WONING NIEUWS VAN RIJNLAND Dit huizenaanbod is van ons kantoor Leiderdorp Tel.: 071 - 58 90 300 MAKELAARSKANTOOR® Rijnland Makelaars, al 35 jaar de regiokenners. £JV 4 OF.GSTGEEST LUTWEG 1206 Vraagprijs 195.000,- k.k. Op dc 12' ctagc (Top) gelegen 2-kamerappartement met lift. Fraai uitzicht. Balkon op het oosten. Indeling: entree, hal, woonkamer, slaapkamer, kleine keuken, badkamer met douche en toilet, balkon. Bijgemeenschappelijke fietsenberging, cv-blokver- warming. servicekosten 268.- p.m.. inclusief verwarming en water. Keuken en bad kamer vernieuwd. Op loopafstand gelegen van het winkelcentrum "Lange Voort" en nabij uitvalswegen. OEGSTGEEST M. H. TROMPLAAN 118 Vraagprijs 235.000,- k.k. 2-kamerappartement (voorheen 3 kamers) op 3' woonlaag. Gelegen aan rustige weg. in woonwijk met vrij uitzicht en in de nabijheid van het centrum. Indeling: hal. toilet. 1 slaapkamer, ruime doorzonkamer met mogelijkheid voor 2 kamers, keuken met wma. badkamer met douche en wastafel. Balkon op het oosten. CV-kast. Div. vaste kasten. Inh. 160 m'. oppervlakte 60 m:. Bouwjaar 1959. De woning is voorzien van verwar ming d.m.v. cv-gas 19%. Berging in de onderbouw. Servicekosten 87.- per maand. Het complex is recent geschilderd en voorzien van grotendeels kunststof kozijnen met dubbel glas. etc. etc. OEGSTGEEST M. H. TROMPLAAN 204 Vraagprijs 239.000,-k-k. Keurig verzorgd 2-kamerappanement op 2e woonlaag met balkon op het westen. Ge legen aan rustige weg en met fraai vrij uitzicht op openbaar groen en in de nabijheid van het centrum.Ind.: hal. toilet, slaapkamer, ruime doorzonwoonkamcr. nette keuken met wma. badkamer met douche en wastafel. Zonnig balkon op het westen. CV-kast. Div kasten. Inh. 160 m'. oppervlakte 60 m;. Bouwjaar 1959. De woning is voorzien van verwarming d.m.v. cv-gas 1984 en aparte geiser. Berging in de onderbouw. Servi cekosten 87.- per maand. Het complex is recent geschilderd en grotendeels v.v. kunststof kozijnen met dubbel glas. LEIDEN CORANTIJNSTRAAT 72 Vraagprijs 249.000,- k.k. Appartement. Gelegen in woonwijk. Indeling: woonkamer, totaal 4 kamers, badkamer met douche, open keuken, tochtportaal. berging, stookruimte, toilet, balkon. Inhoud woning 210 m'. woonoppcrvlakte 80 m\ Bouwjaar 1967. Onderhoud binnen uitste kend, buiten goed. De woning is voorzien van verwarming d.m.v. cv-ketel, warm wa ter d.m.v. cv-ketcl. tv-kabelaansluiting. Dubbel glas. Inpandige berging, voorzien van elektra. Servicekosten/ 125,- per maand. LEIDEN DECIMASTRAAT 16 Vraagprijs 319.000,- k.k. Eengezinswoning. Tussenwoning. Gelegen in woonwijk. Totale percceloppervlakte 95 m Ind begane grond: doorzonkamer, dichte keuken, bijkeuken, hal. stookruimte, toi let. I' et.: totaal 3 kamers, badkamer met ligbad, dakterras. Achtertuin, ligging op het westen, lengte 10 mtr. Inhoud woning 275 m\ woonoppervlakle 110 nv'. Bouwjaar 1910. Onderhoud binnen en buiten goed. De woning is voorzien van verwarming d.m.v. cv-ketcl en open haard, warm water d.m.v. cv-ketel, tv-kabelaansluiting. Vrij staande stenen schuur, v.v. elekta. LEIDEN MORELLENWEG 39 Vraagprijs 329.000,-k.k. Op dc 4c woonlaag gelegen 3-kamerappartement met lift en vrij uitzicht. Goed op de zon gelegen royaal terras. Het appartement is goed geïsoleerd. Bouwjaar 1991. Ind.: entree, hal. toilet, woonkamer met schuifpui naar terras, dichte keuken, badkamer met ligbad, wt. berging met cv-combiketel en mech. ventilatie. 2 slaapkamers. Bijz.: servi cekosten 165.- per maand, berging op de begane grond. LEIDERDORP TORENWACHT 84 Vraagprijs 379.000,-k.k. In de Leyhof gelegen ruim 3-kamcrappartcment op de le verdieping van kleinschalig en luxe appartementencomplex v.v. lift en extra algemene fietsenberging. Ind.: entree, hal/gang. luxe toiletruimte met vnjhangend toilet. 2 slaapkamers waarvan 1 met toe gang tot inpandige berging met opstelplaats voor cv-combiketel en wma. Luxe badka mer met douchecabine en wastafel. Toilet en badkamer tot aan plafond betegeld met luxe grote tegels. Royale woonkamer met open luxe woon-/eetkeuken met diverse in bouw apparatuur Loggia op hei zuidoosten. Servicekosten 138.88 p.m. Eigen ber ging op begane grond. Oplevering vanaf 15 juni 2000. LEIDEN PARMENTIERWEG 213 Vraagprijs 379.000,- k.k. Nabij station en centrum gelegen 3- voormalig 4-1 kamerappartmeent met royaal bal kon (ZO). Ind.: L-vormige woonkamer, 2 slaapkamers, badkamer met ligbad, open keuken, gang. hal. berging, stookruimte, toilet. Inhoud woning 250 m'. woonopper vlakle 97 m Bouwjaar 1993. Onderhoud binnen en buiten utistekend. De woning is voorzien van verwarming d.m.v. blokverwarming. lift. Dakisolatie, muurisolatie en dubbel glas. Parkeerkelder met parkeerplaats. Inpandige berging. Erfpacht afgekocht tol 2068. Servicekosten 150.- per maand. LEIDERDORP JONKERHOF 11 Vraagprijs 389.000,- k.k. Eengezinstussenwoning gelegen in woonwijk Buitenhof. Totale perceeloppervlakte 124 m2. Ind.: beg. gr.: tuinkamer, open keuken, hal. toilet, le et.: totaal 3 kamers, bad kamer met ligbad en toilet, berging, stookruimte. Achtertuin met achterom, ligging op het zuiden, lengte 12 mtr. Inhoud woning 290 m3. woonoppervlakle 110 m2. Bouw jaar 1991Onderhoud binnen.en buiten uitstekend. De woning is voorzien van cv-com biketel. mechanische ventilatie. LEIDERDORP PRINSENHOF 38 Vraagprijs 398.000,- k.k. Rustig gelegen, goed onderhouden woonhuis met voor- en achtertuin. Stenen schuur en achterom. Bj. 1988 en v.v. dubbel glas. Ind.: entree, hal met toilet, tuingerichte woonkamer met trapkast en L-opstelling open keuken, le etage: overloop, 3 slaapka mers en badkamer met ligbad, wastafel en toilet. 2' etage: overloop met wma en ruime zolderslaapkamer met Velux dakraam. Alg.: cv-gas(combi). Muur-, dak- en vloerisola- LEIDEN RUNDUKSTRAAT 66 Vraagprijs 399.000,-k.k. In rustige omgeving gelegen recent uiigebouwde/gemoderniseerde woning met ach tertuin ZO. Schuur grotendeels dubbel glas en verwarming middels cv-gas. Indeling: entree, hal, toilet, ruime woonkamer met open haard, moderne open keuken met appa ratuur o.a. koelkast/vriezer en kookplaat. 1' etage: overloop, ruime voorkamer en ach terkamer met royaal terras. 2' etage: overloop, 2 slaapkamers en bergruimte. Alge meen: bouwjaar circa 1910. Geheel hardhouten kozijnen. LEIDEN CEES NOOTEBOOMPAD 13 Vraagprijs 409.000,- k.k. In kindvriendelijke, rustige woonomgeving gelegen hoekwoning Voldoende parkeer gelegenheid in de directe omgeving. Ind,: begane grond: entree, hal. toilet met fontein, woonkamer met zijraam, luxe U-vormig opgestgelde open keuken met diverse appara tuur. trapkast, parketvloer, le etage: overloop, ruime ouderslaapkamer (vh 2), 2e slaap kamer. badkamer met ligbad, douche, wt, 2e toilet. 2e etage: overloop, kamer met dak kapel, w.m.a. Alg.: sfeervol aangelegde achtertuin op het zuidwesten met stenen schuur en achterom. LEIDERDORP NIEVAARTPAD 55 Vraagprijs 409.000,- k.k. Eengezinstussenwoning gelegen aan rustig voetpad in woonwijk Buitenhof. Totale perceeloppervlakte 112 m:. Ind.: beg.g r.: tuinkamer, open keuken, hal. stookruimte, toilet. 1* et.: totaal 3 kamers, badkamer met toilet en douche. Zolder: berging, vaste trap. Kamer mogelijk. Achtertuin en voortuin. Ligging achtertuin (met achterom) op het westen, lengte 12 mtr. Inhoud woning 350 m'. woonoppervlakle 135 m'. Bouwjaar 1990. Onderohud binnen en buiten uitstekend. De woning is voorzien van verwarming d.m.v. cv-combiketel. LEIDERDORP HOEFSMID 11 Vraagprijs 419.000,- Eengezinstussenwoning gelegen in woonwijk Buitenhof. Totale perceeloppervlakte 123 m:. Ind.: beg. gr.: zeer royale tuinkamer, open keuken, hal. toilet. 1' et.: totaal 3 ka mers. badkamer met ligbad, toilet en douche, berging, stookruimte. Achtertuin, ligging' op het noordwesten, lengte 8 mtr. Inhoud woning 345 m\ woonoppcrvlakte 110 nr. Bouwjaar 1993. Onderhoud binnen en buiten uitstekend. De woning is voorzien van verwarming d.m.v. cv-ketel en vloerverwarming gedeeltelijk, warm water d.m.v. cv- ketel. mv. LEIDERDORP NIEVAARTPAD II Vraagprijs 419.000,- k.k. Rustig gelegen eengezinstussenwoning. Gelegen aan rustige weg en in woonwijk. To tale perceeloppervlakte 107 nv'. Indeling: begane grond: tuingerichte woonkamer, luxe open U-vormige keuken met diverse inbouwapparatuur, hal, toilet. 1' verd.: 3 slaapka mers waarvan 1 met Frans balkon, badkamer met ligbad, wastafelmeubcl en toilet. 2e verd.: open zolderruimte, cv-opstelling, dakkapel. Fraai aangelegde achtertuin met achterom, ligging op zuidwesten. Bouwjaar 1987. Inhoud woning 350 m3. Onderhoud van binnen en buiten uitstekend. LEIDEN FAKKELGRAS 18 Vraagprijs 449.000,- k.k. In een rustige woonomgeving gelegen royale eengezinswoning met voor- en achter tuin, stenen berging. Ind.: entree, hal, modern toilet, woonkamer met travertinvloer, vloerverw., open haard, luxe open keuken met div. inbouwapp. le et.: overloop met tra vertinvloer, 2 slaapkamers, moderne badkamer met douche, ruime ouderslaapk. met doorloop naar luxueuze badkamer met ligbad (Whirlpool), aparte douche, badk.meu- bel, bergvide. 2' et.: overloop, zolderkamer, wma, wt. Bijz.: een woning die gezien mag worden!! LEIDERNDORP BURCHTPLEIN 1 Vraagprijs 469.000,-k.k. Eengezinshoekwoning gelegen in woonwijk Leyhof. Totale perceel.oppervlakte 123 nr. Indeling: beg. gr.: woonkamer, open keuken, hal. tochtportaal. toilet, le et.: totaal 3 kamers, badkamer met ligbad en douche., toilet. 2' et.: 1 kamer, stookruimte, dakter ras. Achtertuin met achterom, lengte 10 mtr. Inhoud woning 325 m3, woonoppervlakte 120 m:. Bouwjaar 1997. Onderhoud binnen en buiten uitstekend. De woning is voor zien van verwarming d.m.v. cv-ketel, warm water d.m.v. cv-ketel. mechanische venti latie. tv-kabelaanslutiing. Dakisolatie en dubbelglas. Vrijstaande stenen schuur, voor zien van elektra. In geliefde woonwijk gelegen, aan een rond plein, modem vormge geven woning met achtertuin en royaal dakterras. LEIDERDORP ACHTHOVENERWEG 6A Vraagprijs 498.000,- k.k. Luxe en fraai gelegen royaal 3-kamerappartement op 2' woonlaag, overdekte parkeer plaats op begane grond. Vrij uitzicht op Oude Rijn en Achthovenerpolder. Totale opp. 110 m;. Ind.: entree, hal. slaapkamer, grote hoofdslaapkamer met toegang tot luxe bad kamer met ligbad, wastafel, douche. Separaat luxe toilet. Bergruimte met cv-combi en wma. Roayle woonkamer, terras (ZW) met fraai uitzicht op water. Open luxe keuken (Bulthaup) met vaatwasmachine. koelkast, keramische kookplaat, combimagnetron en afzuigkap. Woonkamer is v.v. tegelvloer met vloerverwarming. Keuken, badkamer en toilet zijn v.v. granitovloer. Servicekosten 250.- per maand. LEIDERDORP ACHTHOVENERWEG 8A Vraagprijs 775.000,-k.k. Zeer luxe penthouse óp 3' en 4' verdieping met royaal dakterras op het zuidwesten en fraai uitzicht op de "Oude Rijn". Ind.: entree/hal, toiletruimte, royale L-vormige woonkamer met houten vloer, toegang tot balkon, luxe open keuken met o.a. inductie kookplaat, vaatwasmachine, koelkast met koelwater en ijsblokjesmachine, badkamer met bubbelbad, vaste wastafel en douche. Verd.: overloop. 2 slaapkamers (oorspr. 3), saunaruimte met sauna, Turks stoombad, jacuzzi, dompelbad, toilet en 2' douche, royaal dakterras. Algemeen: woonopp. ca. 180 m!, volledig geïsoleerd, overdekte par keerplaats. servicekosten 250,- p/mnd. TER AAR WESTKANAALWEG 75 Vraagprijs 1.495.000,- k.k. Landelijk en nabij dorpskern gelegen vrijstaande en uitstekend onderhouden bungalow op 7.500 nr grond met garage en ruime schuur/werkplaats. De garage biedt plaats aan meer auto's. Centrale ligging, waardoor de geheel Randstad uitstekend bereikbaar is. Fraai aangelegde tuin (circa 2.000 m:) rondom de woning met gazon, zonneterras, hou ten tuinhuis en waterpartij met fontein en hardhouten omloop. Aan de tuin grenst een perceel grasland (circa 5.500 m:) met mogelijkheden voor de natuur- en paardenlief hebber. Indeling: entree/hal. gang. tuingerichte woonkamer met open haard. 3 slaap kamers. keuken met diverse apparatuur, badkamer met ligbad, vaste wastafelen toilet. Dit object grenst aan (gescheiden door een weg) en heeft zicht op het Aarkanaal. Al gemeen: bouwjaar circa 1963, inhoud woning circa 500 m'. gehele woning voorzien van dubbel glas, centrale verwarming middels cv-ketel. Dit unieke object is zeker een bezichtiging waard! Vraagprijs 1.700.000,- k.k. LEIDEN HOGE RIJNDIJK 271 Schitterend gelegen vrijstaande villa met in totaal 2270 nv grond. Vrij uitzicht aan de achterzijde. Indeling: statige entree/hal met trapkast, toilet, woonkamer met marmeren vloer en open haard, erker, woonkeuken met diverse apparatuur, achterhuis/bijkeuken met tegelvloer en w.m.a. le verd overloop, slaapkamer voorzijde met openslaande deuren naar balkon. 2 slaapkamers achterzijde, badkamer met douche, toilet en vaste wastafel. Middels vlizotrap te bereiken bergvliering. De woning wordt voorzien van dubbele beglazing. Diverse stijlkenmerken zijn bewaard gebleven, o.a. glas-in-lood ra men en plafondomamenten. Aangebouwde stenen berging. Vrijstaande garage/werk- plaats/carport met opstelplaats voor meer auto's. Bijz.: dit bijzondere object wordt aangeboden met een bebouwingsmogelijkheid voor het achtergelegen perceel (be stemming bedrijven). De bebouwingsmogelijkheid is afhankelijk van de te verkrijgen vergunningen. De woning met circa 1.000 m3 grond is eventueel separaat aan te kopen, waarbij rekening moet worden gehouden met eventuele nog te vestigen erfdienstbaar heden. Aanvaarding in overleg. Voorschoten: Veurseweg 143, telefoon (071) 561 79 40 Leiderdorp: Buitenhoflaan 3, telefoon (071) 589 03 00 Leidschendam: Damlaan 40a, telefoon (070) 320 92 04 Waddinxveen: Kanaalstraat 12,telefoon (0182) 61 20 28

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 48