Personeel Personeel Personeel Personeel J Van den fioed LOODGIETER/ CV MONTEUR 1 thuiszorg Groot Rijnland MEDEWERKER CLIËNTENADMINISTRATIE PROMOTIEMEDEWERK(ST)ERS wóningstichting IMrmunda warmond Hoofd van Dienst (m/v, 20 uur per week). Assistent Huismeester OFFICE MANAGER Wij zijn op zoek naar nieuwe collega's voor de functies van: O E G DEN ZATERDAG 30 OKTOBER 1999 Motel Sassenheim Motel Restaurant Sassenheim zoekt op korte termijn: receptioniste m/v part-time Wij denken aan een enthousiast, representatief persoon met de volgende profielschets: - Opleiding c.q. gelijkwaardige werkervaring conform de functie - Flexibele en gastgerichte instelling - Accuraat, stressbestendig en actief - Kennis van de moderne talen Ben jij ook bereid in wisseldiensten te werken, schrijf dan. Schriftelijke sollicitaties: Motel Sassenheim T.a.v. Mw. C. de Bruijn Warmonderweg 8 Voor inlichtingen en sollicitaties 0252-219019 montage in en om uw huis zoekt: i.b.v. RIJBEWIJS Voor inlichtingen en sollicitaties bel: 071 -5762402/06-54611146 STICHTING Thuiszorg Groot Rijnland biedt een breed scala van diensten op het gebied van gezondheid en welzijn. Circa 1600 medewerkers mogen rekenen op de ondersteuning van een professionele, klantgerichte organisatie. Ten behoeve van de Cliëntenadministratie op de afdeling Financiële Zaken bestaat een vacature voor een (36 uur/week) Functie-informatie: De medewerker verricht werkzaamheden ten behoeve van de cliëntenadministratie. In dit verband zorgt u voor een zorgvuldige en efficiënte invoer, verwerking en bewaking van administratieve gegevens. In het licht van deze werkzaamheden heeft u telefonische contacten met cliënten en rayonkantoren. Functie-eisen: U beschikt over een vooropleiding op MAVO-niveau in combinatie met een administratieve opleiding, op MBO-niveau (bijvoorbeeld MEAO). U bent in staat om zelfstandig uw werkzaamheden te organiseren en uit te voeren opdat de beoogde activiteiten tijdig worden verricht. U werkt doelmatig en ziet het verband tussen de verschillende activiteiten en weet daar rekening mee te houden. U beschikt over vaardigheden en ervaring op administratief gebied zoals het nauwkeurig en betrouwbaar hanteren en verwerken van administratieve gegevens; hanteren en onderhouden van (geautomatiseerde) administratieve systemen; rapporteren over en bewaken van administratieve procedures. Wij bieden: Een boeiende functie waarin u zowel zelfstandig als in teamverband werkt. Het salaris en de overige arbeidsvoorwaarden zijn volgens de C.A.O. Thuiszorg en wordt bepaald afhankelijk van opleiding en ervaring. De vacature geldt in verband met een herijking van de organisatie in eerste instantie voor de duur van 1 jaar. Nadere informatie wordt verstrekt door de heer J. van Duyn, cliëntenadministrateur (telefoon 071-5161454). Uw schriftelijke sollicitatie ontvangen wij graag uiterlijk 8 november a.s. Richt uw sollicitatie o.v.v. vacaturenummer 9910/42/21 aan Stichting Thuiszorg Groot Rijnland, t.a.v. Afd. Personeelszaken, Dhr. G. Buchrnhornen, Postbus 2254, 2301 CG Leiden. Vanwege het spoedeisend karakter van de functie-invulling wordt tegelijkertijd intern en extern geworven. ADMINISTRATIEVE EN FISCALE DIENSTVERLENING Voor onze vestigingen in Gouda, Leiden en Den Haag zijn wij op zoek naar Reacties kunnen worden gestuurd naar: Herman Kuyper Nederhoff B.V. T.a.v. de heer A. M. Nederhoff St. Anthoniestraat 10 2801 GT GOUDA Opgericht 26 april 1918 De Woningstichting Warmunda beheert en exploiteert bijna 700 huurwoningen verspreid over geheel Warmond. Voorts heeft zij het technisch beheer over en het onderhoud aan alle gemeentelijke panden. De Woningstichting Warmunda is een kleine maar professionele en initiatiefrijke onderneming die de dienstverlening hoog in het vaandel heeft staan. Binnen onze organisatie is een vacature ontstaan voor een Inhoud functie: Uitwerken beledidsonderwerpen ondememingsvisie. Leiding geven aansturen werkorganisatie (5 medewerkers). Ontwikkelen personeelsbeleid. Aanspreekpunt voor bestuur, Raad van Toezicht en bewonerscommissie. Begeleiden projecten. Onderhouden interne en externe contacten. Participeren en bijdragen aan regionaal overleg collega-corporaties. Eisen t.a.v. deze functie: Tenminste HBO-niveau. Ervaring met volkshuisvestelijke vraagstukken. Ervaring met beleidswerkzaamheden.x Teamwerker. Sociale en contactuele vaardigheden. Het salaris en de arbeidsvoorwaarden voor deze functie zijn gebaseerd op de CAO voor woningcorporaties. Belangstellenden voor deze functie worden uitgenodigd om binnen 14 dagen hun schriftelijke reactie, voorzien van curriculum vitae te sturen aan het bestuur van de Woningstichting Warmunda, Postbus 37, 2360 AA te Warmond. Indien u nadere informatie wenst kunt u contact opnemen met de voorzitter van het bestuur, de heer J. P. C. van Mameren, telefoon 071-3010658 (tussen 19.00 en 21.00 uur). Ter versterking van het onderhoudsteam voor het appartementencomplex „De Heemborgh" in Noordwijk zoekt de Vereniging van Eigenaars een Wij verwachten van deze kandidaat' een gezonde werklust, een collegiale instelling, iemand met twee rechterhanden en technisch inzicht, verrichten van alle voorkomende werkzaamheden, verantwoordelijkheid bij afwezigheid van de huismeester, enthousiasme, flexibiliteit en geen „9 tot 5" mentaliteit, medeverantwoordelijkheid voor het goed functioneren van de organisatie, goede sociale omgangsvormen naar bestuur, bewoners en leveranciers, liefst in het bezit van een rijbewijs. Wat biedt „De Heemborgh'' jou: Een baan met een grote mate van zelfstandigheid in een goed functionerend team. Vanzelfsprekend hoort daarbij een uitstekend salaris met goede secundaire arbeidsvoorwaarden. ipelle one 2 ijn dt irl in ill li't; liet b( rders mdat p sch lat gel Is je belangstelling gewekt stuur dan je brief aan VVE „De Heemborgh" t.a.v. dhr. B. J. W. Vink, Postbus 183, ei 2200 AD Noordwijk, telefoon 071-3619318. RIEBER is een internationaal georiënteerd en vooraanstaand producent van producten voor de gastronomie en instellings- wereld. Ter versterking van de vestiging RIEBER BENELUX B.V. te Leidei zijn wij op zoek naar een: U past in het volgende profiel: - HBO.denk-en werkniveau - ervaring met het zelfstandig dagelijks managen van een compact kantoor - uitstekende communicatieve vaardigheden in Nederlands, Engels en Duits (kennis van de Franse taal h een pre) - goede organisator, administratief inzicht en accuraat - u werkt graag met moderne communicatiemiddelen. Wij bieden: - een afwisselende en uitdagende functie bij een succesvolle onderneming - uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarde Bent u de sterke organisator die wij zoeken? Stuur dan uw schriftelijke sollicitatie met cv binnen twee wekei| naar: Rieber Benelux B.V. t.a.v. de heer R. Götz Schipholweg 76 2316 XD LEIDEN deel nperi al te 1 erteb Upr atfori Wij zijn met ruim 9000 verhuureenheden en 80 medewerkers de grootste sociale verhuurder in Leiden en we onderzoeken momenteel de mogelijkheid van fusie met een woningcorporatie in Arnhem/Nijmegen. De organisatie kent een front-office en een back-office. De front-office bestaat uit de afdeling Woondiensten, die verantwoordelijk is voor alle klantencontacten over verhuur, onderhoud en wijkbeheer. De back-office bestaat uit de afdeling Voorraadbeheer, die verantwoordelijk is voor het strategisch en technisch beheer van het woningbezit en de afdeling Financieel Economische Zaken, die verantwoordelijk is voor het bedrijfs economisch beleid. Tenslotte zijn er twee stafafdelingen: P&O, verantwoordelijk voor het personeels- en organisatiebeleid en - Algemene Zaken, verantwoordelijk voor de in- en externe communicatie en de facilitaire zaken. We zijn hard op weg om een markt- en klantgerichte organisatie te worden. De cultuur in de organisatie is informeel, open en betrokken. De werkdruk is behoorlijk, maar er is ook ruimte om samen te lachen. Personeelsbeleid en -management zijn gericht op het bevorderen en behouden van flexibiliteit, betrokkenheid, persoonlijke ontwikkeling en op het dragen van verantwoordelijkheid. medewerker automatisering coördinator dagelijkse verwerking Functie U beheert het automatiseringssysteem en het netwerk. U lost storingen op, adviseert over de aanschaf van nieuwe hard- en software en ontwikkelt toepassingen op maat. Voor de mede werkers bent u de vraagbaak voor gebrui- kersvragen. U rapporteert aan de directie secretaris. medewerker woningbeheer Profiel U heeft ervaring met netwerk- en systeem beheer. Kennis van Windows NT (4.0) is een must, kennis van MS, Office en databases is een pre. Functie U bent verantwoordelijk voor de coördinatie van de taken van vijf medewerkers die de dagelijkse werkzaamheden op het gebied van de financiële en huuradministratie verrichten. Ook verzorgt u ondermeer de projectadministratie en het liquiditeitenbeheer. U maakt deel uit van de afdeling financieel-economische zaken en rapporteert aan de controller. Profiel U wilt de SPD-opleiding gaan volgen of bent daarmee al gestart. U bent goed in plannen en organiseren en u heeft plezier in het coör dineren en het dagelijks ondersteunen van uw medewerkers. Contactpersoon: Harry Wermink, controller, telefoon 071-5255752. Functie U houdt toezicht op de uitvoering van het planmatig, mutatie- en service-onderhoud. De eerste jaren zal het accent op het planmatig onderhoud liggen. Verder verricht u opnames van onderhoudsverzoeken en inspecties voor de meer- jarenonderhoudsplanning. U rapporteert aan de rayonmanager. Profiel U heeft ruime bouwkundige ervaring, bij voor keur in het woningonderhoud. U werkt gestruc tureerd en kunt goed omgaan met bewoners. Contactpersoon: Tom van Hemert, rayonmanager, telefoon 071-5255720. medewerker dagelijkse verwerking medewerker personeelsbeheer Functie U bent zelfstandig verantwoordelijk voor het verwerken van de salarisadministratie en u beheert het personeelsinformatiesysteem. De personeelsinformatie verwerkt u fn manage mentrapportages. Verder adviseert u indivi duele medewerkers over fiscale kwesties, pensioen en arbeidsvoorwaarden. U rappor teert aan de P&O-manager. medewerker servicelijn Functie U bent het telefonische aanspreekpunt voor alle meldingen van klanten over technische problemen of storingen. U bent verantwoordelijk voor het beschrijven van het probleem en u zet de actie in gang om het probleem te (laten) verhelpen. U bewaakt dat aan aannemers uit besteedde opdrachten tijdig worden uitgevoerd. U rapporteert aan de manager woondiensten. Profiel U heeft ervaring met het voeren van een salaris administratie en beschikt over actuele kennis van de sociale en fiscale wet- en regelgeving. U beschikt over analytisch vermogen en inzicht in de voor het personeelsbeleid wezenlijke aspecten van de personeelsinformatie. Contactpersoon: Mechtilde Schafer, P&O-manager, telefoon 071-5255703. Profiel U heeft affiniteit met (bouw)techniek en bent goed in het doorvragen op een probleem. Ook bent u stressbestendig en kunt u omgaan met de soms oplopende emoties aan de andere kant van de lijn. U vindt het leuk om de klanten zo snel en efficiënt mogelijk te helpen. Contactpersoon: Rita Schoen, manager Woondiensten, telefoon 071-5255740. Voor alle functies zijn tenminste MBO-werk- en denkniveau en een klantgerichte houding een voorwaarde. Verder verwachten wij van al onze medewerkers dat zij in staat zijn om hun directe collega's te assisteren bij hun werkzaamheden of hen tijdelijk te vervangen. Functie U bent samen met twee collega's verantwoor delijk voor het bijhouden van de debiteuren- en crediteurenadministratie, de onderhoudsadmi- nistratie en de kas/bank/giro-mutaties (inclusief de huurontvangsten). U maakt deel uit van de afdeling financieel-economische zaken, rappor teert functioneel aan de coördinator dagelijkse verwerking en hiërarchisch aan de controller. Arbeidsvoorwaarden: In het algemeen streven we ernaar zoveel mogelijk tegemoet te komen aan de individuele behoeften van medewerkers. Deeltijdwerk en flexibele of aangepaste werktijden zijn altijd bespreekbaar. Onze functies zijn breed, maar wie daarin is uitgegroeid wordt ondersteund bij zijn/haar ontwikkeling naar een volgende func tie, in of buiten de organisatie. Opleiding, training en coaching vinden we erg belangrijk. We hebben een prima kinderopvang regeling. En we hanteren de CAO voor perso neel in dienst van woningcorporaties, waarin ook al vele zaken zijn geregeld. Geïnteresseerd? Uw beknopte sollicitatiebrief met CV kunt u voor 14 november 1999 richten aan de P&O manager, Mechtilde Schafer. Profiel U heeft een boekhoudkundige opleiding en ervaring met tenminste een deel van deze brede functie. Als u bovendien kennis heeft van het verwerken van aanvragen voor de individuele huursubsidie en in staat bent deze over te dragen op de collega's dan bent u onze ideale kandidaat. Contactpersoon: Harry Wermink, controller, telefoon 071-5255752. W O V E G I L E N B R N G W N I •eilijk Woningbouwvereniging Leiden, Schuttersveld 9, 2316 XG Leiden Ai merk leken lijkt e tte w< toebe ngt Ar T-gan 25 gi de U deme maakl .Arow >oSoC is 199: ft het I Jederk Ier me ■sturei skaarl )-spel ftlZON ieel va deel va ieden; :andelc rote b Joor. riCAAI )uten s Ieel vai moske< nuzieki pssing Izontaai icaal: 2

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 38