Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel M Justitie Beheerder Computerfaciliteiten y,m3Sm« ZATERDAG 27 NOVEMBER 1999 Onze organisatie verandert in de weten schap dat toekomstige collega's zich herkennen in kwaliteit. Stichting de Mare is volop in ontwikkeling. De organisatie verandert van een aanbod- in een vraaggerichte instelling. Relationeel werken wordt omgezet in taakvaardig werken. Zo verandert de relatie met onze cliënten en de collega-instellin gen. De organisatie zelf verandert ook, zij krijgt een ander profiel; wij gaan nieuwe uitdagingen niet uit de weg. Onze uitgangspunten hierbij zijn korte lijnen, een slagvaardig beleid en resultaatgericht werken. Met als doel de kwaliteit van de hulpverlening verder te optimaliseren. Intern streven wij naar een meer professionele organisatie. Extern wordt steeds meer samengewerkt. Onze organisatie verandert ook in de wetenschap dat onze cliënten zich herkennen in onze hulp! Wij zoeken Pedagogisch medewerkers m/v Voor residentiële projecten(kamertrainingscentra, behandel- groep en Boddaertcentra). Belangrijke kenmerken: Ontwikkelen van methodieken kan alleen als personeel zich ontwikkelt. Wij proberen dan ook een ontwikkelingsgericht werkklimaat te bieden. We doen ons best groei in het werk te bevorderen. In het werken met cliënten zijn wij competentiegericht. Medewer kers worden in die methodiek opgeleid. Al onze hulpvormen zijn kleinschalig georganiseerd. Verantwoordelijkheden willen wij zo laag mogelijk in de organisatie neerleggen. Contacten met ouders zijn van groot belang, en wij zijn steeds bezig hiervoor naar betere mogelijkheden te zoeken. Pedago gisch medewerkers zijn primair verantwoordelijk voor een pedagogisch klimaat waarin jongeren gedijen. Dat betekent dat je kunt motiveren, humor bezit en om kunt gaan met werkrelaties, met jongeren en grenzen kunt stellen. Wij bieden uitdagingsgerichte functies. Wij vragen: Affiniteit met de doelgroep en MBO-niveau. Wij bieden: Arbeidsvoorwaarden conform de CAO-Jeugd- hulpverlening. De functie wordt gehonoreerd conform pedagogisch medewerker 11, volgnummer 8-23. en bedraagt maximaal 4.336,-- bruto per maand, op basis van en 36- urige werkweek. Meer weten: Voor nadere telefonische informatie kunt u terecht bij mevrouw Van der Plas of mevrouw Ouwens of bij de heer Romijn, sectormanagers, telefoon (071) 579 50 50. Uw schriftelijke reactie zien wij graag vóór 9.december tegemoet. Richt uw schrijven t.a.v. mevrouw M. Schotemeijer, personeelsfunctionaris van Stichting De Mare, Postbus 1134. 2302 BC Leiden. De eerste gesprekken zijn gepland in week 50. Allochtonen worden met nadruk gevraagd te solliciteren. De vacaturemelding wordt gelijktijdig in- en extern opengesteld. e Mare Stichting de Mare is een instelling voor jeugd hulpverlening in Zuid- Holland-Noord. De hulpverlening omvat nu thuisbehandeling, dagbehandeling voor schoolgaande en niet schoolgaande jeugd, leef- en behandelgroepen, kamertrainingscentra, crisisopvang en kleine wooneenheden voor minderjarige asiel zoekers. Er wordt nieuw hulpaanbod in de vorm van zorgprogramma's ontwikkeld. De organisatie werkt vanuit Leiden, Leider dorp. Alphen aan de Rijn, Katwijk, Lisse, Sassenheim en Nieuw- Vennep. Stichting De Mare gaat fuseren met MKD Margriet, zij biedt dan hulp aan ruim 300 kinderen. Er zijn dan 280 medewerkers in dienst. Stichting de Mare Postbus 1134 2302 BC Leiden 6 X d C t personeelsintermediair plezier in je leven, plezier in je werk. Management-Assistente voor een opleidingsinstituut in Werkzaamheden: Als manage- ment-assistente ben je betrokken bij de organisatie en coördinatie van cursussen. Tevens behoren tot je werkzaamheden het plannen cq uitvoeren van promotieacties, het adviseren van klanten over het cursus aanbod, het verzorgen van cursussen op de cursuslocatie en het voeren van de cursusadmini stratie en correspondentie. Je vervult binnen deze functie een coördinerende rol binnen het Profiel: Je hebt een HBO werk- en denkniveau. Je kan goed overzicht houden in een hectische werk omgeving, bent slagvaardig en communicatief sterk. Naast deze functie hebben wij diverse soortgelijke functies vacant die zowel fulltime als parttime invulbaar zijn. Hoofd Verkoop Binnendienst voor een technische internationale handelsonderneming in de om geving van Laden. Werkzaamheden: Binnen deze functie geef je leiding aan de afdeling verkoop. Je werkzaam heden bestaan daarnaast uit het coördineren van de producten planning. het bewaken van prijs afspraken, het onderhouden van contacten met de interne af delingen over de voortgang van leveringen en het verzorgen van de managementrapportages. Profiel: Je hebt een ruime ervaring in een vergelijkbare leidinggevende functie. Je beheerst de Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift. Daarnaast weet je mensen te motiveren, ben je gedreven en uitzenden, detacheren, werving en selectie Leiden, Prinsessekadc 2a T 071 514 2020 Haarlem, Kruisstraat 14 T 023 531 5215 Hoofddorp, Concourslaan 47a T 023 555 4400 Den Haag, Noordeinde T 070 362 4736 Kon. Julianaplein 30/1 5 (Babylon) T 070 347 4141 Rijswijk, Hoagweg 1 LG T 070 306 2333 Zoetermeer, Oostwaarts 3e T 079 341 7281 Delft, Hippolytusbuurt 24 T 015 219 0500 Rotterdam, Meent 1 14 T 010 414 1311 internet www.exactpi.nl Het Leids Universitair Medisch Centrum (LUMC) omvat het Academisch Ziekenhuis en de Faculteit der Geneeskunde van de Universiteit Leiden.De kerntaken patiëntenzorg,onderzoek,onderwijs en opleiding worden zo vanuit één bestuur lijke organisatie uitgevoerd. Er werken ongeveer 7000 mannen en vrouwen. Er wordt nauw samengewerkt met onder andere de faculteiten Wiskunde en Natuurwetenschappen en Sociale Wetenschappen van de Universiteit Leiden en met TNO. De organisatie van het LUMC is sterk gedecentraliseerd: er zijn vijf divisies met een relatief autonome struc tuur. In het LUMC zijn patiëntenzorg en onderzoek van oudsher zozeer verweven, dat grensverleggend onderzoek en vernieuwing in de patiëntenzorg hand in hand gaan, wat direct ten goede komt aan de behandeling van de patiënt. Het LUMC streeft, mogelijk mede door uw inzet, naar een continue verbetering van de gezondheidszorg in de meest brede zin en wil hierin zowel nationaal als internationaal een leidende rol blijven spelen. FACILITAIR BEDRIJF In het Facilitair Bedrijf werken ruim 320 medewer kers bij vijf afdelingen t.w. Beveiliging, Inkoop Logis tiek, Interne Zaken, Infra enVoeding. Deze verlenen ondersteuning aan vooral de primaire, maar ook de andere processen binnen het LUMC. Het Facilitair Bedrijf bevindt zich in een kantelmgsproces van aan- bodgericht naar vraaggericht, waarbij klantgericht heid centraal staat en de dienstverlening wordt geprofessionaliseerd. Wij zijn op zoek naar enthousiaste: Invalmedewerkers Vac.nr. 99.S. 14.47.LD Functie-inhoud: Uw werkzaamheden zullen onder meer bestaan uit: uitgifte van maaltijden, kassawerkzaamheden, het bedienen van de afwasmachine, diverse schoon- maakwerkzaamheden, het zorgdragen voor externe lunches, het zorgdragen voor transport van patiën ten en goederen, het zorgdragen voor ontvangst en opslag van goederen. Als invalmedewerker werkt u op oproepbasis in het restaurant, de keuken en/of het transport. De werktijden zullen in overleg volgens rooster worden vastgesteld. Er is een mogelijkheid ochtenden, middagen, avonden en/of nachten te werken. Als invalkracht geniet u voor rang bij vacatures, als interne kandidaat. Functie-eisen: - een dienstverlenende en klantgerichte houding; - minimaal 8 uur per week beschikbaar kunnen zijn. Salaris: Wij bieden een salaris van f 18,76 bruto per uur. Jaarlijks ontvangt u een salarisverhoging. Het maxi maal bereikbare salaris bedraagt f21,75 brutQ per uur Daarnaast ontvangt u een vakantietoeslag van 8%, alsmede een toeslag voor vakantiedagen van 9% op basis van de gewerkte uren, onregelmatigheids toeslag en een tegemoetkoming in de reiskosten. Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door Ineke Slootweg, assistente Personeel Organisatie (071 - 526 25 24 of 071 - 526 41 59). U kunt solli citeren door een sollicitatieformulier aan te vragen op bovengenoemd nummer of een brief te schrijven. Bij indiensttreding is het Pensioenreglement van het ABP van toepassing. Sollicitaties, onder vermelding van het vacature nummer op brief en enveloppe, kunt u binnen twee weken na het verschijnen van deze advertentie zen den' aan: LUMC Dienst Sociale Zaken t.a.v.*mevrouw H. Blom Postbus 9600 2300 RC LEIDEN STICHTING VERZORGINGSHUIS "MUNNEKEWEIJ" Stichting verzorgingshuis Munnekeweij te Noordwijkerhout is een leefgemeen schap van 60 oudere bewoners. Met respect voor ieders levenshouding en levenswijze wordt emancipatorische zorg geleverd, waarbij de zelfredzaamheid van bewoners wordt bevorderd. Er is een sterke sociale band met de dorpsgemeenschap. Dagopvang en tijdelijke opname (flankerend beleid) worden geboden aan oudere dorpsbewoners. Munnekeweij beschikt over een afdeling dagverzorging, welke 7 dagen per week Voor het mede richting geven aan het beleid van Munnekeweij zijn wij op zoek naar een dynamisch ZORGMANAGER In fulltime dienstverband De voornaamste taken van deze functie zijn: Het leveren van zorgdiensten aan in- (en in de toekomst) extern wonende ouderen. Het (mede) ontwikkelen van beleidsplannen. Het ontwikkelen van kwaliteitsbeleid. Het maken van personeelsplannen en kostenramingen. Het organiseren van structureel overleg met leidinggevenden en mede werkers. Voor deze functie is vereist: Diploma (zorg)management en verpleegkunde op HBO-niveau. Kennis van het regionale en landelijke overheidsbeleid m.b.t. de ouderenzorg. Goede uitdrukkingsvaardigheid voor het opstellen van beleidsnotities, protocollen en zorgrapportages Kennis van organisatiestructuren, zorgvisie en besturing van een verzorgingshuis. Kennis van kwaliteitszorg. Geboden wordt: Een boeiende dynamisch functie. Salarisindicatie: tussen f 4382,- en f 6607,- per maand excl. vak.toeslag. Rechtspositie overeenkomstig de CAO verzorgingshuizen. Opname in het P.G.G.M. pensioenfonds. Nadere informatie kunt u inwinnen bij de heer R Hartsuiker, telefoon 0252-3775544. Schriftelijke sollicitaties kunt u, binnen 14 dagen, richten aan: Verzorgingshuis Munnekeweij t.a.v. de heer P. Hartsuiker Schippersvaartweg 39 2211 TK Noordwijkerhout Ï"TTIC HTI NC ff DE BINNEI Stichting De Binnenvest is een instelling voor jk maatschappelijke opvang in de regio Zuid-Holl Noord. De Binnenvest biedt diverse vormen vs ondersteuning en begeleiding, gericht op hel i ilijklunclionere DiMkiCMwccT zelfstandig mogelijk functioneren van clienten: DllNlNtlNVCJl worden gestimuleerd het best haalbare te bertg de minst ingrijpende begeleiding. Participi n de diént garant voor klantgerichtheid "3 maatwerk. j)] |EV buitengewoon in maatschappelijke opvang Niemand hoeft aan de kant te staan. Mensen die zijn vastgelopen moeten de kans krijgen hun evenwicht te hervinden zodat zij een nieuwe start kunnen maken. Als jij dat ook vindt nodigen we je uit te solliciteren op de functie: GROEPSMEDEWERKER 24-32 uur Voor de Crisisopvang en de Vervolgvoorziening daarvar Met ingang van 1 februari 2000 Kerntaken: Verantwoordelijk voor een goede sfeer in huis Stimuleren en organiseren van alle voorkomende werkzaamheden Organiseren en uitvoeren van lichte huishoudelijke werkzaamheden samet met de cliënten Deelnemen aan interne besprekingen Signaleren en rapporteren Contacten onderhouden met collega's binnen en buiten de organisatie Kwaliteiten: Relevante beroepsopleiding, min. MBO-niveau Bij mensen die zijn vastgelopen de juiste toog kunnen vinden Team- en samenwerkingsgericht Relativeringsvermogen en gevoel voor humor Stimulerende werkhouding In staat een actieve bijdrage aan beleids- en methodiekontwikkeling te leve Kennis van Word en Windows Wij bieden: Een afwisselende baan in een veranderende, dynamische organisatie Werkbegeleiding, intervisie en opleidingsmogelijkheden Salaris conform CAO Welzijn (schaal 12-23, SPW-B) Schriftelijke reacties t/m 8 december 1999 richten aan de directeur mevrouw L. Keppel, Postbus 11085, 2301 EB Leiden onder vermelding van vacature no. 99.200.05. Telefonische informatie is te verkrijgen bij Franca van Bakel (071-5133549). Een informatiepakket is op aanvraag verkrijgbaar bij het Centraal Bureau, tel. 071-5147040. Sollicitatiegesprekken: 13 december en, indien van toepassing, vervolggesprekken op 16 december. Justitie werkt aan een veilige en rechtvaardige samenleving. Zij waarborgt de rechten van burgers. Rechtszekerheid, rechtsbescherming en rechtsgelijkheid staan daarbij voorop. Justitie draagt verantwoordelijkheid voor criminaliteitspreventie, wetgeving, rechtshandhaving en het uitvoeren van straffen en maatregelen. Hierbij werkt Justitie samen met anderen, binnen en buiten de overheid. Van haar medewerkers verwacht Justitie integriteit, bekwaamheid en betrokkenheid. Ministerie van Justitie Arrondissementale Stafdienst, afdeling Automatisering en Informatisering De stafdienst is faciliterend en ondersteunend aan het management van de parketten en de gerechten van het Arrondissement. Het management is verantwoordelijk voor het beheer van hun eigen onderdeel. Het managementteam van de Stafdienst bestaat uit een directeur en de hoofden van de afdelingen Facilitaire Zaken, Personeel Organisatie, Financieel Economische Zaken Bestuurlijke Informatievoorziening, Kwaliteitszorg Administratieve Organisatie alsmede Informatievoorziening Automatisering. Taken U draagt zorg voor: [telefonische] ondersteuning bij storing hardwaf software. NT servers en/of Novell netwerk; administratie Exchange NT-server, systemsupport lokale systemen [Exchange en Target]; installatie componenten technische infrastructuur/verhuizing/verplaatsing computerapparatuur; installatie besturingssysteem en netwerksoftware: evaluatie lokale systeemautorisatie; activa-registratie; applicatiebeheer standaardpakketten; documentatie; centrale backup en antivirusvoorziel reparatie van automatiseringsapparatuur. FllUCtiC-CiSCIl U heeft een MTS/MAVO/HAVO opleiding dan wel MBO/HBO werk- en denkniveau; heeft ervaring met microsoft producten of MCP/MCSE; kennis hardware en randapparatuur; bent communicatief, open en collegiaal; kunt zowel zelfstandig als in teamverband werken, heeft een initiatiefrijke, flexibele en klantvriendelijke instelling. Scllciris Afhankelijk van opleiding, ervaring en kennis zal inschaling plaatsvinden tot een maximumsalaris van f 5339,- bruto per maand bij een volledige werkweek, exclusief 8% vakantie-uitkering. Standplaats Den Haag. VoOrkcurSgrOCpCn Justitie draagt bij aan het vergroten van de werkgelegenheid voor vrouwen, gehandicapten en leden van etnische minderheden. Indien u tot één van deze groepen behoort wordt u uitdrukkelijk uitgenodigd te solliciteren. Bijzonderheden Het betreft een functie voor een periode van 1 jaar Inlichtingen Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de R.E. de Wit. telefoonnummer [070] 381 31 98. SollicitatieWljze Belangstellenden kunnen hun schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad sturen naar het Paleis van Justitie, ter van de heer mr. drs. H.G.L.M. Camps, directeur Arrondissementale Stafdienst, Postbus 20302, 2500 EH Den Haag. Justitie: Op rechte koers

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 36