Üjnsburgse Boys leert belangrijke les Ter Leede voelt niets voor een heldenrol Lisse onderschat SHO en geeft drie punten cadeau Amateurvoetbal erzwakt ARC kan ïen vuist maken peter van der hulst Sassenheimers zijn kampioenskandidaat' aanvang van de voetbal- jetitie werd Ter Leede een de marge van de hoofd- toegedacht. Niet alleen buitenstaanders, maar ook door de spelers en ische staf van de Sassen de ploeg. In die overtui- is na de simpele 0-4 zege rijen geen verandering ge in. Ter Leede mag dan de ite plaats op de hoofdklas- glijst ooit hebben bereikt de), dat geeft volgens Arie idijk nog geen pas om de tellingen nu al bij te stel- (We hebben dertig punten voor lijfsbehoud, we heb- Jrpas zestien." jgert de trainer de blik op nderste regionen van de ijst te verlaten, zijn collega Strijen, Jos Houweling ide Ter Leede zonder blik- >f blozen een kampioens- idaat. „We hebben van- gewoon voetballes ge- gaf hij na de deceptie vol- mondig toe. „Ik moet mijn complimenten aan Ter Leede maken. Als ze Emiel Wajer op de bank hebben zitten, Maarten Smakman en Mohammed Ben- fekrane in het hele verhaal niet voorkomen, dan weet ik dat ze een goede ploeg hebben", deel de Houweling complimenten uit. Smakman is overigens tij delijk gestopt vanwege een ver waarloosde hersenschudding. Voor zijn eigen elftal had Houweling, begrijpelijk, heel wat minder lovende woorden over. Strijen verviel in een oude fout. „Wij halen domme gele kaarten. We hebben een ver keerde agressie, je moet er in gaan om een duel te winnen, niet om een blessure te veroor zaken." En met vier keer geel en een keer rood was scheidsrechter Lobbert nog erg clement voor Strijen. Terwijl hij al op scherp stond, maakte Badder Amraoui bewust hands. Lobbert zag het incident over het hoofd waar door de aanvaller een tweede gele kaart bespaard bleef. Ook Pippy Pruymboom mocht van geluk spreken. De verdediger ging opzettelijk op het been van Jack Honsbeek staan. Een over treding waar slechts geel voor werd getrokken. Ter Leede bleef er rustig on der. Niet alleen voetballend lijkt de Sassenheimse hoofdklasser rijper te zijn geworden, ook in mentaal opzicht tonen de spe lers zich volwassen. De waar schuwingen van Lagendijk in de aanloop naar het duel mis ten hun uitwerking niet. „Je weet dat je tegen een provoce rende ploeg speelt. Daarom is het goed dat wij geen kaarten hebben gepakt en achterin de nul hebben behouden." Het verzorgde spel van Ter Leede betaalde zich in Strijen al snel uit. Op een mooie voorzet kon de geheel vrijgelaten Alan Campfens al na zes minuten simpel uithalen. Houweling nam zijn maatregelen. Hij stuurde centrale verdediger Re- né van Bruggen naar de spits en liet ook Badder Amraoui een li nie opschuiven. Het hielp alle maal niets. Ter Leede was heer en mees ter op het middenveld en de beide vleugelspitsen Hicham Rbii en Erwin Beltman hadden geen kind aan hun directe te genstanders Bert Duynhouwer en Maurice Wilkes. Nadat Rbii in kansrijke positie naast kopte, kwam Ter Leede na een half uur spelen uit een corner op 0- 2. Het was uiteindelijk Jeffrey Stolk die de door Marcel de Jong doorgekopte bal het laat ste zetje gaf. Vlak voor rust stuurde Beltman voor de zo veelste keer Wilkes het bos in en schoot hard in de verre hoek de 0-3 binnen. Strijen stelde er maar bitter weinig tegenover. Het moest tot na rust wachten alvorens inval ler Ron van de Maas voor het eerste gevaar kon zorgen. Na een schot van Ramon Lacroix was het meteen gedaan met de offensieve gedachten van Strij en. De ploeg incasseerde zelfs nog een vierde treffer, waarbij Lobbert zich met een buiteling in de luren liet leggen. Opzich tig dook Beltman over de han den van Samir Amraoui. Dat de gefrustreerde doelman verhaal ging halen bij de spits was be grijpelijk, alleen de wijze waar op was schandalig. „Hij sloeg vol met zijn vuist op mijn ge zicht", lichtte Beltman toe. Om dat de assistent-scheidsrechter het voorval ook had gezien, kon Amraoui inrukken. Martin de Louw verzilverde daarop de pe nalty. Een 0-4 uitzege met een tweede plaats op de ranglijst tot gevolg zorgde niet voor een eu forische stemming. „Dan kan Houweling wel praten over een kampioenskandidaat, ik weet hoe de verhoudingen liggen. Het spreekt natuurlijk aan als je goede resultaten haalt tegen lisploeg kan tegen Barendrecht 2-0 achterstand niet meer goedmaken abi ,n de wedstrijd waarin hol iburgse Boys de kop ie in de Hoofdklasse A moest geven, lieten jeelzwarten zien hoe scJploeg nooit kampioen vorden, maar ook hoe moet spelen om de ti- dit jaar te behalen. 7e! 'dat de negatieve pun- overheersten, kreeg )okndrecht afgelopen za- ;rsl ig op De Middelmors punten bijgeschreven en leerden de Rijns- ers een belangrijke jrg gertjan van geen lurgse Boys is weer even -.per af en had dat aan df te wijten. Het was na- niet het gebrek aan klas- de thuisploeg dat door drecht werd afgestraft, formatie van Henk larten speelde. En dit keer ss^ e dat een pijnlijke tweede [1V? laag van het seizoen op. al won de kersverse kop- Katwijk op De Middel- |(l-4). nederlaag was nog wel te 1 ^en. De krachtsverschil- de hoofdklasse A zijn zo dat bijna iedereen van* *ü®en kan winnen. Maar die 0niet op als een denkt op halve kracht aan "5 ;arwei te kunnen begin- vai jegen Barendrecht vroeg 06 lurgse Boys daarom om ijkheden. ider Norbert van Lochem, ;1 Roest (beiden ge rst) en Mohammed Bou- Martin den Haan viert de eerste en enige treffer van zijn ploeg tegen Barendrecht. layoune (geblesseerd), maar met Michael de Roode, kreeg de thuisploeg het deksel op de neus. Het was niet voor het eerst dit seizoen, dat de ploeg in de openingsfase te veel naar zichzelf op zoek was en door gebrek aan organisatie kansen weggaf. Eerdere wedstrijden kwam geelzwart daar nog mee weg, maar zaterdag kreeg het binnen zeven minuten twee mokerslagen te verwerken, waarna het herstel - hoe moe dig en bekwaam ook - niet toe reikend bleek. Al in de vierde minuut lag de eerste in het doel van Lennert Hegie. Laurent Aalbersberg en Peter Cadel keken elkaar aan toen Dick Rietkerk, van wie in middels iedereen toch moet weten dat hij veruit de gevaar lijkste Barendrechter is, de diepte zocht. Hegie keerde de inzet nog wel, maar net voordat de bal de achterlijn passeerde, FOTO TACO VAN DER EB kreeg Rietkerk zijn voet nog te gen de bal om hem op een on waarschijnlijke manier nog in het doel te prikken. Drie minu ten later schoot aanvoerder Fred lagendijk van de straf schopstip de 0-2 binnen. Hegie, die na afloop bezwoer Baren drechter Joris Post niet geraakt te hebben, was kansloos. Daarmee had de thuisploeg zichzelf in een vrijwel uitzicht loze positie gemanoeuvreerd. Barendrecht countert graag en leunde comfortabel op zijn eni ge wapen. Doordat Rijnsburgse Boys de slaap nog steeds niet uit de ogen had gewreven en vrolijk doorging met onzuivere passing en trage balcirculatie, was het niet vreemd geweest als het publiek in de rust massaal het sportpark had verlaten. Maar in de tweede helft barstte een geelzwarte furie los. Al binnen vier minuten kopte Martin den Haan de 1-2 binnen na een corner van Johan Boer. Wat volgde was een regelrechte bestorming van de Baren- drechtse burcht. Dat de rood- witten stand hielden, hadden zij te danken aan de voortreffe lijke sluitpost Brian Noteboom. Op vaak onwaarschijnlijke wij ze stond hij de gelijkmaker in de weg. Dertien comers en evenzovele schoten en kopbal len weerde Noteboom af. Aan de overzijde kregen Lars van Delzen en Ton Stam nog kan sen om de score op te voeren, maar dat leed bleef de Rijns burgers bespaard. Uiteraard overheerste na af loop bij de thuisploeg het ge voel dat zij geen geluk had ge had en dat het veldoverwicht ten onrechte niet tot nog een doelpunt had geleid. Dat kan wel zo zijn, maar misschien is het beter ervan uit te gaan dat negentig minuten lang strijd een vereiste is om bovenin mee te blijven draaien. Zeker als de krachtsverschillen zo klein zijn. Rijnsburgse Boys: Hegie; Brunings, De Roode, Onderwaater, Cadel; Aal bersberg (60. Slingerland), Boer (74. Roodakkers), Den Haan; Faber, Si mons, Heemskerk (70. Kroszynski). e aan deussel» '■{hartman rake kopballen van Wim erman zorgden ervoor dat nog steeds gehandicapt blessures en schorsingen, e ranglijst van de vijfde de achtste plaats duikelde, e 2-0 overwinning van Ca de club van Bubberman, reinig aan te merken. Dat liet gezegd worden van het van de Alphenaren. spel van ARC oogde timi- illeen Maurice Balkhoven prominent aanwezig. Hij tte zijn elftal op sleeptouw ,te men, maar kreeg te weinig 1 van zijn ploeggenoten. fu e aanvoerder leert zijn me ters wat minder negatief ïnaderen, is hij mogelijk log meer waarde voor het pe e\ istratief voor het povere van ARC was dat de ploeg enkele reële scoringskans 'rde. Slechts Ruud Bos, handen en voeten in be- gehouden door Giovan- 1> uinstroop, had in de eerste ?Jj een seconde uitzicht op treffer toen Michiel Sneep aanspeelde. De centrum- aarzelde echter, waardoor ogelijkheid verloren ging. «wedstrijd tussen Capelle n maakte opnieuw duide- an at de krachtsverschillen in oofdklasse A miniem zijn. Is" blik op de ranglijst, die een en een staartgroep ont zegt alles. Capelle, fysiek maakte zijn bedoelingen duidelijk. Het legde veel l("fsie in zijn spel, maar kop- daar weinig intelligentie RC kwam daardoor in de 45 minuten verdedigend niet in de problemen. Pascal Bloemheuvel en Arthur van Orssagen hielden de spitsen Ar- ne van Gelder en John Kraan redelijk in bedwang. Omdat op de vleugels Edgar van Tol en Mark Jansen ook al geen steken lieten vallen, was de eerste helft een tamelijk saaie bedoening. Na de doelwisseling was Ca pelle gevaarlijker. Achtereen volgens Kraan, Ron Valk, Bub berman en Ton van Bremen testten de kwaliteiten van Fred Admiraal. De doelman, soms gesteund door zijn verdedigers, capituleerde niet. Kwam ARC er voor rust nog wel eens uit, in de tweede helft bracht het er aan vallend weinig van terecht. De vleugelspitsen Sneep en Dave van Velzen zijn voorlopig nog te licht, voor de hoofdklasse. En Bos kwam nimmer los van kle ver Bruinstroop. Direct na een dubbele wissel van ARC-trainer Willem Berc- kenkamp maakte Capelle zijn eerste doelpunt. Tom Broeder zette vanaf links voor en Bub berman kopte raak. Tijd om te bekomen van de schrik kreeg ARC niet, want nog geen minuut later herhaalde Bubberman zijn kunststukje. Ditmaal kwam de assist (vrije trap) op naam van Valk. In de twintig minuten die arbiter Kruis - onopvallend, dus goed - jnog liet spelen kon ARC op nieuw geen vuist maken. Kraan verscheen namens Capelle nog een keer in scoringspositie, maar schoot naast. Berckenkamp: „Capelle heeft de wedstrijd verdiend gewon nen. Voor rust speelden wij goed mee, maar in de tweede helft domineerde onze tegen stander. Tegen Katwijk konden lisse janet van duk we het nog redden met een aantal invallers. Tegen Capelle zat dat er niet in." Berckenkamp miste in Capel le Dennis de Bruin, Gidon Rein- ders Folmer, Fabian Gelder- blom, Ard Blok en Remco Blok. De Blok-brothers hadden niet kunnen trainen, maar zaten wel op de bank. Gelderblom speel de voor het eerst sinds maan den mee in het tweede elftal. De Bruin en Reinders Folmer bleven aan de kant vanwege een schorsing. Berckenkamp: „De 1-0 van Capelle vond ik een verdwaalde goal. De 2-0 die meteen volgde betekende voor ons de nekslag. In de tweede helft verloren we de meeste persoonlijke duels. Dan is het niet vreemd dat je kopje onder gaat." ARC: Admiraal; lansen, Balkhoven, Pascal Bloemheuvel, Van Tol; Van Me- ggelen. Van Orssagen. Schaafsma (79. Remco Blok); Sneep (71. Dennis Bos), Ruud Bos, Van Velzen (71. Ard Blok). Twee weken geleden, toen FC Lisse met 3-1 had gewonnen van Excelsior Maassluis, zei trainer Wim Schaap dat hij ge lukkig iedere week verbetering zag in het spel van zijn ploeg. Die speelde afgelopen zaterdag niet beter, zelfs niet goed, en schonk SHO de eerste overwin ning van het seizoen: 1-2. Na afloop van de wedstrijd leek de trainer al even gelaten als zijn spelers in het veld wa ren geweest. Schaap conclu deerde dat zijn ploeg te weinig inzet had getoond en de tacti sche afspraken had geschon den, maar de Zoetermeerder was niet boos. Hij was teleurge steld. Dat was het thuispubliek ook. Iedereen langs de kant kon zien dat Lisse de betere ploeg was en dus van de rode-lantaarndrager had moe ten winnen. Maar de lange mannen in de verdediging van SHO bleken onverzettelijk en de wilskracht van de Oud-Beij- erlanders was goed voor drie punten, waarmee hun totaal omhoog schoot van vier naar zeven. Nu spelen de mannen uit Oud-Beijerland ook wel eens zonder een greintje inspiratie een wedstrijd uit, en daar had den de Lissenaren kennelijk op gerekend. „Onderschatting van de tegenstander", bromde Schaap. Dat was nogal dom. want SHO won vorige week bij na van Katwijk, dat in blessure tijd een 1 -3 achterstand nog ge lijk trok naar 3-3. En zonder strijd is ook Lisse maar een ma tige ploeg, constateerde niet al leen de trainer na afloop. FC Lisse speelde zonder de verdedigers Leon van der Zwet en Erwin van der Lugt, die bei den geblesseerd zijn. Terug in de basis was Murat Böke, die in februari vorig jaar zijn been brak in een duel tegen Quick Boys. De Haarlemse verdediger werd in de rust gewisseld voor aanvaller Amando Luxenburg. FC Lisse zat vanaf het begin niet lekker in de wedstrijd. SHO begon redelijk, maar viel na een kwartier al terug en leunde van af dat moment op de lange ver dedigers. Steeds Hooger Oud- -Beijerland mocht bovendien van geluk spreken dat Remco van Bemmel in vrije positie over schoot en dat de vrije trap van Nick Schnater door de slecht opgestelde muur tegen de paal eindigde. SHO maakte na 24 minuten het eerste doelpunt. Pieter Ba tenburg kon de bal in de korte hoek tikken, nadat alle verdedi gers van FC Lisse een voorzet voorbij hadden zien razen. Zes minuten later was het 1-1. Ri chard Groeneweg maakte van de korte corner van Kee Hoei Tan een voorzet en Arne van den Berg schoot raak. Maar 'erop en erover' zou het niet worden. Lisse bouwde te langzaam op en de spelers kon den elkaar maar niet vinden. Bovendien wisten de aanvallers de weg niet in de laatste linie van SHO. Jerrel Linger kwam geen moment in zijn spel om dat hij constant twee man van SHO op zijn nek had. Combina ties waren bijna niet te zien en als de spelers de bal bij zich hielden, wat Van den Berg nog al eens probeerde, dan liep dat ook slecht af. Na rust, met Armando Luxenburg erbij, werd het alle maal niet veel beter. Lisse bleef slap spelen en in de voorhoede onbrak het aan overleg en crea tiviteit. Luxenburg en Van den Berg liepen in het midden, Lin ger en Van Bemmel aan de zij kanten, waar ze bijna geen bal len kregen. Van Bemmel kreeg er in de tweede helft ongeveer één: in de 78ste minuut kopte hij uit een vrije trap van Groe neweg op de lat. „Er moet heel veel beweging voorin zijn, anders zijn onze aanvallers veel te makkelijk te verdedigen", wist trainer Schaap, die graag met twee spitsen speelt maar zijn ideeën niet echt terugziet op het veld. „Ik zal er met de heren nog eens een babbeltje over ma ken." FC Lisse zakt ondertussen hard naar beneden op de rang lijst en de angst is de van Tone- gido overgekomen trainer ken nelijk om het hart geslagen. „Ik wil thuis graag aanvallend voet ballen, maar misschien moeten we toch wat afwachtender spe len", zei hij na afloop van de wedstrijd, die uiteindelijk met 1-2 verloren ging. In de 82ste minuut pikte de van Rozenburg overgekomen aanvaller Len- naért van Kalker de bal op na een blunder van Gilbert Tau- ment. Invaller Steffen van der Linden schoot de bal langs de uitgekomen keeper Ron Bou- man in het doel. FC Lisse: Bouman; Langeveld, Böke (46. Luxenburg), Taument, Schnater (72. Darazzi); Hoei Tan. Tetro. Groe neweg; Van Bemmel. Van den Berg. betere clubs, maar je moet win nen van de ploegen die in jouw omgeving staan." Strijen was zo'n team in de ogen van La gendijk. „Ik ben hier ook blijer mee dan met de zege op Sche- veningen. Nu komen we op zes punten van Strijen te staan. Je ziet vandaag toch ook weer dat SHO wint", doelde Lagendijk op een andere ploeg die Ter Leede er aan het eind van de rit onder zich wil houden. „Qua punten zitten we pas op de helft." En zijn spelers denken er niet anders over. „Het gat dat we nu met Strijen hebben geslagen is van levensbelang", aldus Belt man. „Dat we nu tweede staan is leuk, maar het is nog veel be ter dat we niet tweede van on deren staan." Ter Leede voelt nog even niets voor een hel denrol. Ter Leede: Waasdorp; De Jong, Bloemheuvel, Van Zeist, Honsbeek; Kramer (72. Geiisman), Stolk, De Louw (74. Wajer); Beltman, Campfens, Rbii (82. Van Harskamp). Zwart Wit'28 en Quick Boys in evenwicht rotterdam aap achterberg In een matige wedstrijd hiel den Zwart Wit'28 en Quick Boys elkaar zaterdagmiddag aan de Vaan in evenwicht: 0- 0. De angst om te verliezen overheerste bij beide ploe gen. Zwart Wit "28 moest het spel maken, maar slaagde daarin nauwelijks. Quick Boys beperkte zich met na me in de eerste helft tot ver dedigen, waardoor er voor de toeschouwers weinig viel te genieten. „Quick Boys stond altijd ga rant voor technisch voetbal, de huidige hoofdmacht kan het ook, maar mist het nodi ge zelfvertrouwen. Wat wij nodig hebben, is een paar overwinningen op rij", aldus trainer Cees Tempelaar, die Gert Aandewiel weer achter de spitsen had opgesteld. Toch speelde Quick Boys angstig, maar Zwart Wit'28 miste het vernuft om toe te slaan. Van enig collectief was geen sprake. Pas halverwege het eerste bedrijf kreeg de thuisclub meer grip op de wedstrijd. Echt uitgespeelde mogelijk heden om te scoren kwamen er niet uit voort. Eén keer werd Danny van der Krogt in de diepte aangespeeld. Vrije verdediger Richard van Schijndel trok toen - ten kos te van een gele kaart - aan de noodrem. Waar Quick Boys-doelman Tom van der Niet een paar keer handelend moest optre den, stond Jan Flokstra in het andere doel te blauwbek ken. Alleen bij terugspeelbal len moest de Zwart Wit'28- doelman in actie komen. Na de hervatting startte de thuisclub voortvarend. Een combinatie tussen Rob Prins en de hardwerkende Stolk werd door laatstgenoemde bijna afgerond. Tempelaar zorgde met het inbrengen van Martin van Beelen en Martijn Ravensbergen voor meer slagvaardigheid bij Quick Boys, dat onder aan voering van bikkelaar Ray mond Flaton steeds beter werd. In deze fase hadden de Katwijkers het beste van het spel. Zwart Wit'28 kreeg het moeilijk en moest noodge dwongen terug.Martin van Beelen kreeg twee kansen. Eerst kon hij de bal uit een goede voorzet van Roscoe Viereck wel onder controle krijgen, maar hij had geen tijd meer voor een goed schot. Daarna verraste hij keeper Flokstra bijna met een hakje. Na die aanval stelde Quick Boys zich tevreden met een punt, terwijl de Rotterdam mers er nog een slotoffensief uitpersten. Tijdens de storm loop op het doel van Van der Niet werd Stolk op de rand van het strafschopgebied gestuit. De vrije trap die hier op volgde bezorgde Zwart Wit'28 bijna nog de winst. Na een subtiel tikje van Van der Veeke wilde Wickel de bal in de hoek krullen. Via het muurtje belandde de bal voor de voeten van Stolk. Maar voordat Stolk kon uit halen, voorkwam Van der Niet met een katachtige red ding een Rotterdamse zege. Quick Boys: Van der Niet; Faerbcr, Van Dijk, Van Schijndel, Van der Plas; Timmermans (79. Star), Van Hooy (63. Van Beelen). Flaton; Viereck, Aandewiel, Kruit (63. Ra vensbergen). HOOFDKLASSE A Tweede periode: Katwijk-Noordwijk 2-0 (1-0) 7 Barry Dubbeldeman 1-0, 90 Björn Raven 2-0 Scheidsrechter: Van Haaften Toe schouwers: 1500 Gele kaarten: John van der Meer, Ronald Pronk, Alex Redel (Katwijk), Wim de Jong, Marco Kleijn, Patrick Scheurwater (Noordwijk). FC Lisse-SHO 1-2 (1-1) 34 Pieter Ba tenburg 0-1, 30 Arne van den Berg 1-1, 82 Steffen van der Linden 1-2 Scheidsrechter: Akkermans Toeschou wers: 750 Gele kaarten: Barry Lange veld (FC Lisse), Leon de Geus, Leroy Hill, Dino Lima (SHO) Rode kaart: Jaap Viergever (90 trainer SHO) Capelle-ARC 2-0 (0-0) 72 Wim Bub- berman 1-0, 73 Wim Bubberman 2-0 Scheidsrechter: Kruis Toeschouwers: 700 Gele kaarten: geen. Scheveningen-Excelsior M 0-0 (0-0) Scheidsrechter: Van Waveren Toe schouwers: 900 Gele kaarten: Jimmy Charité, Manuel Lopes de Brito (Sche- veningen). Strijen-Ter Leede 0-4 (0-3) 6 Alan Campfens 0-1, 32 Jeffrey Stolk 0-2, 42 Erwin Beltman 0-3, 61 Martin de Louw 0-4 (strafschop) Scheidsrechter: Lobbert Toeschouwers: 400 Gele kaar ten: Baddar Amraoui, Alwin van Brug gen, Pippi Pruymboom, Ferry Seton (Strijen) Rode kaart: Shamir Amraoui (61 Strijen). Rijnsburgse Boys-Barendrecht 1-2 (0-2)4 Dick Rietkerk 0-1,7 Fred La gendijk 0-2 (strafschop), 49 Martin den Haan 1-2 Scheidsrechter: Driessen Toeschouwers: 1500 Gele kaarten: Jo han Boer, Steven Faber, Lennert Hegie (Rijnsburgse Boys), Marcel Brienen (Barendrecht). Zwart Wit '28-Quick Boys 0-0 (0-0) Scheidsrechter: Van Ewijk Toeschou wers: 700 Gele kaarten: Danny van der Krogt, Rob Prins, Peter Wickel (Zwart Wit'28), Peter Kruit, Richard van Schijndel (Quick Boys). Katwijk 10 5 3 2 18 20-12 Ter Leede 10 4 4 2 16 18-12 Rijnsb B 10 4 4 2 16 22-17 Schevening 10 5 14 16 15-15 Barendrecht 10 4 3 3 15 14-13 Excelsior M 10 4 2 4 14 19-15 Noordwijk 10 4 2 4 14 13-11 ARC 9 3 4 2 13 9- 9 Zwart W28 10 2 6 2 12 13-14 Capelle 10 3 3 4 12 9-11 FC Lisse 9 2 5 2 11 15-14 Strijen 10 2 4 4 10 12-19 Quick Boys 10 1 5 4 8 9-13 SHO 10 1 4 5 7 13-26 Tweede periode Ter Leede 2-6 Excelsior M 2-4 Katwijk 2-4 Barendrecht 2-4 PROGRAMMA Volgende week: Katwijk -Zwart Wit '28, Noordwijk-FC Lisse, SHO-Capelle, ARC-Scheveningen, Ex celsior M-Strijen, Ter Leede-Rijnsburgse Boys, Barendrecht- -Quick Boys Topscorers: 1) Barry Dubbeldeman (Katwijk) 9 doelpunten 2) Mario Bier vliet (Excelsior M), Alan Campfens (Ter Leede), Steven Faber (Rijnsburgse Boys) 6 doelpunten HOOFDKLASSE B Tweede periode: Hoek-SDC Putten 2-1, ASWH-Achilles Veen 3-1, Ben- nekom-GVW afg, DOVO-Huizen 2-0, Kozakken Boys-Kloetinge 2-2, Sparta Nijkerk-Volendam 4-1, Heerjans- dam-Spakenburg 0-0. Spakenb 10-26 Bennekom 9-13 Huizen 10-18 Sparta N 10-12 ASWH 10-17 Heerjansd 10-11 DOVO 10-17 Achilles V 10-11 GVW 9-16 Putten 10- 9 Kloetinge 10-15 Hoek 10- 7 Kozak B 9-13 Volendam 9- 5 HOOFDKLASSE C Tweede periode: IJsselmeervogels-ONS Sneek 2-1Be Quick '28-SC Genemui- den 2-3, Drachtster Boys-DVS '33 0-1, WOG-Harkemase Boys 3-2, DOS Kampen-ACV 1-5, Olympia '28-Flevo Boys 0-2, Urk-WHC 7-1. Urk 10-28 WOG 10-15 Genemuid 10-21 Flevo Boys 9-12 Be Quick 10-19 Dracht B 10-11 IJss'vogels 10-18 ACV 10-9 WHC 10-18 DVS'33 10- 5 Sneek 10-17 Olymp'28 10- 4 HarkemB 10-16 DOS Kamp 9- 3 TWEEDEKLASSEC Tweede periode; BMT-Monster 0-2, KRV-Honselersdijk 4-1, Lugdunum- -PEC Den Haag 3-2, JAC-Forum Sport 5-1, Floreant-Voorschoten '97 0-2, Leiden-Vitesse Delft 2-2. KRV 9-22 Leiden 10-13 Monster 9-20 Honselersd 10-11 Voorsch'97 8-15 Lugdunum 10-10 JAC 9-14 BMT 10- 9 Forum Sp 10-14 PEC D H 9- 8 Vitesse D 10-14 Floreant 10- 8 Tweede periode Leiden 2-4 Vitesse Delft 2-4 Lugdunum 2-4 JAC 1-3 DERDE KLASSE A Tweede periode: SEV-Oegstgeest 1-1, Kagia-Aalsmeer 4-2, Valken '68-DSO 1-2, Alphia-UVS 2-0, RCL-TAW 2-0, Duinoord-Hazerswoudse Boys 4-0. RCL+ 10-28 TAW 9-10 DSO 10-25 Kagia 10- 9 Alphia 9-17 Aalsmeer 10- 9 SEV 10-17 Oegstgeest 9- 8 Valken'68 10-16 UVS 10- 7 Duinoord 10-13 Hazersw B 9- 4 Tweede periode RCL+ 2-6 Alphia 1-3 DSO 2-6 Valken'68 2-3 VIERDE KLASSE A Tweede periode: Sleutels-LFC 4-0, Se mper Altius-SVOW 0-2, LSW '70-Koudekerk 1-1, Abbenes-MVKV 0-1, RVC/Rijswijk-BSC '68 1-3, Wou- brugge-Moerkapelle 0-3. Sleutels 8-22 SVOW 8-11 Moerkapel 10-22 BSC'68 9-11 Koudekerk 10-16 RVC/Rijsw 8-10 MVKV 8-15 LSW'70 8-10 LFC 10-13 Woubrugge 9- 5 Semper Alt 10-12 Abbenes 10- 3 Tweede periode: Moerkapelle 2-6 Sleutels 1-3 BSC'68 2-4 SVOW 1-3 VIJFDE KLASSE A Eerste periode: VCL-Blauw Zwart 3-2, GWS-G0L Sport 1-3, DWO-Foreholte 4-0, SJC-Wassenaar 4-6, Zwammer- dam-WSB 2-2, Roodenburg is vrij. DWO 9-24 Wassenaar 8-10 VVSB 9-17 Zwammerd 8- 8 VCL 7-16 Foreholte 8- 5 Roodenb 9-15 GOL Sport 7- 4 Blauw Z 9-14 GWS 8- 4 SJC 10-12 Roodenburg 2 punten in mindering

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 19