Personeel Persone Financieel/Administratief medewerk(st)er Computerij Onderwijs PC BEHEERDER (VBO) onderhouds medewerker werktuigbouw (m/v) parttime verkopers receptioniste stoutenbeek MEDISIZE ZATERDAG 27 NOVEMBER 1999 NBM WEST NBM West B.V. voert gww-werken (grond-,weg- en waterbouw) uit in de provincie Zuid-Holland en is gespecialiseerd in wegenbouwkundige werkzaamheden alsmede riolerings-, bestratings- en bodemsanerings activiteiten. Kortom, allround in de gww-sector. NBM West B.V. maakt deel uit van NBM Amstelland Bouw Infra B.V., met ruim vijftig over Nederland verspreide werkmaatschappijen actief op het gebied van Beton- en industriebouw, Infrastructuur 81 Milieu, Railinfrastructuur, Utiliteitsbouw, Woningbouw en Verkeer,Telecommunicatie Installaties. Met een personeelsbestand van 5.000 medewerkers wordt een omzet gehaald van twee miljard gulden. NBM West B.V., gevestigd te Den Haag, is op zoek naar een Als financieel/administratief medewerker rapporteert u aan de controller. U houdt zich bezig met het controleren en afhandelen van inkoopfacturen en u bent allround, waardoor u voor diverse administratieve werkzaamheden kunt worden ingezet, daarnaast ondersteunt u andere bedrijfsonderdelen op administratief gebied en u onderhoudt externe contacten met leveranciers. Wij vragen: minimaal een afgeronde MEAO-opleiding of vergelijkbaar goede communicatieve vaardigheden, zowel mondeling als schriftelijk een goede beheersing van de Nederlandse taal een accurate werkwijze kennis van en affiniteit met automatisering ervaring is een pre Wij bieden: een vaste baan binnen een toonaangevend bedrijf in de wegenbouw een goed salaris goede secundaire arbeidsvoorwaarden Inlichtingen over de functie kunnen worden ingewonnen bij de controller, de heer A. de Bruijn, tijdens kantooruren telefonisch bereikbaar op nummer 070-3 714 714. Schriftelijke sollicitaties, voorzien van üw curriculum vitae, dient u binnen twee weken na het verschijnen van deze advertentie te richten aan NBM West B.V., t.a.v. de heer drs. S.I.L. de Waal, Postbus 16125, 25°° Den Haag. Van visie maken we werkelijkheid De opstap naar een betere baan Bij voldoende deelnemers start Computerij Onderwijs B.V. in de regio Leiden de opleiding: Wij leiden je op voor een leuke interessante startfunctie in de ICT branche (Informatie en Computer Technologie). Denk daarbij aan bijvoorbeeld assemblage, assistent systeembeheer of klantenservice. 4 maanden opleiding 4 maanden stage een BAAN Algemene voorwaarden voor toelating tot de opleiding: - Ingeschreven staan bij het Arbeidsbureau; - Werkloos zijn; - In het bezit zijn van een uitkering; - Gemotiveerd om je voor 8 maanden aan de opleiding te verbinden; - De Nederlandse taal zodanig beheersen dat zelfstudie mogelijk is; - Jezelf redelijk kunnen presenteren; - Met mensen om kunnen gaan; - Opleiding niveau LBO, VBO, LTS, niet afgemaakte MAVO, LEAO of HAVO. Vrouwen zijn ook van .harte welkom. Heb je vragen, dan kun je contact opnemen met Els Semwell of Susanna Metselaar, Verkoop Binnendienst, telefoon: (010) 240 40 00. Heb je belangstelling, kom dan naar de voorlichting op dinsdag 7 december om 15.00 uur of op vrijdag 10 december om 10.00 uur op het Arbeids bureau Leiden. Stuur onderstaande antwoord- strook naar: Computerij Onderwijs B.V. Verzamelgebouw Zuid Strevelsweg 700, appartement 210 3083 AS Rotterdam Fax nummer: (010) 293 03 11 Ik kom naar de voorlichting bij het Arbeidsbureau Leiden op O Dinsdag 7 december I 5.00 uur D Vrijdag 10 december 10.00 uur k Diaconessenhuis let Diaconessl is een modern regio naal ziekenhuis met 300 bedden en veer 1000 mede- kers. Alle specia- ;n zijn aanwezig, is naast het inde zieken huis tegonnen met de bo nieuw beddenhuis. Het Diaconessenhuis is aantrekknkjk gele gen, in een gf omgeving nabij het centrum van Leiden en op loopafstand van het Notation. Het zieköhhuis beschijnt over goeds gratisÉiarkeerge genfreid. Leid muit diverse ite steden zoals Amsterdam terdam goed feikbaar. De Technische Dienst (TD) is voor haar afdeling Werktuigbouwkunde op zoek naar een voor 36 uur per week De TD draagfzorg voor het in stand houden van gebouwen, installaties en apparatuur. Dit brengt met zich mee om in technische' zin die voorwaarden te scheppen, die het Diaconessenhuis Leiden „npdig heeft om haar doelstellingen te kunnen realiseren. De groep WèrktufgbouwkuTrde zorgt, als onderdeel van de afdeling Techniek van de TD; voor het preventief onderhoud, reparaties en aanpassingen aan werktuigbouwkundige en sanitaire installaties en apparaten. Wat wij bieden:,éen aantrekkelijke en veelzijdige werk omgeving met een gevarieerde klantenkring. U bent ais medewerker van de werktuigbouwkundige werkplaats voornamelijk bezig met het verheipen van kleine dagelijkse storingen en onderhoud aan apparaten en machines. Öben een 36-urige werkweek. Vat wij vragen: een medewerker met een lagere technische opleiding u heeft bij voorkeur ervaring in een soortgelijke functie en bent klant-, service- en resultaatgericht ingesteld u bent inventief en vindt efficiency en kwaliteit in uw dage I i jks f u nctioneren va nzeifsprekend. Arbeidsvoorwaarden: de arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Ziekenhuizen. U wordt ingeschaald naar opleiding en ervaring (FWG 25, maximaal 3.807,- bruto per maand bij een fulltime dienstverband). Het ziekenhuis heeft een eigen kinderopvang, een gunstige betalingsregeling bij NS-abonnementen, korting op het gebied van ziektekosten en een spaarloonregeiïng. Ander kortingsmogelijkheden zijn in voorbereiding. Informatie: de heer H. de Mooij, hoofd gebouwen en installaties, is bereikbaar voor vragen op telefoonnummer 071 - 517 86 17. Sollicitatie: indien u wilt reageren op deze vacature, kunt u uw brief, liefst met curriculum vitae, binnen twee weken sturen aan de dienst Personeel Organisatie, t.a.v. de heer J. Ishaak, P&O-functionaris, onder vermelding van vacaturenummer 141. Houtlaan 55 2334 CK Postbus 9650 2300 RD Leiden liet ti grote vestigingen toonaangevend op het gebied van woninginrichting. We zijn per direct op zoek naar voor onze Stoutenbeek-vestiging in Leiderdorp. De personen die we zoeken, krijgen als woonadviseurs echt d? ruimte. Wanneer kwaliteit het uitgangspunt is, kan Stoutenbeek aan haast elke individuele wens tegemoet komen met een exclusieve en deskundige oplossing. Als u graag in teamverband werkt minimaal 3 jaar ervaring hebt in de verkoop van meubelen representatief bent en goede contactuele eigenschappen hebt bereid bent enkele keren per jaar op zondag te werken, kunnen wij u goede primaire en secundaire arbeidsvoorzieningen bieden. Daarnaast zoeken we een voor minimaal 30 uur per week. Als receptioniste wordt u zowel het gezicht als het aanspreekpunt van Stoutenbeek Leiderdorp. U hebt derhalve een representatief voorkomen en een prettige telefoonstem. Als u daarnaast goede contactuele eigenschappen hebt uw talen kent bereid bent enkele keren per jaar op zondag te werken, zien wij uw sollicitatie graag tegemoet. U kunt uitkijken naar een zeer afwisselende baan en een honorering die in ver houding staat tot de zwaarte van uw functie. Voor meer informatie over de aan geboden functies kunt u telefonisch contact opnemen met de heer J. van Son, Stoutenbeek Leiderdorp, telefoon (071) 589 93 23. Solliciteren kan tot 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie. Richt uw brief aan onderstaand adres, ter attentie van de directie. Wij komen graag bij u thuis. Medisize ontwikkelt, produceert en verkoopt medische disposables ten behoeve van ziekenl binnen- en buitenland. Zij is een klantgerichte organisatie met een vooraanstaande positie in markt. Met 165 medewerkers heeft Medisize het totale proces van productontwikkeling tot Ie aan de klant, in eigen hand. Hierdoor is zij in staat optimaal op specifieke wensen in te spele biedt zij een hoog serviceniveau. Binnen de organisatie is een vacature ontstaan voor de fulltime functie van Quality Engineer De functie: 0 U voert fysische laboratorium onderzoeken uit en rapporteert de resultaten 0 U beheert het calibratiesysteem 0 U voert In-Proces controles uit 0 U verzorgt de klachten afhandeling 0 U verzorgt de inkeur van de binnenkomende goederen 0 U voert activiteiten uit t.b.v. het kwaliteitssysteem Medisize vraagt: 0 Een gestructureerde en energieke persoon die zelfstandig werkt, in oplossingen denkt en affiniteit heeft met kwaliteit 0 MBO werktuigbouw opleidingsniveau 0 Administratieve en redactionele vaardigheden 0 Ervaring met MS-Office Medisize biedt: 0 EN Een uitdagende ba.rjc| binnen een jong ep enthousiast team [lati 0 Een kans om uzelfbrrr te ontplooien oe, 0 Ruimte voor eigen Air i prrr 0 Informele, no-nons organisatie met kofric 0 Goede primaire enrzo secundaire arbeid%e voorwaarden rzo Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer Hans Donders, Quality Manager, P° telefoon 0252-576 875. IC Heeft u belangstelling Schrijf dan uw sollicitatiebrief met curriculum vitae aan: Medisize bv, t.a.v. de heer C.J. Bos, Postbus 366, 2180 AJ Hillegom. ileii Jige Pels Rijcken Sc Droogleever Fortui jn advocaten notarissen Pels Rijcken Droogleever Fortuijn, Advocaten Notarissen te 's-Gravenhage, met 170 juristen] 120 niet-juristen, is één van de grotere advocaten- en notariskantoren van het land. Door de c ligging ('Babyion', naast Centraal Station) is het kantoor gemakkelijk te bereiken. Het kantoor rek| naast tal van ondernemingen en instellingen de Staat tot zijn cliënten. Het kantoor wordt onder meer ondersteund door een interne dienst. Door vertrek van twee van huidige collega's ontstaan op korte termijn twee v telefoniste receptioniste (vim) parttime (alle ochtenden) De functie: U gaat werken in een klein team van 5 parttime telefonistes. U werkt altijd samen met een collega, werktijden zijn de ene week van 8.00 tot 12.30 uur; de andere week van 9.00 tot 13.30 uur. U rapporti aan het hoofd interne dienst. U verricht alle voorkomende werkzaamheden van telefoniste/receptioniste, zoals: Het bedienen van de telefooncentrale (vox 5430; 40 lijnen, sinds kort vox b63o Basic) Het ontvangen van cliënten Het doorbellen van faxen Het bijhouden van de agenda 8 Het reserveren van vergaderruimtes. Uw profiel: U heeft enige jaren ervaring als telefoniste/receptioniste Uw beheersing van de Nederlandse taal is goed U kunt telefoongesprekken in het Engels adequaat behandelen 0 U beschikt over enige kennis van tekstverwerkende apparatuur (wp 5.1; Windows) U bent in voorkomende gevallen bereid om op andere tijdstippen te werken U bent een teamplayer en pragmatisch ingesteld U beschikt over gevoel voor humor U heeft een vriendelijk voorkomen en uiteraard een prettige telefoonstem U heeft een serviceverlenende instelling. medewerker interne dienst (vim) 40 uur (met leidinggevende capaciteiten) De functie: U gaat werken in een klein team van 3 directe collega's, waar u de dagelijkse werkzaamheden coördineren. U rapporteert aan het hoofd interne dienst. Uw takenpakket: Het coördineren van de te verrichten taken- Het sorteren en distribueren van inkomende post Het verwerken van uitgaande post Het beheren van de kantoorvoorraden 8 Het verrichten van klein onderhoud 8 Het onderhouden van contacten met reparateurs 8 Het voorbereiden en uitvoeren van interne verhuizingen 8 Het bevorderen en bewaken van een ordelijke kantoorinrichting 8 Het verrichten van voorkomende bij de functie behorende werkzaamheden. Uw profiel: 8 U heeft aantoonbare ervaring met de hierboven genoemde taken 8 U bent betrouwbaar en accuraat 8 U vertoont initiatief en improvisatietalent 8 U beschikt over enige technische vaardigheden 8 U beschikt over uitstekende contactuele eigenschappen 0 U heeft een dienstverlenende instelling 8 U bent een teamplayer 8 U bent bereid tot het verrichten van overwerk indien noodzakelijk. Wij bieden: 8 Een plezierige, informele werksfeer 8 Een goed geoutilleerde werkomgeving 8 Gunstige salariëring, afhankelijk van leeftijd en ervaring 8 Dertiende maand 8 8 vakantietoeslag 8 Pensioenregeling 8 Spaarloonregeling 8 Minimaal 25 vakantiedagen. Indien onze informatie u aanspreekt en u van mening bent dat u past in het door ons gevraagde pro nodigen wij u uit om te reageren. Nadere informatie kan worden ingewonnen bij het hoofd interne dienst mw. J.A.M.L. Robertson-Ol, (tel. 070 - 348 87 00). U kunt uw sollicitatiebrief met curriculum vitae binnen twee weken richten aan Pels Rijcken Droogleever Fortuijn, postbus 11756, 2502 AT 's-Gravenhage, t.a.v. mw. drs. H. van Stra personeelsadviseur.

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 38