,L _seceurTronics 'flanden ^antveld ,0 Hier doe voet Praktijkopleider Y Medewerker Archief (m/v) :Lj banende op zaterdag 11 december 1999 30 enthousiaste verzorgenden/verpleegkundigei ZATERDAG 27 NOVEMBER 1939 Grafisch Scan Techniek BV Pre Press Publishing Q DTP er's Vormgevers Wig z<?ék(?n wg Voor onze studio zoeken we met spoed enthousiaste collega's die bekend zijn met de pakketten Photoshop, X-press e.d. Internet belangstelling is een pré. Wat bieden we Een meer dan passende beloning. Een kontrakt voor onbepaalde tijd. Een uitgebreide professionele werkplek. Een stel fijne collega's. Wie is GST GST. staat voor Grafische Scan Techniek BV. Dit is een fullservice grafische Pre Press onderneming en beschikt over: Een eigen opmaakstudio beeldbewerking. Een eigen digitale fotostudio. Een eigen Pre Press service afdeling volledig ingericht met scan ners, belichters, kleurproefsystemen, enz. Wilt u reageren; bel dan 071 - 5417471 en vraag naar Rinus Belt of Ab de Graaft of schrijf naar GST. De Heyderweg 1 2314 XZ Leiden Wantveld 9 te Noordwijk Het bestuur van het Gezondheidscentrum Wantveld te Noordwijk zoekt voor de afdeling fysiotherapie een enthou siaste FYSIOTHERAPIE ASSISTENT m/v voor 22.5 uur per week Wat verwachten wij? uitstekende contactuele eigenschappen belangstelling voor mensen sportieve achtergrond spontaan karakter minimaal mavo diploma. Wat bieden wij? afwisselend werk in een enthousiast team een opleiding voor deze taak een heel goede en gezellige werksfeer arbeidsvoorwaarden conform de CAO Gezondheidscentra Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer M. R. Groen, fysiotherapeut, telefoon 071-3619345. Uw schriftelijke sollicitatie zien wij met belangstelling U kunt deze binnen 10 dagen richten aan: Beheersstichting Gezondheidscentrum Wantveld T.a.v. mevrouw M. Semeijn-Hoeflake, Postbus 100, 2200 AC Noordwijk SECURITY SYSTEMS TELECOM Seceurtronics Security Systems, een BORG-gecertificeerd technisch beveiligingsbedrijf is leve- rancier'en installateur van inbraak-, brand-, camera- en toegangscontrolesystemen. Tot dezelfde groep behoort Seceurtronics Telecom leverancier en installateur van telematicasystemen met ves tigingen te Hillegom en Doetinchem. e bedrijfsactiviteiten hebben wij op korte termijn Projectleiders Beveilingsinstallaties Inhoud van de werkzaamheden: het leiden en sturing geven aan de installatiewerkzaamheden op grote projecten (inbraakdetectie/cctv-systemen/toegangscontrolesystemen) technisch en organisatorisch verantwoordelijk voor de voltooiing van deze projecten. Technici Beveiligingsinstallaties Inhoud van de werkzaamheden: het monteren van electronische inbraakdetectie, camerabewakings-, brandmeld- en toegangscontrolesystemen verrichten van service aan genoemde systemen. Technici Telecommunicatie Inhoud van de werkzaamheden: het installeren van telefooninstallaties, randapparatuur, ISDN-configuraties (Siemens Hicom/Office, Samsung, Tiptel) verrichten van service aan genoemde systemen Technici Service Onderhoud Inhoud van de werkzaamheden: verrichten van regujier onderhoud aan beveiligingsinstallaties (inbraak/brand/camera/toegangscontrole) modificatie/aanpassingen systemen Opleiding/ervaring/vereisten: Kennis van elektronica, opleiding minimaal MTS-elektronica niveau Ervaring en één van de deelgebieden is een vereiste Rijbewijs B Flexibele instelling Bij voorkeur woonachtig in de Randstad n salaris afhankelijk van opleiding n gezonde onderneming n Sollicitaties uitsluitend schriftelijk voorzien van uitgebreid CV kunt u richten aan de directie v Seceurtronics Security Systems/Telecom, Postbus 226, 2180 AE HILLEGOM, of per e-mail: vacatures@seceurtronics. nl Voor telefonische informatie: 0252-518039. Een innemende glimlach van oma. Een gulle babylach. Gezichten zeggen vaak meer dan woorden ooit kunnen uitdrukken. Werken in de zorg is daarom ook vaak dankbaar werk. Bij de Stichting Rijn-, Duin-, en Bollenstreek zijn zo 'n 1300 medewerkers en vrij willigers hiermee actief, Van thuiszorg toten met maatschappelijk werk. Zij staan dag-in-dag-uit klaar voor zorg, welzijn en wonen in deze regio. Tot tevredenheid van jong en oud. En dat werkt natuurlijk wel zo prettig. Voor het bureau opleidingen zoeken wij zo spoedig mogelijk een voor 20 uur per week. Met ervaring in een vergelijkbare functie voor beroepsopleiding i voor verzorgende i.G. en verpleegkundige niveau 4 en 5 via de B.O.L. en de B.B.L. De taken die bij deze functie horen zijn: het scheppen van voorwaarden voor een volwaardige oplei- dings- en begeleidingssituatie binnen de organisatie; het zelfstandig uitvoeren van activiteiten op gebied van bege leiding en beoordelen van leerlingen/stagiaires; het coördineren van en verantwoordelijkheid dragen voor begeleidingsactiviteiten van de werkbegeleiders; het leveren van een bijdrage aan de ontwikkeling van praktijk- werkplannen; onderhouden van interne- en externe contacten op gebied van opleiden. Functie-eisen: een beroepsopleiding in de gezondheidszorg: het diploma HB0-V of A- verpleegkundige MGZ aanteke ning. twee jaar werkervaring na het behalen van de beroepsoplei ding (liefst in de thuiszorg); een diploma leraar verpleegkunde; een opleiding praktijkopleider; in het bezit zijn van een rijbewijs en een auto. De inschaling is in schaal 8 van de CAO- thuiszorg. Meer informatie over deze functie kunt u verkrijgen bij mevrouw T. Boudesteijn, hoofd bureau opleidingen, telefoon (0252) 219127. Sollicitatiebrieven kunt u tot 9 december a.s. richten aan: Stichting Rijn-, Duin- en Bollenstreek, t.a.v. de afdeling Personeel Organisatie. De sollicitatiegesprekken zullen op 17 december a.s. plaatsvinden. N.B. een uitgebreide taak/func tie-omschrijving is verkrijgbaar bij de personeelsadministratie, telefoon (071 (4093333. Schimmelpenninckstraat 10 Postbus 2039, 2220 BA Katwijk Telefoon: (071) 4093333 Internet: www.thuis-en-gezond.nl Verbond van Verzekeraars Het Verbond van Verzekeraars is de overkoepelende organisatie voor de particuliere verzekeraars. Het behartigt de gemeenschappelijke belangen van zijn leden en is de gesprekspartner van politiek de overheid en organisaties als de Consumentenbond, vakbonden en werkgeversorganisaties. Bij het Verbond zijn 120 mensen werkzaam, waarvan 4 bij het Archief. Hier worden correspondentie en beleidsdocumenten doelmatig geregistreerd, gearchiveerd en beschikbaar gesteld voor de Verbondsorganisatie en de leden van het Verbond. Bij het Archief is een vacature ontstaan voor de functie van Medewerker Archief (m/v) Takenpakket het coderen, registreren en archiveren van correspondentie en beleidsdocumenten met behulp van indexen in een geautomatiseerd systeem; het vormen en beheren van indexen en inventarissen met behulp van de pc; het verzorgen en begeleiden van de verfilming van dossiers; het meewerken aan de conversie van een papieren naar een digitaal archief; het verstrekken van informatie aan Verbondsmedewerkers en leden van het Verbond. Functie-eisen HAVO-niveau; affiniteit en ervaring met administratieve werkzaamheden; affiniteit en ervaring met het werken met automatiseringssystemen; kennis van moderne talen; accuratesse en dienstverlenende instelling; diploma's op het gebied van archiveren zijn niet vereist, wel de bereidheid om deze te behalen; kennis van verzekeringen en de verzekeringsmarkt is een pré, doch geen absolute vereiste. Wij bieden u, naast een leuke functie in een boeiende werkomgeving, een uitstekend pakket arbeidsvoorwaarden. Sollicitatie Voldoet u aari dit profiel en hebt u interesse om bij een belangenbehartiger te werken, dan zien wij uw sollicitatie graag uiterlijk 11 december tegemoet. U kunt uw brief richten aan het Verbond van Verzekeraars, afdeling P&O, t.a.v. de heer mr. M.L.C. Simons, postbus 93450, 2509 AL Den Haag. Telefonische inlichtingen over de functie kunnen worden ingewonnen bij de heer D.J. Zaagman, telefoon 070 - 333 87 20. Nadere informatie over het Verbond van Verzekeraars is te vinden op Internet: www.verzekeraars.nl. VERBOND VAN VERZEKERA 0 in bf ortt re ui gen jze 1 il iet lisvli ;sing engt Dipt Stichting Zorgcentra Vlietlanden bestaat uit drie instellingen voor zorgverlening Leiden en omgeving, namelijk Verpleeghuis en reactiveringscentrum Zuydtwijc Woon- en zorgcentrum 't Hofflants Huys en Verzorgingshuis Foreschat Zorgcentra Vlietlanden biedt verzorging, verpleging en behandeling a sche en psychogeriatrische bewoners, patiënten en ouderen. De totale capacitt van Zorgcentra Vlietlanden bedraagt circa 350 intramurale bewonersplaatse zo'n twintig dagbehandelingsplaatsen en een flink aantal aanleunwoninge Binnen Zorgcentra Vlietlanden werken ruim 430 mensen. Begin 2000 opent de nieuwbouw van Verpleeghuis en Reactiveringscentrum Zuydtwijck in Leiden haj deuren voor de bewoners. Voor diverse afdelingen binnen Zuydtwijck zijn wij op zoek naar medewerkej die samen met ons op inspirerende wijze invulling willen geven aan ons mottó 'Zorg in uitvoering'. H TIN G ZORGCENTRAl komen wij graag in contact met (fulltime/parttime). ïie'? Belevingsgericht Op zaterdag 11 december aanstaande ben je van 10.00 tot 16.00 uur welkom in Zuydtwijck. Gelegen in hartje Leidi hebben wij een breed aanbod op het gebied van verpleeghuiszorg. Op de verschillende woonafdelingen heerst een uitei plezierig woonklimaat met veel houvast, herkenbaarheid en huiselijkheid. Al ruim een jaar werken mensen uit de zorg-1 behandeldisciplines aan een nieuw zorg- en behandelaanbod. Dit heeft geresulteerd in een nieuwe zorgvisie: een frisse ki op wonen en werken in een verpleeghuis waar belevingsgerichte zorg voorop staat. De belevingswereld van de bewone én de beleving van medewerkers vormen het middelpunt. Je verleent dus niet zomaar zorg, maar ondersteunt bewoners hun leefstijl. Het resultaat van deze werkwijze is een verdere professionalisering van de zorgsector en gelijkwaardighe aan de behandeldisciplines. Nieuwsgierig? Op de banendag verteilen we er meer over. Zuydtwijck zoekt Wij zijn op zoek naar vérzorgenden/verpleegkundigen op niveau 3, 3IG of 4 voor de chronisch-somatische en psycfo geriatrische afdelingen. Naast de zorg voor de bewoners, werk je vooral aan het verder concretiseren van het nieuwe zor( en behandelaanbod; wij hebben de koers bepaald, maar jij bent diegene die het verder uitwerkt en invult. Jouw inbren van specifieke (verpleegkundige) kennis en vaardigheden verhoogt onze kwaliteit van zorg. Een professionele beroep houding met goede sociale en contactuele eigenschappen behoren tevens tot jouw standaarduitrusting. Daarnaast zijn zei standigheid, inlevingsvermogen, verantwoordelijkheidsgevoel en oordeelsvorming de kleuren van jouw persoonlijke pale Banendag Ben je herintreder of heb je net je opleiding afgerond, kom dan werken in Zuydtwijck! We zien je graag op onze banei dag op 11 december 1999 tussen 10.00 en 16.00 uur. Je krijgt onder andere een rondleiding door de nieuwe vleuge informatie over onze zorgvisie, organisatie, opleidingen en arbeidsvoorwaarden. Verder beantwoorden wij alle vragen. Geïnteresseerden kunnen ter plekke een afspraak maken voor een sollicitatiegesprek. Wil je meer informatie, een routi beschrijving of alvast een sollicitatieformulier, dan kun je contact opnemen met Jacinta van Harteveld, Carina Schiks of fl afdeling PO&O, telefoonnummer (071) 579 83 00. Verpleeghuis en Reactiveringscentrum Zuydtwijck (- Aaltje Noordewierlaan 50 2324 KS Leiden 0R

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 34