Personeel Personeel Personeel Personeel Personei 4* ttime Medewerkers 'agage en - Platform m/v Van Wezel Accountants Manager zorgteam m/v teleprofs De Meerlanden nv m UJLLHWJJj: J ZATERDAG 13 NOVEMBER 1999 Aero Groundservices BV is een dynamisch bedrijf met circa 1.000 personeelsleden. AG, zoals wij kortweg worden genoemd, regelt en verzorgt de afhandeling van zo'n drie miljoen passagiers, 22.000 vliegtuigen en 350.000 ton vracht per jaar. Ruim vijftig luchtvaart maatschappijen vertrouwen de afhandeling aan ons toe. Dag in dag uit, 24 uur per etmaal. Al meer dan 45 jaar. Hoeveel ruimte heeft nodig voordat u in de wolken raakt? Luchthaven Schiphol, toegangspoort kut Europa, biedt een meer dan dynamische internationale werkomgeving. Xero Groundservices, ook actief in het buitenland, vervult er een spilfunctie door voor ruim 50 luchtvaart- maatschappijen alle passagiers- en vrachtafhandelingen te verzorgen. Wegens toenemende activiteiten zijn wij op zoek naar enthousiaste kandidaten voor de functies van: Bij de afdeling Bagage en bij de afdeling Platform hebben wij plaats voor door tastende parttime medewerkers. De afdeling Bagage zorgt ervoor dat de bagage van passagiers op de juiste wijze wordt afgehandeld. Als medewerker van deze afdeling sorteert u aangevoerde bagage aan de hand van labels of bestemming. U transporteert inkomende en uitgaande bagage naar het Platform en u assisteert bij het laden en lossen van de vliegtuigen. Als medewerker van de afdeling Platform draagt u zorg voor een snelle en professionele afhandeling van de vliegtuigen. U verricht diverse laad- en los- werkzaamheden en plaatst en verwijdert vaste en beweegbare vliegtuigtrappen. Tevens assisteert u bij het opstarten van vliegtuigmotoren en bedient u transportbanden, laad- en lossystemen. De ruimte die u vleugels geeft U kunt binnen uw jaarcontract kiezen uit een dienstverband tussen minimaal 2 en maximaal 4 dagen per week. U werkt altijd in blokken van minimaal 4 uur; in de ochtend is dat vanaf 06.00 uur tot 13.00 uur en in de avond vanaf 16.00 uur tot 21.00 uur. Daarnaast heeft u de keuze om alleen in weekeinden of alleen op doordeweekse dagen te werken, maar een combinatie mag natuurlijk ook. Kortom, als de functie u aanspreekt, komen wij samen wel uit uw rooster. Dit heeft u in uw bagage Bent u een echte teamspeler, flexibel en accuraat? Heeft u een opleiding op LBO/MAVO-niveau, een rijbewijs en beheerst u de Nederlandse en Engelse taal? Dan maken wij graag kennis met u voor de functies bij Bagage of Platform! Geïnteresseerd? Stuur dan zo snel mogelijk uw korte, gemotiveerde brief voorzien van c.v. naar Aero Groundservices BV, Postbus 7513, 1118 ZG Luchthaven Schiphol, ter attentie van mevrouw M. Bredzé, afdeling Personeelszaken. Voor meer infor matie over de functie bij de afdeling Platform kunt u bellen met de heer M. Gerbracht, telefoon (020) 603 22 31. Inlichtingen over de functie bij de afdeling Bagage kunt u inwinnen bij de heer J. Buitendijk, telefoon (020) 603 25 87. Aero Groundservices BV, Postbus 7513,1118 ZG Luchthaven Schiphol Gezocht: cijferaars waar onze klanten op kunnen rekenen Als financieel specialisten verrichten we bij Van Wezel Accountants alle voorkomende werkzaamheden op het gebied van bedrijfsadministratie en belasting advies.We doen dat voor ondernemingen uit met name het midden- en kleinbedrijf. Onze accountants, belastingadviseurs en assistenten (zo'n 60 in totaal) zijn binnen hun specifieke vakgebieden van alle markten thuis, voeren hun werk zorgvuldig uit en geven heldere adviezen. Het zijn dan ook stuk voor stuk vakmensen waar onze klanten blindelings op vertrouwen. Wij willen ons team graag uitbreiden met een ervaren assistent-accountant (m/v) die de samenstelling van jaarstukken, de verzorging van fiscale aangiften en andere werkzaamheden voor een aantal cliënten gaat verzorgen.Vanzelfsprekend neemt hij of zij ook de eventuele begeleiding van cliënten op administratief gebied voor zijn of haar rekening. Alle werkzaamheden kunnen zowel bij de dient als op ons kantoor plaatsvinden. Wie wij daarvoor zoeken? Een collega tot 30 jaar met ervaring in de accountancy, die de SPD-studie (bijna) heeft afgerond en zich thuisvoelt tussen onze financiële specialiscen. zijn wij op i salarisadministrateur (m/v) die in teamverband alle voorkomende werkzaamheden betreffende de loon administraties van onze cliënten verricht. De collega die wij hiervoor zoeken heeft of relevante ervaring in de salarispraktijk of heeft een opleiding op HAVO/VWO niveau en is bereid zich te specialiseren middels in- en externe opleiding tot allround salarisadministrateur. Voor beide functies vragen wij een klantvriendelijke, servicegerichte en flexibele instelling. Stressbestendigheid, verantwoordelijkheidsgevoel en bereidheid tot bredere inzet zijn onmisbaar. De kwaliteit van het werk en een 'afspraak-is-afspraak'- Ben jij op zoek naar een uitdagende baan in de accountancy? Bij een bedrijf met professionele collega's die in een vriendelijke sfeer met elkaar omgaan? Met een goed salaris en aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden? Als je voldoet aan de bovenstaande beschrijvingen, nodigen wij je uit om binnen I 4 dagen een sollicitatiebrief te sturen eer attentie van de heer A.C. Balkenende AA Voor meer inlichtingen op (071) 409 21 30. beide fun WO kun telefonisch bereiken WW° financieel specialisten voor het midden- en kleinbedrijf Oegstgeesterweg 199 Postbus 280 2230 AG Rijnsburg Telefoon (071)409 2100 Telefax (071)402 94 94 Gerechtsdeurwaarderskantoor Buik en Van der Horst te Leiden is een modern, volledig geautomatiseerd kantoor in het centrum van Leiden, dat werkt in opdracht van het bedrijfsleven, (semi-) overheid, particulieren en advocatuur. De activiteiten richten zich o.m. op het incasseren van geldvorderin gen, het geven van juridisch advies en het leggen van beslagen ten laste van betalingsplichtigen. Wegens uitbreiding van de praktijk vragen wij een enthousiaste medewerker m/v voor het zelfstandig verrichten van incassowerkzaamheden. Deze werkzaamheden bestaan uit het onderhouden van schriftelijk en telefo nisch contact met opdrachtgevers en betalingsplichtigen. Daarvoor wordt van u een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid verwacht en be langstelling voor de rechtspraktijk. Accuratesse, een grote mate van zelfstandig heid en doorzettingsvermogen zijn noodzakelijk om deze baan naar behoren te vervullen. Gedacht wordt aan een opleiding op HAVO/MEAO-niveau. Wij bieden een goede salariëring, studiefaciliteiten en een stimulerende werk omgeving. Sollicitaties, vergezeld van een c.v. kunt u richten aan: Gerechtsdeurwaarderskantoor Buik Van der Horst, t.a.v. mw. W van der Horst, Postbus 11122, 2301 EC Leiden. Begrafenisonderneming Van der Luit sinds 1935 Wij zijn een middelgrote onderneming met rouwkamers in Leiden - Wassenaar - Oegsrgeest Kwaliteit en service staan hoog in ons vaandel Op korte termijn is er plaats voor een ADMINISTRATIEF MEDEWERKER(STER) Voor het assisteren bij de facturatie, debiteurenadministratie crediteurenadministratie, givotboekadministratie, bijhouden van het kasboek Wat venvachten wij van kandidaten: een opleiding op M.E.A.O.-niveau enige jaren werkervaring een gezonde dosis inzet en verantwoordelijkheidsgevoel kennis van Exact voor Dos 7.0 kennis van Microsoft Word en Excel een leeftijd tussen de 20 en 30 jaar Uw sollicitatie en C.V. kunt u, binnen vee: deze advertentie, zenden aan: Begrafenisonderneming Van der Luit B.V. t.a.v. de heer M.H. van Gij zen Postbus 432, 2300 AK Leiden dagen na verschijning van ZorgBatans Thuiszorg is een zorgaanbieder in de gemeenten Bennebroek, Bloemendaal, Heemstede en Zandvoort. 900 mede werkers werken wekelijks bij ongeveer 1500 cliënten. Met verpleeg- en verzorgingshuizen maakt de organisatie deel uil van ZorgBatans Groep. Door samenwerking kunnen wij zorg op maat bieden. Zorg wordt altijd geboden in aanvulling op de eigen mogelijkheden van de cliënt. Daarbii vormt respect voor de eigen leefsfeer het uitgangspunt voor onze dienstverlening. Verantwoordelijkheden worden zo laag mogelijk in de organisatie gelegd, Dit betekent dat er een groot beroep wordt gedaan op de verantwoordelijkheid en het initiatief van iedere medewerker. -\ (fJN Thuiszorg Momenteel zoeken wij kandidaten voor een tweetal functies. Uw functie: In deze functies bent u verantwoordelijk voor een effectieve en efficiënte uitvoering van de hulpverlening. Als manager zorgteam geeft u leiding aan een zorgteam waarin voornamelijk verzorgende werkzaamheden worden uitgevoerd binnen één gemeente van ons werkgebied. U begeleidt uw medewerkers en onderhoudt telefonisch contact met cliënten. Daarnaast voert u alle hiermee verband houdende administratieve taken uit en neemt u deel aan de bereikbaar heidsdienst. In deze functie bent u een belangrijke schakel tus sen beleidsontwikkeling en uitvoering. Wij vragen: Een diploma op HBO-niveau en - bij voorkeur - een aanvullende managementopleiding. Noodzakelijk is dat u beschikt over leidinggevende ervaring in de zorgsector. U bent een enthousiaste, flexibele en klantgerichte persoonlijk heid die niet alleen beschikt over de nodige stressbestendigheid maar ook over een goed inlevingsgevoel. U bent gewend om contacten te onderhouden op verschillende niveaus en kunt goed overweg met Windows en Word. Wij bieden: Een uitdagende en afwisselende functie in een plezierige werk omgeving. Arbeidsvoorwaarden conform de CAO Thuiszorg met o.a. deel name in het PGGM pensioenfonds. Salaris, afhankelijk van ervaring, minimaal 3.663,- en maxi maal 5.095,- bruto per maand bij een fulltime dienstverband. Uitloop naar 5.740,- behoort tot de mogelijkheden. Nadere informatie over de functie kunt u inwinnen bi| mw. E.G. Kohier, hoofd Personeel Organisatie. Uw schriftelijke sollicitatie verzoeken wij binnen 10 dagen na het - verschijnen van deze advertentie te richten aan onderstaand adres. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de sollicitatie procedure. Van Lennepweg 1, Postbus 12, 2110 AA Aerdenhout Telefoon 023 - 521 34 21, Fax 023 - 521 34 99 Internet: http://home.wxs.nl/~zorgbalansthuiszorg E-mail: zorgbalansthuiszorg@wxs.nl ZorgBalans Thuiszorg heeft het Keurmerk Kwaliteit van de Landelijke Vereniging voor Thuiszorg. WIE NU LEEFT, WIE NU ZORGT T *=7 Eer) uitdagende baanin een call cen ter? Praat dan eerst met Teleprofs. vestiging rn Den Haag zoekt op zeer kor opdrachtgever Rabobank in Leiden ent Tc Ie profs is namelijk volledig gespe- he,werven,selecteren, Service Center A? Fulltime m/v opleid», n tclet ;enden en detnchc :n]l center agents en call center super- U beschikt visors; deTclcprofessionals. Teleprofs heeft grote ervaring met de personele bezetting van call cen- coaching on the job voor call center agents en supervisors. W-erken via Teleprofs betekent voor u de kans ganisatie te worden ingezet bij aardigheden een klantgerichte instelling mbo werk- en denkniveau goede sociale vaardigheden 1 jaar relevante werkervaring Reageren kunt u in eerste instantie telefonisch dagen, van maandag tot en met vri|dag van 8.30 Teleprofs, Noordeinde 41, 2514 GC Den Haz Telefoonnummer (070) 356 09 62. verschillende gerenommeerde www.teleprofs .nl opdrachtgevers. «*5vedior d&maa Teleprofs altijd afvalinzameling, recycling en reiniging De Meerlanden NV is een afvalinzameling-, recycling- en reinigingsbedrii bedrijf houdt zich onder meer bezig met de inzameling van huishoudelijk bedrijfsafval. De Meerlanden heeft een eigen composteringsbedrijf waar I zamelde groente-, tuit- en tuinafval vanuit de gehele regio wordt gecomp-: Op dit moment zijn er'± 100 medewerk(st)ers in dienst bij De Meerlandei Bij ons bedrijf is er de vacature voor CHEF HERGEBRUIKACTIVITEITEN M/l Algemene informatie. Onder hergebruikactiviteiten valt de compostering van groente-, fruit- en t (GFT) en analoog GFT en de in ontwikkeling zijnde afvalscheidingsinstalla voor bedrijfsafval. Bij het composteringsbedrijf werken 5 medewerkers. Het bedrijf verwerkt 30.000 ton GFT. In de ASI zal circa 100.000 ton bedrijfsafval worden vi De (hoofd)taken van de chef zijn: - acquisitie van GFT en analoog GFT; - zorgdragen voor optimale bedrijfsvoering van het composteringsbedrij' - actief participeren in de werkgroep die de ASI voorbereidt; - zorgdragen voor optimale bedrijfsvoering van de ASI, na ingebruiknam Functie-eisen: - een relevante HBO-opleiding; - ervaring met bovengenoemde werkzaamheden; - affiniteit met milieu- en recyclingprocessen; - een flexibele instelling; - goede communicatieve vaardigheden. Wij bieden u: Een plezierige werkkring. Het salaris is overeenkomstig de functie en eei pensioen- en ziektekostenregeling is van toepassing. Gelet op de in ontwikkeling zijnde activiteiten is er volop perspectief vooj doorgroeien in deze functie. Sollicitatie: U kunt op deze functie binnen 14 dagen schriftelijk reageren bij De Meei NV, t.a.v. mevrouw L. Kuit-den Ouden, Postbus 3911430 AJ Aalsmeer. II fonische informatie kunt u zich wenden tot de heer drs G. J. de Jong, teil nummer 0297-381777, Jac. van Dillewijn Wegens .uitbreiding zoeken wij per direct een: groothandel Verpak- I Medewerker Verko I Binnendienst mJv kingen Kom jij ons "Team Verl Binnendienst" versterkt Op ons hoofdkantoor in Aalsmeer is de werkplek ingericht voor een energieke medewerker, die sat een viertal collega's onze binnendienstverkoop vc Aard van de werkzaamheden: - Uitbrengen van offertes. Verwerken van orders. Ondersteunen van builendienstverkoop. Telefonische verkoop. Pas jij bi dit profiel? - Werkervaring in binnendienstverkoop. - Enthousiaste, dynamische instelling. - Communicatieve vaardigheden. - MBO-niveau. - Werken in teamverband. dan bieden wij jon: - Een leuke baan met enthousiaste collega's. - Een prettige werkkring en een goede werkplek. - Goede arbeidsvoorwaarden. Ben je geïnteresseerd in deze leuke haan, schrijf binnen 10 dagen een brief aan: Jac van Dillewijn Verpakkingen BV, t.a.v. de d us 179,1430 AD Aalsmeer. Voor nadere infor kunt u contact opnemen met dhr. Max Christiani. hoofd binnendienst, tel.: 0297-354111. transporteren

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 32