Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel I' u c N O Enti h.wïï>êï lelie Ervaren verkoper m/v visgilde door Byte- naturalis medewerker voor onze expeditie ggz Rijnland [lektromonteur m/v TRANS ZATERDAG 30 OKTOBER 1999 BAALBERGEN MEUBELEN is een dynamische en gerenommeerde onderneming die met meerdere vestigingen in de Randstad en een 70-tal enthousiaste medewerkers actief is in de meubelbranche. Onze bedrijfscultuur is het best te omschrijven als open, korte lijnen en een grote betrokkenheid van alle medewerkers. Voor onze verkoopvestiging op het Meubelplein in Leiderdorp zoeken wij op korte termijn een: fulltime Wij zoeken: Een collega die vertrouwd is met de verkoop van een mooi en compleet assortiment meubelen Daarnaast over een grote mate van commerciële kwaliteiten en communicatieve vaardigheden beschikt.' Het werken in teamverband als vanzelfsprekend vindt Wij bieden: Een goed salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden. Interesse? Stuur dan uw schriftelijke reactie met C.V. binnen 10 dagen naar: Baalbergen Leiderdorp, t.a.v. Peter van der Wilt, Postbus 163, 2170 AD Sassehiem. Gezien de ontwikkelingen binnen onze organisatie hebben wij regelmatig plaats voor verkooptalenten op alle niveaus. Neemt u voor informatie over de mogelijkheden contact op met Peter van der Wilt, tel. 0252-240080. Door uitbreidingen in onze Visgilde-winkel te Oegstgeest is er een vacature ontstaan voor een die part-time of full-time met ons mee wil werken in een specialiteitenwinkel op niveau. Werktijden zijn in overleg vast te stellen. Voor jou is er volop gelegenheid je creativiteit uit te buiten en met een prettig winkelend publiek om te gaan. Ervaring is een pre (geen must). Een positieve instelling..., ....daar gaan we mee in zee! Bel en vraag naar Hugo van der Meij De Kempenaerstraat 69 te Oegstgeest, tel: 071 517 0819 Want vis is feest! WIJ zoeken met spoed: TELEFONISTEN M/V part-time (min. 20 uur per week) Werkzaamheden: Het verstrekken van informatie omtrent studiemogelijkheden, betalingen en inschrijvingen van cursisten. Belangstelling voor deze leuke en uitdagende functie in een jong en dynamisch bedrijf? Wij zien je sollicitatiebrief met je curriculum vitae graag binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad tegemoet. Eurodidakt Holding t.a.v. Mw. F. Denizalti Papelaan West 154 2254 AJ VOORSCHOTEN DEZE ADVERTENTIE IS ALLÉÉN GESCHIKT VOOR ECHTE Je hebt je niet laten afschrikken door wat hierboven staat? Mooi! Dan is de eerste selectie vast gemaakt. Vind jij jezelf zo'n initiatiefrijke doorzetter, dan pas je in ons team. Lees snel verder...! ...We zijn namelijk naarstig op zoek naar een enthousiaste Supportmedewerker m/v (liefst met ervaring in de bloemenbranche) Je zal worden ingezet voor allerlei hand- en spandiensten. Maar interessant is het wél. Je houdt je bezig met de uitlevering van soft- en hardware en je geeft (telefonische) ondersteuning aan onze klanten. Daarvoor moet je goede communicatieve vaardigheden bezitten en accuraat kunnen werken. Doorgroeien tot programmeur hoort zeker tot de mogelijkheden. Enige basiskennis van computers is belangrijk; De fijne kneepjes van het vak leer je vanzelf. Wat je kunt verwachten... Een afwisselende baan in een gezellig bedrijf. Alfa Automatisering ontwikkelt al 10 jaar administratieve en logistieke software op maat en levert de daarbij behorende PC's, netwerken, handterminals en randapparatuur. Kortom: onze opdrachtgevers kunnen rekenen op een volledige ondersteuning als het om automatisering gaat. Initiatiefrijke en enthousiaste medewerkers weten we uitstekend te belonen! Gein teresseerd. Ben jij de enthousiasteling die wij zoeken? Bel voor meer informatie of schrijf direct een sollicitatiebrief en stuur deze naar: Alfa Automatisering, t.a.v. Arie Lagerwerf Laan van Verhof 10, 2231 BZ Rijnsburg, Telefoon (071) 402 11 91 E-mailen kan natuurlijk ook. Ons adres: a.lagerwerft&alfa-automatisering.nl; Onze homepage: www.alfa-automatisering.nl Bij de sector Productie en Publiek is een vacature voor een Hoofd Suppoost v/m voor 35 uur per week De aanstelling gebeurt aanvankelijk voor een jaar. De functie Als Hoofd Suppoost geeft u leiding aan de Suppoosten en Suppoost Coördinatoren. U ziet toe op de coördinatie en de kwaliteit van de uitvoering van de werkzaamheden. Dit betekent o.a. dat u: toeziet op de naleving van veiligheidsvoorschriften; de dagelijkse werkzaamheden van suppoosten (mede) coördineert; vaktechnische aanwijzingen en instructies geeft; participeert in diverse overlegvormen o.a. over de beveiligingsorganisatie; dienstroosters maakt (met behulp van een geautomatiseerd systeem); personele aangelegenheden van de medewerkers behartigt. Het profiel Een afgeronde opleiding op MBO niveau; aantoonbare ervaring met leidinggeven; aantoonbare ervaring rr roosterwerkzaamheden; vakdiploma beveiliging; EHBO- en BHV-diploma; goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; een dienstverlenende instelling; goede contactuele eigenschappen; kunnen werken in een teamverband. traditie. Al bijna 180 jaar beheert het - als Nationaal Natuurhistorisch Museum - de grootste natuurhistorische collectie van Nederland, bestaande uit 10 miljoen objecten. 25 wetenschappers bestuderen de diversiteit in de natuur, zowel op biologisch als op geologisch gebied. Naturalis beschikt over een moderne accommodatie, die ruimte biedt aan 7 vaste exposities, 2 wisseltentoonstellingen, een Natuur Informatie Centrum, een auditorium, een filmtheater, een restaurant, een boekwinkel en een museumwinkel. In Naturalis werken thans 170 mensen. Het aanbod Geboden wordt een salaris van maximaal f49 959,- per jaar inclusief vakantiegeld (bij een 35-urige werkweek). Opname in het Pensioenfonds. Informatie en sollicitatie Voor meer informatie kunt u contact opnemer met de heer R.J.H. Malherbe, Hoofd Publiek, telefoon 06-55804299 Stuur uw schriftelijke sollicitatie binnen 2 weken na het verschijnen van deze advertentie aan: Naturalis, Afdeling Personeel Organisatie, Postbus 9517, 2300 RA Leiden of e-mail naar: naturalis@naturalis.nnm.nl Gordijnenatelier H. van der Lelie is een lang zaam maar zeker groeiende onderneming die zich gespecialiseerd heeft in het maken van overgordijnen, vitrages, draperieën en vouwgordijnen voor de woninginrichters in het westen van Nederland. Voor de afhandeling van onze producten hebben wij een vacature voor een Klanten helpen, vouwen en laten inpakken van gordijnen, uitsorteren van gereed pro duct en helpen van onze chauffeur zijn zo'n beetje de werkzaamheden. Wij zoeken iemand die maandag t/m vrijdag parttime van 13.00 tot 17.00 uur of fulltime- van 8.00 tot 17.00 uur wil werken. Na een begincontract van zes maanden is het onze gewoonte een vast contract te bieden. Interesse om ons gevarieerde team van 80 mensen te komen versterken. Bel voor een afspraak: 071-5320091 ma. t/m vrij. van 8.30 tot 12.15 uur of van 13.00 tot 17.00 uur, of email: lelielb@worldonline.nl Industrieterrein „De Veiling" Perenweg 21 k t i e 2321 DA Leiden Gevraagd: TANDARTSASSISTENTE of iemand die hiervoor opgeleid wil worden. Eventueel parttime. Schriftelijke sollicitaties te richten aan: T. Domburg, tandarts Loevestein 42 2352 KP Leiderdorp Wij b een de n GGZ Rijnland, opgericht door Langeveld, Centrum voor Psychiatrie, en het RIAGG Zuid-Holland Noord, biedt op vernieuwende wijze geestelijke gezondheidszorg voor kinderen, jeugdigen, volwassenen en ouderen. Voor de Technische Dienst, afdeling Onderhoud, Gebouwen Terreinen, vragen wij per 1 november 1999 voor de locatie Noordwijk een: goec Bent i meai Nadere informatie: De medewerker zal worden belast met alle voorkomende werkzaam heden voor onderhoud en uitbreiding aan de elektrotechnische installaties, beveiligings- en regelinstallaties. De werkzaamheden worden door een klein team van technici uitgevoerd. Gezien de samenstelling van de groep onderhoudstechnici kunnen werkzaamheden op werktuigkundig gebied ook tot de taken behoren. Niveauaanduiding: Van de kandidaat verwachten wij: Een opleiding op LBO-niveau elektrotechniek, aangevuld met een afgeronde VEV-opleiding installatietechniek. Het vermogen zelfstandig te kunnen werken. Ervaring met installatie- en onder houdswerkzaamheden. Kennis van telecommunicatie, datacommunicatie en Gebouw Beheer Systemen, of bereidheid hiervoor aanvullende studies te volgen. Bereidheid tot het verrichten van beschikbaarheiddiensten. Arbeidsvoorwaarden: De arbeidsvoorwaarden zijn overef komstig de CAO-Ziekenhuiswezen. Het salaris wordt vastgesteld volgen de Functiewaardering Gezondheids zorg (FWG) in functiegroep 35 (maxi maal 3.996,- bruto per maand). Informatie: Nadere informatie wordt gaarne verstrekt door de heer E. Kerkvliet, hoofd Onderhoud, Gebouwen Terreinen, telefoon 0252 342477- Sollicitatie: Uw schriftelijke sollicitatie kunt u tot 13 november 1999 richten aan c Dienst Personeel en Organisatie, onder vermelding van code ZB. GGZ Rijnland, Postbus 5000,2200 k Noordwijk, telefoon 0252 342342. tef lee xplosi fdelin ot zijr het 1 The Trane Company is a leader in devebping, manufacturing and servicing hig quality and technobgically advanced air-conditioning systems for commercialindustrial and residential use. Trane is a division of American Standard Companies, a U.S. public company trading on the NYSE with over $6 billion in annual sa and 57,000 employees worldwide. To optimise the Company's customer focused strategy Trane has established its European headquarters in Hoofddorp and now requires secretarial support for Executive staff. MANAGEMENT ASSISTANTS Candidate Profile: Co-ordinating travel and hotel accommodabon for international meetings and special events. Responsible for daily administration support, prioritizing and organizing mail and correspondence. Assisting in making presentations for corporate meetings. Assist team members when necessary, ready to share information and workload You can expect to receive a highly competitive compensation Additional training will be provided on an ongoing basis fij biec ternat itsteke A mature, independent person with good business sense, who can deal with confidential matters. Excellent knowledge of the complete Microsoft Offic suite Enthusiastic and self motivated with strong custome focus. Thorough knowledge of Dutch and English, written tjidoet and spoken Additional language skills are a plus bwekt' brsone and benefits package and be pari of a progressive team, -mail: 'elkorr Flee e met ople sterl com erva gedr erva en zi If you would like to find out more about these exciting opportunities please forward your resume in English t<J/ A Diane Earle Trane Europe B.V., P 0 Bo* 3054, 2130 KB Hoofddorp |A- Lo' Telephone: 023 5680 213 Fax: 023 5680 400 Email: dearle@trane.com

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 42