgen van correspondentie, agendabeheer, voorraad beheer kantoorartikelen; secretariële ondersteuning van het- Opleidingsbestuur; secretariële ondersteuning van de redactie van het tijdschrijft T'oung Pao (circa 1 dag/week); ondersteuning bij het opvangen, huisvesten en begeleiden van exchange scholars. Vereist: HAVo-opleiding, eventueel aangevuld secretaresse-opleiding; ervaring met geautomatiseerde tekstw en elektronische post. Andere com puk vaardigheden, zoals beheersing van h strekken tot aanbeveling; goede beheersing van het Engels en ht (mondeling en schriftelijk); beheersing van het Duits en enige her, het Chinees strekken tot aanbeveling ervaring met bovengenoemde werkza en een flexibele en klantgerichte opstt accuratesse. Salaris maximaal 4.203,- bruto per n (schaal 6) bij een volledige werkweeke afhankelijk van opleiding en ervaring. Aanstelling geschiedt in tijdelijke diens duur van ten hoogste anderhalf jaar. Inlichtingen bij: dr. S.R. Landsberger, tel. 071-5272530. Sollicitaties, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop,! twee weken na het verschijnen van dit zenden aan: Faculteit dër Letteren, Afdeling Personeelszaken, Postbus 9515,2300 ra Leiden. Het beleid van de universiteit is erop get vrouwen aan te stellen in de functies h ondervertegenwoordigd zijn. Vrouwen wordt dan ook nadrukkelijk ve solliciteren. Yamanouchi Europe B.V. is on integral part of Yamanouchi Pharmaceutical Co., Ltd. We ore a worldwide manufac turer of pharmaceutics and healthcare products. Research Is one of our core activities ond has resulted in a number of well known drugs. Other promising and innovative products are In development Our success is also embodied In our philosophy 'Creating ond Caring... for Life' which essentially relates to Innova tion, Service and Concern for People The European headquarters, the Research Development facilities and the Dutch Marketing and Sales organi sation are all based in Leiderdorp, the Netherlands The production facilities are located in Meppel, the Netherlands ond Co rugate, Italy. Our affiliates are spreod over the European continent and we are also active in a.o. China, Australio. New Zealand and the Middle Eost. Yomonouchi employs over 8,500 people worldwide; 1,600 work in the European organisation of which almost 500 in the Netherlands Yamanouchi B.V. is based in our European Headquarters. This company acts as a holding company for Yamanouchi Ireland Co. Ltd, Yamanouchi UK Ltd. and Yamanouchi Europe B.V. and primarily focuses on cash-flows, cash management and treasury. Mr. S. Katanayagi is responsible for Yamanouchi B.V.'s finance accounting. As an assistant to him, we are looking for an Accounting Officer Yamanouchi B.V. (1.0 fte). This is the challenge As the Accounting Officer, you will be primarily responsible for: the accounting for Yamanouchi B.V. including invoice handling, preparation of reports and management information; contributions to budgeting and Mid-term planning; preparing tax documents and act as the focal point for the Dutch tax organisation; preparing inter-company and bank-payments; This is your profile completed MEAO-BE or similar; 3-6 years of relevant experience in a similar position; good command of the Dutch and English language, both oral and in writing; advanced computer skills esp. EXCEL, Word, and preferably EXACT. This is your reward challenging position in a truly international environment; 1 initial salary between NLG 52,500 and NLG 62,500 outstanding secondary benefits How to proceed For more information please contact Mr. Huib Visser, Human Resources Manager (phone 071.54.55.111You can send your application including a full CV to Mr. H. Visser, PO. Box 108, 2350 AC Leiderdorp or by e-mail: visserh.nl@yamanouchi-eu.com Creating and Caring... for Life Zonder üw goedkeuring wordt er niet gebouwd of gesloo] De gemeente Velsen heeft zeven afzonderlijke woonkernen met elk hun eigen karakter en historie. De ligging a het Noordzeekanaal, de visserij, metaalindustrie, een prachtig achterland met historische buitenplaatsen, bos, duii strand... dit alles maakt Velsen tot een veelzijdige gemeente. De wensen en behoeften van Velsen's 66.000 inwoners centraal in het beleid van de gemeentelijke organisatie. Binnen de werkeenheid Bouwtoezicht van de afdeling Ruimte en Wonen nemen we de technische en juridischeI deling van aanvragen om bouw-, sloop- en monumentenvergunningen voor onze rekening. We zorgen er voor datl werken, erven en terreinen voldoen aan voorgeschreven kwaliteitseisen op het gebied van ruimtelijke ordenini stand, veiligheid, gezondheid en energiezuinigheid. Ter versterking van het team zijn we nu op zoek naar een g veerde technisch medewerker Bouwtoezicht m/v 36 uur per week U neemt bouw- en sloopaanvragen en schetsplannen in behandeling door deze aan de wettelijke voorschriften te toetsen. Beslist geen sinecure, want dit kan oplopen tot 800 aanvragen per jaar. U overlegt met en adviseert de betrokken partijen over deze vergunningaanvragen en u verzamelt de benodigde gegevens. U onderhoudt inten sief contact met bijvoorbeeld de afdelingen Civiel, Stedenbouw, Ruimtelijke Ontwikkeling, Groenvoorziening en Brandweer. Hiernaast stemt u af met architecten en aannemers. U bewaakt de voortgang en u ziet er op toe dat aanschrijvingen en lastgevingen binnen de gestelde termijn afgehandeld worden. Bedenkingen en vrijstellin gen worden door de senior technische medewerker afge handeld. Bij zijn afwezigheid neemt u zijn taken waar. Wie zoeken we? Tact is het sleutelwoord. U krijgt met uiteenlopende belangen en wensen te maken. En als een aanvraag niet aan de voor schriften voldoet is het aan u dit vooral helder te onderbou wen. U bent communicatief sterk én in staat om zowel solis tisch als in teamverband de beste prestaties te leveren. Het stellen van prioriteiten gaat u gemakkelijk af en u kunt uitste kend tegen werkdruk. Verder vragen we een nauwkeurige aanpak en een initiatiefrijke instelling. U hebt een relevante studie op mbo niveau, zoals mts bouwkunde. De cursus Bouwbesluit is vereist en de cursus Bouwtoezicht I of II is een pre. Enkele jaren vergelijkbare werkervaring is welkom. Wat biedt Velsen? Er wordt veel gebouwd in Velsen. Of het nu gaat omi industrie of havengebieden, we zijn een bedi gemeente. Een uitstekende voedingsbodem voo ambitieuze technisch medewerker. Iemand als u dii zelf wel ziet opklimmen tot het niveau van senior nisch medewerker. Wij bieden u alle ruimte en vi uzelf te ontplooien. Indien nodig verzorgen wij de ci sen Bouwtoezicht I of II. Uw salaris kent een max van 5.392, -- bruto per maand (schaal 8), afhankeli opleiding en ervaring. Uw reactie is welkom! Meer weten? Bel met onze coördinator van Bouwtoi de heer H.J.W. Koopman, telefoon (0255) 56 74 21 schriftelijke sollicitatie kunt u - binnen 10 dagen -i aan het College van Burgemeester en Wethouder Velsen, ter attentie van de heer A.R. Oostra, bus 465, 1970 AL IJmuiden. De gemeente wil meer vrouwen en leden van mindei heidsgroeperingen in dienst nemen. Zij worden nadiu lijk verzocht te solliciteren. Voor deze functie zijn de gebruikelijke rechtspositieregelingen van de gemeenl Velsen van toepassing en vindt inspraak plaats van personeelsdelegatie. >rdt niet op pri|S gesteld

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 28