Personeel Personeel Persone üaüsBoÊi Verkoopadviseur rayon Noord-Holland (m/v) bejaardenhelpenden m/v bejaardenverzorgenden m/v ziekenverzorgenden m/v oproepkrachten m/v voor alle diensten DE RAAD VASTGOED VESTIGINGSMANAGER m/v TECHNICUM ondersteuner bewoners commissie en ledenraden i Ju"L ZATERDAG 13 NOVEMBER 1999 918 Verplegings- en Revalidatiehulpmiddelen Onze cliënt, Vitalis, gevestigd te Drachten, is gespecialiseerd in de verkoop en verhuur van verplegings- en revalidatie hulpmiddelen. Opdrachtgevers zijn o.a. ziekenhuizen, zorgverzekeraars, thuiszorg, gemeenten en verpleeg- en verzor gingshuizen. Centraal in de advisering en dienstverlening staat de tevredenheid van zowel de eindgebruiker als de afnemer. De strategie van Vitalis is, vanuit een zeer stevige marktpositie in het Noorden van het land, te groeien naar landelijke dekking. Deze strategie wordt ondersteund door nieuwe vormen van dienstverlening en financiering voor afnemers en gebruikers. Daarnaast worden alleen kwalitatief zeer hoogwaardige producten in het pakket opgenomen, beschikt men over een eigen reparatie-afdeling en kan uit voorraad geleverd worden. Om de succesvolle groei gestructureerd te continueren zijn wij s onze cliënt op zoek naar kandidaten voor de functie van die acquisitie en dienstverlening omzet in resultaat De functie: - Na een gedegen inwerktraject waarin u de organisatie, diensten en het pro ductenpakket van Vitalis leert kennen, wordt u verantwoordelijk voor omzet en marge in uw rayon. werkt daarbij vanuit huis en rapporteert rechtstreeks aan de directie. - U bouwt de relatie en omzet bij bestaande klanten verder uit en acqui- reert nieuwe. Contactpersonen zijn inkopers, hoofden zorg of verpleging en directeuren. - Vanuit de verkoop binnendienst wordt één medewerker aan u gekoppeld. Deze verzorgt voor u de afspraken en werkt de offertes uit. Daarnaast organi seert deze de realisatie van gemaakte afspraken. - Regelmatig neemt u deel aan pro ducttrainingen voor bestaande en nieuwe producten. Anderzijds verzorgt u bij cliënten de instructie voor gebruik. Gevraagd wordt: - Een HBO werk- en denkniveau ver kregen door opleiding of opleiding en ervaring. - Vier jaar succesvolle ervaring in een verkoop buitendienst functie. - Affiniteit met de branche. - Woonachtig in het rayon of bereid heid zich daar te vestigen. Geboden wordt: - Een zelfstandige functie in een aan trekkelijke branche bij een gevestig de, succesvolle onderneming. - Werken voor een informele organi satie met plezierige, gemotiveerde collega's. - De mogelijkheid om door acquisitie het potentieel in uw rayon te realiseren. - Een bij de zwaarte van de functie passende beloning en een auto van de zaak. Bent u geïnteresseerd om aan deze uitdagende functie inhoud te geven, schrijf dan een korte brief met uitgebreide c.v. onder vermelding van ref.nr. 170.92879L aan Mercuri Urval B.V. Van Swietenlaan 25-I 9728 NX Groningen. Tel. 050-522 11 00. E-mail: sol.gro@mercuriurval.nl Zie ook: www.mercuri-urval.com Zandbergen World's finest meat Zandbergen is een mondiaal opererende importeur van vlees. Ons afzetgebied omvat heel Europa en daarbuiten. Via onze medewerkers vindt een intensieve uitwisseling plaats van kennis, ervaring, wensen, behoefte en ideeën. Al onze diensten zijn erop gericht onze afnemers zoveel mogelijk werk en zorgen uit handen te nemen. Met ons geavanceerd computersysteem, eigen wagenpark en onze goede voorraadplanning kunnen wij adequaat inspelen op de wensen van onze klanten. Door de recentelijke uitbreidingen hebben wij per direct plaatsen voor: Vrieshuis-medewerkers m/v Functie-omschrijving: - beheren van voorraad; - orderverwerking; - optimaal gebruik van opslag en handling. Functie-eisen: - reachtruck ervaring; - magazijnervaring; - affiniteit met geautomatiseerde opslag is een pre; - bereid tot het werken in twee-ploegen systeem. Expeditie-medewerkers m/v Functie-omschrijving: - na inwerkperiode orderpicken en verzendklaar maken orders; - laden en lossen van wagens. Functie-eisen: - beheersing Nederlandse taal; - vorkheftruck ervaring is een pre; - bereid tot werken in een twee-ploegen systeem. Wij bieden u een flexibele baan aan met de mogelijkheid om doorte groeien. Heeft u belangstelling voor een van deze functies, reageer dan snel en bel: 071-5815028 en vraag naar Evert Blauwendraat. U kunt natuurlijk ook schrijven: Zandbergen World's Finest Meat t.a.v. Dhr. E. Blauwendraat Industrieweg 66 2382 NW Zoeterwoude STICHTING R.K. ZORGCENTRUM RUSTENBORCH Het R.K. Zorgcentrum Rustenborch is mooi gelegen aan de rand van Oegstgeest. Het centrum beschikt over 150 zorgplaatsen, 34 aanleunwoningen, een kamer voor tijdelijke opname alsmede een afdeling P.G. dagverzorging "Klaver Vier". Gestreefd wordt naar het verlenen van "Zorg op Maat". Er is een permanent proces van zorgvernieuwing en veel aandacht voor een verantwoord werkklimaat. Binnen de verzorgingsdienst hebben wij plaats voor en/of Het betreft functies voor een full- of parttime dienstverband met wisselende diensten. Salariëring is, afhankelijk van leeftijd en ervaring, conform de CAO Verzorgingshuizen. Ook zoeken wij Inlichtingen over deze functies kunt u verkrijgen bij de heer P.J.M. van Heur, hoofd verzorging/ verpleging, telefoon 071 - 5176161. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u, binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad, onder vermelding van de desbetreffende functie, richten aan de directie van de Stichting R.K. Zorgcentrum Rustenborch, Van Wijckersloothplein 3, 2341 BB Oegstgeest. De Raad Vastgoed B.V., gevestigd te Katwijk, is een modern en innovatief vastgoedbedrijf. Het bedrijf is zeer actief in het realiseren en beheren van vastgoedprojecten in het westen van het land. Ter uitbreiding van ons team zijn wij op korte termijn op zoek naar een kandidaat voor de fulltime functie van een SECRETARESSE/ADMINISTRATIEF MEDEWERKSTER In deze functie bied je assistentie aan onze twee commercieel medewerkers die zich bezighouden met de verhuur van de bedrijfspanden en de verkoop van nieuwbouwprojecten. Tot je verantwoordelijkheden behoren o.a. de correspondentie, het verzorgen van kleine mailingen, de verwerking van administratieve gegevens, het verstrekken van telefonische informatie en coördinatie van PR-activiteiten rond onze projecten. Wij zoeken jou: Je bent een representatief en flexibel persoon die zowel zelfstandig als in teamverband kan werken. Je werkt accuraat en pakt de werkzaamheden snel op. Je hebt een HAVO-opleiding, eventueel aangevuld met een secretaresse-opleiding. Je hebt ervaring met Windows 95 en Word 7.0, bij voorkeur in een netwerk. Enige werkervaring in een soortgelijke functie is een pre. In ons informele en enthousiaste bedrijf bieden wij: Een leerzame, leuke en afwisselende baan op een jonge en groeiende afeling. ■a Volop ruimte om initiatieven te ontplooien en ontwikkelen. Passende salariëring en goede arbeidsvoorwaarden. Ben jij die veelzijdige secretaresse/administratief medewerkster die op korte termijn kan beginnen? Richt dan je brief aan: De Raad Vastgoed B.V. T.a.v. de heer Huibert Kralt Postbus 171 2230 AD RIJNSBURG Vermeld op de enveloppe dat het gaat om een sollicitatie. Voor nadere informatie kun je contact opnemen met de heer Huibert Kralt onder telefoonnummer 071 -4051414. Technicum Uitzendburo is met 20 vestigingen in Nederland het grootste bureau in de techniek! Wij zijn gespecialiseerd in het uitzenden en detacheren van technisch geschoolde vakmensen, met name in de metaal en elektrotechniek. Technicum maakt deel uit van het beursgenoteerde fonds Unique International. Voor onze vestiging in Amsterdam zoeken wij een: - Wat houdt de functie in? De functie van vestigingsmanager is dynamisch en veelzijdig! Het ene moment ben je in gesprek met een directeur, P&O manager of projectleider. Het volgende sta je ergens op de bouw of in een fabriekshal als je onze projecten bezoekt! Je brengt dus veel tijd door in de buitendienst (een auto van de zaak hoort dan ook bij de functie). Daarnaast ben je regelmatig op de vestiging in Amsterdam aanwezig waar je een klein team coacht en begeleidt bij het realiseren van de commeciële doelstellingen. Aan welke eisen moet je voldoen? Wij zoeken voor deze functie een commerciële duizendpoot: een echte aanpakker die van alle markten thuis is. Commerciële ervaring (bij voorkeur opgedaan in de buitendienst) is voor deze functie dan ook een must! Omdat je op veel niveaus moet kunnen communiceren, gaan we ervan uit dat je minimaal een Mbo werk- en denkniveau hebt. Daarnaast ben je een teamspeler, beschik je over de nodige lei dinggevende capaciteiten en ben je niet ouder dan 35 jaar. Kennis van techniek is zeker een pre, maar geen eis. Interesse? Schrijf dan binnen twee weken een korte brief met c.v. naar: Technicum Beheer B.V. t.a.v. de heer J. A. E. van Aken Postbus 11300 AA Almere. Voor meer informatie over deze vacature kun je contact opnemen met Caroline Spanjer, telefoon (036) 53 82 681 JENA- •NET JENANET is een federatie van algemeen bijzondere Jenaplanbasisscholen met als doel door samenwerking het Jenaplanondervvijs te versterken. Binnen de federatie is een vacature ontstaan. De Vereniging voor Voorbereidend Onderwijs zoekt voor de HAANSTRA BASISSCHOOL te Leiden, met ingang van 1 januari 2000 een LEERKRACHT M/V voor de middenbouw (groep 5/6), voor 20 uur. De Haanstra is een bijzonder neutrale basisschool in de binnenstad van Leiden. De school telt 9 stamgroepen en werkt met een continurooster. Wij gaan op onze school uit van de harmonische ontwikkeling van het kind. Op onze school wordt niet alleen geleerd, maar ook geleefd. Van de leerkracht wordt verwacht dat hij/zij: - in het bezit is van de wettelijk vereiste bevoegdheden; - belangstelling heeft voor expressievakken; - bij wil dragen aan een goede sfeer waardoor kinderen, team en ouders met plezier op school komen; - bereid is tot het behalen van Jenaplancertificaten. Op schooldagen zijn Ans Ages en Fredy Wamelink bereikbaar voor informatie over de sollicitatieprocedure en de school. Tel.: 071-5133631 Schriftelijke sollicitaties uiterlijk tot 23 november 1999. Haanstra basisschool, Rapenburg 129 - 131, 2311 GM Leiden. GGZ-partners zuid-holland noord HÈ# De bewonerscommissie van de Re Instelling Beschermende Woonvormei Holland Noord en de ledenraden Dagactiviteitencentra CGZ Zuid) Noord Zuid zijn onafhankelijk vertegen gende organen van bewoners van c leden dan wel bezoekers van de c tencentra. De bewonerscommissie en d raden houden zich bezig met mak immateriële belangenbehartiging e ren de invloed van bewoners ei wonen, leven, behandelen en tijdsbei Voorts geven de commissie en dj (gevraagd en ongevraagd) advies aan trale cliëntenraad van de Riingeest form de wettelijke bevoegdheden. Ter ondersteuning van deze taken zoeken wij een voor 20 uur per week voor de duur van 1 jaar met mogelijkheid tot verlenging Functieprofiel U steunt en adviseert de bewonerscommissie en de ledenraden in brede betekent onder meer dat u een bijdrage levert aan de praktische en organi werkzaamheden die de opbouw en de continuïteit van de commissies e waarborgen. Vanuit de organisatie heeft u een direct contact met de mi U bent met name werkzaam in het kader van de regionale ontwikkeling met bewonerscommissie en ledenraden een bijdrage leveren aan de mee schap van beschermende woonvormen en dagactiviteitencentra. Ook vervult u een activerende en stimulerende rol, gericht op de doelst de bewonerscommissies en de ledenraden. Functie eisen - opleiding of ervaring op HBO-niveau, gericht op opbouwwerk of sociaal-cultureel werk; - ervaring met ondersteuning en belangenbehartiging; - bereid zijn incidenteel in de avonduren te werken; - het hebben van cliëntervaring in de geestelijke gezondheidszorg is een Arbeidsvoorwaarden Het salaris is conform schaal 8 BBRA (minimaal 3.795,- en maximaal f De overige arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO-Ziekenhuiswezen. in dienst van de Stichting Landelijke Patiënten- en Bewonersraden (LPR). I is niet te combineren met een functie in de behandeling dan wel de vei Informatie Voor. meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw I. Peters Landelijke Stichting LPR. Telefoon: 030- 293 32 33. Sollicitatie Uw schriftelijke sollicitatie kunt u voor 29 november 1999 sturen aan: RIBW Zuid-Holland Noord, afdeling personeelszaken, t.a.v. mevrouw AM Willem Barentszstraat 47, 2315 TZ Leiden. De Stichting Apotheek der Haarlemse Ziekenhuizen is een dynamisch bedrijf On2e grote, moderne en goed ge leerde apotheek levert farmaceutische zorg op maat voor e 15-tal instellingen in de regio. We doen dat met ruim 65 gemc de medewerkers, waaronder 36 apothekersassistenten, ver over diverse teams. De apotheek maakt een periode van st groei door. Onze dienstverlening binnen de ziekenhuizen b zich uit, waarbij onze apothekersassistenten ook op de afd in de ziekenhuizen aan het werk zijn. De apothekersassiste van onze bereidingsafdeling maken vele soorten preparaten voorraad bereid i n g tot high-tech maatwerk voor de individu patiënt. In de toekomst willen we ook aan patiënten, die ui ziekenhuis ontslagen worden of de poliklinieken van de zie huizen bezoeken, medicatie gaan verstrekken. Om dat alle kunnen realiseren hebben we collega's nodig. We zoeken apothekersassistenten (n die - graag inspelen op de ontwikkelingen in de farmacie; - het prettig vinden om zich te specialiseren in patiëntgerichte geneesm distributie of-bereiding; - goed in een team functioneren maar ook prima zelfstandig kunner - zich graag Verder willen ontwikkelen binnen de gezondheidszorg; houden van contact met de medewerkers van de diverse instellingen verzorgen; Wat bieden we? - een uitdagende functie in een moderne apotheek; - een goed salaris conform de CAO-Ziekenhuiswezen, dat bij een 36-u werkweek ligt tussen f 2.838,— en f 4.429,—, afhankelijk van leeftijci ervaring; - goede studiekostenregeling; - overige arbeidsvoorwaarden conform de CAO-Ziekenhuiswezen. Heb je belangstelling? Neem dan contact met ons op! Stuur je sollicitatiebrief naar Stichtin Apotheek der Haarlemse Ziekenhuizen ter attentie van R.T.M. van i Hoeven, ziekenhuisapotheker-directeur. Wil je eerst meer weten? B informatie naar (023) 546 40 00. Je kunt vragen naar R.T.M. van der Hoeven, ziekenhuisapotheker-directeur, S.L. Verweij, ziekenhuisapot distributie en informatie of P.J. de Wolf, ziekenhuisapotheker bereidi Ons adres: Boerhaavelaan 24 2035 RC Haarlem

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 30