Personeel Personeel Personeel een beetje koninklijke uitzendconsulent KLM Analist 4» MENTOR Uitdaging ©MANPOWER uitzendbureau de koning BP Tankstation PARTTIME MEDEWERKERS COMMERCIEEL MEDEWERKER m/v TECHNICUM Vedior ZORGOKETEN \tor (hoofdkantoor Santa Barbara Californië) is een succesvol producent van hoogwaardi- jnedische hulpmiddelen voor onder andere plastische chirurgie en urologie. Wereldwijd be- \|lzij tot de marktleiders. In onze moderne productievestiging in Leiden werken wij met 40 medewerkers aan de productie en ontwikkeling van producten ten behoeve van plasti- chirurgie. ht moment zoeken wij geïnteresseerden (m/v) voor de vakante functie van ?ee, n teamverband uitvoeren van de dagelijk- ag- boratoriumwerkzaamheden die bestaan lfe obiologische testen zoals het uitvoeren 11 iteriliteittesten en omgevingscontrole van es! oductieruimten. Het bepalen van de o obiologische belasting op producten met ln iarbij behorende determinatie van ge ilen micro organismen. Fysisch chemi- n op grondstoffen en halffabrikaten. ragen: ding (K)MLO microbiologisch analy tisch chemisch. ermogen te kunnen communiceren op ihillende niveaus. ïoge mate van accuratesse en inlevings- met een breed interessegebied Wij bieden: Een boeiende en zeer afwisselende functie. Een informele werksfeer waarbij gewerkt wordt in een team van 3 analisten. Eigentijdse arbeidsvoorwaarden en een goed salaris. Ruimte voor persoonlijke ontplooiing. Interesse? Stuur je brief met CV aan: Mentor B.V., t.a.v. de heer J. Bos, Manager Personeel Organisatie, Einstein- weg 5, 2333 CC Leiden. Voor nadere informatie over de functie kan te lefonisch contact worden opgenomen met onze hoofdanalist Albert Hoogendoorn. Tij dens kantooruren te bereiken onder nummer 071 521 50 07. 'O wer is met 3200 vestigingen in 50 landen votste werkgever ter wereld op het gebied van wie arbeid. In onze visie heeft ieder mens een ie mix van eigenschappenbehoeften en talenten. :er mze eigen medewerkers verivachten we dat ze aot gesneden oplossingen aandragen, ij Manpower wil werken, moet dus in de eerste s met mensen kunnen omgaan..Als jij dat kunt, en bet leuk vindt om binnen een wereldwijde risatie carrière te maken, dan heb je nu de kans. Kom naar onze Open Avond op maandag 15 november de Open Avond vertellen we je graag meer over welke rol Manpower op de arbeidsmarkt speelt, last geven we je een concreet beeld van de onderstaande functie(s), de bijbehorende arbeids- aarden en de opleidings- en doorgroeimogelijkheden. Diverse Manpower-medewerkers staan voor je m je over de praktijk te vertellen. Ook kun je al een eerste oriënterend gesprek voeren. Neem daar- 'el je CV mee. Zo hebben we in de regio Leiden ruimte voor Service representatives m/v Je werft en selecteert flexmedewerkers en onderhoudt relaties met opdracht gevers. Je belangrijkste taak is het samenbrengen van vraag en aanbod. Verder houd je je bezig met (telefonische) acquisitie en ben je verantwoor delijk voor de administratieve afhandeling van het uitzendproces. Office managers m/v Je begeleidt en coacht alle medewerkers op de vestiging. Daarnaast beheer je onze relaties met de opdrachtgevers en bouw je deze uit. Je bent verant woordelijk voor de juiste taakuitvoering van de Service Representatives, zet je in voor vergroting van opbrengst en marktaandeel en bent eindverant woordelijk voor de totale gang van zaken van de vestiging. Account representatives m/v Je draagt zorg voor de gehele flexibele personeelsplanning. Eén van je belangrijkste verantwoordelijkheden is het terugdringen van het verloop van de flexkrachten. Je ziet er op toe dat de aangeleverde flexmedewerkers aan de kwaliteitseisen voldoen en voert beoordelings- en evaluatiegesprekken met de ploegleiders en flexmedewerkers. Je verzorgt de introductie training en begeleiding van flexmedewerkers en voert tevens een adequate administratie. Wat vraagt Manpower van jou? •HBO werk-/denkniveau •Uitstekende contactuele eigenschappen •Leiding- vikkeling gevende capaciteiten •Ruime werkervaring in commerciële functies in de zakelijke dienstverlening «Een ondernemende, actieve en initiatiefrijke persoonlijkheid. mi je van ons verivachten? pen en zelfstandig werkklimaat •Prima doorgroeimogelijkheden «Zeer goede arbeidsvoorwaarden exibele pensioenregeling «Een aantrekkelijke aandelenregeling «Een prettige werksfeer «Een prak- 'hte opleiding *De know-how van 's werelds grootste uitzendorganisatie. lor jou? an langs op onze Open Avond van 18.00 tot 20.00 uur. Ben je verhinderd, maar heb je wel id .s uur dan binnen l4.dagen je sollicitatiebrief met CV naar onderstaand adres t.a.v. De heer L.C.J. srs. In een later stadium maakt een psychologische test deel uit van de sollicitatieprocedure. De boud wordt gehouden op het volgende adres: Uitzendorganisatie b.v. sekade 3-4, 2312 DA Lèiden n (071) 512 0 4 3 4, telefax (071) 512 15 68 Het leukste wat je kunt worden, is jezelf. Selma van den Broek, directeur Uitzendbureau De Koning: Ik zoek een topper voor ons team. Zeg maar: Dat klinkt veeleisend en dat is het ook. Uitzendbureau De Koning heeft in de regio een wel heel bijzondere reputatie als de meest ge specialiseerde organisatie in het 'matchen' van tijdelijke en vaste krachten op administratief, secretarieel, financieel en commercieel gebied. De nieuwe collega in ons team onderhoudt nauwe contacten met onze beide doelgroepen: én met de inleners én met de uitzendkrachten. Logisch dus, dat we niet veel minder zoeken dan een topper in uitzéndland. Man, vrouw, jong of wat ouder, als je maar de nodige ervaring meebrengt. En een beetje persoonlijke-ambitie is ook nooit weg. Je full-time baan De baan is het gevolg van onze nogal forse groei. Tegelijkertijd zegt dat iets over de werk- ambiance. Je staat zo nu en dan behoorlijk onder druk en wordt dan tóch geacht kalm, stress bestendig en servicegericht te blijven. Daar staat veel tegenover, zoals een fantastisch team van zeven collega's, aardige klanten en een fascinerende job. Je hoofdtaak is de intermediaire rol tussen inlener en uitzendkracht. Je vertolkt de wensen van de opdrachtgever in termen van de meest geschikte kandidaat, Je verzorgt de werving en voert de selectiegesprekken. Je stelt de tarieven en salarissen vast. Je adviseert over arbeidsvoorwaarden, sociale zekerheid, cao's en belastingzaken. Je volgt en begeleidt het volledige uitzendtraject, bent verantwoordelijk voor de na-service aan klanten en ziet dan ook toe op het reilen en zeilen van de uitzendkracht. De functie-eisen Het lijkt me duidelijk dat wij op zoek zijn naar een stevige kandidaat op hbo-niveau. Een aantal jaren relevante werkervaring in de commerciële dienstverlening. Liefst enige achtergrond in per soneelswerk en zéker een goed inzicht in het bedrijfsleven, functie-eisen en opleidingen. Verder kun je overweg met Word for Windows en -na een korte training- ook met onze speciale software voor de uitzend wereld. Toch vind ik een aantal andere kwalificaties zo mogelijk nog belangrijker. Zoals je contactuele en sociale vaardigheden. Zoals een stressbestendig karakter en een representatief optreden. Je bent snel en accuraat. En -bijna vanzelfsprekend- je beschikt over mensenkennis en inlevingsvermogen. Doorgroei-mogelijkheden Eigenlijk zoeken wij de perfecte uitzendcon sulent. Natuurlijk word je daarvoor getraind en opgeleid. En ook een uitstekend salaris en prima arbeidsvoorwaarden spreken voor zich. Voorts liggen er mogelijkheden voor je om straks onze afdeling Werving Selectie zelfstandig uit te bouwen. Maar zullen wij eerst maar eens van gedachten wisselen over déze veeleisende job? Stuur me binnen 14 dagen je schriftelijke sollici tatie en curriculum vitae. En als je nog vragen hebt, bel dan gerust even met Jeroen Mantel. Met vriendelijke groet, bSA Kort Rapenburg 20, 2311 GC Leiden, telefoon (071) 514 41 43, fax (071) 512 75 13, e-mail: info@uitzendbureaudekoning.nl Bij de koning zit je lekker in je baan. vraagt BENZINESTATION RIJNSBURG Noordwijkerweg 43 2131 NL Rijnsburg Wij zoeken een all-round medewerker voor ons tankstation. Het werk bestaat uit afrekenen met de klanten, bevoorrading van de shop enz. Eisen: - Klantgericht kunnen werken - Goede contactuele eigenschappen - Flexibele instelling Telefonische sollicitatie bij Marian Tel. 071-4073241 Technicum Uitzendburo is met 20 vestigingen in Nederland het grootste bureau in de techniek! Wij zijn gespecialiseerd in het uitzenden en detacheren van technisch geschoolde vakmensen, met name in de metaal en elektrotechniek. Technicum maakt deel uit van het beursgenoteerde fonds Unique International. Voor onze vestiging in Amsterdam zoeken wij een: met technische affiniteit Wat houdt de functie in? Als technisch/commercieel medewerker breng je zelfstandig uitzendingen tot stand. Je onderhoudt contacten met werkzoekenden en bedrijven: je voert sollicita tiegesprekken en benadert mogelijke opdrachtgevers. Het ene moment ben je in gesprek met een monteur, even later zit je te bellen met een directeur of perso neelsfunctionaris! Je voert bovendien onderhandelingen over loon- en tariefafspra ken en verzorgt de administratieve afwikkeling. Een veelzijdige baan dus! Aan welke eisen moet je voldoen? We verwachten dat je vlot communiceert met mensen van uiteenlopende niveaus. Daarnaast beschik je over organisatietalent en een goed commercieel inzicht. Deze functie is de ideale opstap voor mbo-schoolverlaters met een technische achtergrond. Maar ook voor kandidaten die al enige commerciële ervaring hebben opgedaan, biedt deze veelzijdige functie voldoende uitdaging! Een technische ach tergrond is in dat geval een pre maar niet strikt vereist. Interesse? Schrijf dan binnen twee weken een korte brief met c.v. naar: Technicum Beheer B.V. t.a.v. de heer J. A. E. van Aken (regiomanager Noordwest Nederland) Postbus 11300 AA Almere. Voor meer informatie over deze vacature kun je contact opnemen met Caroline Spanjer, telefoon (036) 53 82 681 Dactylo en Vedior zijn voor KLM Ground Services met spoed op zoek naar PLATFORMMEDEWERKERS M/V Het gaat om functies op contractbasis bij het uitzendbureau voor een periode van 1 jaar De werkti|den zijn in ploegendienst volgens een rooster van gemiddeld 35 uur per week U houdt zich bezig met het laden en lossen van vracht, bagage en lucht post op het platform. Heeft u het lbo-diploma/-niveau en bent u in het bezit van een rijbewi|s? Neem dan z.s.m. contact op met Dactylo Uitzendburo of Vedior Personeelsdiensten Beide uitzendbureau's zijn bereikbaar op telefoonnummer 020-6530465. ctylo SlrcODng Dienstverlenirig Leiflen Sdchfmg Thuszofg Groot Riband De Zorgketen stelt de client centraal en beoogt, door samenwerking, continuïteit van zorg te bewerkstelligen, waardoor de client zolang mogelijk in zijn/haar eigen omgeving kan blijven. Wij bieden verpleeghuiszorg en reguliere zorg thuis in de stad Leiden Het project 'naadloze afstemming van zorg' zoekt enthousiaste medewerkers voor de volgende vacatures: Ziekenverzorgende (bejaarden-) Verzorgende D Thuishulp A Verpleegkundige BRD-nacht die mee willen werken en denken om dit project succesvol te maken. De functies zijn voor circa 10 20 uur per week, voor ochtend, middag, avond en weekend. Combinatiediensten behoren ook tot de mogelijkheid (vast rooster in overleg). Functie-eisen: Ziekenverzorgende: diploma MDGO-vp of ziekenverzorgende Verzorgende D: diploma bejaardenverzorgende of MDGO-vz, OVDB-vz of MDGO-vp Thuishulp A: enkele jaren vervolgonderwijs Verpleegkundige: verpleegkundige A of HB0-V Voor alle functies geldt: Multidisciplinaire samenwerking, aandacht voor een hoge kwaliteit van zorg, meedenken en -werken aan ontwikkelingen in de zorg, teamoverleg en de mogelijkheid tot (bij-)scholing. Wij bieden: Salariëring en arbeidsvoorwaarden volgens de CAO Thuiszorg Reageer bij voorkeur uiterlijk 27 november 1999. Als je eerst meer over de vermelde functies of over De Zorgketen wilt weten, kun je bellen met Marjolein Poorta, Productmanager van De Zorgketen (071 - 523 38 10). Wil |e direct solliciteren, neem dan contact op met de Helpdesk Personeelszaken (071 - 516 13 84), en vraag om een sollicitatie- en belangstel lingsformulier. Vermeld bij inzending het vacaturenummer 9911/5124/4/6/1 A De Zorgketen is een samenwerkingsverband russen Stichting Dienstverlening Leiden, Stichting Verpleeg- en Zorgcentra Duyn en Rhyn en Thuiszorg Gioot Rijnland.

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 31