Personeel Personeel Personeel L U M C tandartsassistente ZATERDAG 13 NOVEMBER 1999 924 Maxxaqu Employement Services Onze opdrachtgever is Danzas Fashion. Een logistieke dienstverlener met Zwitserland als thuishaven, een om zet van 9 miljard gulden en circa 16.000 medewerkers. Voor haar vestiging Alphen aan den Rijn, van waaruit heel Europa wordt bevoorraad, zijn wij op zoek naar ambitieuze Magazijnmedewerkers met leidinggevende capaciteiten voor de functie van Supervisor We zoeken 5 Supervisors (m/v) die als meewerkend voorman leiding kunnen geven aan een team in de goederenontvangst, sorteren, opslag, orderpick, controle en/of invoegen. We verwachten van de Supervisors dat ze ervaring hebben in een magazijnomgeving en op basis van natuurlijk leiderschap de collega's kunnen aansturen maar vooral ook zelf de handen uit de mouwen steken. Voor een snelle wissel in je carrière schrijf je een briefje met CV naar Tjeerd Heerbaart van Maxxaqu Employ ment Services vof, Kapelaan Kockstraat 46, 4651 XE STEENBERGEN. Je mag dit ook faxen (0167-562049) of emailen (tjeerd@maxxaqu.nl). Je kunt 7 dagen per week (8-22 uur) bellen. Tel. 0167-562276 bgg 0654-313659. Wij nodigen je binnen enkele dagen uit voor een goed gesprek in Alphen aan den Rijn. Nieuw geopende tandartsen-groepspraktijk zoekt voor jong en enthousiast team op korte termijn: parttime/fulltime liefst met ervaring in: assisteren aan de stoel, inschrijven van nieuwe patiënten en administratieve werkzaamheden. Schriftelijke reacties naar: Dhr. J. Schoemaker, Rijnsburgerweg 48, 2333 AB LEIDEN, tel. 071-5652919 verpleeghuis Leythenrode Leythenrocle in Leiderdorp ia een interkerkelijk verpleeghuis annex reactiveringscentrum, met een capaciteit v 180 bedden (60 psychogeriatrie en 120 somatiek) en een afdeling dagbehandeling met 17 plaatsen. Ons geheel gerenoveerde verpleeghuis beschikt uitsluitend over één- en tweepersoonskamers. Op alle gedifferentieerde afdelingen staat de bewonersgerichte zorg cenü:aal. In Leythenrode werken circa 400 mensen. Per direct-zijn wij voor onze instellingskeuken op zoek naar een 3e kok m v - dagelijks bereiden van de maaltijden voor de bewoners; - af en toe een weekenddienst draaien. Wij vragen - een diploma 3e instellingskok of 3e restaurantkok. Ons aanbod U krijgt een dienstverband van 32 uur per week (88,8£%) tot 31 augustus 2000. De mogelijkheid voor een vaste aanstelling wordt niet uitgesloten. Het salaris is ingedeeld in functiegroep 25 en de overige arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO V&V. Inlichtingen Voor meer informatie over de functie kunt u contact opnemen met de heer I. Knotter, hoofd Keuken, telefoon (071) 589 92 42. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Sollicitatie Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 10 dagen sturen naar verpleeghuis Leythenrode, afdeling P&O, ter attentie van mevrouw M. van Kleef, staffunctionaris, Postbus 4210, 2350 CB Leiderdorp, onder vermelding van vacaturenummer 99.60. verpleeghuis Leythenrode, Hoogmadeseweg 55, 2351 CP Leiderdorp Het Leids Universitair Medisch Centrum (LUMC) omvat het Academisch Ziekenhuis en de Faculteit der Geneeskunde van de Universiteit Leiden. De kerntaken patiëntenzorg, onderzoek, onderwijs en opleiding worden zo vanuit één bestuurlijke organisatie uitgevoerd. Er werken ongeveer 7000 mannen en vrouwen. Er wordt nauw samengewerkt met onder andere de faculteiten Wiskunde en Natuurwetenschappen en Sociale Wetenschap pen van de Universiteit Leiden en metTNO. De organisatie van het LUMC is sterk gedecentraliseerd: er zijn vijf divisies met een relatief autonome structuur. In het LUMC zijn patiëntenzorg en onderzoek van oudsher zozeer verweven,dat grensverleggend onderzoek en vernieuwing in de patiën tenzorg hand in hand gaan, wat direct ten goede komt aan de behandeling van de patiënt. Het LUMC streeft, mogelijk mede door uw inzet, naar een continue verbetering van de gezondheidszorg in de meest brede zin en wil hierin zowel nationaal als internationaal een leidende rol blijven spelen. DIVISIE 2 Binnen deze divisie zijn afdelingen op het gebied van de inwen dige geneeskunde ondergebracht. De stichting Europdonor (gevestigd in het Leids Universitair Medisch Centrum) is een kleine organisatie (ca. 12 medewer kers) die adviseert en bemiddelt inzake zoekopdrachten van transplantatiecentra t.b.v. leukemie-patiënten naar onverwante beenmergdonors of navelstrengbloedeenheden. De zoekop drachten betreffen patiënten uit zowel binnen- als buitenland. Vanwege de weefselcompatibiliteit is uitwisseling van donors met het buitenland noodzakelijk. In Nederland coördineert Europdonor de regionale bestanden van vrijwillige beenmergdonors. De projectleiding van het landelijke computernetwerk is bij Europdonor belegd. Er is een intensief contact met transplanta tiecentra, bloedbanken, weefseltypeerlaborator ia en buitenlandse zusterorganisaties. Wereldwijd is Europdonor verantwoordelijk voor de registratie en zoekfaciliteiten van de ca. 6 miljoen internationale beenmerg donors en navelstrengbloedeenheden. Ook voert Europdonor het secretariaat van de internationale World Marrow Donor Association (zie ook http://www.bmdw.org). Automatisering en datacommunicatie spelen een belangrijke rol en worden verzorgd door de sectie automatisering. Een bedrijfseigen systeem is gekoppeld aan andere, internationale systemen. De te onderscheiden taken omvatten het gehele werkveld. Te noemen in verband met de ontstane vacature zijn o.a.: - het beheer van de hardware en de standaard software; - het beheer van operationele systemen en datacommunicatie: - het beheer van internet- en intranetapplicaties; - het opleiden en ondersteunen van de gebr uikers; - het bijdragen in de verdere ontwikkeling van de operationele en nieuw te ontwikkelen systemen. Voor aanvulling en uitbreiding van de sectie automatisering zoe ken wij een: Medewerker Automatisering m/v (36 uur per week) Vac. nr. 99.W.44.45.LD Functie-eisen: - hogere beroepsopleiding (HIO/HTS) of gelijkwaardig niveau; - goede communicatieve vaardigheden; - ervaring met 4GL-tools, object-georiënteerd programmeren en internet (Paradox, Delphi, CGI-applicaties en Windows- NT); - kennis van de Engelse taal (mondeling en schriftelijk); - bij voorkeur ervaring en/of kennis van Windows '98, Windows/NT4. Paradox 4.0, HTML, Delphi, CGI-applicaties, Microsoft Office 97, Ook kandidaten met minder ervaring kunnen voor deze functie in aanmerking komen. Salaris: De salariëring is afhankelijk van de opleiding en relevante erva ring. Het salaris bedraagt maximaal f 6.323,- bruto per maand. Dienstverband: Aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor de periode van I jaar, met uitzicht op vast dienstverband. Informatie: 'Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer H.G.M. van der Zanden (071 - 526 80 02 of e-mail: zanden@mail.medfac.LeidenUniv.nl). DIVISIE 2 Binnen de afdelingen Hematologie en het Centraal Klinisch Hematologisch Laboratorium van het LUMC zijn twee mede werkers belast met alle voorkomende werkzaamheden op het gebied van informatieverwerking en automatisering. Er wordt gebruik gemaakt van een Novell netwerk waarop 70 PC's zijn aangesloten en waarvan 240 medewerkers gebruik kunnen maken. Ten behoeve van het onderhoud van deze PC's en de onder steuning van gebruikers wordt thans gezocht naar een: Medewerker PC-onderhoud en ondersteuning m/v (22 uur per week) Vac.nr. 99.K.27.45.LD Functie-inhoud: - het installeren van en onderhouden van PC's in een netwerk structuur; - het installeren van programmatuur en bestanden; - het uitvoeren van onderhoudswerkzaamheden rond PC's, randapparatuur en software; - het geven van instructie aan PC-gebruikers m.b.t. apparatuur en programmatuur; - het begeleiden van gebruikers bij het oplossen van voor komende problemen; - het bijhouden van het registratiesysteem voor apparatuur- informatie. Functie-eisen: - MBO werk- en denkniveau; - kennis van en ervaring met PC's en randapparatuur; - ervaring in het omgaan met PC-applicaties; - technisch inzicht en probleemoplossende vaardigheden; - klantgerichte instelling. Salaris: Bij een full-time aanstelling bedraagt het salaris maximaal f4.635,- bruto per maand. Inschaling is afhankelijk van relevante werkervaring en opleiding Dienstverband: De aanstelling vindt plaats in tijdelijke dienst, vooralsnog voor 3 jaar. Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer J.F.van der Burgh (071 - 526 37 58, e-mail: fburgh@hematology.azl.nl). Deze vacature verschijnt in- en extern tegelijkertijd. De interne ronde zal eerst worden afgehandeld. DIVISIE 3 Divisie 3 omvat de afdelingen Kindergeneeskunde, Huidziekten, Oogheelkunde, Keel-, Neus- en Oorheelkunde, Verloskunde, Gynaecologie, Psychiatrie, Pathologie, Neurologie, Neurochirur gie, Huisarts- en Verpleeghuisgeneeskunde, Gynaecologie De secretariële organisatie van de afdeling Gynaecologie bestaat uit een tweetal secretariaten, te weten het stafsecreta riaat en het medisch secretariaat. De medisch-secretariële organisatie van de poliklinieken van de afdeling Gynaecologie is onderverdeeld in 3 secretariaten te weten het medisch secretariaat algemene Gynaecologie en Oncologie, het medisch secretariaat van de sectie Voortplanting en het medisch secretariaat van de polikliniek Psychosomatische Gynaecologie en Seksuologie. Voor deze medisch secretariaten van de poliklinieken Gynae cologie bestaat een vacature voor een: 1e Medewerker Medisch Secretariaat m/v (36 uur per week) Vac.nr. 99.N.I4.45.LD Functie-inhoud: - dagelijkse leiding aan I I medewerkers en coördinatie van de werkzaamheden; - ondersteuning van het hoofd organisatie poliklinieken bij het administratieve-, organisatorische- en planningsbeleid van de personele organisatie; - vervanging van de 1 e medewerker kwaliteitsbewaking en kwa liteitsbeheer van de serviceverlening en administratieve pro cesgang; - uitvoerende werkzaamheden op het gebied van medisch administratieve ondersteuning op het medisch secretariaat van de sectie Voortplanting. Functie-eisen: - HAVO/MEAO; - NAMS of vergelijkbare opleiding; - opleiding middle management of de bereidheid deze opleiding te gaan volgen; - ruime ervaring als medisch secretaresse; - uitstekende contactuele eigenschappen; - ervaring met tekstverwerking (WP en/ofWord). Salaris: Het salaris bedraagt maximaal f 4.224,- bruto per maand (schaal A06) afhankelijk van opleiding en ervaring. Dienstverband: Aanstelling vindt plaats in tijdelijke dienst voor de duur van I jaar, met uitzicht op een vast dienstverband. Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevrouw L.M.C. Verhoog-Rodenburg, Hoofd Organisatie Poliklinieken Gynaecologie (071 - 526 33 12 of 071 - 526 91 II, pieper 9307). Bij de afdeling Psychiatrie (locatie: Carp-gebouw op het terrein van de Jelgersmakliniek te Oegstgeest), bestaat een. .vacature voor een: Secretaresse B m/v (0,5 formatieplaats) (maandag- t/m vrijdagochtend) Vac.nr 99.M.21.45.LD Functie-inhoud: - de aan te stellen medewerker zal primair belast worden met de administratieve ondersteuning van de vaste Onden/vijs en Onderzoek van de afdeling; - verwacht wordt dat betrokkene alle voorkomende secreta riële werkzaamheden kan verrichten, zoals: - het notuleren van vergaderingen; - het convoceren van bijeenkomsten van de commissies; - het archiveren van de stukken; - het verzorgen van correspondentie; het maken van afspraken en dergelijke; - betrokkene dient in staatte zijn in overleg met de management assistent van de afdeling ook andere administratieve werk zaamheden te verrichten (onder andere waarneming bij ziekte/vakantie). Functie-eisen: - HAVO, secretaresse-opleiding; - ruime secretariële ervaring; - goede beheersing van de Engelse taal; - ervaring met tekstverwerkende apparatuur; - organisatorische vaardigheden. Salaris: Het salaris bedraagt maximaal f 4.201,- bruto per maand (schaal 6) bij een full-time aanstelling. Inschaling is afhankelijk van opleiding en relevante werkervaring. Dienstverband: De aanstelling-geschiedt in tijdelijke dienst voor I jaar. Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevrouw C. Groen (071 -527 52 30). Deze vacature wordt tegelijkertijd in- en extern bekend gemaakt. Interne kandidaten genieten voorrang. Bij indiensttreding is het Pensioenreglement van het ABP van toepassing. Vakantietoeslag 8%. Sollicitaties, onder vermelding van het vacaturenummer op brie' en enveloppe, kunt u binnen twee weken na het verschijnen van deze advertentie zenden aan: LUMC Dienst Sociaje Zaken t.a.v. mevrouw H. Blom Postbus 9600 2300 RC LEIDEN

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 42