'ersoneel Personeel Personeel Personeel Personeel Verpleegkundigen en ziekenverzorgenden v/m ENDEGEEST Hooge Huys Zirkzee-groep 1RDAG 27 NOVEMBER 1999 TI oor tv V Rijnlands Zeehospitium bestaat uit 4 centra, het Rijnlands Revalidatiecen trum. het Rijnlands Voorzieningencentrum, het Centrum voor Hart- en LongrevaJidatie en de Mytyl/Tyltylschooj 'De Vierbot'. Het Rijnlands Zcehospitium is toonaangevend op het gebied van zorg op maat en ontwikkelt zich tot een exper- gchandicaptenzorg en het mytyl/tyltylonderwijs Functie-eisen: - mbo werk- en denkniveau; - ruime ervaring met administratieve werkzaamheden en geautomati seerde systemen van gegevensverwerking is vereist; - goede sociale en communicatieve vaardigheden; - klant- en servicegenchte instelling; - flexibel, gestructureerd en accuraat kunnen werken. - salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO-Ziekenhuizen. Het Rijnlands Revalidatiecentrum zoekt voor het Planbureau een medewerker inschrijfbureau (m/v) Algemene informatie: Het revalidatiecentrum bestaat uit vier multidisciplinaire revalidatieteams onder leiding van teamcoördinatoren en revalidatie-artsen. De teams bestaan uit diverse disciplines en behandelen revalidanten met uiteen lopende aandoeningen. De revalidatieteams worden ondersteund vanuit het Planbureau. Functie-informatie: - het verrichten van alle voorkomende administratieve planningswerk zaamheden t.b.v. de vier revalidatieteams; - het verrichten van baliewerkzaamheden zoals het ontvangen, het inschrij ven en venvijzen van de revalidanten alsmede het geven van informatie aan de revalidanten; - het verstrekken van de dagstaten aan de behandelaars, het fiatteren en het registreren van de uitvoeringsgegevens; - het uitvoeren van de machtigingenadministratie en het verzorgen van de dagplanning; - bij gebleken geschiktheid en passend binnen de si Planbureau bestaat de mogelijkheid door te groeien ti Dienstverband: - her betreft een dienstverband voor de duur van cén jaar, met uitzicht op een aanstelling voor onbepaalde tijd. Inlichtingen en sollicitaties: - inlichtingen over deze functie kunt u inwinnen bij de dames Y. van Dijken E. Hartog, telefoon (071) 406 02 77. - de sollicitatiegesprekken vinden plaats op maandag 13 december 1999; - uw schriftelijke sollicitatie voorzien van curriculum vitae kunt u voor 8 december 1999. onder vermelding van vacaturenummer 99060, Rijnlands Zeehospitium t.a.v. afdeling Personeel Organisatie Postbus 599 2220 AN Katwijk Aqcuisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs Endegeest wrziet met ir regionale partners in iptimale gees telijke gezond heidszorg in de Verpleegkundigen en ziekenverzorgenden: Wie gaat ermee naar 2000? ledereen maakt zich op voor de overgang naar het jaar 2000. Natuurlijk zijn wij, ajs Intensieve Zorgafdeling voor ouderen, daarmee ook bezig. We gaan vernieuwen, veranderen en de kwaliteit van zorg verbeteren. Zodoende zijn wij op zoek naar verpleegkundigen en ziekenver zorgenden die samen met ons 2000 willen ingaan. Op de afdeling verblijven oudere patiënten die naast verpleging en verzorging ook begeleiding nodig hebben. In 2000 gaan we verhuizen. Als gevolg daarvan worden de 36 patiënten verdeeld over vier units. Elke unit bestaat uit negen plaatsen. We (gaan) werken met gedifferen tieerde groepen. Twee units zijn bestemd voor patiënten met een psychö-organische stoornis en twee units voor patiënten met een geronto-psychiatrische stoornis. Elke bewoner beschikt over een individueel verpleegplan. Het team werkt met het verpleegkundig dossier (Gordon) en het systeem van persoonlijk begeleiderschap. In de nabije toekomst willen We gaan werken met zorgmilieus. De zorgmilieus zullen in de dagelijkse gang van zaken bepalend zijn voor de manier van werken die we vragen van de medewerker. regio Zuid- tolland Noord. In flderzoek, onder wijs en opleiding werkt Endegeest samen met hoog gekwalificeerde partners. Endegeest erkt nauw samen met patiëntenorganisaties. is o Endegeest streeft naar een professionele bedrijfsvoering en motivatie van haar medewerkers en samenwerkings partners. Intensieve Zorgjs op zoek naar enthousiaste Profiel van de kandidaat: een positieve houding ten opzichte van veranderingen een op de functie afgestemde opleiding betrokkenheid bij de doelgroep actief meedenken en -meepraten inzetbaar voor alle diensten (daarnaast zijn specifieke roosters bespreekbaar, zoals het frequent draaien van nacht- of weekenddiensten) Wij, medewerkers en leiding van Intensieve Zorg voor oude ren, vinden vernieuwen, veranderen en verbeteren goed, noodzakelijk en ook leuk. Maar, eerlijk is eerlijk, het gaat niet altijd even gemakkelijk. Soms zijn wensen niet realiseerbaar. Of kost het invoeren van een verbetering meer tijd dan gedacht. Dat vraagt om doorzettings- en uithoudingsvermo gen. Wil jij samen met ons de kwaliteit van zorgverlening aan ouderen die intensieve zorg behoeven, verbeteren? Herken jij je in dit profiel? Dan is de kans groot dat jij de overgang naar 2000 maakt met een arbeidsovereenkomst van ons in de hand. Ons aanbod: Wij bieden een boeiende en afwisselende werkplek met ont plooiingsmogelijkheden. Salaris en overige arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Geestelijke Gezondheidszorg. De inscha ling van de functie is afhankelijk van opleiding en ervaring. Er is een uitgebreid opleidingsplan gencht op deskundigheidsbevorde ring en verbreding van uw functie. Endegeest heeft kinderopvang- mogelijkheden. U kunt gebruik maken van de spaarloonregeling en het collectieve verzekeringspakket van Centraal Beheer met aan trekkelijke premiekortingen. Informatie en sollicitatie: Informatie over de functie kan worden verkregen bij de team coördinatoren mevrouw R Eggink, tel. 071 - 51 79 557, en mevrouw M. Langemaire, tel. 071 - 51 79 471Uw schriftelijke sollicitatie kunt u vóór 11 december 1999 sturen aan Psychiatrisch Ziekenhuis Endegeest, dienst P O.O., ta.v. mevrouw drs AM. Verkerk, Postbus 1250, 2340 BG OEGSTGEEST. Bent u toe aan een (vervolg)stap in de psychiatrie, maar gaat uw belangstelling uit naar een andere (verpleegkundige) functie, behandelafdeling of tijdelijke baan? Neem dan contact op mevrouw E. Bakker of mevrouw A.M. Verkerk, dienst Personeel, Organisatie en Opleidingen (tel. 071 -51 79 265, 51 79 255) en informeer naar de mogelijkheden. s y c h i a t r i s c h ziekenhuis Nederlands auteur zoekt een parttime Senior secretaresse met affiniteit tot boeken Van de auteur zijn reeds diverse boeken uitgegeven. Daarnaast heeft de auteur zo'n vijftien boeken geschreven in het Nederlands, het Engels en het Frans, die nog niet zijn uitgegeven. De stadia waarin deze uitgaven verkeren, variëren van manuscript tot compleet gedrukt boek, soms in kunstzinnige uitvoering. De auteur verblijft overwegend in het buitenland. Om zijn belangen in Nederland te behartigen zoekt hij een rechterhand. Taken De werkzaamheden bestaan met name uit het verrichten van algemeen secretarieel werk, het verzorgen van de administratie en het onderbrengen van zijn boeken bij uitgevers. Het is een wisselende hoeveelheid werk voor enkele dagen of uren per week. U werkt vanuit huis, waarbij u zelf de tijd kunt indelen. U heeft voor dit werk een personal computer en een fax nodig. Functie-eisen Het spreekt vanzelf dat u de Nederlandse en Engelse taal uitstekend beheerst, zowel in woord als in geschrift en kennis'heeft van de Franse taal. U bent ervaren, erudiet, belezen en in staat zelfstandig en resultaatgericht te werken. U staat stevig in uw schoenen en bent een innemende persoonlijkheid. U kunt de auteur aanvoelen en met hem samenwerken. Eigenschappen als overtuigingskracht en vasthoudendheid zijn u op het lijf geschreven. Hierdoor bent u in staat uitgevers voor de boeken van de auteur te interesseren. Is uw interesse gewekt? Schrijf dan een bondige sollicitatie brief, voorzien van een curriculum vitae, naar: SecretariA Schumannstraat 14 2651 VC Berkel en Rodenrijs verzekeringen Hooge Huys Verzekeringen nv maakt deel uit van de SNS Reaal Groep, een all finance bankverzekeraar met ongeveer 5000 medewerkers. Hooge Huys Verzekeringen nv, met vestigingen in Alkmaar, Amsterdam en Zoetermeer, is binnen de SNS Reaal Groep het sterk groeiende, innovatieve intermediairbedrijf. Hooge Huys is uitermate succesvol op de Nederlandse markt met kwaliteitsproducten op het gebied van levens-, schade-, inkomensverzekeringen, hypotheken en bancaire diensten. Als dynamische onderneming met durf en visie reageert Hooge Huys alert op actuele ontwikkelingen in de markt. Met ruim 1000 enthousiaste medewerkers wordt dagelijks gewerkt aan een verdere uitbouw van haar marktpositie. Het schadebedrijf van Hooge Huys is gevestigd in Zoetermeer. De medewerkers houden zich bezig met acceptatie en schadebehandeling van particuliere schadeproducten zoals opstal-, inboedel-, auto- en recreatieverzekeringen. Hooge Huys Schadeverzekeringen is gevestigd in een nieuw kantoorpand. Dit pand is ingericht met het doel een zo comfortabel mogelijke werkplek voor de medewerker te creëren. Dit samen met de informele en collegiale sfeer maakt het een prettige werkomgeving. In verband met de huidige ontwikkelingen en groei zijn wij voor het bedrijfsdeel Schade Acceptatie op zoek naar MBO-ers voor de functie van acceptant zowel parttime (vanaf 20 uur) als fulltime Functie: Als acceptant behandel je aanvragen, mutaties en royementen voor de meest voorkomende schadeverzekeringen. Je controleert gegevens en verwerkt behandelde zaken in het automatiseringssysteem. Tevens beantwoord je vragen van tussenpersonen over de behandeling van de door hen ingediende aanvragen en mutaties en draag je het Hooge Huys acceptatiebeleid aan hen uit. Profiel: Jij bent een teamworker met gevoel voor eigen verantwoordelijkheid. De combinatie van leren en praktisch bezig zijn spreekt je aan. Het leveren van kwaliteit met oog voor kwantiteit lijkt jou een uitdaging. Je beschikt over een flexibele, klantgerichte houding en uitstekende communicatieve vaardigheden. Je kunt administratieve vaardigheden, verzekeringskennis en doorzettings vermogen combineren met gevoel voor resultaat en commercie. HBO-ers met leidinggevende ambities Functie en mogelijkheden: Je start op de acceptatie-afdeling. Hier maak je kennis met het verzekerings vak, of diep je je bestaande kennis verder uit. Tegelijk word je opgenomen in ons management development traject en je volgt in dat verband verschillende cursussen. Gedurende het gehele traject ben je bezig jezelf te ontwikkelen. Afhankelijk van deze ontwikkeling en je ambitie wordt je belast met extra taken. Bij deze extra taken wordt je begeleid door een coach. Profiel: Je hebt je eerste werkervaring achter de rug. Als dit in de financiële sector is is dat een pré. Je bent een echte doorzetter. Door je gezonde werklust en je ambitie heb je het in je om een doorgroeier te worden. Je bent zelfstandig, beschikt over daadkracht en doorzettingsvermogen en goede communicatieve en sociale vaardigheden. Aanbod: Hooge Huys kent een dynamische werkomgeving met veel jonge collega's en ruime ontplooiingsmogelijkheden. Wij bieden een passende salariëring en prima secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals 13e maand, 36-urige werkweek, korting op verzekeringen, premiesparen, PC privé, kinderopvangregeling en premievrij pensioen. Wij vinden het belangrijk dat onze medewerkers zich ontwikkelen en bieden volop de mogelijkheid om opleidingen en trainingen te volgen. Wil je reageren? Stuur dan voor 13 december aanstaande een beknopte brief met je CV naar Hooge Huys Verzekeringen nv, t.a.v. Ingrid Blom-Meeusen, P&O adviseur, Postbus 610, 2700 MR Zoetermeer. www.hoogehuys.nl STREEKMUZIEKSCHOOL LEIDEN EN OMSTREKEN De Streekmuziekschool Leiden en omstreken geeft muziekonderwijs aan ca. 2500 kin deren, jongeren en volwassenen in Leiden, Oegstgeest, Voorschoten en Wassenaar. Bij de Streekmuziekschool zijn ca. 80 medewerkers (docenten en ondersteunend perso neel) werkzaam. De Streekmuziekschool zit in een bestuurlijk en inhoudelijk veranderingsproces, het geen zal uitmonden in een meer verzelfstandigd instituut. Dit instituut zal een centrale rol spelen in het muziekleven in de regio. De Streekmuziekschool heeft, op korte termijn, een vacature voor een: Administrateur Operationeel manager 32/36 uur Uw profiel: - U heeft een opleiding op SPD- of HEAO- niveau - U bent een stimulerend leidinggevende - U werkt resultaat gericht aan de ontwikkeling van een zakelijke cultuur binnen de kunstinstelling - U heeft goede communicatieve vaardigheden - U heeft affiniteit met muziek. De hoofdtaken: - Het leidinggeven aan de afdeling (3 medewerkers) - Het opstellen van de begroting en jaarrekening - Het zorgdragen voor de leerlingen- en salarisadministratie - Het zorgdragen voor het optimaal functioneren van de automatisering (Windows NT-Access-Exact) - Het verrichten van overige werkzaamheden - Is lid van het managementteam. Het salaris bedraagt, afhankelijk van leeftijd en ervaring, maximaal f 6770 per maand (schaal 10) op basis van een fulltime functie (36 uur per week). De huidige rechtspositie van de Streekmuziekschool is van toepassing. Overgang naar de CAO KV in het kader van de reorganisatie is mogelijk. Nadere informatie en sollicitatie: Voor meer informatie kunt u contact opnemen met dhr. W. J. C. van Moort (directeur) tel. 071-5141041. U brief met curriculum vitae kunt u binnen 10 dagen na verschijnen van de advertentie sturen naar de Streekmuziekschool Leiden e.o. t.a.v. de directeur, postbus 11288, 2301 EG Leiden. accountants en belastingadviseurs Ben je net van school, klaar nietje opleidingen zoek je leuk en afwisselend toerk? Dan hebben wij 4e baan die je zoekt. Ons kantoor itt Oegstgeest is uitgebreid, de nieuwbouw is klaar, en o»i 4e toegenomen drukte goed op te kunnen vangen zoeken toij een enthousiaste collega. Op onze salarisafdeling hebben wij plaats voor een ADMINISTRATIEF MEDEWERK(ST)ER v/m Voor een groot aantal zeer uiteenlopende bedrijven verzorgen wij de salarisadministratie. Jouw werkzaamheden zullen bestaan uit het afhandelen van de adminlstatieve zaken die met de loonverwerking te maken hebben zoals het verzorgen van formulieren voor ziekenfonds, bedrijfs vereniging en belastingdienst, het verzorgen van correspondentie, archivering, etc Doorgroeimogelijkheden binnen de salarisafdeling zijn aanwezig. Onze nieuwe collega heeft een MAVO/KAVO-opleiding of een opleiding die daarmee vergelijkbaar is en kan omgaan met Word. Wij bieden een afwisselende functie met een grote mate van zelfstandigheid in een collegiale en informele werksfeer. Mogelijkheden voor (interne) opleiding en verdere doorgroei zijn aanwezig. Je salaris wordt vastgesteld in overeenstemming met leeftijd en ervaring. Verder hebben wij goede secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals pensioenvoorziening, spaar regelingen en studiefaciliteiten Heb je belangstelling?, stuur je sollicitatiebrief dan naar de Zlrkzee-groep, t.a.v. de heer G.J.M. Straetemans, postbus 93, 2340 AB Oegstgeest. E-maih g.straetemans@zirkzee.nl Zirkzee Partners Lange Voort 68 2141 KD Oegstgeest Tel. 071 - 51 54 014 De Zirkzee-groep is een samenwerkingsverband van accountants, belasting* adviseurs, salarisspecialisten en administratieve dienst verleners. In haar bijna 40-jarige bestaan is de groep uitgegroeid tot een multidisciplinaire adviespraktijk met ongeveer 60 medewerkers verdeeld over 3 vestigingen in de regio's Leiden en Gouda.

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 31