Het feest kan nu beginnen 1 Sport Gelijke straffen voor Docos en Blauw Zwart Alleen het 'supertrio' ontbreekt in landelijke dartscompetitie tDAG 6 NOVEMBER 1999 «L_ ang en Agassi naar halve finales >i eipzig Michael te blijft sterk spelen bij fnnistoernooi in Parijs, nerikaanse qualifier cte ten koste van Cé- 'lioline de halve finales, ersloeg de als vijftiende atste Fransman met 5- 5-4. Agassi, die op de foto »lt met een backhand, :e een einde aan een reeks van Mark Phi- issis. De Amerikaan fe zijn opponent met 6- Agassi moet het nu men tegen Nicolas La- i, die Tommy Haas met •6 6-3 klopte. Chang ©et in de halve eind- Marat Safin. De Rus telde Jim Courier in ts 56 minuten uit, 6-2 foto reuters. Utrecht weer in balans ht« FC Utrecht heeft gisteravond met 2-1 gewonnen van ErüTsittard, dat snakt naar een succesje in de KPN Tele- petitie. Het betekende de zesde zege tegen evenzoveel ne pen in twaalf duels voor de ploeg van Mark Wotte. Utrecht h op voorsprong door een snelle treffer van Alfons Groe- üjk. Ralf Laiiderl maakte na een uur gelijk. Enkele minuten kloeg het noodlot weer toe voor de geplaagde ploeg van er Bert van Marwijk. Op de huid gezeten door Mitchel van 3 Wim Kiekens in eigen doel. lb Brugge vindt aansluiting tERQi* Club Brugge heeft gisteravond aansluiting gekregen 1 koplopers in de Belgische competitie door de uitwedstrijd l Charleroi met 2-0 te winnen. De achterstand op lijstaan- ïer Anderlecht, dat een duel minder heeft gespeeld, en fe SK is nu nog maar vier punten. Brugge kwam na een per wat gelukkig op voorsprong via Martens. In de slotfase pte Vermant het duel door een strafschop te benutten. Die cheidsrechter Allaerts vrij gemakkelijk na een lichte over- hg van Romaniuk op Verheyen. De boosdoener protesteer- |vig en trok de arbiter daarbij aan een oor. Dat kwam hem Pb rode kaart te staan. Aaats-oscar voor Ritsma 1» Rintje Ritsma ontvangt als zevende Nederlander de Os- peze pretentieuze onderscheiding in de schaatswereld Jt jaarlijks toegekend door de Oslo Skoiteklubb aan de flitser die in het voorgaande seizoen opvallende prestaties Ji neergezet. Eerder ging de Oscar naar Henk van der Grift 14), Kees Verkerk (1966,1967), Ard Schenk (1970,1971, Hein Vergeer (1985), Leo Visser (1989) en Falko Zandstra ■rta-voorzitter Bossink stapt op EIrdam Sparta-voorzitter Jan Bossink stapt half december :Jlijlegt zijn functie neer wegens recente 'tendentieuze be- Igeving' over de club en hemzelf. Hij acht dat niet verenig- Timet zijn zakelijke activiteiten en privé-aangelegenheden. ^link (55) trad half oktober 1997 aan als voorzitter van Spar- ®fossink ontsloeg in zijn korte bewindsperiode twee trainers. tl moest Hans van der Zee er vorig seizoen aan geloven. Vo- .Jnaand sneuvelde ook Jan Everse. jafCS wil duidelijkheid van AC Milan QIrdamDe vereniging van contractspelers WCS eist van feiilan en Addidas opheldering over hun betalingen aan .Valmakelaars Peter Gerards en Sigi Lens. Uit de belasting- vens van de voormalige medewerkers van de bond bleek p voor het rondmaken van de transfers van voetballers (ert, Davids, Reiziger en Bogarde miljoenen ontvingen. Als S-medewerkers mochten ze echter geen vergoeding vragen. x verliest in slotminuut {hout* De zaalvoetballers van Bax hebben na een span- le partij tegen FCK De Hommel net aan het kortste eind ge ien. De Voorhouters verloren met 3-4. Grote man bij de te- Itander was international René Marechal die alle treffers [zijn rekening nam. Voor Bax scoorden Maickel Verver, p Rijsdijk en Hans van Marwijk. a-bike-run in Noordwijkerhout [dwukerhout Triatlonvereniging De Bollenstreek organi- morgen een Beach Run Bike Run. De deelnemers lopen 7 kilometer en stappen daarna op de mountainbike om larcours af te leggen van 16 kilometer. De wedstrijd wordt loten met 3,5 kilometer lopen. Er is ook een korte wedstrijd ',5 km lopen, 8 kilometer fietsen en 3,5 km lopen. De start 1Langevelderslag in Noordwijkerhout, waarna de Zand- Duinen en het strand worden aangedaan. Het inschrijf- draagt 15 gulden. De start is om 10.00 uur. Haal nu een beltegoed van ƒ50,- voor je Dutchtone prepay toestel en Je krijgt ƒ10,- beltegoed cadeau. Deze actie geldt de hele maand november en alleen In de Dutchtone Shops. Zolang de voorraad strekt. Voor meer informatie bel gratis 0800-0550 kan iedereen in Nederland bellen met Dutchtone. 4* CHEF WILLEM SPIERDIJK. 071-5356464. PLV -CHEF JANET VAN DIJK. 071 -5356463 LEIDEN LOMAN LEEFMANS Hoewel het bestuur van Do- cos vooralsnog niet wil rea geren, is duidelijk dat de straf die de Leidse voetbal club van de tuchtcommissie van de KNVB kreeg opge legd, zwaar is gevallen aan de Haagse Schouwweg. Spe lers, begeleiders en bestuur gingen ervan uit dat hun club geen blaam trof aan de uit de hand gelopen wed strijd tegen Blauw Zwart op 10 oktober. De voetbalbond oordeelde gisteren echter anders en heeft beide vereni gingen twee punten in min- Twee punten in mindering brengt clubs in de gradatie gevaar dering gebracht. „Wij zullen het besluit nader bestuderen en na het weekeinde beslis sen of we tegen deze straf in beroep gaan", aldus secreta ris Hans Visser van Docos. Het gewraakte treffen in Wassenaar liep een kwartier voor tijd volledig uit de hand. Bij een stand van 4-1 in het voordeel van Docos ontstond een massale vecht partij die het uitspelen van het tweede-klasseduel on mogelijk maakte. Volgens het Leidse kamp waren en kele spelers van Blauw Zwart de aanstichters van de onge regeldheden. Desondanks heeft de KNVB besloten alle bei de verenigingen te straf fen. De tuchtcommissie be sloot tevens dat het restant van het treffen - in de 32ste minuut van de tweede helft gestaakt - alleen dan wordt uitgespeeld als de stand op de ranglijst dat vereist. Het resultaat kan eventueel van belang zijn voor de strijd om degradatie. Door de punten aftrek blijft Docos een na laatste, maar nu met slechts drie in plaats van vier pun ten uit zeven wedstrijden. Blauw Zwart zakt met vijf punten uit zeven duels van de zevende naar de tiende plaats, net boven Docos. Voor Blauw Zwart had de omstreden wedstrijd grote gevolgen. Interne strubbelin gen, die naar verluidt al lan ger in de selectie speelden, kwamen door de incidenten aan de oppervlakte met als gevolg dat vier spelers én trainer Jan de Jong vertrok ken. Twee van de afvallers - Jan de Jong jr. en keeper Leo de Boer - kregen van de KNVB respectievelijk vier en drie duels schorsing wegens hun aandeel in het ontspo ren van de wedstrijd van 10 oktober. Secretaris Ad Riem van Blauw Zwart meldde al eerder dat zijn club zich bij een straf van de KNVB zich zou neerleggen en dat de se lectie de rest van het seizoen met oudgedienden wordt aangevuld. Docos-doelman Robert Bey kreeg een schorsing van drie wedstrijden opgelegd. Proefjaar voor geesteskind van Noordwijkerhouter Gerard Wijnands NOORDWIJKERHOUT* LOMAN LEEFMANS De dartSsport in Nederland ver keert nog altijd onder invloed van het Barney-effect. Hage naar Raymond van Barneveld zorgde met zijn twee wereldti tels voor een ongekende popu lariteit en daar profiteert niet alleen menig café-uitbater, maar ook de Nederlandse Darts Federatie (NDF) van. De bond kon een fors aantal nieuwe le den bijschrijven en op initiatief van Gerard Wijnands, een Noordwijkerhouter die al jaren lang als dartsorganisator actief is, werd een nieuwe landelijke competitie voor de beste teams van Nederland opgezet. Een van de kanshebbers voor de eerste titel in deze Superleague komt uit Roelofarendsveen, waar Wijnands team-manager Wereldkampioen Van Barne veld staat aan de vooravond van de belangrijkste wedstrijd uit zijn dartscarrière. Hoewel hij aan beide wereldtitels onge veer een ton overhield, staat hij officieel te boek als wereldkam pioen bij de amateurs. Morgen middag gaat hij het in Wembley (het congrescentrum bij het be roemde stadion) opnemen te gen Phil Taylor, die de beste is van'de concurrerende, profes sionele, wereldbond. Er is veel geld gemoeid bij dit duel, dat in Engeland een enorme hoeveel heid media-aandacht krijgt en rechtstreeks op ITV wordt uit gezonden. De twee kemphanen hebben honderdduizend En gelse ponden te verdelen, onge veer 335.000 gulden. 'Barney' bereidde zich in de relatieve stilte van een Haags café voor op het toptreffen en daar had hij onder meer ervaren 'schrij vers' voor nodig, die langdurig en foutloos de scores konden Gerard Wijnands: „Het is mijn bedoeling om het team te versterken met Co Stompé. Daar zullen onze titel- kansen niet kleiner van worden.foto taco van der eb bijhouden. ,,Als ik hem daar mee van dienst kan zijn, doe ik dat graag", zegt Wijnands die die taak op zich nam. De Noordwijkerhouter heeft een lange staat van dienst, ze ker in de regionale dartsafde ling waar hij jarenlang voorzit ter was en waarvoor hij nu nog als adviseur optreedt. Tot voor kort was er geen landelijke competitie. Een keer per jaar kwamen de beste teams (be staande uit vier personen) uit de verschillende districten bij elkaar om in een speelweekein- de te bepalen wie zich Neder lands kampioen mocht noe men. „Bij de laatste edities van die finaledagen doken steeds dezelfde namen op. Als je keek naar Den Haag, Amsterdam of onze regio dan eindigde steeds dezelfde ploegen als eerste. Die hadden in hun eigen regionale competitie maar een of twee echte concurrenten en de rest van de wedstrijden werd dik ge wonnen. Ik vond al lang dat er een landelijke competitie moest komen, gewoon om het niveau omhoog te brengen. Daar heb ik het onder meer met Van Bar neveld, Roland Scholten en Co Stompé over gehad en die dachten er precies hetzelfde over. Toen ik merkte dat de NDF geen vaart maakte met het uitwerken van deze vernieu wing, heb ik zelfs met het idee rondgelopen om een wilde bond op te richten. Dat bleek uiteindelijk niet no dig. Elf teams schreven zich aan het begin van dit seizoen in voor de Superleague van de NDF. Dat aantal is volgens Wij nands een beetje mager. Een tweede tegenvaller was dat het Nederlandse 'supertrio' verstek liet gaan. „Van Bameveld heeft het domweg te druk, Scholten woont en werkt in Engeland en Stompé kampt met een hernia. Maar goed, de Superleague is bezig aan een proefjaar en ik heb goede hoop voor de toe komst." De kans is aanzienlijk dat dat proefjaar eindigt met een win naar uit Roelofarendsveen. Voor de landelijke competitie schreef zich in eerste instantie de regionale Leidse kampioen Brandewijn United. Wijnands vond dat er plaats was voor een tweede vertegenwoordiger uit noordelijk Zuid-Holland. Hij stelde - met medewerking van ex-international Paul Hogen- boom en voormalig bonds coach Jilles Vermaat - een re gionale selectie samen van de beste darters uit Leiden en om streken, minus de spelers die bij United hun pijltjes gooien. Die regio-selectie blijkt succes voller, want na vier speelron den is voor Brandewijn United slechts een marginale rol weg gelegd. De ranglijst wordt fier aangevoerd door het keurkorps van Wijnands dat bar 't Veen als thuisbasis koos. „Het is een goede mix van er varing en talent. Hogenboom, Vermaat en Jos Vasen zijn drie spelers die al zo lang meelopen dat ze niet meer warm of koud worden van een belangrijk eve nement en daar profiteren min der ervaren jongens als Peter de Haas en Ruud Berge Braven- boer van." Jan Honsbeek en Jan van Veen completeren het ze vental waaruit Vermaat en Ho genboom telkens een basis van vier met een reserve kiezen. „Het is mijn taak om de 'bijza ken' te regelen zoals het aan stellen van twee vaste schrijvers en een chauffeur", vertelt Wij nands trots. Morgenmiddag verdedigt 't Veen in eigen huis de kopposi tie tegen Groningen. Wijnands heeft in de race voor de titel misschien nog een verrassing in petto. „Het is mijn bedoeling om het team te versterken met Co Stompé, zo gauw hij her steld is van zijn hernia. Daar zullen onze titelkansen niet kleiner van worden." Ajax rekent op resultaatvoetbal van Mallorca AMSTERDAM GPD Ajax treft in Real Mallorca wel iswaar de huidige nummer zes tien van Spanje, maar dat zegt trainer Jan Wouters weinig. „Er zitten nog drie Spaanse ploegen in de Champions League en vier in de UEFA-Cup. Dat zegt voldoende over de kracht van de Spaanse competitie." Ajax begint tegen Real Mal lorca met een thuiswedstrijd, 25 november in de Arena. De re turn is 9 december. Real Mal lorca ontdeed zich in de UEFA- Cup van twee Tsjechische op ponenten, Sigma Olomouc en Teplice. Tonny Bruins Slot bekijkt Real Mallorca dit weekeinde te gen Valencia. Hij zal de ex-Bar- celona-spelers Nadal en Soler treffen. De selectie herbergt verder acht Argentijnen, onder wie spits Ivan Gabrich, ooit bij Ajax een miskoop. Ook bij Mal lorca komt Gabrich niet verder dan de reservebank. Wouters beschikt nog niet over gedetail leerde informatie, maar de Zuid-Amerikaanse inbreng vormt voor hem een indicatie voor het karwei dat Ajax te wachten staat. „We moeten re kening houden met een ploeg die resultaatvoetbal speelt. Zo ver zijn wij nog niet." Loting derde ronde: Ajax - Real Mal lorca (Spa), Parma (Ita) - Sturm Graz (Oos), Olympique Lyon (Fra) - Werder Bremen (Dui), Panathinaikos (Gri) Deportivo la Coruna (Spa), Bologna (Ita) - Galatasaray (Tur), Udinese (Ita) - Leverkusen (Dui), RC Lens (Fra) - Kaiserslautern (Dui), Spartak Moskou (Rus) - Leeds United (Eng), Glasgow Rangers (Sch) - Borussia Dortmund (Dui), AS Roma (Ita) - Newcastle Uni ted (Eng), AEK Athene (Gri) - AS Mo naco (Fra), Celta Vigo (Spa) - Benfica (Por), Olympiakos Piraeus (Gri) - In ventus (Ita), VfL Wolfsburg (Dui) - At- letico Madrid (Spa), Arsenal (Eng) Nantes (Fra), Slavia Praag (Tsj) Steaua Bukarest (Roe). SCOREBORD PRIJSVRAGEN Lucky Ten, vrijdag 5 november, 4-9-14 16-18-21-22-23-27-38-46-48 49 - 54 - 55 - 56 - 63 - 64 - 72 - 80. (on der voorbehoud) VOETBAL Eredivisie. FC Utrecht - Fortuna Sittard 2- 1 (1-0). 6. Groenendijk 1-0, 61 Landerl 1-1, 66. Kiekens 2-1 (eigen doelpunt). Scheidsrechter: Van Beek. Toeschouwers: 9000. Gele kaart. Robbemond (Utrecht), Zegrean (Fortuna). PSV Ajax Willem II Heerenveen Roda JC Vitesse FC Twente Feyenoord FC Utrecht RKC AZ Graafschap Fortuna S Cambuur L Den Bosch NEC 10 9 1 11 1 3 1113 10 1 1 0 28 45- 8 1 26 38- 16 2 22 21-19 3 22 18-12 3 22 18-13 2 21 21-15 1 20 17-11 2 18 18- 8 6 18 16-19 4 17 18-21 5 16 19-19 8 9 18-29 7 8 14-28 6 7 9-15 8 7 13-23 7 6 8-23 7 6 12-32 8 4 14-26 België, competitie. Charleroi - Brugge 0- HONKBAL Sydney. Intercontinental Cup. Nederland - Verenigde Staten 1-4. Cuba - Taiwan 1 0, Japan - Zuid-Korea 5-2, Australië Italië 9-1 Stand: 1. Australië, Verenigde Staten 2- 4, 3 Japan, Zuid-Korea, Cuba, Taiwan 2-2, 7. Nederland, Italië 2-0. SCHAATSEN Berlijn. Duitse afstandkampioenschap pen. Mannen, 1500 m: 1. Breuer 1.52,90, 2. Tonat 1.53,03, 3. Baumgër- tel 1 53,78 Vrouwen, 500 m, eerste race: 1. Gar- brecht 39,41, 2. Völker 39,46, 3. Zum- mack 40,09, 4. Wolf 40,13, 5. Wohlrab 40,52. tweede race: 1. Völker 39,26, 2. Garbrecht 39,22, 3. Wolf 30,00, 4 Zummack 40,12, 5 Wohlrab 40,45. 3000 m: 1 Niemann 4.11,51, 2. Pechstein 4.14.11, 3 Anschütz 4.19,71. TAFELTENNIS Klazienaveen. Europa Cup 1, vrouwen, derde ronde. De Treffers (Ned) Vointa Galati (Roe) 4-1. De Treffers geplaatst voor kwartfinale. TENNIS Parijs. Mannen, 5 miljoen gulden. Kwart finales: Chang (VSt) - Pioline (Fra/15) 5- 7 7-6 6-4, Safin (Rus) - Courier (VSt) 6-2 6-4, Agassi (VSt/1) - Philippoussis (Aus) 6-4 6-1, Lapentti (Ecu/11)- Haas (Dui/13) 6-4 3-6 6-3. Indeling halve fi nales: Chang - Safin, Agassi - Lapentti. Dubbels, tweede ronde: Haarhuis/Palmer (Ned/VSt/2) - Kitinov/Olhovsku (Ma c/Rus) 7-6 7-6. Kwartfinales: Gimelstob- /Vacek (VSt/Tsj) - Haarhuis/Palmer 6-2 2-6 7-5. Quebec. Vrouwen, 360.000 gulden. Tweede ronde: Capriati (VSt/4) Noor- lander (Ned) 6-4 6-2, Rubin (VSt/3) Pratt (Aus) 6-3 6-3, Raymond (VSt/6) - Nejedly (Can) 6-0 6-1, Washington (VSt) - Asagoe (Jap) 6-3 6-1 Leipzig. Vrouwen, 1 miljoen gulden. Kwartfinales: Hrdlickova (Tsj) - Appel mans (Bel) 6-2 2-6 7-6, Pierce (Fra/2) Martinez (Spa/6) 6-2 6-2, Tauziat (Fra/2) - Koermkova (Rus/5) 7-6 7-5. Indeling halve finales: Hrdlickova - Pierce, Tau ziat - Huber. Beenhakker vindt loting 'fantastisch Jorien van den Herik had als voorzitter een duidelijke opdracht meegekregen. „Jorien", zei Leo Beenhakker voor het vertrek van de Feyenoord-delegatie naar de lo ting in Genève, „hoe je het doet interesseert me niet. Maar ik wil een Spaanse, een Italiaanse en een Engelse club." Toen de namen van Feyenoords tegenstanders gistermiddag via de radio en teletekst in het spelershome van de Kuip doordrongen, grijnsde 'Don Leo': „Buiten gewoon! Twee van de drie clubs waarom ik heb ge vraagd, hebben we gekregen. Da's geen slechte score." ROTTERDAM MARCEL VAN DER KRAAN Net als zijn spelers vond de weer een beetje opgeknapte coach ('na Rosenborg ben ik als een rol zeil onderuit gegaan') dat Feyenoord 'fantastisch' had geloot. Met Chelsea, Olympi que Marseille en Lazio Roma heeft de kampioen het financi eel en sportief getroffen. Stuk voor stuk ploegen met een rijke historie, grote namen in hun selectie en daarom ongetwijfeld goed voor driemaal een uitver kochte Kuip. In het kamp van Feyenoord was men ook blij dat men niet bij Barcelona, waarschijnlijk het sterkste clubteam van Europa en bij de bookmakers niet voor niets favoriet voor de eindstrijd, is terechtgekomen. Beenhakker: „En niet bij de Duitsers natuur lijk. Ik wilde echt niet met die komedianten worden gecon fronteerd. Ik heb na de eerste ronde echt m'n zakken vol van Duitse voetballers." Hij had woensdagavond Bay- ern München nog tegen Glas gow Rangers aan het werk ge zien. Dus zag hij theater van de bovenste plank. Spelers die al neervielen voordat ze door hun tegenstanders waren geraakt. Beenhakker, fel: „Zag je het? Zag je het!!! Ongelooflijk. Zo'n man zouden ze voor een half jaar van de velden moeten we ren. Meneer ging al op z'n knie- en, toen die Schot nog onder weg was naar hem." Geen Matthaus in de Kuip dus, wel Salas, Ravanelli en Zo- la. En niet te vergeten Ed de Goey. De boomlange Gouwe naar maakt in de tweede ronde zijn rentree in Rotterdam-Zuid en zal de confrontatie aangaan met zijn opvolger Jurek Dudek. Over ruim twee weken staan de twee 'wereldkeepers' al tegen over elkaar op Stamford Bridge. Feyenoord begint zijn tweede serie Champions League-wed strijden op 24 november in Londen, speelt daarna op 7 de cember thuis tegen Olympique Marseille en eindigt op woens dag 22 maart uit tegen de Fran sen. Daartussendoor werken de Rotterdammers ook de twee loodzware duels af met Lazio Roma. Volgens Beenhakker zijn de miljonairs uit Rome (Lazio in vesteerde vorig seizoen voor 200 miljoen gulden) de huizen hoge favoriet in de groep van Feyenoord. „Daar hoef je niet moeilijk over te doen. Lazio heeft de meeste potentie. Ik heb de ploeg deze zomer nog op het Amsterdam-toernooi aan het werk gezien en daar was Lazio heel indrukwek kend." Lazio Roma bleef in Groep A met veertien punten uit zes duels ongeslagen. Beenhakker: „Ik denk dat wij samen met Chelsea en Olympique voor de tweede plaats gaan strijden." „Het moment van spelen is heel belangrijk", vindt Been hakker. „De maand maart wordt een hele belangrijke maand. Als wij dan in vorm zijn, moeten we tegen Chelsea en Olympique Marseille een goed resultaat neer kunnen zet ten. Want ik spreek nu wel heel romantisch over een prachtige loting met mooie wedstrijden, maar het gaat natuurlijk wel om de punten. Het liefst willen we zo lang mogelijk ongeslagen blijven in de Champions Lea gue." Voor Feyenoord is het Euro pa Cup-seizoen met het bin nenhalen van een tweede serie topwedstrijden én een vracht geld in wezen al geslaagd. Beenhakker denkt dat de druk nu van de ketel is. „Vanuit de clubleiding is steeds gezegd dat het ontzettend belangrijk was dat we die eerste ronde zouden doorkomen. De financiële in jectie die er moest komen, heeft de club gekregen. Da's een lek ker gevoel." Speelschema tweede ronde Champions League 23/11: Groep A: Hertha BSC - Barcelona, Sparta Praag - Porto: Groep B: Fiorentina - Manchester United, Valencia - Bordeaux. 24/11: Groep C: Dinamo Kiev - Real Madrid, Rosenborg - Bayern München; Groep D: Olympique Marseille - Lazio Roma, Chelsea - Feyenoord. 7/12: C: Bayem München - Dinamo Kiev, Real Madrid - Rosenborg; D: Feyenoord - Olympique Marseille. Lazio Roma - Chelsea. 8/12: A: Porto - Flertha BSC, Barcelona - Sparta Praag; B: Bordeaux - Fiorentina, Manchester United - Valencia. 29/2: C: Real Madrid - Bayern München, Dinamo Kiev - Rosenborg; D: Lazio Roma - Feyenoord, Olympique Mar seille - Chelsea. 8/3: C: Bayern München - Real Madrid, Rosenborg - Dinamo Kiev; D: Feyenoord - Lazio Roma, Chelsea - Olympique Marseille. 14/3: C: Bayem München - Rosenborg, Real Madrid - Dinamo Kiev; D: Feyenoord - Chelsea. Lazio Roma - Olympique Marseille. 15/3: A: Barcelona - Hertha BSC. Porto - Sparta Praag; B: Bordeaux - Valencia, Manchester United - Fiorentina 21/3: A Sparta Praag - Barcelona, Hertha BSC - Porto; B. Fiorentina - Bordeaux Valencia - Manchester United. 22/3: C: Dinamo Kiev - Bayern München. Rosenborg - Real Madrid. D: Olympique Marseille - Feyenoord. Chelsea - Lazio Ro- Door het doelpunt van Somiala tegen 1 Rosenborg is bij j Feyenoord een J feestje gestart dat M nog even voort- (T duurt foto gpd- c /michel bierhuizen GERARIl

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 23