Bewaarblik voor de laatste krant van dit millennium voor slechts f7,50 Leuk om cadeau te geven! Wacht niet te lang, want op=op! Cadeau idee! De Aarhof 61 - Alphen ad Rijn Schoolstraat 1 - Voorschoten Blokhuis 67 - Lisse Voorstraat 27 - Katwijk Zh Hoornesplein 137 - Katwijk Zh Pr. Bernhardstraat 9 - Koudekerk a/d Rijn Kopermolen 44 - Leiden Stevensbloem 11 - Leiden Bevrijdingsplein 58 - Leiden Hooigracht 85 - Leiden Gooimeerlaan 1 - Leiden Kooüaan 49 - Leiden Winkelhof 29 - Leiderdorp Bonnikeplein 2 - Noordwijk ZH Irislaan 83 - Oegstgeest Terweeplein 3 - Oegstgeest Anjelierenstraat 36 - Rijnsburg Boschplein 2 - Sassenheim Verkrijgbaar bij de volgende Albert Heijn filialen Het stijlvolle millennium- bewaarblik van Leidsch Dagblad. Een cadeau dat, naarmate de tijd verstrijkt, steeds waardevoller wordt. Het speciale blik is slechts in beperkte oplage vervaardigd. Gevuld met de krant van 31 december 1999 vormt het een historische en vooral unieke herinnering. Een echt collectors item! In het zilverkleurige blik ligt een wikkel met de tekst 'Laatste krant van dit millennium'. Deze kan om de krant van 31 december gevouwen worden. Zo bestaat er, ook vele jaren later bij het openen van het blik, geen twijfel over de inhoud. Het blik kost slechts 7,50* en is alleen verkrijgbaar bij Albert Heijn. Waar de dichtstbijzijnde Albert Heijn-winkel zich bevindt, leest u onderaan deze pagina. Op 31 december zullen op. alle verkoop punten van het Leidsch Dagblad voldoende exemplaren van de krant aanwezig zijn. Zo is iedereen in de gelegenheid eventuele extra blikken te vullen. Als abonnee van Leidsch Dagblad krijgt u f2,50 korting met de speciale bon uit 'Het blad van uw krant'!

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 22