Personeel Personeel Personeel Personeel Persone Personeel Personeel Persone Bode m/v ^lke/v\ade W. HOGEWONING BV COMMERCIEEL ADMINISTRATIEF MEDEWERKER M/ü w Asbest Sanering Accounting Assistant m/v Administrative Assistant m/v Wat wij bieden ZATERDAG 13 NOVEMBER 1999 Om de kwaliteit van onze interne en externe dienstverlening te waarborgen zijn wij op zoek naar een enthousiaste Jïïö De Randstad-gemeente y - Alkemade bestaat uit Kaag, Nieuwe Wetering, Oud A0e, Oude Wetering, Roelofarendsveen en Rijpwetering. Alkemade is een bedrijvige gemeente met veel tuinderijen, bedrijventerreinen en recreatiemogelijkheden tussen de Kagerplassen en het Braassemermeer, Als organisatie zien we onszelf als een afspiegeling van onze inwoners: ook de organisatie kenmerkt zich door bedrijvigheid. Het belang van de burger staat centraal, de kwaliteit van onze dienstverlening verdient dan ook volop onze aandacht. ALKEMADE, BEDRIJVIG AAN DE RAND U gaat deel uitmaken van de sectie interne zaken, die valt onder de afdeling Algemene Zaken. U verzorgt de koffie- en theevoorzieningen tijdens ver gaderingen. U bent verantwoordelijk voor het schoonhouden van keuken en kantine. U verzorgt het ophalen en bezorgen, verzenden en frankeren van de dagelijkse post zowel intern als extern. U verricht werkzaamheden van huis houdelijke aard en verzorgt reprografische werkzaamheden. Verder brengt u vergaderruimten in gereedheid, ontvangt en begeleidt u huwelijken en verzorgt u recepties en ontvangsten. Wie bent u? U heeft minimaal een lbo- of mavo-diploma. Daarbij is relevante werkervaring wenselijk. Verder beschikt u over een goede mondelinge uitdrukkingsvaardig heid. U bent dienstverlenend ingesteld, daarbij bent u representatief, accuraat en klantgericht. Wij verwachten van u een zodanige flexibele werkhouding dat u zowel overdag als 's avonds inzetbaar bent. U bent in het bezit van het rijbewijs B. Tegenprestatie: Tegenover onze verwachtingen van de nieuwe medewerk(st)er staat een interessant arbeidsvoorwaardenpakket. Het salaris bedraagt maximaal f 3.922,-- bruto per maand op basis van een 36-urige werkweek. Aanstelling: Bij benoeming wordt u aangesteld als oproepkracht met een minimumgarantie van 2 uur per oproep. Per maand wordt aan u een uitbetaling van minimaal 65 uur gegarandeerd. Ambitie: Stuur dan vóór 24 november 1999 een brief met CV waaruit uw opleiding en ervaring blijkt naar het college van burgemeester en wethouders, Postbus 1, 2370 AA Roelofarendsveen. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer W. Ranselaar, sectiechef interne zaken, tel. (071) 332 72 02 of met de heer J. Vonk, sectiechef personeelszaken a.i., tel. (071) 332 72 71. VAN HET GROENE HART trendsetters In dried flowers W. Hogewoning B. V. gevestigd te Rijnsbürg, is een toonaangevend im- en exportbedrijf in natuurlijke decoratiematerialen, waaronder droogbloemen, giftartikelen en materialen voorde displaymarktHet bedrijf steekt veel energie in het ontwikkelen van nieuwe produkten, materialen, vormen en kleuren en is op haar gebied 1 internationaal tredsetter. In de loop der jaren zijn diverse produktie- en verkoopbedrijven gevestigd in Nederland, U.S.A., India en China. Wegens uitbreiding op ons hoofdkantoor zoeken wij een (40 uur per week) De werkzaamheden omvatten o.a.: het voeren van correspondentie voornamelijk in de Franse en Engelse taal coördinatie verkoopaktiviteiten van de verkopers buitendienst: rapportage, orderverwerking, kontakten met administratie en magazijn etc. telefonische verkoop bij afwezigheid verkopers mailing, verkoop, after-sales aktiviteiten, offerteverwerking 0 Gevraagd: minimaal MBO opleiding (bvk. HEAO, linguïstisch) J uitstekende kennis van de Nederlandse, Franse en Engelse taal in woord en geschrift kennis van administratieve processen en automatisering onder werkdruk kunnen presteren j Geboden wordt: Een afwisselende baan in een jong enthousast team met een prettige werksfeer. Deze funktie heeft ruimte voor eigen 0 inbreng en verdere ontplooiing. Een organisatie met korte communicatielijnen en een informele sfeer. Beloning is afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring. Pas jij in deze beschrijving? Als je interesse gewekt is, stuur dan een brief met motivatie en C.V. naar: W. Hogewoning B.V., Postbus 265, 2230 AG Rijnsburg, t.a.v. Hanneke Hogewoning. Voor verdere informatie kun je uiteraard ook even bellen: 071 -402 85 01 Greenfeeling is een bedrijfsonderdeel van Bloemenveiling Flora te Rijnsburg en houdt zich bezig met directe verkoop van snijbloemen en planten aan de groothandel. In 199S werd 53 miljoen gulden omzet behaald. Greenfeeling werkt vraaggericht, luistert naai de wens van de klant en zorgt voor een groot en gevarieerd aanbod. Greenfeeling wordt gekenmerkt door een platte organisatiestructuur met werkers die doen wat ze zeggen, geholpen door het gloednieuwe interne orderverwerkingssysteem GreenlT. .De groei wordt bepaald door tevreden klanten, de continuïteit door gezonde resultaten. Greenfeeling is dynamisch en staat met beide benen op de grond. erband met de te we op zoek naar: ichten omzetgroei en uitbreiding van ons Verkopers snijbloemen (full time) die de vraag naar snijbloemen stimuleren en deze invullen met aafibod binnen- en buitenland, rekening houdend met de wensen van kopers, en Greenfeeling. De succesfactoren zijn: marktverhoudingen kennen, de kopers en kwekers verstaan, resultaatgericht zijn en goed samenwerken n We zoeken mensen met een middelbare beroepsopleiding (bij voorkeurt of gelijkwaardig niveau. Een ervaren vakman, een stuwende verkoper,! gemotiveerde starter? Alles is mogelijk, mits verkopen je een kick geeft, jel je volledig in te zetten en je communicatief vaardig bent. Een g Engels is meegenomen en voor een computer ben je nie Als je jezelf hierin herkent, dan roepen wej te reageren. Sollicitaties kun je binnen dagen na het verschijnen van dezes sturen naar: Greenfeeling, t personeelszaken, dhr. Jaa Postbus 10, 2230 AA Ri] o.v.v. verkoper snij bloei Of e-mail naar pz@fli Mocht je tevoren in willen, bel dan e Albert Haasnoot, verkoopleider Greenfeeling: tel: 071-4094211 Postbus 305 2220 AH KATWIJK 071-4031800/06-50255556 Gevraagd per direct D.T.A.-ers (Deskundig Toezichthouder Asbest) Asbestsaneerders (gediplomeerd) of die eventueel opgeleid willen worden. Sollicitaties mondeling en/of schriftelijk. Junior Product Manager* BAUERFEIND Onze relatie, Bauerfeind Benelux B.V., is een dochteronderneming van Bauerfeind GmbH Co, een toonaangevend, wereld wijd opererend bedrijf op het gebied van therapeutische en orthopedische hulpmiddelen. Bauerfeind Benelux B.V. werkt vanuit Haarlem als een zelfstandige verkooporganisatie op de Nederlandse en Belgische markt. Door het innoverende en kwalitatieve karakter van haar produc ten en haar goede service, behoort Bauerfeind Benelux B.V. tot de leidende bedrijven binnen haar vakgebied, wat zich kenmerkt door een uitstekende rela tie met de medisch specialisten en de medische vakhandel. Ter versterking van de marketingafdeling willen wij graag kennismaken met een creatieve Junior Product Manager. uitdagende doorgroeifunctie bij marktleider! De functie. Na een praktische, interne opleiding krijgt u een belangrijke stem in het marketingbeleid van Bauerfeind Benelux B.V. U werkt nauw samen met de marketingafdeling in Duitsland, waarbij u een vertaal slag maakt van het marketingbeleid van het hoofdkantoor naar Benetux-plannen. Daarnaast ontwerpt u zelf standig marketing- en businessplannen voor Bauerfeind Benelux B.V. Bovendien houdt u zich bezig met markt- en concurrentieanalyses, en bent u verantwoordelijk voor het promotiemateriaal en de Internet-site. Tevens onderhoudt u contacten met reclamebureaus en drukkerijen. U ondersteunt de afdeling sales in het uitvoeren van mailingacties en het organiseren van congressen en workshops. U rapporteert aan de Product Manager. Kortom: een uitdagende functie voor mensen die hun marketingtalent willen ontplooien bij een professioneel bedrijf! Uw profiel. Om deze functie succesvol te kunnen invullen, beschikt u over een goede theoretische marketing- achtergrond, bijvoorbeeld HEAO-Small Business of Commerciële Economie, dan wel Nima-A en B. Uw leeftijd is circa 23-30 jaar. Vanzelfsprekend heeft u goede sociale en communicatieve vaardigheden. U beschikt over een grote dosis initiatief en resultaatgerichtheid, en bent creatief en ondernemend. Bovendien is zelfstandig werken in een team u niet vreemd. Een goedp beheersing van de Duitse taal is een pré. Het aanbod. Bauerfeind Benelux B.V. biedt u de kans zich te ontwikkelen binnen een dynamisch, snel expanderend en jong bedrijf. U kunt rekenen op een uitstekende opleiding en begeleiding, alsmede een goed pakket primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Interesse? Stuur dan binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie een brief of e-mail, onder vermelding van referentienummer 8473 aan drs. Ghislaine C.C.M Aarts van Interselect Farma, Postbus 182, 4200 AD Gorinchem (e-mail: farma@interselectgroep.com). Vermeld hierin uw motivatie en voeg een curriculum vitae bij. Voor meer informatie kunt u Internet raadplegen: www.interselectgroep.com of bellen met mevrouw Aarts onder telefoonnummer: 0183-693939. Wij rekenen op reacties van mannen en vrouwen. Axus Nederland is onderdeel van Axus International, een van de grootste drie autoleasemaatschappijen van Europa, met een totaal wagenpark van meer dan 100.000 auto's. Axus Nederland is de toonaangevende naam in autoleasing. De naam voor een modern, flexibel en dynamisch bedrijf, dat symbool staat voor verregaande vernieuwingen in mobiliteit. Voor onze afdeling Contract Credit Management zijn wij op zi een Accounting Assistant. In deze functie ben je primair verantv voor de analyse en beoordeling van de financiële positie van p en klanten (credit checks) en het hierover adviseren van de Firn Controller. Daarnaast verzorg je debiteurenrappportages, reco: (aansluitingen van grootboekrekeningen), journaalposten m.b. maandafsluiting en ad-hoc rapportages aan management in Ni en Londen. Jouw achtergrond Naast een opleiding op minimaal HEAO-BE/BV/MER-niveau, bi over een gedegen kennis en interesse in boekhouden. Je doet constant op de meest efficiënte manier, daarbij maximaal gebr makend van automatiseringssystemen. Je neemt initiatief en 1 interesse in het constant optimaliseren en automatiseren van jc werkzaamheden. Je kunt uitstekend overweg met Microsoft W Excel. Je bent integer, standvastig en initiatiefrijk. Daarnaast bi geïnteresseerd in werken bij een zakelijke dienstverlener in de automotive-sector. Voor onze afdeling Finance Administration zijn wij op zoek n Administrative Assistant. In deze functie ben je primair veranti! voor het invoeren van facturen in de boekhouding, het crediteurenbeheer, het boeken van journaalposten en bankstui administreren van brandstofdeclaraties en het doorbelasten ae Jouw achtergrond Naast een afgeronde opleiding op minimaal MEAO, PD Boekhi een gestarte opleiding SPD Boekhouden, heb je relevante wer' op een administratie. Je kunt uitstekend overweg met Microsoi Excel. Je bent flexibel, leergierig en een echte teamplayer. Daai je geïnteresseerd in werken bij een zakelijke dienstverlener inc automotive-sector. Werken bij Axus Nederland betekent werken in een gerenomn organisatie met korte communicatielijnen. Wij bieden je een u functie en een prettige werksfeer waar je jouw professionalitei creativiteit voor de volle 100% kunt benutten. De arbeidsvoorv zijn zonder meer goed te noemen en omvatten naast een uitstf pensioenregeling ondermeer een studie- en PC privé-regeling Geïnteresseerd in deze leuke en afwisselende baan in een jonf dynamisch team? Schrijf dan binnen twee weken aan Axus Ne Postbus 696, 2130 AR Hoofddorp ter attentie van onze Human Manager, Michael Blommaert die je op 023-5563500 ook kan b meer informatie. Of kijk op internet: www.axus.nl

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 28