Personeel Personeel Personeel (^)PCH Coördinator Receptie I Service Center,»,., Gemotiveerde onderaannemer schoonmaakbranche Welke MBO'ers komen bij ons de productie van steriele geneesmiddelen versterken? V krauthammer ZATERDAG 13 NOVEMBER 1999 Waterschap De Oude Rijnstromen Fax 071-5412486 Het waterschap De Oude Rijnstromen werkt in het noordelijk gedeelte van de provincie Zuid-Holland.' Het zorgt voor veilige dijken en een verantwoord beheer van de waterpeilen in ruim- 100 polders. Het gebied van het water schap is ongeveer 28 000 ha groot. Kenmerken van dit gebiedde aanwezigheid van de Randstad met haar stedelijke problematiek, het Groene Hart met het veen- weidegebied en zijn droog makerijen en de bollenpol- ders in de kuststrook. Bij het stafbureau Personeelszaken, Informatievoorziening en Automatisering (P.I.A.) is plaats voor nog een SYSTEEMBEHEERDER/PC-ONDERSTEUNING (M/V) Bij het stafbureau werken vier medewerker(st)ers. De functie maakt deel uit van het taakveld automatisering waarin twee medewerk(st)ers werkzaam zijn. De functie- je bent mede-werkzaam op de terreinen van netwerkbeheer, systeembeheer, telecommunicatie en werkplekbeheer. Je kunt storingen en problemen analyseren en structurele oplossingen daarvoor aandragen. Je beheert de PC-applicaties in het kader van de kantoorautomatisering, signaleert opleidingsbehoeften en verzorgt zonodig zelf de opleidingen gericht op het PC-gebruik en de PC-applicaties en lost de voorkomende problemen op. Je neemt deel aan het werkoverleg van het stafbureau. Wij zoeken... een medewerker met een afgeronde MBO-opleiding en/of een relevante HBO-opleiding en 2 a 3 jaar ervaring in de IT. Specifieke kennis van Novell-netware 4.x inclusief beheertools (ZEN, Groupwise), N i-workstation en MS Office 97. Ervaring met PC's en KA-software. Je bent goed in staat samen te werken en bereid je in te zetten binnen het gehele stafbureau. Behoren creativiteit, inventiviteit, een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid tot je bagage dan is dit een kans voor jou. Wij bieden... een interessante baan in een prettige werksfeer voor 38 uur per week. Je aanvangssalaris zal komen te liggsn tussen ƒ3.929,- en ƒ5.268,- bruto per maand naar het salarisniveau van 1 april 1998 voor een 38-urige werkweek. Daarnaast bieden wij je prima secundaire arbeidsregelingen voor studie, sparen, ziektekosten en pensioen. Als je interesse hebt... stuur dan binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie een brief met je CV aan het waterschap De Oude Rijnstromen, Postbus 160, 2350 AD te Leiderdorp. Vermeld op je brief en envelop het vacaturenummer 99/pia-01Als je meer informatie over deze baan wilt hebben, neem dan contact op met het hoofd van het stafbureau, de heer B. Wiegman, of de systeembeheerder, de heer B. Blauw, beiden bereikbaar tijdens kantooruren via telefoonnummer 071-5410511 Meer algemene informatie over het waterschap kun je ook vinden op onze website www.rijnstromen.demon.nl. NB: Acquisitie op deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. European Franchise Consultants is als eerste in Nederland gestart met het bege leiden van franchiseconcepten. Sinds 1969 heeft zij meer dan 450 organisaties begeleid bij het uitwerken van hun franchisestrategie. Een gespe cialiseerde tak van ons bedrijf richt zich op de Werving Selectie van franchisenemers cq. onderaannemers. Onze kracht ligt daarbij in het adviserend optreden naar beide partijen. European Franchise Consultants Lichtenauerlaan 162 Postbus 4092 3006 AB ROTTERDAM telefoon 010-2424200 telefax 010-2424215 E.mail efc@hoekenblok.nl Onze opdrachtgever is een gerenommeerd, succesvol bedrijf dat al jaren in de schoonmaakbranche opereert. Zij werkt momenteel met 25 onderaannemers sam welke ondersteuning krijgen op het gebied van: marketing training branchekennis en kengetallen facturering/incasso kwaliteitszorg standaardisatie van processen personeelszaken verkrijgen van opdrachten wordt centraal verzorgd Een verdere uitbreiding is voorzien en derhalve zoeken we naar ec die ondernemer is of wil worden die snapt dat samenwerken werkt die niet vies is van hard werken die uit is op groei en kwaliteitsverbetering die wil profiteren van de vermelde ondersteuning European Franchise Consultants Stichting Kinderspeelzaal Voorschoten Postbus 157 I 2250 AD Voorschoten Stichting Kinderspeelzaal Voorschoten vraagt per 10 januari 2000 voor 5 ochtenden per week ter versterking van het team van een van haar zes peuterspeelzalen een enthousiaste en ervaren peuterleidster (mv) Uw taken: Samen met twee collega leidsters leiden van de peuterspeelzaal Onderhouden van oudercontacten Begeleiden van stagiaires Samen met alle collega's voorbereiden en uitvoeren van het beleid van de stichting. Wij vragen: Affiniteit met peuters 21Mot 4 jaar Een flexibele instelling Zelfstandig en in teamverband kunnen werken Minimaal een relevante MBO opleiding Salaris en arbeidsvoorwaarden conform CAO welzijn. Inlichtingen bij directeur mevrouw P. A. van der Voort 071-5311600. De sollicitatiegesprekken vinden plaats op dinsdag 7 december. Schriftelijke reacties vóór 23 november richten aan de sollicitatiecommissie van Kinderspeelzaal Voorschoten, Postbus 157, 2250 AD Voorschoten. PCH Pharmachemie B.V. ontwikkelt, produceert, registreert en verkoopt generieke geneesmiddelen: dat zijn geneesmiddelen waar geen patent meer op rust. Binnen een volledig generiek assortiment, heeft PCH Pharmachemie zich gespecialiseerd in genees middelen voor de behandeling van kanker en astma. Het bedrijf, marktleider in Nederland, is onderdeel van TEVA Pharmaceutical Industries, een internationale onderneming met vestigingen over de hele wereld die met name actief is in Israël, de Verenigde Staten en Europa. Het brede assortiment van PCH Pharmachemie wordt in ruim 50 landen op de markt gebracht. PCH Pharmachemie is aan het veranderen. Dat uit zich ook in mooie groeicijfers. Door deze groei zijn we nu toe aan versterking. Daarom zoekt PCH Pharmachemie vakmensen voor de productie van steriele geneesmiddelen. Niet zomaar een baan, maar een vak waarbij het aankomt op professionaliteit en accuratesse. Durf jij dat aan? Jouw functie Je gaat de afdeling Parenterale productie van PCH Pharmachemie versterken. Hier krijg je te maken met circa 30 medewerkers die werken bij de vijf sub afdelingen: voorbereiding en sterilisatie van materialen, wegen en bereiden van oplossingen, het aseptisch afvullen, het schouwen en verpakken. Als belang rijkste schakel in ons productieproces ga jij je toe leggen op alle aspecten van het productieproces van begin tot eind. Zo weeg je aan de hand van de productieprotocollen en conform de procedures en instructies de grondstoffen af, bereid je vervolgens injectievloeistoffen en vul je af. Het verloop van het productieproces en de werking van de apparatuur hou je goed in de gaten. Je stelt de apparatuur in en controleert die gedurende de gehele productie. (En om te zien of aan alle normen voldaan wordt, voer je validatieprogramma's uit voor zowel processen als apparatuur). En dat de cabines en apparatuur door jou worden schoongemaakt lijkt minder belangrijk, maar is voor ons in het kader van de GMP-voorschriften zeer belangrijk. Een taak dus, die niet moet worden onderschat. Wat is jouw profiel Voor deze verantwoordelijke functie verwachten wij de volgende opleiding en vaardigheden: MBO-niveau, inzicht in proces- en productietech nieken, goede contactuele eigenschappen, oog voor hygiëne en algemene netheid. Kortom, je bent uiterst nauwkeurig en daarnaast bereid om alle taken binnen de afdeling te leren en uit te voeren. Jouw belang Uiteraard biedt Pharmachemie je een uitstekend salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden. Maar we doen meer. Je krijgt van ons een interne opleiding die meerdere maanden duurt en dankzij dat interne trainingstraject zul je jouw pharmakennis steeds verder uitbouwen. Maar we staan ook open voor wensen van jouw kant. Werken in deeltijd en kinderopvang zijn onderwerpen waarover met ons in alle redelijkheid te praten valt. Hoe kun je reageren Je schriftelijke sollicitatie, voorzien van c.v., kun je richten aan Pharmachemie B.V., t.a.v. Lize Martin, Afdeling Personeelszaken, Postbus 552, 2003 RN Haarlem. E-mailen kan ook: lmartin@pharmachemie.nl Voor aanvullende informatie over deze vacature en andere vacatures kun je bellen met Lize Martin, 023-514 72 72. INTERIM FINANCIALS Wie vooruit wil komen, moet de juiste mensen naast zich hebben. Als je intensief samenwerkt met collega-professionals, kom je sneller vooruit. En dat is het geval bij Ernst Young Interim Financials. Als marktgroep van Ernst Young Inlerimmanagement is Interim Financials gespecialiseerd in interimfuncties met een financieel karakter. Het werkterrein loopt van financieel management lot uitvoering. Zowel opdrachten als opdrachtgevers zijn zeer gevarieerd. Wegens uitbreiding van onze vestiging in Amsterdam zoeken wij een (account) manager, een echte Financiële professional met commerciële drive Onze dienstverlening kent een duidelijke filosofie, namelijk dat inlerimmanagers hun taak alleen succesvol kunnen uitvoeren wanneer ze gestimuleerd worden hun toegevoegde waarde te optimaliseren. Dit door als financiële professional de opdrachtinhoud en de profielschets te formuleren op basis van een scherpe probleemanalyse. Door te zorgen voor de 'perfect match'. En door vervolgens als schaduwmanager de interimmanager en het project doelgericht te begeleiden. Je bent dus verantwoordelijk voor zowel de acquisitie, matching als begeleiding van opdrachten voor op het niveau van' midden- en hoger kader met een financieel karakter. Je hebt een (inancieel-economisch geörienleerde academische ol HBO+ opleiding En minimaal 3 jaar management- en/of advieservaring op financieel terrein (bij voorkeur in een accounlancy/controllersomgeving). Je hebt een 'hands on' mentaliteit die aansluit op onze pragmatische werkwijze. En een interessant netwerk in en rond Amsterdam. Wij bieden je e i veelbelovende carrière bij een professionele organisatie die haar voortrekkersrol op de markt neemt. Vanzelfsprekend bieden.wij je uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Ben je de financiële professional met commerciële drive die wij zoeken? Stuur dan je sollicitatie naar Ernst Young Inlerimmanagement BV, t.a.v. de heer drs. B.J. Bouma, Personeelsmariager, Postbus 1010, 3600 BA Maarssen (per e-mail- nlbouma6@ey.nl). Voor nadere informatie over de functie kun je contact opnemen met mevrouw drs. R.J.L. van Wijk RA, telefoon 020 - 549 76 92. L" Ernst zYoul From thought to fi internatk Wat kun je verwachten van Krauthanui International? intensieve coaching on the job een modern arbeidsvoorwaardenpakket een persoonlijk ontwikkelingsplan inclu deelname aan één van onze trainingen Krauthammer International is toonaangevend op het gebied van lYaini Coaching en Consulting in Management. Communicatie. Sales en Client Re Er zijn 200 medewerkers, verdeeld over 22 kantoren in 14 landen. De Nederlandse organisatie telt circa 65 medewerkers. Waarom werken bij Krauthammer International? omdat werken in teamverband voor jou belangrijk is omdat je hoge eisen stelt aan kwaliteit omdat omgaan met veranderingen voor jou een uitdaging vormt omdat service voor jou een vanzelfsprekende zaak is omdat je veel waarde hecht aan het werken in een goede sfeer In verband met interne doorgroei zoeken wij op korte termijn een: Fulltime eventueel is minimaal 32 uur verspreid over 5 werkdagen bespreekbaar Wat zijn je verantwoordelijkheden? Het coördineren van het receptieteam, bestaande uit drie medewerkers inclusief jezelf, en het uitbouwen van de huidige receptie tot service center voor het gehele kantoor. De werkzaamheden bestaan uit: het coördineren van activiteiten en de bezetting in de receptie samen met het receptieteam zorgdragen voor de telefoon-, post- en kasbehandeling, en het plaatsen van kantoormateriaal-, food- en beveragebestel I i ngen als service center ondersteuning verlenen bij commerciële werkzaamheden, o.a. het voor bereiden van trainingen, presentaties en evaluaties van trainingen en het verzorgen van correspondentie. Interesse? Spreekt de functie je aan, dan zien wij je brief met C.V. graag uiterlijk woensdag 24 november' tegemoet. Je kunt je brief richten aan Barry Schillemans, Medewerker Personeel Organisali Postbus 240', 2200 AE Noordwijk. Telefonische informatie kun je inwinnen bij Esther Barnhoom, Manager Commerciële ondersten] Nancy van Abswoude-Bax, Senior Assistente Commerciële ondersteuning. Telefoon 071-3643344 Informatie over onze organisatie kun je vinden op internet: www.krauthammer.com Wat is je achtergrond? een opleiding op HAVO-niveau aangevj een Secretaresse-opleiding MEAO Middelbare Hotelschool uitstekende mondelinge en schriftelijkel sing van de Nederlandse en Engelse taal brede ervaring als secretaresse of receptioniste goede administratieve en computervaafl heden (Word en Powerpoint) eigenschappen: leidinggevende en orgal capaciteiten, collegiaal, representatief, fj stressbestendig, goede telefoonstem, commercieel gevoel en een klantvriendj en flexibele instelling.

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 40