Personeel Personeel Personeel ANVD Receptioniste/telefoniste G/A04GA4G/AG Woonstichting 'Vooruitgang' Medewerker woondiensten (M/V) Uitvoerders Voorman timmerlieden Timmerlieden Charfhat voor 32 uur per week ZATERDAG 13 NOVEMBER 1999 U zoekt weer een nieuwe uitdaging, wij kunnen u die bieden. In een organisatie waar teamspirit, en zelfstandigheid belangrijke elementen zijn. O/K International Group De O/K International Group is een groep van bedrijven die eindverpakkingsmachines ontwikkelen en produceren. Deze ondernemingen met vestigingen in de USA, Engeland en Nederland bieden wereldwijd eindverpakkings-oplossingen aan. Kwaliteit, flexibiliteit en een internationaal netwerk maken het mogelijk zich te profileren als sterke partner voor een groeiend aantal nationaal en internationaal opererende afnemers. De onderneming O/K Packaging Systems O/K Packaging Systems bv te Lisse met 20 medewerkers ontwikkelt en assembleert eindverpakkingsmachines. Samen met de machines uit de andere O/K bedrijven worden complete verpakkingslijnen aangeboden. Er heerst een goede werksfeer waar zelfstandigheid, verantwoordelijkheid, teamspirit en uitdaging belangrijke elementen zijn. Om onze groei verder op te vangen willen wij ons team in ons bedrijf te Lisse graag versterken met 2 functies: De sollicitatie: - Bent u geïnteresseerd in een van de functies, dan verzoeken wij u vriendelijk uw schriftelijke sollicitatie binnen 10 dagen te richten aan: O/K Packaging Systems b.v., t.a.v. afdeling P O, Postbus 1 1 8, 2160 AC Lisse. Voor meer informatie over de functie projectleider/constructeur kunt u contact opnemen met Theo Verwey. Overdag 0252-216250, 's avonds 071-3610964 en over de functie monteur met Martin Sprinkhuizen. Overdag 0252-216250, 's avonds 070-3030556 Projectleider/constructeur m/v Functie-inhoud: - Het zelfstandig leiden van projecten. Hierbij verantwoordelijk voor kwaliteit, planning en budget - Heeft projectgerichte contacten met opdrachtgevers en leveranciers - Ontwerpt machines en onderdelen van machines - Werkt met grote mate van zelfstandigheid - U rapporteert aan het afdelingshoofd Wij vragen: - HTS wtb-niveau - Kennis van besturingstechniek is een pre - Ervaring met CAD systeem - Minimaal 3 jaar relevante werkervaring - Kennis van normen en voorschriften zoals CE - Beheersing van de Engelse taal - Flexibele en klantgerichte instelling Monteur montage/service m/v Functie-inhoud: - Het zelfstandig monteren van complete machines Hierbij verantwoordelijk voor kwaliteit en efficiency - Na een gedegen inwerkperiode het installeren van machines en verpakkingslijnen - Het op termijn uitvoeren van service werkzaamheden op locatie - Het initiëren van verbetering t.a.v. ontwerp en assemblage van onze machines - U rapporteert aan het afdelingshoofd Wij vragen: - MBO wtb-niveau - Kennis van besturing en pneumatiek - Kennis van de Engelse en Duitse taal - Grote mate van zelfstandigheid - Flexibele en klantgerichte instelling - Het kunnen werken in teamverband Voorschotense Openbare School De VOS is, met ruim 400 leerlingen verdeeld over twee locaties, de grootste basisschool van Voorschoten, een groen dorp tussen Leiden en Den Haag. De school wordt bestuurd door een zelfstandige bestuurscommissie, heeft 16 groe pen en een team van ervaren leerkrachten. Wij bieden een aanstelling als fulltime directeur van beide locaties, gehonoreerd volgens schaal 11 RPBO. Openbare Basisschool De VOS zoekt: Directeur (m/v) Wij verwachten van onze directeur dat hij/zij effectief en in spirerend leiding geeft aan het schoolteam. Teamleden we ten waar ze aan toe zijn en worden begeleid en onder steund. Met een scherp oog voor wat beter kan in het onderwijs, neemt de directeur initiatieven voor het verhogen van de kwaliteit. De teamleden worden gestimuleerd om ook zelf ideeën daarvoor aan te dragen. De directeur overziet de gevolgen van beslissingen voor de hele school en haar omgeving. De directeur werkt vanuit een heldere onderwijskundige en pedagogische visie en kan die overbrengen en planmatig in daden omzetten. Kunt u bieden wat wij verwachten van de nieuwe directeur van De VOS? Schrijf dan een sollicitatiebrief met curriculum vi- tae aan: Bestuur Openbare Basisschool De VOS p/a Willem de Zwijgerlaan 29, 2252 VN Voorschoten Een assessment kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer J. van Leeuwen (071-5618319) of de heer D. de Bruijn (071-5611702) Woonstichting 'Vooruitgang' te Sassenheim is met circa 2050 verhuureenheden een zich sterk ontwikkelende woningcor poratie. Het personeelsbestand bestaat uit 21 medewerkers verdeeld over de afdelingen Woondiensten, Financien en Ontwikkeling Woningbezit. Vanuit een moderne bestuurs- en organisatiestructuur wil zij adequaat inspelen op de ontwikkelingen in de (regionale) volkshuisvesting. Professionalisering, klantgerichtheid en enthousiasme staan hierbij centraal. Op deze afdeling is plaats voor een zelfstandig functionerende Financieel medewerker (M/V) U maakt deel uit van een afdeling van 3 medewerkers. De belangrijkste taken voor de financieel medewerker zijn: dagelijkse verwerking van de mutaties in de grootboekadministratie bijhouden debiteuren- en crediteurenadministratie opstellen van de budgetvergelijking periodieke verslaglegging voorbereiding van de jaarrekening voorbereiding van de jaarlijkse begroting overige administratieve werkzaamheden U beschikt over een afgeronde opleiding op het niveau van MEAO/MBA/SPD. U bent accuraat en heeft een aantal jaren ervaring in een vergelijkbare functie. Daarnaast bent u in staat zelfstandig zaken aan te pakken en heeft u ervaring met de programma's Word en Excel. Voor de administratie maken wij gebruik van het NCCW-computersysteem. Voor nadere informatie over de functie financieel medewerker kunt u contact opnemen met de heer C. J. L. M. Zonneveld, hoofd afdeling Financiën, telefoonnummer 0252-241010. De afdeling Woondiensten is het hart van de organisatie. Binnen deze afdeling vinden alle direct op de bewoners gerichte activiteiten plaats waaronder de verhuur- en bewonerszaken en de uitvoering van het klachten- en mutatieonderhoud. Te vens heeft deze afdeling een belangrijke rol in het strategisch beheer van de woningvoorraad en in de aktiviteiten ten aan zien van de regionale woningmarkt. Op deze afdeling is in verband met zwangerschapsverlof voor de duur van een jaar plaats voor een enthousiaste U maakt deel uit van eën afdeling van 14 medewerkers. In deze functie verzorgt u de contacten met klanten aan balie en telefoon, bent voor klanten het eerste aanspreekpunt in de organisatie. U verricht daarnaast administratief ondersteu nende taken ten behoeve van de gehele organisatie zoals de postverwerking en archivering. Tevens notuleert u diverse vergaderingen en maakt daar verslagen van. U heeft een M.B.O. werk- en denkniveau. U heeft uitstekende contactuele vaardigheden, zowel mondeling als schriftelijk, en een uitgesproken klantgerichte instelling. U kunt zowel in teamverband als zelfstandig werken. U heeft kennis en erva ring met automatisering, bij voorkeur bent u bekend met Word. Werkervaring in een soortgelijke functie is een pre. De arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de C.A.O. voor woningcorporaties. Afhankelijk van ervaring ligt het salaris tussen f 3.400,- en f 4.000,- per maand. Er geldt een 36-urige werkweek. Voor nadere informatie over de functie medewerker woondiensten kunt u kontakt opnemen met mevrouw E. van Daal, hoofd afdeling Woondiensten, telefoonnummer 0252-241010. Heeft u interesse voor een van deze functies, dan ontvangen wij graag uw sollicitatiebrief met curriculum vitae voor 25 november 1999. U kunt u brief richten aan de heer S. M. Schrader, directeur. Het adres is Hoofdstraat 10 te 2171 AT Sassenheim. Balie medewerker m/v Ben jij op zoek naar een baan met veel afwisseling en waar je veel contact met mensen hebt? Dan hebben wij de perfecte functie voor jou. Voor een commerciële instelling op verschillende locaties in de randstad zijn wij op zoek naar nieuwe medewerkers. Je houdt je bezig met financiële transacties maar ook met het boeken van reizen en dergelijke. Heb je een havo-diploma en een service- gerichte instelling? Bel dan snel. Je krijgt intern een opjeiding en kunt direct aan de slag. Informatie bij Robert Chaudron.tel. (071) 514 87 88, Leiden, Kort Rapenburg 6. data-entry medewerkers m/v Struikel jij soms over je eigen vingers met het invoeren van gegevens in de computer? Wellicht kun je dan in deze baan jè hart ophalen. Voor een grote zorgverzekeraar in Leiden zoeken wij een aantal data-entry medewerker die nota's van verzekerden willen verwerken. Het betreft een fulltime baan tot en met het einde van het jaar. Heb je minimaal een mavo-diploma en kun je snel typen, kom dan snel bij ons langs of bel voor meer informatie. Informatie bij Anoeska Fakkel,tel. (071) 514 74 44, Leiden, Kort Rapenburg 6. -jr randstad uitzendbureau Mulckhuyse B.V. SBaJa" ï2 ris NIEUW VENNEP lamelijk actief Voor diverse projecten zoeken wij n en zelfstandig een Bovendien zoeken wij Heeft u vakkennis, doorzettingsvermogen en kwaliteit als uitgangspunt? Kunt u in een hecht teamverband werken? Dan bieden wij u een baan aan: Met een collegiale en goede werksfeer. Afwisselend en met een goede salariëring. In een groeiend bedrijf. Vervoer kan geregeld worden. Wij zien met belangstelling uw sollicitatie tegemoet! Bouwbedrijf L.H. Mulckhuyse B.V. Gersteweg 23-25 Contactpersoon: Postbus 9 A. W. KooLhaas 2150 AA Nieuw Vennep Telefoon 's avonds Telefoon 0252-674081 0252-621090 Onze winkelsurveillanten zijn gewone mensen met een gezonde mind en body e pathieke, hulpvaardige uitstraling. Surveillanten met ervaring zijn altijd welkom. ANVD is een dienstverlenend bedri|f De veiligheid van personen, goederen en objecten wordt aan ons toever trouwd. Die veiligheid kunnen we uit sluitend realiseren op basis van een grondige risico analyse, een zorgvul- Een ANVD winkelsurveillant is geen doorsnee surveillant. Hij/zij is een slagvaardige bedrijfs hulpverlener. ANVD surveillanten doen meer dan een oog|e in het zeil houden. Zij zijn voldoende flexibel (staan welwillend tegenover onregelmatige diensten), hebben een goed beschikken over aangename contactuele eigenschappen, een rijbewijs en eigen vervoer en beheersen hun Nederlands (en mogelijk ook andere talen). Hebt u de gewenste ervaring niet, maar de rest wel, reageer dan ook Met onze functiege richte trainingen kunt u zonder enige ervaring snel worden opgeleid voor ons winkelsur- veillantenteam. Werken in een collegiale, royale sfeer Bi| winkelbedrijven in leiden en Leiden kunnen direct ANVD surveillanten aan de Dankzij onze kwaliteitsvisie zijn we bij Ie winkelbedrijven de partner in veiligheid kv/aliteit biedt u als medewerker j voordelen. De opleidingsfaciliteiten en -lm regelingen, wijze van communiceren meren, de samenwerking...alles i doordrenkt De kandidaat-surveillanten di zoeken zijn bij voorkeur ook in de Leidsei woonachtig. Een betrekking bij ANVD is ideaal o groeien en kan uw marktwaarde latere ten goede komen. efficiënte werkwijze en hoge kwaliteits normen Wij zijn ervan overtuigd dat een permanente kwaliteitsontwikkeling (ISO 9002 VCA") van onze mensen en middelen de beste bijdrage vormen aan een veilige omgeving. Zowel theo retisch, technisch, tactisch en praktisch streven wij het hoogste niveau na. Reageer als u zich aangesproken v Wilt u aanvullende informatie, bel dan met ANVD manager Stafzaken, de heer H. Bo tel 078 - 653 11 11, toestel 118. Direct solliciteren kan ook. Stuur uw brief met CV binr na plaatsing van deze advertentie naor ANVD, t.a.v. H. Boxma, Callistolaan 12,3318 JA Dord veiligheid voor alles Charmant is één van 's werelds toonaangevende monturenfabrikanten. Naast de eigen merken Charmant produceert Charmant onder licentie voor een aantal grote namen in de modewereld. Sinds 1 januari 1990 heet Charmant Europe een eigen verkooporganisatie in Nederland. De Nederlandse divisie voert de collecties Charmant, Aristar, Esprit, Hugo Boss en Elle. Vanwege de sterke groei willen wij ons verkoopteam in West Nederland uitbreiden met ee RAYONMANAGER M/v Functie-inhoud: - het bezoeken van de vak-opticien in de provincies Noord- en Zuid Holland en van Utrecht - mede-verantwoordelijk voor verkoopplan en - begeleiding van verkoopacties - inspraak in samenstelling van de collecties Geboden wordt: een basissalaris en aantrekkelijke provisie goede secundaire arbeidsvoorwaarden professionele begeleiding en ondersteuning prettige en een collegiale samenwerking in e auto van de zaak zich in deze procedure onder Functie-eisen: - commerciële opleiding op MBO- of HBO-i - verkoopervaring in soortgelijke functie, bij ook met mode-producten - kennis van de optiekbranche is een pré - bij voorkeur woonachtig in de Randstad - in bezit van rijbewijs BE •- leeftijd tussen 25-35 jaar Bent u geïnteresseerd? Stuur dan een brief met CV en pasfoto a Charmant GmbH Europe, divisie Nederland T.a.v. Dhr. C.L. de Haas Rooseveltstraat 14c 2321 BM Leiden Ref. 0940 i adviseur. Uw reactie zal strikt vertrouwelijk worden beh 3M Nederland B.V groeit sterk dankzij haar product- en markt filosofie. De basis hiervan wordt gevormd door de begrippen kwaliteit en innovatie. 30% van de omzet wordt gerealiseerd met producten die vier jaar geleden nog niet bestonden. Momenteel is 3M met 50.000 producten op uiteenlopende markten actief. Kenmerkend voor de aard van het bedrijf is de vrijheid van handelen die elke 3M'er heeft binnen zijn/ haar verantwoordelijkheden. 3M biedt u uitstekende opleidings mogelijkheden en de mogelijkheid om carrière te maken. Op korte termijn zoeken wij kandidaten voor de functie van telefoniste/receptioniste voor 32 uur per week. De functie: Als receptioniste/telefoniste bent u vaak de eerste 3M'er die in contact komt met onze klanten. Daarom is het van belang dat onderstaande werk zaamheden op een vriendelijke en klantgerichte manier worden uitgevoerd. In teamverband bent u o.a. verantwoordelijk voor het bedienen van de telefooncentrale en het ontvangen van gasten. In voorkomende gevallen zal een full-time inzetbaarheid worden gevraagd. Wij zoeken: Een representatieve, enthousiaste medewerk(st)er die in het bezit is van: middelbare opleiding goede beheersing van de Engelse taal enkele jaren ervaring in soortgelijke functie in een commercieel gericht bedrijf het vermogen om zowel in teamverband als zelfstandig te kunnen werken flexibele instelling Wij bieden: een verantwoordelijke, afwisselende functie bil een gezond bedrijf een aantrekkelijk salari goede secundaire arbei voorwaarden uitgebreide (interne) opleidingsmogelijkhed uitstekende carrièrekan Geïnteresseerd? Indien u geintcresseerd b£ in deze functie vragen wij telefonisch te reageren op maandag 15 november of dinsdag 16 november a.s tussen 09.30 en 12.00 uur (071-5450232). 3M Nederland B.V. Afdeling Personeelszaken Postbus 193 2300 AD Leiden 3M geeft goede mensen de ruimte

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 36