Personeel Personeel Personeel Personeel Persone FRONT OFFICER Junior Account Manager (m/v) Mulcon B.V. Medewerker NIVO v/m Leiden KAMER VAN KOOPHANDEL RIJNLAND MULCON B.V. Uitgeest VOORMAN MONTAGE MONTAGEMEDEWERKERS CERTIFICAATLASSERS CONSTRUCTIEBANKWERKEI Robert-Fleurv 1Stichting Ni) zstktn Yr/j ZATERDAG 4 DECEMBER 1999 De Bijbel heeft als Woord van God unieke betekenis voor onze wereld. Het Nederlands Bijbelgenootschap NBGis een vereniging die zich daarom ten doel stelt de Bijbel te vertalen, uit te geven en te verspreiden en het gebruik ervan te bevorderen in binnen- en buitenland. Het NBG u een bru eging van gemotiveerde en door de Bijbel aangesproken medewerkers, vrijwilligers, leden en donateurs. Assistent Manager Financiële en Algemene Zaken (m/v) voor 36 uur per week De bijbel open - wereldwijd Onze organisatie is momenteel volop in ontwikkeling. In dit kader is er nu op de afdeling Financiële en Algemene Zaken (FAZ) plaats voor een integere en besluitvaardige Assistent Manager Financiële en Algemene Zaken (m/v) Functie-informatie: De afdeling De afdeling FAZ omvat de boekhouding, de relatie- en salarisadministratie, de automatisering en de facili taire dienst. Het hoofd van deze afdeling zal uw directe leidinggevende zijn. Verantwoordelijkheids- gebied Het leveren van de salaris administratie en financiële- en managementrapportages. Resultaatgebieden Managementinformatie: - Het helder krijgen van de gewenste managementinfor matie van elke afdeling. Nederlands Bljbelf enoottchxp Postbus 620 2003 RP Haarlem Tel (023) SI4 61 46 - het schrijven en presenteren van financiële en manage mentrapportages. Salarisadministratie: - Het actueel houden van gegevens over (statistische) personeelsinformatie, pensioenen, ziektekosten verzekeringen en spaarloon- regelingen; - het geven van informatie en advies aan medewerkers. Voorwaarden - Kennis van financiële en economische zaken op HBO-niveau; - kennis van automatisering mede op het gebied van (salaris)administratie; sociale en uitdrukkings vaardigheid. Loopbaan Aanstelling vindt in eerste instantie plaats voor de periode van een jaar. met de mogelijkheid van een vaste aanstelling. Bij geble ken geschiktheid is het de bedoeling dat u op termijn leiding gaat geven aan de administratieve sectie bin nen de afdeling. Meer informatie Bent u enthousiast geraakt door deze advertentie, dan kunt u voor meer informa tie terecht bij de heer J. Hennipman RA. hoofd FAZ. NBG -doorkies- nummer: (023) 514 61 91. privé: (0255) 51 95 12. U kunt uw sollicitatiebrief richten aan mw. C.J. Jonker, secretariaat P&O (E-mail: TJonker@bijbelgenoot- schap.nl). De dienst Economische en Sociale Zaken is opgebouwd uit drie sectoren: Socialè Zaken, Economische Zaken en Stadsbank. Bij de afdeling Debiteuren van de sec tor Sociale Zaken zijn wij op zoek naar een 34 uur per week vacaturenummer 99.029 De taken van de afdeling Debiteuren zijn als volgt: - behandeling van debiteurenzaken 'in der minne', executoir-, conserva toir- en loonbeslag, het afhandelen van signalen uit het debiteuren- rappelsysteem; - heronderzoeken debiteuren; - de uitvoering van het Besluit Krediethypotheek. De gehele afdeling van de debiteuren zal centraal worden gecoördineerd onder eindverantwoordelijkheid van de chef van de afdeling Debiteuren. Binnen de functie voert u de volgen de werkzaamheden uit: - het verrichten van debiteurenonder- zoeken; - het beheren van de eigen case-load; - het afhandelen van beslagzaken; - het zelfstandig innen van vorderin gen. Aan u worden de volgende eisen gesteld: - Meao-niveau (J); - kennis van en affiniteit met juri disch administratieve procedures; - gespreksvaardigheden; - rapportagevaardigheid; - wetskennis en -toepassing - in staat tot verificatie en validatie - vaardigheden in werken met auto matiseringsapparatuur; - beslissingsvaardigheid; - administratieve werkzaamheden; - cijfermatig inzicht; - administratief/juridische kennis; - in staat tot het uitvoeren van heronderzoeken; - accuratesse; - flexibel inzetbaar; - werken in teamverband. Het salaris bedraagt, afhankelijk van opleiding en ervaring, maximaal 4.494,- bruto per maand (schaal 7, nieuwe salarisstructuur) bij een 34-urige werkweek. De gemeente Leiden wil de mobiliteit van haar medewerkers vergroten, u wordt daarom in algemene dienst aan gesteld. In verband met het gevoerde doelgroepenbeleid worden vrouwen, allochtonen en langdurig werklozen die aan de functie-eisen beantwoorden uitdrukkelijk verzocht te solliciteren. Inlichtingen zijn te verkrijgen bij: De heer A. Aydarovski, telefoon 071 - 516 72 74. Uw sollicitatie kunt u vóór 20 december 1999 richten aan de dienst Economische en Sociale Zaken, afdeling Personeel en Organisatie, postbus 9102, 2300 PC Leiden, onder vermelding van het vacaturenummer. Dienst Economische en Sociale Zaken Wegwijzers De Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Rijnland is hét advies- en voorlichtingscentrum voor ondernemers met kantoren in Leiden, Alphen aan den Rijn en Lisse. Ondernemers worden vrijwel dagelijks geconfronteerd met vragen waarop zij snel een antwoord willen. Bij de Kamer van Koophandel is hij hiervoor bij het juiste adres. Wij geven advies over juridische, financiële en commerciële zaken. Daarnaast ondersteunen wij de ondernemer o.a. op het gebied van im- en exportaangelegenheden of de koop/verkoop van een onderneming. De afdeling Producten Dien sten is het aanspreekpunt voor ondernemers. Voor deze afdeling zoekt de Kamer dynamische 'wegwijzers' in de vorm van een... (full-time) FUNCTIE EISEN afgeronde opleiding op HEAO-niveau, flexibele en zakelijke instelling, accurate werkwijze en gewend om onder druk te werken, goede kennis van de Engelse taal, zelfstandig, maar ook in teamverband kunnen werken, kennis van automatisering, bereidheid tot het volgen van functiegerichte cursussen. Deze medewerk(st)er is bij uitstek de vertegenwoordiger van de Kamer en de partner van het bedrijfsleven. Hij/zij is communicatief, heeft een marktge richte instelling en vindt het een uitdaging om actief mee te denken met de (startende) ondernemer. De belangrijkste taken in de functie zijn: het geven van ie lijns voorlichting m.b.t. de taakvelden van de Kamer: bedrijfsvoorlichting, registervoering, vestigingswetten en andere Kamerproducten- en diensten, het verkopen van Kamerproducten: brochures, geautomatiseerde informatiebestanden, cursussen, basisdocumenten en standaard vergunningen, afgifte en/of legalisatie van (export)documenten, het administratief verwerken van informatie, welke voortvloeit uit deze taken. ARBEIDSVOORWAARDEN Het salaris is afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring. Het rechtspositiereglement van de Kamer is gebaseerd op Rijksregelingen; opname in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. NADERE INFORMATIE wet de functies kan telefonisch worden ingewonnen bij de heer F.H. Pot. manager Producten Diensten, tel. (071) 525 05 00. Schriftelijke sollicitaties, voorzien van een curriculum vitae, kunnen binnen 14 dagen worden gericht aan de directeur van de Kamer van Koophandel, de heer drs. A. Berkhout, Postbus 2059,2301CB Leiden. Jij zoekt: een afwisselende baan, een dynamische branche, jonge en enthousiaste collega's en een goed salaris. Wij zoeken jou! Onze nieuwe: Vinden wij elkaar? Deze functie ontstoof wegens groei von de activiteiten von de verkoopafdeling. Hef is een zeer uitdagende functie met doorgroeimogelijkheden noor Senior Accoa functie-omschrijving Het is de bedoeling dot je contacten onderhoudt met bestaande refoties, informofie verstrekt oon klonten en zelfstandig offertes maakt en nobelt. Ook het octief benaderen van potentiële adverteerders zal een groot deel van je werkzaamheden uitmaken. Het behalen van de jaarlijkse omzetdoelstelling isookvoor jou uiteroord een uitdaging! overig Wij bieden je een veelzijdige functie in een jong en dynamisch bedrijf. Het salaris is gedeeltelijk afhankelijk von je vooropleiding en ervaring. Tevens bieden wij je goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Oe datum von indiensttreding wordt in overleg bepaald. Heb je interesse? Stuur dan voor 15 december je brief en curriculum vitae ter ottentie van Irmo van Ankeren. Ook voor vragen kon je bij Irma terecht, telefoon 071 - 5 15 73 43, e-mail: irmo@hillenaor.nl. functie-eisen MBO/HBO denk- en werkniveau Leeftijd: tussen 21 en 30 jaor Sterke communicatieve vaardigheden Overtuigingskracht Kunnen werken met Word en Excel voor Windows Flexibele werkhouding Affiniteit met morketing Representatief voorkomen y Gevccsslraal 30 2342 AA Oegsteeesl postbus 567 22 lel. 071 515 73 43 fax 071 - 515 64 61 e-mail: in( Wij vragen i.v.m. uitbreiding van onze activiteiten ten behoeve van het vervaardigen, monteren, repareren en het onderhouden van werktuigbouwkundige installaties: Ten behoeve van de buitendienst: (auto beschikbaar) WA 1/WA 2, lasdiploma's en kennis van hydrauliek pneumatiek zijn gewei doch niet vereist. Ten behoeve van de werkplaats: (MIG/MAG en elektroden) Wij bieden: Een prettige werksfeer, goede secundaire arbeidsvoorwaarden, Een goede en goede vooruitzichten is voor ons een logisch antwoord op uw vakmanschi Studies ten behoeve van uitvoeringsgerichte certificaten diploma's zoals WA 1 WA 2, lasser etc. worden door het bedrijf vergoed. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan: T.a.v. dhr. J. Berg, Postbus 24, 1910 AA Uitgeest. Voor inlichtingen kunt U contact opnemen met de bedrijfsleider, dhr. J. Berg, telefoonnummer 0251-319003 of 06-51 295 176. Veursestraatweg 185, 2264 EG Leidschendam, tel. 070 - 444 10 00 De Robert-Fleury Stichting is een Algemeen Psychiatrisch Ziekenhuis, Tot de verzorgings gebieden behoren de Haagse Randgemeenten, Zoetermeer en de regio Midden-Holland. De hoofdlocatie Is gevestigd in Leidschendam. De Stichting heeft voorts een Algemeen Psychiatrische Voorziening in Gouda, een Multi Functionele Eenheid in Zoetermeer (onder één dak met Circuit Verslavingszorg Parnassiaen poliklinieken In Leidschendam. Voorburg, Zoetermeer en Gouda. In Leidschendam wordt daar naast specialistische zorg geboden aan patiënten met ernstigeeetstoornissen en dove psychiatrische patiënten, beide met een landelijke functie. Binnen de Robert-Fleury Stichting wordt behandeling aan geboden volgens het principe van de zorgvernieuwing. Zorg op maat. continuïteit van zorg en maatschappelijke integratie zijn daarbij steeds de uitgangspun ten. Op dit moment beschikt de Stichting over ongeveer 700 behandelplaatsen. Ons team is voor het beddenhuis cure in care, locatie I te Leidsd op zoek naar enthousiaste kandidaten voor de functie van Fvu-tjmF Ew/or PAkTTlMf De functie cure in care richt zich op de behandeling van chronis chiatrische problematiek. Deze behandeling kan plaatsvinden op klinische basis, in deeltijdbehandeling of in een klinische Ambulante behandeling en begeleiding staat hierbij voorop. Een fl klinische opname vindt plaats in een beddenhuis. Functie-informatie: Doelstelling van ons beddenhuis is, onze patiënten een veilige en gt reerde omgeving te bieden die bevorderlijk is voor het verbeterd situatie van de patiënt. Om dit te realiseren werken wij nauw sai anderen "(behandelaars en casemanagers) binnen en buiten de Fleury Stichting. Wij zijn als verpleegkundig team verantwoordelijk voor de verp dige zorg bij crisisinterventie en kortdurende opname van patiëni (sub)acute fase. De klinische opname kan binnen een open of een setting plaatsvinden. In sommige gevallen zijn outreachende li onderdeel van onze werkzaamheden. De verpleegkundige is ook b! telefonische hulpverlening. Functie-eisen: Wij zijn op zoek naar collega-verpleegkundigen (B/HBO-V). De cl teit van zorg vereist van een nieuwe collega goede contactuele eigj pen, geduld, tact en doorzettingsvermogen. Het kunnen reflecteren! handelen en relativeringsvermogen wordt door ons als essentieel Ervaring met werken binnen een gesloten setting, strekt tot aanbe Er is continu aandacht voor ontwikkeling van de functie. Het vergj kennis en kunde wordt gestimuleerd door de mogelijkheid om curJ congressen bij te wonen. Ook wordt er aandacht besteed aan ver? soonlijke ontwikkeling. Regelmatig vindt er (intem en extem) bij plaats om de kwaliteit van zorg te blijven bewaken. Arbeidsvoorwaarden: De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO-GGZ, FWG 45. Nadere informatie over de functie wordt u gaarne verstrekt! heer R Hoogenboom. taakgroepcoördinator, telefoon (070) - 4» of pieper 001. Een oriënterend gesprek behoort tot de mogelijkhd Belangstellenden kunnen hun brief met c.v. binnen 14 dagen richtl Robert-Fleury Stichting, t.a.v. mevrouw H.J. Veldhuyzen, persod sulent. postbus 422. 2260 AK Leidschendam, o.v.v. vacaturd 99016LI. Internet: www.robert-fieury.nl, e-mail: rfs@robert-fleury.nl

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 38