Mexx tfei qeut kicks at f$P 'Plastics D ASSISTENT-ACCOUNTANTm/v DE LANGE EEM EMTHOUSIA5T TEAM HEEFT VERSTERKIME MOOIE! DRUKKERIJ DEUABACH Purchase Logistics co-ordinator natural Het Andreas College is een Protestants Christelijke scholengemeenschap. Het christelijke karakter tracht de school herkenbaar te maken in dagopeningen, vieringen en de dagelijkse zorg voor elkaar! De leerlingen zijn verdeeld twee vestigingen De locatie Rijnmond verzorgt beroepsgerichte leerwegen, de locatie Pieter Groen leidt op voor de theoretische leerweg, het havo- en atheneumdiploma De school is sterk in leerlingbegeleiding en hecht aan buitenlesactiviteiten. Speerpunten: kleinschalige organisatie, veranderingsbereidheid en duidelijk personeelsbeleid. Andreas fy College Het bestuur van de Vereniging voor Christelijk Voortgezet Onderwijs te Katwijk e.o. roept sollicitanten op in de vacature van: Docent m/v Engels 15 lesuren 2e graads met ingang van 1 februari 2000. De vacature ontstaat vanwege vertrek van een docent per genoemde datum. Voor de vacature geldt dat ook studerenden worden uitgenodigd te solliciteren. Van de sollicitanten wordt verwacht dat zij instemmen met de grondslag van de Vereniging en de Christelijke identiteit van de school. De salariëring vindt plaats in max. schaal 10CAO-VO. Inlichtingen worden verstrekt door de heer W. P. Leendertse, tel.: 071-4013128 (school) en 071-4023694 (privé). Sollicitaties voorzien van een CV binnen 7 dagen na het verschijnen van deze advertentie te richten aan het bestuur van de VCVO Katwijk e.o. t.a.v. L. P. van der Hooft, directeur Personeel, Financiën en Beheer, Postbus 48,2220 AA Katwijk Z-H. Dankzij goed teamwerk, duidelijke verantwoordelijkheden, een geavanceerd machinepark en een eigentijds bedrijfsonderkomen, verwerft NP Plastics steeds meer en steeds interessanter opdrachten voorde vervaardiging van kunststof spuitgietproducten. De goed gecontroleerde groei maakt uitbreiding van het huidige team noodzakelijk. Om die reden zoekt NP Plastics op korte termijn drie nieuwe teamleden: 1. ERVAREN SPUITGIETER (M/V) Inhoud van de functie: Wij vragen: - ombouwen van matrijzen - minimaal LTS-metaal of werkervaring - opstarten van machines - leeftijd vanaf 25 jaar - kwaliteitscontrole eindproducten 2. LEERLING SPUITGIETER (M/V) Inhoud van de functie: Wij vragen: - bijvullen van grondstoffen/ - interesse in metaal en/of techniek kleurstoffen - leeftijd vanaf 18 jaar - alle verdere voorkomende werkzaamheden 3. INTERIEURVERZORGSTER Inhoud van de functie: Wij vragen: - schoonhouden van de kantoren en - leeftijd is niet belangrijk toiletgroepen - werktijd in overleg, minimaal 4 uur per week Inlichtingen worden verstrekt door mevrouw Vogelaar tijdens kantooruren via nummer 0252-371070. Schriftelijke of telefonische sollicitaties kunt u binnen 2 weken richten aan mevrouw Vogelaar. INP PLASTICS Bezoekadres: Industrieterrein Delfweg Luchterweg 10 Noordwijkerhout Tel.: 0252-371070 Fax: 0252-371569 Postadres: Postbus 48 2210 AA Noordwijkerhout E-mail: NPPIstcs@Worldonline.nl 371569 De Rabobank Aalsmeer is een professioneel en deskundig bankbedrijf gelegen in het hart van de Randstad. De bedrijvigheid in het werkgebied (nabij 's werelds grootste bloemenveiling en de ligging binnen de Schiphol-regio) staat garant voor een grote dynamiek. Rabobank Aalsmeer is op zoek naar een medewerker automatisering de De functie: Als jë een mbo-diploma hebt en affiniteit met informatica, dan bieden wij je de mogelijkheid om jezelf te bekwamen in het automatiseringsvak In eerste instantie zul je worden opgeleid voor het bedienen van de helpdesk en eht ondersteunen van 150 gebruikers. Als je dit onder de knie hebt worden je taken uitgebreid en zul je uiteindelijk mede verantwoordelijk worden voor het beheer van de infrastructuur van processen en systemen, waaronder het beheer van de servers, ons Intranet, de telefooncentrale en de (informatie)beveiliging. Wij zoeken: Een ambitieuze Mbo'er met kennis van Novell, MS-DOS/Windows NT. Het is voor jou geen probleem om buiten de reguliere kantooruren werkzaam te zijn Werkervaring is niet vereist. We verwachten wel een enthousiaste en leergierige opstelling en de bereidheid om in jezelf te investeren, bijvoorbeeld door het volgen van opleidingen en cursussen. Wij bieden: Een unieke mogelijkheid om-het automatiseringsvak in een professionele organisatie te leren. Het volgen van opleidingen en het ontwikkelen van jezelf in je functie en in je verdere carrière staat bij ons hoog in het vaandel. Daarnaast bieden wij een pnma pakket met primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden aan. Heb je belangstelling? Stuur je brief met CV binnen 14 dagen aan Rabobank Aalsmeer ter attentie van Personeel en Opleidingen. Postbus 259. 1430 AG Aalsmeer. Voor meer informatie kun je contact opnemen met Peter Tegelaar. hoofd automatisering, rel. 0297-385 627. Rabobank Aalsmeer Accountantskantoor de Lange B. V. is een jong en actief accountants- en belastingadvieskantoor (AA/FB) met cliënten in het midden- en kleinbedrijf, alsmede in de agrarische sector. Onze cliënten verwachten van ons dat wij - naast de beroepmatige interesse aangaande ons vakgebied - veel belangstelling hebben voor hun ondernemingen. Derhalve tonen wij initiatieven om de ondernemer niet alleen te informeren, maar ook te adviseren. Binnen ons gemotiveerd team is een vacature ontstaan voor een met plezier en zijn/haar vak Deze positie zouden wij graag ingevuld zien door iemand die een brede belangstelling heeft en het accountantvak als regelrechte uitdaging ziet. De werkzaamheden bestaan o.m. uit het samenstellen van jaarrekeningen; het verzorgen van aangiften inkomstenbelasting/premie volksverzekeringen, omzetbelasting en vennootschapsbelasting; het onderhouden van contacten inzake vragen/advisering van cliënten. Hierbij denken wij aan iemand die: - beschikt over ervaring in een soortgelijke functie - voorzien is van een cliëntgerichte instelling - studeert voor of in het bezit is van MBA/SPD - goed zelfstandig kan werken - een aangename dosis teamgeest heeft De functie beslaat in principe 40 uur per week. Een aanstelling voor 32 uur per week is echter bespreekbaar. Trekt het je aan om mee te werken aan de groei van de ondernemingen waarvoor wij werkzaam zijn en wil je graag werken in een klein team tegen een goed salaris en aantrekkelijke voorwaarden, dan zien we je schriftelijke reaktie (per e-mail mag ook: sdelange@acc-delange.nl), gericht aan de heer S. de Lange AA/FB, met veel belangstelling tegemoet. Voor eventuele vragen zijn wij bereikbaar op telefoonnummer 0252-220540 accountantskantoc Accountantskantoor de Lange B.V. Hoof straait 143 2171 BASassenheim Drukkerij Deftabaeh bv is een veelzijdig grafisch bedrijf dat gevestigd is op het industrieterrein de 'Grote Polder' in Zoeterwoude Rijndijk. Met behulp Van een jong enthousiast team medewerkers en een modern uitgebreid machinepark, wordt er in vlot tempo een zeer gevarieërd drukwerkpakfcet vervaardigd. De organisatiestructuur is plat managementstijl. Wij zoeken e< onderstaande functie's: De functie van AFWERKER; Op deze afdeling help jij mee het veelzijdige orderpakket af te werken. Snijden, vouwen hechten, vergaren en verpakken behoort tot de dagelijkse bezigheden. Ben jij handig, dan is dit jouw nieuwe baan. Gezocht wordt naar een spontane, enthousiaste kracht die bovenstaande werkzaamheden efficiënt uitvoert of dit wil leren. Ervaring is een pré. Een goede instelling en motivatie is eigenlijk nog veel belangrijker! Wij bieden: Drukkerij Dettabach biedt een fijne en collegiale werksfeer en een prima salaris voor de juiste persoon. Voldoe jij aan deze profielschets en wil jij e Een schriftelijke sollicitatie kun jij richten a n leuke baan en coflega's? Mare de Jong. Research Facilitair Bedrijf ir de afdeling receptie zijn wij op z De functie: - goed, snel en vriendelijk beantwoorden en doorverbinden van inkomende telefoonlijnen - ontvangen van bezoekers - reserveren van vergaderzalen en bedrijfsauto's - bijhouden van de centrale agenda - verwerken van de uitgaande post De werktijden: - in principe maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag tussen 10.00 en 15.00 uur, 20 uur per week. Verder hulp met piekopvang tijdens vakanties van collega's, in overleg. Wij vragen: - MBO-niveau - ervaring met computer en receptiewerk - stressbestendig - representatief - dienstverlenende instelling - goede sociale en contactuele vaardigheden - zelfstandig en in teamverband kunnen werken - enige kennis van de engelse taal Wij bieden: - goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden - een professionele en informele werksfeer - een jong en enthousiast team Geïnteresseerd? Stuur dan een brief voorzien van CV binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie naar: Research Facilitair Bedrijf, t.a.v. mevrouw B. Okhuijsen Postbus 985 2300 AZ Leiden foals linar\ lij biji lard C ii..II Mexx is a rapidly growing, fashion company with sales distribution in 41 countries around the world. We market a range of fashion and sport products for men, women and children. The Architecture Department is responsible for the design of the Mexx stores world-wide. For this department we are looking for a The suitable candidate will be responsible for: ordering the hardware logistics quality control The candidate should meet the following criteria: internationally oriented, preferably international working experience technical/administrative education (MTS/HTS) fluency in English and Dutch is a must, knowledge of other languages is an advantage self-motivated, responsible and hard-working team player that likes a modern working environment with flexible working hours knowledge of Window-applications If you are interested in the above position, please send your application with Curriculum Vitae before November 14th: Mexx International B.V., Human Resources, Leidseweg 219, AE Voorschoten, The Netherlands. ooit z eetje I ijten. ink he eeftg< ocker ankzij land p elong' Im 'An eeds r tekelo: finar a doc n belo inkom >rgvul< n buit. ;lfs gee Doit bi ittingr. ig. Of I Bij de sector Productie en Publiek bestaat een vacature voor een Suppoost/Gastheer, -Vrouw voor 35 uur per week De aanstelling gebeurt aanvankelijk voor een jaar met uitzicht op een dienstve voor onbepaalde tijd. De functie Als Suppoost/Gastheer, -Vrouw ziet u toe op de naleving van museum- en veiligheidsvoorschriften en verstrekt u algemene informatie over het museum. Dit betekent o.a. dat u: toegewezen ruimtes inspecteert; uitvoering geeft aan voorgeschreven maatregelen bij diefstal, ongevallen er noodsituaties; bezoekers te woord staat en zonodig begeleidt; uitvoering geeft aan bepaalde bewakingswerkzaamheden zoals openings- en sluitingsronden. Daarnaast verricht u kassadiensten in verband met de verkoop van toegangsbewijzen en museumartikelen. Het profiel Wij verwachten van u: een opleiding op MAVO-niveau; basisdiploma beveiliging; EHBO- en BHV-diploma; goede mondelinge uitdrukkingsvaardigheid; hulpvaardigheid en een dienstverlenende instelling; zelfstandigheid; actiegerichtheid; paniek- en stressbestendigheid; mate van overwicht; vermogen om op te treden in groepsverband; medische geschiktheid (veel staan en lopen). traditie. Al bijna 180 jaar beheert het - als Nationaal Natuurhistorisch Museum - de grootste natuurhistorische collectie van Nederland, bestaande uit 10 miljoen objecten. 25 wetenschappers bestuderen de diversiteit in de natuur, zowel op biologisch als op geologisch gebied. Naturalis beschikt over een moderne accommodatie, die ruimte biedt aan 7 vaste exposities, 2 wisseltentoonstellingen, een Natuur Informatie Centrum, een auditorium, een filmtheater, een restaurant, een boekwinkel en een museumwinkel. In Naturalis werken thans 170 mensen. Het aanbod Geboden wordt een salaris van maximaal f 44.200,- per jaar inclusief vakantiegeld (bij een 35 urige werkweek). Opname in het Pensioenfonds Informatie en sollicitatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer R.J.H. Malherbe, Hoofd Publiek, telefoon 06-55804299. Stuur uw schriftelijke sollicitatie binnen 2 weken na het verschijnen van deze advertentie aan: Naturalis, Afdeling Personeel Organisatie, Postbus 9517, 2300 RA Leiden of e-mail naar: naturalis@naturalis.nnm.rfl n krul ter te jos de eneste ïrencl lergie sgesla :n. Gri nde' i ig. wai itvang

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 36