Personeel Personeel Personeel Personeel Personei intratuin q M&G assistent OFFICEMANAGER BROEKHOF www.leidschdagblad.r Hoofd financiële afdeling m/v FULLTIME BOEKHOUDKUNDIG MEDEWERK(ST)ER International Merchandising Kassières, kassières (m/v) servicemonteur m/v W. HOGEWONING BV SYSTEEMBEHEERDER M/V ZATERDAG 13 NOVEMBER 1999 ;Ar+ in pacliag\ng Broekhof Verpakkingen B.V. is een jong en dynamisch handelsbedrijf gevestigd in Noordwijkerhout en gespecialiseerd in verpakkingsmaterialen voor bloemen en planten. Voor de afdeling administratie zoeken wij kandidaten voor de functie van: Bij deze zelfstandige functie behoren de volgende werkzaamheden: Naast de verwerking van financiële gegevens in de verschillende deeladministraties wordt van u verwacht te rapporteren aan de directie over de uitkomsten van de administraties. Een aantal zaken zal geschieden in nauw overleg met de directie. Wij zijn op zoek naar een 'doener' die zelfstandig kan werken in een klein team en vragen: enthousiasme en openheid flexibiliteit en verantwoordelijkheidsgevoel een opleiding op HEAO- c.q. SPD-niveau en relevante werkervaring ervaring met boekhoud-, spreadsheet- en tekstverwerkingsprogramma's Wij bieden u een interessante werkkring, een goed salaris en dito secondaire arbeidsvoorwaarden. Indien u interesse heeft in deze functie kunt u uw schriftelijke sollicitatie binnen 10 dagen richten aan: Broekhof Verpakkingen B.V. T.a.v. Dhr. F. P. M. de Koning Postbus 53, 2210 AB Noordwijkerhout emïlie knappert scholengemeenschap; Postbus 656, 2300 AR Leiden S 071-5353355 De EMILIE KNAPPERT scholengemeenschap te Leiden school voor Middelbaar Beroepsonderwijs vraagt met ingang van zo spoedig mogelijk een voor het verrichten van alle voorkomende boekhoudkundige werkzaamheden. Wij zoeken een accurate collega met een flexibele instelling, die na een inwerkperiode zelfstandig in ons team functioneert. Het is mogelijk dat men in de loop der tijd op een andere standplaats dan Leiden wordt ingezet. Functie-eisen: MEAO-diploma, richting bedrijfsadministratie of een gelijkwaardige vooropleiding. Inlichtingen bij mevrouw L. van Harskamp, hoofd van de administratie, tel. 071-5353355 Voorkeur: "Alle mensen worden vrij en gelijk in waardigheid en rechten geboren." Salariëring: Functieniveau 7 met maximum ƒ4.614,- bij een volledige betrekking. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u vóór 23 november a.s. sturen naar de directeur, de heer P. Geurts, op het adres van de school: Postbus 656, 2300 AR Leiden of faxen naar nr. 071-5353399. Mid De school maakt deel uit van de West Groep Telemployvn&nt WERVEN-SELECTEREN-UITZENDEN Hét bureau dat kandidaten persoonlijk werft en selecteert daagt je uit kennis te maken met de boeiende wereld die advocatuur heet. Wij openen de deuren van een internationaal, gerenom meerd advocatenkantoor in Amsterdam-Zuid (goed bereikbaar met openbaar vervoer). BEZIGE BIJEN Je ondersteunt administratief en organisatorisch het professionele, hechte team van advocaten, notarissen, belastingadviseurs en para legals. Het advocatenkantoor biedt ruimte voor receptionisten/telefonisten, junior en senior assistenten, secretarieel en boekhoudkundig mede werkers. Je bent creatief en slim. Inspirerend binnen het team. Je bent kri tisch ten aanzien van het af te leveren eindproduct. Je hebt een goed gevoel voor humor en bent in staat te relativeren. Nederlands en Engels beheers je goed zowel in woord als geschrift. Je hebt ruime ervaring met de computer. Je kunt rekenen op goede arbeidsvoor waarden én doorgroei in een dynamische en informele organisatie. Bij voorkeur werk je vijf dagen; een vierdaagse werkweek en duo- banen behoren echter ook tot de mogelijkheden. Ben je toe aan een nieuwe uitdaging, neem dan telefonisch contact op met ons bureau en laatje uitnodigen voor een kennismakingsbij eenkomst bij onze opdrachtgever. Telewiployrnerit Jan Oldenburglaan 34/ 1861 JV Bergen (NH) Tel. 072 - 5817200 fax 072 - 5817210 gevestigd in Oegstgeest, is een internationaal georiënteerde handelsmaatschappij, die zich bezig houdt met het ontwerpen van, de im- en export alsmede de groothandel in agenda's en organisers, schoolagenda's en schoolartikelen, luxe lederwaren en acryl fotolijsten. Ons assortiment onderscheidt zich qua smaak en vormgeving van dat van de collega's. Voor de verkoop in het buitenland zoeken wij een eigen initiatief en ondernemingsgeest een gegronde en zeer goede kennis van de Franse, Duitse en Engelse taal in woord en geschrift. Kennis van de Spaanse taal is een pré het regelmatig bezoeken van cliënten in de diverse landen computerervaring (Windows NT, Word, Excel, Exact) leeftijd tussen 28-45 jaar woonachtig in de regio Den Haag-Leiden-Haarlem Hij/zij is verantwoordelijk voor de verkoop en export aan warenhuizen, kettingbedrijven, postorderbedrijven en groothandelaren buiten de Benelux. De eisen zijn: dynamische commerciële aanpak t.a.v. het verkrijgen van orders ruime verkoopervaring in een soortgelijke functie en branche HBO-niveau, verkregen door opleiding of ervaring goede contactuele eigenschappen en onderhandelingsvaardigheden Wij bieden een interessante en zelfstandige functie in een snel groeiende organisatie. De werksfeer is informeel. Tevens kennen wij goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder het gebruik van een bedrijfsauto. Bent u geïnteresseerd en herkent u zich in het gevraagde profiel, stuurt u dan uw sollicitatiebrief met CV en een recente pasfoto binnen 'twee weken aan: International Merchandising, t.a.v. de directie Postbus 1090, 2340 BB Oegstgeest. Inlichtingen tel. 071-5153531, mevr. E.M.E. van den Berg. HET GROENE WARENHUIS Intratuin is een dynamisch en snelgroeiend samenwerkingsverband waaraan inmid dels 49 vooraanstaande tuincentra, verspreid over geheel Nederland, deelnemen. Deze 'groene warenhuizen' bieden een breed assortiment van o.a. kamer- en tuin planten, tuinbenodigdheden, tuingereedschappen, en tuinrecreatieartikelen. Het be leid van de organisatie richt zich op vakmatige voorlichting aan klanten, optimale service en het leveren van kwaliteitsproducten tégen concurrerende prijzen. Wij zijn op zoek naar enthousiaste mensen om ons team te versterken. Ben je vrolijk representatief, vriendelijk voor onze klanten kortom een echt visite kaartje'? Denk dan eens aan een baan als kassamedewerker. Door de wisse lende seizoenen is werken "aan de kassa" in een tuincentrum erg afwisselend. Wij werken met "lopende banden" en moderne scankassa's. Je doet ook andere werkzaamheden zoals prijzen, onderhoud andere afdelingen en aanvullen van artikelen. Wij hebben een vacature voor minimaal 4 en maximaal 32 uur per week en een vacature van minimaal 32 en maximaal 40 uur per week. Ook hebben wij plaats voor scholieren die enkele uren na schooltijd o.a. aan de kassa kunnen werken. Heb je enige kasSa of winkelervaring en heb je zin om te werken in een gezellig team bij een dynamisch bedrijf, reageer dan snel. Voor het weet zit er iemand anders op "jouw" plek!! Wij bieden een zelfstandige en afwisselende werkkring in een groeiend bedrijf, waar inzet en motivatie op prijs gesteld worden. Bovendien bieden wij goede ont plooiingsmogelijkheden. De honorering en arbeidsvoorwaarden zijn volgens de CAO van de tuincentra. Wij bieden daarnaast aantrekkelijke kortingen op aankopen en kennen een spaarloonregeling. Richt je schriftelijke sollicitatie met CV binnen 10 dagen aan Intratuin Voorschoten, t.a.v. dhr H. J. Hillebrand, Leidseweg 518, 2253 JP Voorschoten. Tel.: 071-5322203. Of haal een sollicitatieformulier op bij de klantenservice van Intratuin Voorschoten Zo spoedig mogelijk willen wij in contact komen met een energieke n of vrouw die binnen ons team zal functioneren als m/v - full time Samen met de officemanager bent u verantwoordelijk voor de afwikkeling van een ruim takenpakket binnen de afdeling Export bestaande uit een team van zes collega's. De medewerkers van de afdeling verwerken alle binnenkomende orders tot en met facturering, hebben contact met transporteurs over het plannen van transporten, zij maken exportdocumenten, ver werken offertes en alle uitgaande correspondentie. Telefonisch en schriftelijk wordt contact onderhouden met afnemers in binnen- en buitenland. Molenaar Van Ginhoven is een groeiende ISO 9002 gecertificeer de onderneming, gespecialiseerd in de levering van verpakte bloembollen en aanverwante producten aan grootwinkelbe drijven, bouwmarkten en tuin centra, in binnen- en buitenland. Om het bovenstaande goed te "kunnen uitvoeren is minimaal een opleiding op HAV0/VW0-niveau noodzakelijk Een goede kennis van Engels, Duits en eventueel Frans komt zeer goed van pas. Routine in Word en Excel en een ruime administratieve ervaring zijn een must. Bovendien moet de geschikte man of vrouw onder druk kunnen pre senteren. Een kandidaat met een flexibele en servicegerichte instelling, zon der 9 tot 5 mentaliteit, bieden wij een boeiende en afwisselende baan, goede arbeidsvoorwaarden en een prettige werkomgeving Uw schriftelijke sollicitatie, met curriculum vitae kunt u sturen aan: Molenaar Van Ginhoven BV, Postbus 27, 2215 ZG Voorhout. Voor inlichtingen kunt u bellen met Tineke Klein, 0252-219145 Café Bar Holland b.v. Stephenson weg 18 4207 HB Gorinchem Postbus 670 4200 AR Gorinchem Tel. 0183 641 200 Internet: www.cafebar.nl E-mail: cbh@euronet.nl Café Bar Holland b.v. levert onder het merk Café Bar al mee/ 30 jaar een complete koffievoorziening aan grote en kleinel in Nederland en diverse andere Europese landen. De Nederlandse organisatie bestaat uit een uiterst actieve b| buitendienst, een uitstekend geoutilleerde technische dienst korps van ingrediéntenvertegenwoordigers dat zorgt voor o; service en bevoorrading. Een hoge graad van automatisering dagelijks voor actualiteit van gegevens op elk gebied. Op del georganiseerd streeft Café Bar Holland b.v. een 100% servict optimale dienstverlening aan haar klanten. Wegens uitbreiding is de Technische Dienst van Café Bar B voor de buitendienst op zoek naar een full-time: voor de regio Haarlem Hoofddorp Kal Uw werkzaamheden bestaan o.a. uit: het verhelpen van technische storingen en het plegen periodiek onderhoud aan apparatuur bij klanten binr vastgesteld rayon; het plaatsen, aansluiten en afstellen van drankenapp bij bestaande klanten; het retour halen van automaten; het afhandelen van technische klachten van klanten. Wij vragen: opleiding op LTS-niveau (electro); kennis en ervaring met sterk/zwakstroom, electronics digitale techniek en mechanica; V.E.V. of M.S.I.; minimaal één jaar ervaring in een vergelijkbare funcl woonachtig in de regio Haarlem Hoofddorp Katwi' Café Bar Holland b.v. biedt u: een aantrekkelijke, zelfstandige baan; een goed salaris; onkostenvergoeding; goede secundaire arbeidsvoorwaarden; Bent u geïnteresseerd en de juiste kandidaat? Stuur <J mogelijk uw brief met C.V. naar de afdeling Personeel t.a.v. Yvonne Heijster of bel 0183 641 200. Dan kunnen we snel verder groeien, j Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt riiet op prijs gesteld. trendsetters In dried flowers W. Hogewoning B. V. gevestigd te Rijnsburg, is een toonaangevend im- en exportbedrijf in natuurlijke decoratiematerialen, waaronder droogbloemen, giftartikelen en materialen voor de displaymarkt. Het steekt veel energie in het ontwikkelen van nieuwe produkten, materialen, vormen en kleuren en is op gebied internationaal tredsetter. In de loop der jaren zijn diverse produktie- en verkoopbedrijven gevt in Nederland, U.S.A., India en China. Wij zoeken een (16-20 uur per week) De funktie: het onderhouden en mee ontwikkelen van onze computersystemen operationeel houden van de systemen door het plaatsen en onderhouden van hardware en het ins van software verhelpen van storingen/problemen aan hard- en software en ondersteunen van gebruikers. Gevraagd: HBO-opleiding gedegen kennis van Windows en MS-office zelfstandig kunnen werken Geboden wordt: Een afwisselende baan met een plezierige werksfeer. Deze funktie heeft ruimte voor eigen inbreng em ontplooiing binnen een organisatie met korte communicatielijnen en een informele sfeer. De beloning is afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring. Verder bieden wij uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Pas jij bij deze beschrijving? Als je interesse gewekt is, stuur dan een brief met motivatie en C.V. naar: W. Hogewoning B.V, Postbus 265, 2230 AG Rijnsburg, t.a.v. Hanneke Hogewoning. Voor verdere informatie kun je uiteraard ook even bellen: 071-402.85 01 Heb je de bank-^^ afschriften bekeken?J g Pap, ik heb een teken voor je gemaakt. Mag ik die poster V*\J voor mn kamer? Papier, je staat ermee op en gaat ermee naar bed, Of je nou net getrouwd bent of de kinderen al de deur uit hebt, als je er even over nadenkt hebben we ons leven lang plezier van karton en papier. Zelfs van oud papier. Want 75% van het papier dat we in Nederland gebruiken, gebruiken we weer om nieuw papier en karton van te maken. Het Informatiecentrum Papier en Karton kan je daar alles over vertellen, via www.papierinfo.nl of telefoon 020 - 654 30 43. Ons leven lang plezier van papier.

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 34