Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel etos UNGHEINRICH I Bloemenverwerkers Wil jij werken in bruisend WASSENAAR? LEASEMANAGER telefoniste/ receptioniste in Katwijk bloemen /eiling flora ^TERDAG 30 OKTOBER 1999923 43 ENTHOUSIASTE MENSEN OPGELET: C. Steenvoorden B.V. is een vooraanstaande exporteur van bloembollen in bollenstreek en is actief over de gehele wereld. Het bedrijf opereert in een kwalitatief hoog marktsegment en is gericht op verkoop aan en technische ondersteuning van vakhekwame hlnempnkwpk-i Ter versterking vakbekwame bloemenkwekers. administratie zijn wij op zoek naar een: ADMINISTRATIEF MEDEWERKER (M/V) U past in het volgende profiel: - Havo/MBO opleiding - Accuraat en zelfstandig kunnen werken - Administratief inzicht - Kennis van Words/Excel - Rijbewijs BE - Leeftijd gezien de interne opbouw tussen 20 - 30 jaar. Wij bieden u een afwisselende, zelfstandige functie waarbij uw taken zullen bestaan uit het maken van export documenten en contacten onderhouden met onze expediteurs. Een plezierige, moderne werkomgeving. Binnen ons bedrijf is de bloembollen CAO van toepassing. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met Mevr. I. Turenhout tel. 0252-520350. Stuur uw schriftelijke sollicitatie naar C. Steenvoorden B.V., Postbus 17, 2180 AA HILLEGOM. Ter versterking van onze interne organisatie, zijn we tevens op zoek naar een OFFICE MANAGER (M/V) U past in het volgende profiel: - HBO/MBO opleiding gevolgd door enkele jaren ervaring op een verkoop-binnendienst-functie bij een internationaal bedrijf; - affiniteit met de bloemen- en/of bloemenbollenhandel; - uitstekende communicatieve vaardigheden en telefonische uitdrukkingsvaardigheid in Nederlands en Engels. kennis van andere moderne talen als f rans, Italiaans en/of Spaans is een pre. goede organisator, administratief inzicht en accuraat; werkt graag met moderne communicatiemiddelen en heeft een goede kennis van het Microsoft Office Pakket. Na een gedegen inwerkperiode concentreert u zich op een optimale organisatie de verkoop-binnendienst. U bent de spin in het web tussen de verschillende verkopers en de afdeling Produktverwerking. U onderhoudt een groot aantal telefonische contacten met diverse vertegenwoordigers en agenten in het buitenland. Wij bieden: een afwisselende en uitdagende functie bij een succesvolle onderneming; de mogelijkheid met eigen initiatief en grote creativiteit richting te geven aan het internationale klantenservicebeleid; een werkomgeving met een resultaatgerichte instelling; goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden Bent u de sterke organisator die wij zoeken? Stuur dan uw schriftelijke sollicitatie (m/v) met cv binnen twee weken naar STEENVOORDEN B.V., Postbus 17, 2180 AA Hillegom. Voor meer info omtrent deze functie kunt u contact opnemen met Dhr. Martin 3uter tel. 0252-520350, mobiel 06-51376459. is een vooraanstaand fabrikant en leverancier van magazijntrucks, vorkhef trucks, magazijnstellingen en transport- en opslagsystemen met een zeer sterke positie op de Europese markt. Het hoofdkantoor is gevestigd'in Hamburg en in 15 landen van Europa bevindt zich een netwerk van eigen vestigingen voor advies, verkoop en serviceverlening. JUNGHEINRICH heeft ook op de Nederlandse markt een zeer sterke positie met een belangrijk marktaandeel (omzet in 1998 100 miljoen NLG, 180 medewerkers). Concernomzet ca. 3 miljard NLG. Jet leasen van onze vorkheftrucks en magazijntrucks maakt een xplosieve groei door. In verband daarmede zijn wij voor onze fdeling Administratie/Financial Services op zoek naar een ot zijn/haar belangrijke taken behoren: het promoten van operational en fullservice lease het onderhouden van contacten met onze leasemaatschappijen het geven van support aan onze adviseurs/verkopers en accountmanagers het bespreken van contracten met onze leaseklanten het beheer van de contracten, sömen met de afdeling Fleetmanagement ie medewerker die wij zoeken voldoet aan het volgende profiel: opleiding op HBO niveau sterk in administratie commerciële aanleg en zo mogelijk ervaring ervaring in de lease van kapitaalgoederen is een pré goed communicatievermogen gedrevenheid, initiatiefrijk ervaring met computerprogramma's van MS-Office (Excel, Word en zo mogelijk Access) (ij bieden een uitdagende en dynamische functie bij een sterke ternationale onderneming. Met een interessante inkomensregeling, itstekende secundaire voorzieningen en groeiperspectief. ten jldoet u in belangrijke mate aan dit profiel en is uw interesse us ïwekt? Schrijf snel een bondige brief met CV naar onze afdeling prsoneelszaken, t.a.v. mevrouw L.E.M. Ebben. Tel. (0172) 44 67 06. am. .mail: lucy.ebben@jungheinricti.nl 'elkom bij Jungheinrich! ^UNGHEINRICH NEDERLAND BV A. Lorentzweg 3, 2408 AS Alphen aan den Rijn. WOONMODE Trendhopper International B.V. is franchisegever van de Trendhopper formule, de snelst groeiende winkelketen van meeneemmeubelen en accessoires in Nederland. Trendhopper KATWIJK is op zoek naar een: VERKOOPMEDEWERKER M/V (Full-time) Dat betekent een leuke baan in een moderne Woonwinkel. Meubelervaring vinden wij niet het belangrijkst. Naast ver koop ben je medeverantwoordelijk voor de presentatie in de winkel. Je bent tussen de 20 en 25 jaar oud, enthousiast en vindt het belangrijk om in een leuk en gemotiveerd team te werken. Wat vragen wij: een middelbare opleiding bereidheid om stevig aan te pakken gevoel voor trends en kleur datje resultaat gericht bent flexibele instelling Interesse? Wat bieden wij: een leuke inspirerende job samenwerking in een enthousiast team doorgroeimogelijkheden goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden Stuur dan je schriftelijke sollicitatie en je C.V. binnen 10 dagen naar: Trendhopper Katwijk, t.a.v. Peter van der Wilt, Postbus 163,2170 AD Sassenheim. Van der Plas Autoverhuur heeft héél veel (leuk) werk. Werk meeals De Van der Plas Groep omval een aantal bedrijven die op aulomobielgebled In eikaars verlengde liggen: Autobedrijven, Rob Gorris Lelden, Rob Gorris aan den Rijn, Autocasslons, Autoverbuur, Autocleanlng en Auloschade. Het oftidële dealership voor Land Rover wordt Van der Plas Autoverhuur heeft een prima plek vrij voor deze leuke job. U ontvangt bezoekers, regelt de verhuur autocleaning, doet de administratieve afhandeling daarvan en regelt al ons telefoonverkeer. U komt te werken in een hecht, gezellig team dat respresentativiteit en klantvriendelijkheid hoog in het vaandel heeft staan. Ook heeft u rijbewijs B. Voelt u voor deze veelzijdige en afwisselende job, stuur dan ït c.v. naar onderstaand adres, van der Plas V*™»"" \G R0EP| jj^au tover hp ur jfau I op Ileaini n g Ambachtsweg 14, 2222 AL Katwijk ZH. Tel.: 071-4026161 ETOS zoekt voor haar filialen in Wassenaar: energieke (aankomende) verkopers (m/v) Als verkoper ben je de onmisbare schakel tussen de klant en de winkel. ETOS leert je alles over het drogisterij-assortiment, betaalt je goed en vergoedt bovendien je reiskosten. Je werkt in een energieke omgeving met enthousiaste collega's. Voor iedereen die bij ETOS werkt, geldt: Je hebt tijd om de klant écht te adviseren Als je wilt kun je doorgroeien: van zaterdaghulp naar bedrijfsleider. Je hebt een goed salaris met vele extra's Je bent in het bezit van één van de vakdiploma's of studeert daarvoor. Doorleren in het drogisterijvak? Dat doe je op onze kosten! Reiskosten worden vergoed Je werkt in een energieke werkomgeving en verkoopt een breed assortiment om trots op te zijn Van de winstdeling koop je leuke extra's. Werktijden kunnen in overleg worden geregeld. En bovenal straal je energie uit en ben je een stimulans voor je omgeving. Stuur je sollicitatiebrief naar: ETOS, t.a.v. Danièlle de Jong Langstraat 115-117 2242 KL WASSENAAR Het bestuur van de stichting ter bevordering van het neutraal bijzonder onderwijs te Leiden vraagt, in verband met zwangerschapsverlof en aansluitend ouderschapsverlof, met ingang van 24 januari 2000 een FULLTIME LEERKRACHT voor groep 6 (wtf 1,0000) bij de "Eerste Leidse schoolvereniging". na afloop van de vervangingsperiode is een aanstelling mogelijk. Tevens zijn wij op zoek naar een LEERKRACHT de De Eerste Leidse Schoolvereniging is een basisschool met ruim 240 leerlingen verdeeld over 9 groepen. Zorg voor individuele leerlingen binnen een klassikaal systeem is een belangrijk aandachtspunt in het beleid school. Een extra leerkracht onderbouw, een intern begeleider, 2 vakdocenten, en ambulante directeur en een goed toegerust computerlokaal geven de leerkrachten de kans die extra individuele aandacht te realiseren Naast de wettelijke e wachten wij van de kandidaten dat zij: ervaring hebben in zowel onder- als bovenbouw, goed in teamverband kunnen samenwerken, een positieve bijdrage kunnen leveren bij niet-lesgebonden activitei evenwichtig, flexibel en creatief zijn, goed kunnen omgaan met individuele verschillen binnen de groep flexibel inzetbaar zijn. Schriftelijke sollicitaties, met CV, kunt u, tot en met 19 november Schooolvereniging, P. C. Hooftlaan 12, 2332 AX Leiden. Voor informatie kunt u contact opnemen n 071-5175910 (privé). richten aan het bestuur van de Eerste Leidse de heer W. J. M. Streng (directeur) 071-5765266 (school) of Miljoenen snijbloemen vinden jaarlijks via Bloemenveiling Flora hun weg over de hele wereld. Zo n 4.000 kwekers uit binnen- en buitenland, waaronder 1.800 leden, rekenen op Flora voor de afzet van hun producten aan groothandelaren en andere afne mers. Met ca. 585 medewerkers realiseren we een jaaromzet van ca. 850 miljoen gulden. Het resultaat van hard werken, een eigentijdse bedrijfsvoering en producten en diensten van top- Aan verzoeken om deze advertentie in andere media te plaatsen zullen wij geen medewerking verlenen. Wij zijn op zoek naar flexibele die van aanpakken weten. laan van verhof 3. rijnsburg tel.: (071) 409 44 44 e-mail: i De afdeling import is verantwoordelijk voor de acquisitie, kwaliteitsbeoordeling en verwerking van de uit het buitenland geïmporteerde producten. Deze aanvoer van producten is seizoensgebonden en strekt zich ieder jaar uit over de periode oktober/november tot medio juni. De werkzaamheden worden gedurende het seizoen door circa 100 medewerkers verricht (in een dag- en avondploeg). Uw taak IS het uitpakken van de bloemen. Daarnaast kunt u worden ingezet voor alle andere voorkomende werkzaam heden (ook in andere afdelingen). Werkdagen en tijden zijn in de dagploeg op basis van een arbeidsovereenkomst van 32 uur per week. U kunt op alk- dagen (van maandag t/m zondag) tussen 6.00 en 18:00 uur worden ingezet. Het aanvangs- en eindtijdstip van de werkzaamheden is variabel. In de avondploeg zult u werkzaam zijn op basis van een arbeidsovereenkomst van 28 uur per week. U wordt van zondag t/m donderdag tussen 18:00 en 00:30 uur ingezet. Het aanvangs- en eindtijdstip van de werkzaamheden is variabel. Na het importseizoen bestaat de mogelijkheid om op basis van een arbeidsovereenkomst van 16,25 uur per week in de afdeling distributie te werken. Wij vragen kandidaten met een zeer flexibele beschikbaarheid en inzet. Wij zoeken collega's die van aanpakken weten en (na een inwerkperiode) in een grote mate van zelfstandigheid kunnen werken. Productkennis is niet vereist maar wel een voordeel. Meer informatie kunt u verkrijgen door contact op te nemen met Hugo van der Niet, chef verwerking import, telefoon 071-4094106. Uw Schriftelijke sollicitatie stuurt u binnen 2 weken na verschijningsdatum van deze advertentie naar Bloemenveiling Flora, t a v. Yolanda Haaring, personeelszaken (logistiek en import), Postbus 10, 2230 AA Rijnsburg. Wij verzoeken u in de linkerbovenhoek van de envelop te vermelden: Sollicitatie bloemenverwerker.

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 43