Personeel Personeel Personeel Personeel Persone LISSE valkenberg S/ Webdesigner MENTOR VALKENBERG ZOEKT COMMERCIEL TALENTEN MARKETING SECRETARESSE SERVIER I Commercieel/ administratief medewerker (part-time) iemiite: knappiett a. een docent met coördinerende taken b. een docent Verpleging/Verzorging c. een lesassistent voor de opleiding Apothekersassistenten b" Medewerker Personeels- Salarisadministratie m/v Magazijn medewerker ƒ500,- PREMIE PER MAAI ZATERDAG 11 DECEMBER 1999 Servier Nederland B.V. is een dochter van het gerenommeerde Franse concern Les Laboratoires Servier. Dit bedrijf behoort tot de snelst groeiende farmaceutische industrieën wereldwijd. Het concern, met vestigingen in meer dan 120 landen, ontwikkelt, produceert en verkoopt geneesmiddelen op onder andere het gebied van de cardiovasculaire en stofwisselingsaandoeningen. 25% van de omzet wordt jaarlijks besteed aan research en development. Heden behoort Les Laboratoires Servier tot de top-20 van farmaceutische industrieën in Europa. Servier Nederland B.V. (40 medewerkers, waarvan 21 in de buitendienst) houdt zich bezig met de import, verkoop en marketing van geneesmiddelen in Nederland. Ter ondersteuning van de Product Manager, welke verantwoordelijk is voor de marketing van twee geneesmiddelen in Nederland, zoeken wij per direct een enthousiaste Takenpakket het zelfstandig voeren van correspondentie corrigeren van marketingmateriaal op stijl alsmede taalkundig (Nederlands) controleren/corrigeren (zeer belangrijk!) onderhouden van contacten met o.a. mailingbureaus, drukkers, reclamebureaus uitvoeren van bestellingen correspondentie naar deelnemers van symposia uitwerken van presentaties in Powerpoint budgetbewaking van promotionele activiteiten uitwerken van marketingplannen archiveren Functie eisen minimaal Havo/Vwo niveau, aangevuld met een secretaresse opleiding talen: Nederlands Engels en eventueel Frans taalkundig sterk in schrift zeer accuraat beheersen tekstverwerkingsprogramma (Word Excel Powerpoint zelfstandig belangstelling voor marketing en medische affiniteit belangstelling voor organisatie en coördinatie in staat meerdere taken tegelijkertijd te doen leeftijd indicatie 25-35 jaar Wij bieden, binnen een enthousiast team, een zeer afwisselende, boeiende en zelfstandige functie. Vanzelfsprekend is er een goede begeleiding en zijn er uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden Stuur uw reactie en curriculum vitae vóór 18 december a.s. naar: Servier Nederland B.V. t.a.v. dhr. R. van de Kamp Postbus 672 2300 AR Leiden NEDERLAND B. V. BOEKHOUDKUNDIG MEDEWERKER (M/V) Walgemoed DetacheringsDiensten, onderdeel van Walgemoed Accountants Adviseurs, is gespecialiseerd in de detachering van financieel- administraoef personeel. Voor een van onze rela ties zoeken wij een boekhoudkundig medewerker (m/w). Het bedrijf Onze relatie is een gerenommeerd familiebedrijf in de technische sector. Met een lange historie is het bedrijf gegroeid naar ongeveer 80 medewer kers die totaal zo'n 35 miljoen omzet genereren. Het hoofdkantoor bevindt zich in Badhoevedorp. Voor dit groeiende en gezonde bedrijf zijn wij op zoek naar een versterking voor de financiële administratie. De functie In de functie van boekhoudkundig medewerker houd je je voornamelijk bezig met het inboeken van inkoopfacturen, debiteurenbewaking en het verwerken van urenverantwoording in de pro jectadministratie. Daarnaast behoren grootboek- controle, het voorbereiden van de betalingen en de bewaking van de projectenadministratie tot je werkzaamheden. Wij zoeken Iemand met een sterke persoonlijkheid die bovendien beschikt over de nodige inzet en teamspint. Je bezit een opleiding op MEAO BE/BA niveau. Ervaring met het werken met E-Account, E-project en Excel is een pre. Wij bieden Een leuke functie met doorgroeimogelijkheden in een prettige werksfeer binnen een gezond bedrijf. Uitstekende arbeidsvoorwaarden waar onder diverse verzekeringen en spaarregelingen alsmede een goed salaris dat zeker marktconform te noemen is. Belangstelling? Hebben wij je interesse gewekt? Stuur dan je sol licitatie binnen 10 dagen naar Walgemoed DetachenngsDiensten, ter attentie van Martin Steenbakker, Fonteinlaan 9-11, 2012 JG Haarlem. E-mailen mag ook: detachering@walgemoed.nl WALGEMOED DetacheringsDiensten WALGEMOED Accountants Sc Advi uw VOORDE EL voor d«etefornsche verkoop van .worden aangeboden. Daarnaast U diensten die per werkzaamheden o a. relabel je over goede cogjIÉnicatieve vaardigheden en je de Nederlandse taal goed 9 werktüsfaan uit diverse administratieve ibeheer en correspondentie. Émcatieve vaardigheden en CJ Schrijf dan naar onderstaand adres Een 'geoefende internetter" met aantoonbare ervaring, een creatieve geest en een gezonde dosis commercieel inzicht. Vanzelfsprekend beheers je de nodige software pakketten en ben je in staat zelfstandig een goedwerkeride website op te zetten Ook het onderhoud en beheer van bestaande sites is jou niet vreemd, evenals het onderhouden Vëreiste software-kennis dreamweaver, photoshop. flash, HTML java-scrip! Kortom denk je dat jij degene bent die wij zoeken, dan willen we graag I ennis met je maken Schriftelijke reacties aarr'Reclamebureau R E.M. t.a.v Remco Spek. Hoofdstraat 158. Z351 AP Leiderdorp. Een brede baan, leuk team, relaxte sfeer (behalve een voor de deadline). Kom gewoon Reclamebureau R.E.M. Hoofd.tfMt ISA 2331 Af L*td*rdorp. t.l 071 S419117. (u 071 SM16J». I étivci rengérrtéerischapi Postbus 656, 2300 AR Leiden 071-6353356 De EMILIE KNAPPERT scholengemeenschap te Lelden school voor Middelbaar Beroepsonderwijs vraagt met ingang van zo spoedig mogelijk, doch uiterlijk per 10 januari 2000 voor de afdeling GEZONDHEIDSZORG Met werkervaring: (full-time) - in een para(medisch) beroep; - als docent in het MBO, - m.b.t. coördinerende taken. De lestaken kunnen zijn: - omgangskunde - verpleegtechnisch - medisch inhoudelijk (minimaal 0,8 werktijdfactor) (parttime is mogelijk) Inlichtingen bij mevrouw H van Wezel, directeur van de afdeling Gezondheidszorg, tel. 071-5353323, op maandag, dinsdagochtend, woens dag 16.00-18.00 uur en vrijdag. Voorkeur: Alk mensen worden vrij en gelijk in waardigheid en rechten geboren." 8alaiilrlng: a. functieniveau 12 met maximum 8640,- bij een volledige betrekking. b. functieniveau 10 met maximum 6484,- bij een volledige betrekking. c. functieniveau 5 met maximum 3992,- bij een volledige betrekking (promotie tot instructeur, functieniveau 7 met maximum 4614,- bij een volledige betrekking, is op termijn in principe mogelijk). Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen één week sturen naar de directeur, de heer P. Geurts. op het adres van de school: Postbus 656. 2300 AR Leiden, of feuten naar nr. 071-5353399. j¥Ud De school maakt deel uit van het Regionaal West Opleidingencentrum Groep STICHTING BEJAARDENZORG Zusters Dominicanessen van Voorschoten Oud Bijdorp is een Kloosterverzorgingshuis waar 50 zusters, verdeeld over twee afdelingen, wonenIn samenwerking met een verpleeghuis is er een substitutieproject voor zowel psychogeriatische als somatische bewoners. Aan een aantal bewoners wordt dan ook verpleeghuiszorg geboden. Het beleid is erop gericht om de bewoners zolang mogelijk zorg te bieden in de eigen vertrouwde omgeving. Voor de Sector verzorging zoeken wij per direct een Zieken- en/of bejaardenverzorgende (voor 32 uur per week) De werktijden zullen volgens rooster worden vastgesteld. Functie informatie: u neemt deel aan de directe bewonerszorg; u signaleert en rapporteert sociale, psychische en lichamelijke veranderingen van de bewoners: u draagt zorg voor het stimuleren en begeleiden van bewoners bij hun ADL-aktiviteiten of neemt deze over daar waar zelfzorgtekorten zich voordoen; u verricht de werkzaamheden die voortvloeien uit het behandel- en zorgplan; u draagt zorg voor een relevante, goede en tijdige rapportage; u bent mede verantwoordelijk voor een goed woon-/werkklimaat en draagt mede zorg voor een juist gebruik van middelen, materialen, inventaris en eigendommen van bewoners; u heeft overleg over de dagelijkse werkzaamheden met collega's. Van gegadigden verwachten wij: een afgeronde opleiding zieken- of bejaardenverzorgende (of een opleiding op vergelijkbaar niveau); een respectvolle benadering van relegieuze bewoners. Salariëring: Afhankelijk van ervaring, diploma's en leeftijd volgens de CAO Verpleeg- en Verzorgingshuizen. Voor nadere informatie over de functie kunt u zich wenden tot mevrouw Pascal van der Laan, assistent zorgmanager, telefoon 071-5616946. U kunt Uw schriftelijke reactie richten aan: Kloosterverzorgingshuis Oud Bijdorp, t.a.v. de directie, Veurseweg 3, 2251 AA Voorschoten Lisse is een aantrekkelijke woon- en werkgemeente en telt ca. 22.000 inwoners. De gemeente Lisse ligt op geringe afstand van strand en duinen, de steden Leiden, Haarlem en Amsterdam en heeft een uit stekend voorzieningenniveau (regiofunctie) op vele terreinen. De organisatie kent vier sectoren, waaronder de sector Middelen. Deze bestaat uit 4 afdelingen, te weten: de afdelingen Financieel Beleid en Belastingen, Financiële Administratie en Automatisering, Interne en Kabinetszaken en Personeels- en Organisatiezaken. De afdeling Personeels- en Organisatiezaken is belast metal voorbereidende en -uitvoerende taken op het gebied van en organisatieaangelegenheden alsmede ondersteuning bijt ontwikkelingsprocessen. Op deze afdeling is de functie vacant van voor 16 uur per week (verspreid over 4 dagen) Functie-inhoud: - verrichten van ondersteunende werkzaamheden ten aanzien van de salaris- en personeelsad ministratie - verzorgen van de tijdregistratie en het beheren van het systeem ervan - uitvoeren en bewaken van de rechtspositie-/arbeidsvoorwaar- denregelingen - verrichten van administratieve werkzaamheden ten behoeve van de afdeling Personeels- en Organisatiezaken - verrichten van overige op de afdeling voorkomende werk zaamheden. Functie-eisen: - een opleiding op mbo-niveau, administratieve richting (bij voorbeeld meao) - een diploma op het gebied van salarisadministratie is gewenst - ervaring met geautomatiseerde salarissystemen - zowel zelfstandig als in team verband kunnen werken - goede contactuele en nele vaardigheden n - een accurate, flexibel ei gerichte instelling. Het salaris: Afhankelijk van uw o[ ervaring bedraagt het deze functie maximaal n bruto per maand bij e )r werkweek (salarisnive datum 1 oktober 1999 ja Algemene informatie: i eu De gemeentelijke re\QC regelingen zijn van Zo zijn er bijvoorbeeli 6 heden voor kinderop\ schapsverlof, deeli spaarloonregeling, deelname aan fiets- ^3 project, variabele weit g Wilt u meer informal u dan contact op mett de afdeling, de heei Leeuwen tel. (0252) >1 GEMEENTE Wilt u solliciteren? Wij nodigen vooral vrouwen en allochtonen uit om te soil I gemeente Lisse wil gelijke kansen, voor mannen en vrorn e: evenredige vertegenwoordiging van allochtonen in haar bestand. Bij gelijke geschiktheid geven wij de voorkei kandidaat uit deze doelgroepen. Uw sollicitatie ontvangen wij graag binnen twee wel verschijnen van dit blad. U schrijft uw brief aan burgt wethouders van Lisse, Postbus 200, 2160 AE Lisse. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op p BLOEI E.ND CENTRUM VAN DE BOLLES Mentor Leiden (dochtermaatschappij van Mentor Corporation Santa Barbara, Californië) produceert en ontwikkelt producten ten behoeve van Plastische Chirurgie. In onze moderne productievestiging werken wij momenteel met 43 medewerkers in een hecht teamverband samen. In verband met uitbreiding van onze aktiviteiten zoeken wij op dit moment een medewerker (m voor de junctie van De baan: Je assisteert bij het verzamelen van de door binnenlandse en buitenlandse afnemers bestelde producten en het verzendklaar maken daarvan. Voorts bij het op voorraad nemen en administratief verwerken van halffabrikaten en gereed product en bij het verzorgen van voorraadcontroles Wij vragen: - Opleiding of ontwikkeling op MAVO/LEAO niveau - Een hoge mate van accuratesse - In bezit van rijbewijs Wij bieden: Naast eigentijdse arbeidsvoorwaarden bi een afwisselende functie. Onze doelstelling is dat je na een gedegi periode met een grote mate van zelfstan zult kunnen werken. Interesse? Stuur je brief naar Mentor B.V., t.a.v. de jet J. Bos (Manager Personeel Organisat Einsteinweg 5, 2333 CC Leiden. Voor informatie over de functie kan je telefonisch contact opnemen met onze c 1 Martin Vingerling. Tijdens kantooruren ken onder nummer (071) 521 50 07. VALKENBERG is een onder deel van Dixons bv; een landelijke fifiaalketen, die meer dan 140 filialen exploi teert onder 3 verschillende formules. De Valkenberg filialen bieden keus uit een breed assortiment ktv/ video/audio apparatuur, grote en kleine huis houdelijke appa raten. De formule rvan ons succes? Een aantrekkelijk assortiment, deskundige infor matie en bovenal een klantgerichte 9( rd. PART-TIMERS FULL-TIMERS Valkenberg zoekt commerciële talenten, die er plezier in hebben ment op een prettige manier van dienst te zijn. Wij hebben mi vacatures voor part-timers van 13 tot 30 uur per week en voorl van 36 uur per week voor ons filiaal in Leiden. Onze interesse g< kandidaten met een opleiding op LBO- of MAVO-niveau en enigei ervaring, bij voorkeur op het gebied van KTV, video, audio, grote) huishoudelijke apparaten. WIJ stellen daar het nodige tegenover: - prima basis salaris - premiesysteem waarbij u heel veel invloed kunt uitoefenen op u*'3 gemiddeld f500,00extra per maand aan premie - opleidingsfaciliteiten - goede secundaire arbeidsvoorwaarden Heeft u Interesse In één van bovengenoemde functies; stuurt u dan uw sollicitatiebrief onder vermelding van "1167" aan Valkenberg, t.a.v. Dhr S. van Wijnen, hoofd personeelszaken, Postbus 3480, 5203 DL 's-Hertogenbosch Bellen kan natuurlijk ook. tel.nr: 073-64 60 803 (Dhr. S. van Wijnen] sch, 43

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 24