Bewaarblik voor de laatste krant van dit millennium voor slechts f7,50* Alstublieft! Voor u. Wacht niet te lang, want op=op! Collectors item! De Aarhof 61 - Alphen ad Rijn Schoolstraat 1-Voorschoten Blokhuis 67 - Lisse Voorstraat 27 - Katwijk Zh Hoornesplein 137 - Katwijk Zh Pr. Bernhardstraat 9 - Koudekerk a/d Rijn Kopermolen 44 - Leiden Stevensbloem 11 - Leiden Bevrijdingsplein 58 - Leiden Hooigracht 85 - Leiden Gooimeerlaan 1 - Leiden Kooilaan 49 - Leiden Winkelhof 29 - Leiderdorp Bonnikeplein 2 - Noordwijk ZH Irislaan 83 - Oegstgeest Terweeplein 3 - Oegstgeest Anjelierenstraat 36 - Rijnsburg Boschplein 2 - Sassenheim I Het stijlvolle millennium- bewaarblik van Leidsch Dagblad. Speciaal vervaar digd voor'de laatste krant van dit millennium. Wanneer u de krant van 31 december in het blik stopt, bewaart u zo een historische en vooral unieke herinnering. Een echt collectors item! Als abonnee van Leidsch Dagblad krijgt u f2,50 korting met de speciale bon uit Het blad van uw krant'! In het zilverkleurige blik vindt u een wikkel met de tekst 'Laatste krant van de twintigste eeuw'. Deze wikkel kunt u om de krant van 31 december vouwen. Zo bestaat er, ook vele jaren later bij het openen van het blik, geen twijfel over de inhoud. Verkrijgbaar bij de volgende Albert Heijn filialen Het blik kost slechts 7,50* en is in beperkte oplage vervaardigd. Het blik is alleen verkrijgbaar bij Albert Heijn. Waar de voor u dichtstbijzijnde Albert Heijn-winkel zich bevindt, leest u onderaan deze pagina.

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 24