Personeel Personeel Personeel W I T I E KINKI KAPPERS KAPPERS/STERS Asbest Sanering Uitvoerders Voorman timmerlieden Timmerlieden TANDARTSASSISTENTE ZATERDAG 27 NOVEMBER 1999 zoekt voor Den Haag Leiden info: wo. t/m zat. 070 - 3614369 Postbus 305 2220 AH KATWIJK 071-4031800 06-50255556 Gevraagd per direct D.T.A.-ers (Deskundig Toezichthouder Asbest) Netto salaris fl. 1.250,00 per week Asbestsaneerders (gediplomeerd) Netto salaris fl. 650,00 per week Sollicitaties mondeling en/of schriftelijk VelopA B.v. te Leiderdorp richt zich op de handel van straatmeuDilair, speeltoestellen en fietsparkeervoorzienin- gen. Het is één van de marktleiders in haar branche en heeft een zeer uitgebreide klantenkring. VelopA is een zelfstandige werkmaatschappij van de Armada-groep. Onze klanten zijn vooral gemeenten, bouwondernemin gen, architecten en instellingen, in Nederland werken on geveer 45 medewerkers. De laatste jaren maakt VelopA een sterke groei mee. Hierdoor is bij de verkoop binnendienst van de product groep straatmeubilair en speeltoestellen een vacature ontstaan voor een Medewerk(sQer Verkoop Binnendienst Functieomschrijving: Hij/zij is verantwoordelijk voor het verwerken en afhande len van binnenkomende informatievragen, offerte verzoe ken en orders. Daarbij wordt gebruik gemaakt van de computer (met name een orderverwerkend systeem en tekstverwerking). Natuurlijk zijn er daarnaast andere on dersteunende taken die bij de functie horen. Functie-eisen: MBO-niveau Vaardigheid met de computer Commerciële interesse Affiniteit (bouw)techniek Gevoel voor taal en presentatie Accuratesse Werken bij VelopA; De sfeer bij VelopA is open en informeel en ook sterk ver- koopgericht. De arbeidsvoorwaarden zijn uitstekend. Deze functie kan bij voorkeur in part-time (4 dagen per week) worden vervuld. Als je interesse hebt in deze functie stuur dan een brief naar: VelopA bv, Postbus 202,2350 AE Leiderdorp t.a.v. de heer H. de Korte Tel efoo n071 -5410321 Mulckhuyse B.V. NIEUW VENNEP '-Ons bedrijf is voornamelijk actief in utiliteitsbouw en woningbouw in de regio. Voor diverse projecten zoeken wij Bovendien zoeken wij Heeft u vakkennis, doorzettingsvermogen en kwaliteit als uitgangspunt? Kunt u in een hecht teamverband werken? Dan bieden wij u een baan aan: Met een collegiale en goede werksfeer. Afwisselend en met een goede salariëring. In een groeiend bedrijf. Vervoer kan geregeld worden. Bouwbedrijf L.H. Mulckhuyse B.V. Gersteweg 23-25 Contactpersoon: Postbus 9 A. W. Koolhaas 2150 AA Nieuw Vennep Telefoon's avonds Telefoon 0252-674081 0252-621090 (f/ éïp&CC CAAACC ACCozs/vrA/vrs K Capacc Accountants is een organisatie die zich onder andere bezighoudt met accoun tants- en controlewerkzaamheden ten behoeve van welzijns- en non-profitinstellingen. Wegens uitbreiding van de werkzaamheden zoeken wij een EERSTE ASSISTENT-ACCOUNTANT M/V Profielschets: U heelt een opleiding SPD en/of HÊAO-BE-AC of u bent verge vorderd met de NIVRA-studie. Tevens heeft u ervaring in de accountancy. Kennis van financiële softwarepakketten is een vereiste voor déze functie. Werkzaamheden: U gaat werkzaamheden uitvoeren voor ondernemingen en non profit instellingen. De hoofdmoot Van de werkzaamheden bestaat uit het uitvoeren van administratieve controles. Advisering gaat echter een steeds grotere rol spelen. Daarnaast blijft hef verrichten van accountantswerkzaamheden zoals het samenstellen van jaarstukken en het voorbereiden van fiscale aangiften tot de taken behoren. Uit het vorenstaande volgt tevens dat het zelfstandig onderhouden van cliëntencontacten van groot belang is. Het is een interessante en afwisselende functie; u workt zowel voor ondernemers als voor nonprofitinstellingen op het gebied van kunst en cultuur, sportbonden (o.a. organisatie wereldkampioenschappen), popconcerten, emancipatie-beweging, jeugdhulpverlening etc. Het is tevens een zeer mobiele functie aangezien de werkzaamheden vaak bij onze cliënten op kantoor uitgevoerd wonden. Wij bieden: een boeiende functie met grote mate van zelfstandigheid en uitstekende perspectieven salariëring afhankelijk van opleiding en ervaring prima secundaire arbeidsvoorwaarden Indien u belangstelling heeft voor deze functie kunt u uw schriftelijke sollicitatie richten aan Coppocc Accountants BV, t.a.v. de heer C.B.J.G. Scheffers RA, postbus 93, 234Ö AB Oegstgeest Lange Voort 68 2341 KD Oegstgeest Tel. 071-51 54 014 Nederlands Politie Instituut Het Nederlands Politie Instituut (NPI) ondersteunt de activiteiten van de drie poli' beraden: het Korpsbeheerdersberaad, de Raad van Hoofdcommissarissen en het Hoofdofficierenberaad. Het NPI verwacht van zijn medewerkers dat zij breed georiënteerd zijn, bereid zijn over de grenzen van de eigen taken heen te kijken en in het werk creativiteit, zelfstandigheid en initiatief tonen. De activiteiten van het NPI zijn georganiseerd in clusters en informatie- en expertisecentra. Binnen h cluster Politieprofessie (Pp) vindt de beleidsvoorbereiding en -ondersteuning op vakinhoudelijk terrein plaats. Basispolitiezorg, verkeer, milieu en recherche zijn daarvan enkele voorbeelden. Tandarts R. P. Snoep vraagt een tweede voor 6/10 werkweek, op termijn uit te breiden Haar taak bestaat uit: - het assisteren bij patiëntenbehandeling - het voeren van geautomatiseerde administratie - secretaressewerkzaamheden Sollicitaties richten aan: R. P. Snoep Rijnsburgerweg 94, 2333 AD Leiden De Vereniging voor Protestants Christelijk Basis- en Voortgezet Onderwijs te Katwijk ZH, PCOK, is een schoolver eniging zonder specifiek kerkelijke binding. Tot PCOK behoren acht Katwijkse basisscholen, die elk hun eigen karakter en werksfeer hebben. De Sjaloomschool is een basisschool gelegen in de wijk Cleyn Duin. Een school in beweging, die de ontwikkelingen in het onderwijs op de voet volgt en waar gewenst in past. De school telt ongeveer 230 leerlingen verdeeld over 8 groepen. Sjaloomschool Stadhoudersdreef 65 2224 BP Katwijk 071-4015768 sjal@tref.nl Bekijk onze homepage: littp://leden. tref.nl/ -sjalOOOO KATWIJK Het bestuur van PCOK vraagt voor de Sjaloomschool zo spoedig mogelijk een enthousiaste ADJUNCT-DIRECTEUR (groepsleerkracht bovenbouw) Wij zoeken iemand die: bewust kiest voor het protestants christelijk onderwijs en kerkelijk meelevend is leidinggevende ambities en kwaliteiten heeft open staat voor vernieuwingen in het onderwijs een sterke persoonlijkheid is en goed kan omgaan met kinderen en samenwerken met ouders en collega's prioriteiten kan stellen en planmatig en taakgericht kan werken een visie heeft op onderwijs, waarbij het bevorderen van een goed pedagogisch klimaat centraal staat een flexibele instelling heeft een positieve bijdrage kan leveren aan het directeurenoverleg. Tevens wordt gevraagd een DRAMA-DOCENT (2 1/2 uur voor groep 4 en 5) Inlichtingen Voor nadere informatie kunt u zich wenden tot de volgende personen: Aad Boer, directeur van de school, tel. 071-4015768 (school), 071-3012417 (privé) Ria Rösken, leerkracht van de school, tel. 071-4015768 (school), 0252-526800 (privé). U bent woensdag, 8 december tussen 13.30 en 15.00 uur van harte welkom op de Sjaloomschool om een indruk te krijgen van onze school, het team en de ouderraad. Sollicitaties Uw sollicitatie kunt u tot 15 december 1999 richten aan het bestuur van PCOK p/a Stadhoudersdreef 65, 2224 BP Katwijk. Omdat PCOK streeft naar een evenwichtige samenstelling van het personeelsbestand worden vrouwen uitdrukkelijk uitgenodigd te solliciteren. Binnen dit cluster is per 1 januari 2000 plaats voor een Secretaresse v/m (36 uur per week) Wij zoeken een enthousiaste, nauwgezette en stressbestendige collega die veel werk in korte tijd aankan. Hij/zij is flexibel, com municatief ingesteld en heeft in een ande re werkkring reeds relevante werkervaring opgedaan. De werkzaamheden zijn onder meer: planning/administratieve voorbereiding en afhandeling van vergaderingen, verzorgen van (externe) vergaderaccommodatie, ver slaglegging, telefoonbehandeling, voor bereiding van financiële afwikkeling van diverse zaken, postverwerking en kopieer werk. Tevens vangt de secretaresse de werkzaamheden van collega-secretaresses op tijdens afwezigheid en ziekte. De nieuwe collega vindt het leuk om in een soms hectische omgeving te werken, houdt het hoofd koel en voelt zich verantwoorde lijk voor zijn/haar werk. Functie-eisen - MAVO/HAVO en afgeronde secretaresse opleiding (MBO) - minimaal 1 jaar relevante werkervaring - ervaring met Word en Outlook - goede beheersing Nederlandse taal - nauwgezet, zelfstandig, flexibel, stres bestendig, communicatief, teamworks Salariëring vindt plaats op grond van ervaring en opleiding met uitloop tot ma maal 4.736,- bruto per maand (schaal 6 Bbp). De nieuwe medewerk(st)er komt in dienst op basis van een arbeidscontract voor 1 jaar. Bij goed functioneren wordt deze arbeidsovereenkomst na afloop omgezet naar een arbeidsovereenkomst voor onbepaalde tijd. Informatie en sollicitatie Spreekt de functie je aan en voldoe je aa de eisen? Dan zien wij je sollicitatie met graag binnen veertien dagen tegemoet, gericht aan de personeelsfunctionaris, o.v.v. vacature secretaresse Pp, Postbus 2 2501 CE Den Haag. Voor meer informati kun je contact opnemen met mevrouw G. Taphoom (personeelsfunctionaris), telefoon (070) 31802 27 of de heer A.J. Muurling (waarnemend coördinator van het cluster Pp), telefoon (070) 318021 ProPlant zoekt knappe koppen Op zoek naar een nieuwe baan! Technici zijn bij ons verzekerd van een prima carrière. Een vaste baan, bij on: "in huis" of bij een opdrachtgever. Of projecten met steeds andere uitdagingen en toch een vast contract. Bouwkundig Coördinator Adviseren omtrent budgetten en technische ontwik kelingen. Overleg voeren met in- en externe partijen. Bewaken van voortgang van inspecties van com. vastgoed. Beschrijven/verbeteren van procedures. Aankomend Projectleider HVAC Opleiding tot zelfstandig projectleider voor industrie ei utiliteitsprojecten. Bereidheid tot volgen van studie. Calculator GBS Realiseren en verzorgen van voorcalculaties t.b.v. aanbiedingen/offertes voor gebouwgebonden instal. Onderhouden van contacten met opdrachtgevers. ProPlant Engineering West B.V. Eekholt 32, 1112 XH Diemen Tel. 020-6907278 email: west@proplant.nl Internet: www.proplant.nl MBL (EUROPE) B Wij zijn de Europese importeur van een Japan drijf. Wij zoeken als schakel tussen fabriek en mer in diverse Europese landen, voor onze ve afdeling een ADMINISTRATIEVE KRACHT n Onze voertaal is Engels, dus dit beheers je in en-geschrift. Spreek je Frans en/of Duits dan een welkome aanvulling. Wij werken met AS4 kennis van Word en Excel wordt op prijs gestt Vind je het een uitdaging om internationaal bt zijn, stuur dan een briefje met C.V. naar: MBL (EUROPE) B.V. Energieweg 3 2382 NA Zoeterwoude t.a.v. Mw. J. Mul Ons telefoonnummer is: 071-5899264 CV-Café Drink een borrel op je toekomst! Banen in overvloed, keus genoe maar wat is nou eigenlijk goed voor jou? Neem je CV mee en breng je kwaliteiten en mogelijl heden in kaart. Randstad Uitzendbureau nodigt je uit om dat, onder het genot van drankje, te doen in het CV-Café Je krijgt een kijkje in de keuken van assessments, psychologische testen en sollicitatieprocedures. Uiteraard liggen er vele rnteress. vacatures voor je klaar. Je bent van harte welkom op dinsdag 30 november aanstaande in Den Haag op de Bezuidenhoutseweg 16a+b of in Leiden op het Schuttersveld 9. De bar is open van 17.00 uur t 21.00 uur. Ben je verhinderd, of wil je mee informatie, bel dan (070) 315 53 -ir randstad uitzendbun

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 40