Personeel Personeel Personeel Personeel Persona Personeel Personeel Persom L.I.A.AI. JUNGHEINRIC werkend leren en lerend werken.. Groepsleerkracht m/v Leiden HOOFD VERKOOI BINNENDIENST -ir randstad polytechniek ...en na drie jaar een diploma verzorgende individuele gezondheidszorg STICHTING ELISABETH- VAN WIJCKERSLOOTH ZATERDAG 13 NOVEMBER 1999 De Anne Frankschool telt ongeveer 450 leerlingen en 30 teamleden, waarvan 3 collega's als onderwijsondersteunend personeel aan de school verbonden zijn. Onze school is gelegen in de wijk Stevenshof, vlakbij station De Vink. De openbare school Anne Frank roept sollicitanten op voor de functie van Kenmerken: De Anne Frankschool is in 1988 van start gegaan. Na jaren van stormachtige leerlingengroei zijn wij in een periode van stabilisatie gekomen. Zowel op schoolorganisatorisch als onderwijs inhoudelijk gebeid zijn wij nu meer in de gelegenheid om te gaan werken aan de visie en missie van onze school. Wellicht kan ook jij daar een positieve bijdrage aan leveren. Wij hebben een enthousiast team, dat vanzelfsprekend bereid is op adequate wijze nieuwe collega's op te vangen. Tevens werkt een grote groep ouders actief mee ter ondersteuning van het onderwijs en de organisatie van allerlei evenementen. Gezien de grootte van onze school werken we met parallelgroepen. We werken met een leerstofjaarklassensysteem en hebben gekozen voor differentiatie binnen groepsverband. Op dit moment zijn we als team vooral bezig met: - het pedagogisch klimaat; - het zelfstandig werken; - het computeronderwijs; - leesbevordering. Functie-eisen: Van de kandidaten verwachten wij dat ze: - in het bezit zijn van de wettelijke bevoegdheden voor het basisonderwijs; - zich willen inzetten onderwijs te geven overeenkomstig de beginselen van het openbaar onderwijs; - bij voorkeur ervaring hebben in de bovenbouw; - bereid zijn zich te scholen; - in staat en enthousiast bereid zijn om het zelfstandig werken in de groep te bevorderen. Inlichtingen worden u graag verstrekt door de directeur van de school, dhr. J.T.P. van Haasteren, tel. 071-531 83 88 (privé tel. 071-517 02 84). In het kader van een eerlijke verdeling van werkgelegenheid en vanuit maat schappelijk en onderwijskundig belang is het gewenst dat meer leden van etnische minderheidsgroepen werkzaam zijn in het onderwijs. Geschikte kandidaten uit deze groepen wordt uitdrukkelijk verzocht te solliciteren. Uw sollicitatie s.v.p. binnen 10 dagen zenden aan het Bureau Openbaar Onderwijs, t.a.v. dhr. L.P.H. Schrier, Maresingel 3, 2316 HA Leiden onder vermelding van vacaturenummer AF9907. Bureau Openbaar Onderwijs Mercedes-Benz In het midden van de Randstad is L.I.A.M. al meer dan dertig jaar een vooraanstaand automobielbedrijf. Niet in het minst door de strategische ligging van onze vijf vestigingen in het hart van bedrijvig Nederland. Een bedrijf waarin de voortdurende groei uitstekende toekomstperspectieven biedt. Door de groei van onze onderneming zijn wij op zoek naar enthousiaste collega's voor de functie van: L.I.A.M. is officieel Mercedes-Benz dealer, ISO-gecertificeerd voor Kwaliteit Arbeidsomstandigheden Milieuprestatie Met vestigingen in: Alphen aan den Rijn Haarlem Leiden Lisse Rijnsburg Wie bij de L.I.A.M. komt werken, kan rekenen op: een uitgekiend opleidings programma. Alle trainingen worden verzorgd door een professioneel opleidingscen trum in Nijkerk. Zo ontstaan voor jou legio doorgroeimo gelijkheden in een toonaan gevend autobedrijf in de re gio. Tel daarbij op de uitste kende arbeidsvoorwaarden en de goede werksfeer. Meer hoeven we niet te vertellen toch? L.I.A.M. Mercedes-Benz, de motor achter je carrière. 1e Monteur BEDRIJFSWAGENS EN PERSONENWAGENS De functie: Het uitvoeren van reparatie- en onderhoudswerkzaamheden, revisie en afleveren. Eventueel begeleiden en coachen van leerling monteurs. 2e Monteur PERSONENWAGENS De functie: Het uitvoeren van reparatie- en onderhoudswerkzaamheden en het afleveringsklaar maken van personenwagens. Magazijnmedewerker De functie: Beheer van het magazijn. Inname en uitgifte van onderdelen. Alsmede licht administratief werk. Bandenmonteur BEDRIJFSWAGENS EN PERSONENWAGENS De functie: Het verrichten van reparatie- en onderhoudswerkzaamheden aan banden. Uitlijnen en balanceren van banden van voertuigen. Beheer van het magazijn. Voor alle functies dien je te beschikken over een passende opleiding, goede contactuele eigenschappen en een klantgerichte instelling. I Interesse? Reageer snel! Stuur een kort briefje met CV naar: B.V. L.I.A.M. t.a.v. afdeling personeelszaken postbus 25 2300 AA LEIDEN Bellen kan ook, voor meer informatie of een afspraak met: Mevrouw E. van Dam, telefoon: (071) 576 93 03 is een vooraanstaand fabrikant en leverancier van magazijntrucks, voi trucks, magazijnstellingen en trans* opslagsystemen met een zeer steri positie op de Europese markt. Het hoofdkantoor is gevestigd in h en in 15 landen van Europa bevind een netwerk van eigen vestigingen advies, verkoop en serviceverlening JUNGHEINRICH heeft ook op de Nederlandse markt een zeer sterk met een belangrijk marktaandeel (omzet in 1998 >100 miljoen NLG 180 medewerkers). Concernomzet ca. 3 miljard NLG. De vraag naar jonge occasion-vorkheftrucks en occasion-magazijntrucks op de Nederlandse markt is sterk gi Wij bieden in dit segment een breed leveringsprogramma. Ter ondersteuning van onze adviseurs/verkopers in de buiten, de opdrachtafwikkeling zijn wij op zoek naar een: Met de volgende eigenschappen en opleiding: commerciële instellingen, gedreven, oplossingsgericht goed in communicatie met collega's en klanten m goed georganiseerd behoorlijke kennis van MS-Office programma's en bereidl zich daarin verder te bekwamen opleiding, goed MBO-niveau redelijke kennis van de Duitse taal leidinggevende capaciteiten De juiste kandidaat kan op het volgende rekenen: m intensieve opleiding in het vakgebied aantrekkelijke inkomensregelingen met goede secundaire voorzieningen interessante doorgroeimogelijkheden Voldoet u in belangrijke mate aan dit profiel en is uw interes gewekt? Schrijf snel een bondige brief met CV naar onze af Personeelszaken, t.a.v. mevrouw L.E.M. Ebben. Tel. (0172) E-mail: lucy.ebben jungheinrich.nl Welkom bij Jungheinrich! JUNGHEINRICH NEDERLANl H.A. Lorentzweg 3, 2408 AS Alphen aan den Rijn. Ik zoek contact met een accountmanager om mijn liefde voor techniek mee te delen Kom op 24 november naar onze open avond Randstad Polytechniek, de grootste detacheerder van technische professionals, is op zoek naar accountmanagers met liefde voor techniek. Dat kan betekenen dat u een technische achtergrond hebt en over een commerciële instelling beschikt, of juist omgekeerd. Voelt u zich hierdoor aangesproken, dan moet u de 24e absoluut even langskomen. Want we geven u als accountmanager veel vrijheid en alle ruimte om verantwoordelijkheid te nemen. Bovendien is uw werk bijzonder afwisselend. Enerzijds vervult u de rol van werkgever en houdt u zich bezig met personeels- begeleiding en recruitment, terwijl u anderzijds een duidelijk commerciële rol hebt tegenóver onze opdracht gevers. Beschikt u over een hbo-niveau en goede communicatieve vaardigheden? Neemt u daarnaast initiatief en verantwoordelijkheid? Dan zal het zeker klikken. Wilt u zich aanmelden voor de open avond in Rotterdam op 24 november tussen 17.00 en 21.00 uur, neem dan contact op met Erna van Schijndel of Saskia Snoek, telefoon: (010) 212 06 20, of e-mail: erna_van_schijndel@randstad.nl Specialismen: aerospace bouwkunde chemie petrochemie civiele techniek elektrotechniek industriële automatisering telecommunicatie werktuigbouwkunde Onder de Stichting Elisabeth- Van Wijckerslooth ressorteren de verpleeghuizen Van Wijckerslooth te Oegstgeest en het Sint Elisabeth Gasthuishof te Leiden. In de beide huizen staat het bieden van een 'prettig woon-, behandel- en leefklimaat aan somatisch zieken op de voorgrond. Van Wijckerslooth is gehuisvest in een modern gebouw met een capaciteit van 108 bedden en beschikt over e uitstekende revalidatie-afdeling. Sint Elisabeth Gasthuishof is gevestigd in een historisch pand in het hartje van Leiden en heeft een capaciteit van 73 bedden. Meld je nu aan voor de opleiding die start in maart 2000 (of augustus 2000) Leren doe je op school bij een Regionaal Opleidingscentrum, werken én leren in één van onze verpleeghuizen. Je start met een beroeps voorbereidende periode op school van ca. 28 weken, daarna wissel je werken af met naar school gaan. Wij stellen de volgende eisen: - je bent niet jonger dan 16 jaar en 8 maanden; - je hebt een diploma VBO met minimaal 2 theoretische vakken op C-niveau waaronder Nederlands en 4 vakken op B-niveau of diploma MAVO of bewijs van overgang van 3 naar 4 HAVO/ VWO; - je bent in staat om in een continue-rooster werkzaam te zijn, gedurende minimaal 24 uur per week (gemiddeld); hebt affiniteit met (oudere) verpleeghuisbewoners. In bepaalde situaties is er vrijstelling van toelatings eisen voor de opleiding mogelijk, bijvoorbeeld grond van leeftijd en/of ervaring. Wil je meer informatie? Neem dan contact op met de afdeling praktijkopleiding Van Wijckerslootl telefoon 071 - 517 12 34 of de afdeling praktijkof Sint Elisabeth Gasthuishof, telefoon 071 - 512 23 (op werkdagen). Je kunt je ook meteen schriftelijk aanmelden. Si dan een brief aan Stichting Elisabeth-Van Wijekers Van Wijckersloothplein 1, 2341 BB in Oegstgeest t.a.v. Fran^oise Zaman, afdeling Personeel, Organisatie en Opleidingen.

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 38