Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel Mexx (Robbers" 'ma loon Primafoon tempo-team uitzendbureau MANAGEMENT ASSISTENTE) de feestdagen. Assistant Credit Control Manager-Europe uirrci i SCHAVERS de horst ^ronhokl ENTHOUSIASTE VERKOOPSTER Randstad Polytechniek zoekt versterking voor haar salarisadministratie Salarisadministrateur ir randstad polytechniek Lekker bijverdienen voor. TERDAG 30 OKTOBER 1999 Mexx is een bruisend modebedrijf in casual en city kleding met vestigingen in meer dan 40 landen over de hele wereld. Een bedrijf met een global view. Mexx International B.V. te Voorschoten zoekt voor de afdeling Finance een fulltime Werkzaamheden: Ondersteunen van de Credit Control Manager-Europe op gebied van uitvoering van credit risk management, contacten onderhouden met kredietverzekeringsmaatschappij/faktormaatschappij, uit voeren van controlewerkzaamheden en het maken van analyses. Wij vragen: een afgeronde HBO/HEAO-opleiding, bij voorkeur financiële achtergrond, ervaring op gebied van Credit Control is een pré leeftijd 25-28 jaar goede communicatieve vaardigheden een flexibele instelling en kunnen werken onder druk accuratesse goede beheersing van Nederlands en Engels in woord en geschrift affiniteit met automatisering, ervaring met MsExcel en MsWord bereidheid tot enig reizen Ben je geïnteresseerd in bovengenoemde positie, stuur dan je sollicitatie met CV vóór 15 november a.s. naar: Mexx International B.V., t.a.v. Human Resources, Leidseweg 219, 2253 AE Voorschoten. VAN Rijshoutweg 20 1505 HL Zaandam (Holland) Telefoon: 075-6162041 Telefax: 075-6700191 houtbewerking %ekt met spoed fulltime voor onze schaverij/zagerij. nd je het niet erg vroeg te beginnen, weet je van aanpakken, ben je exibel ingesteld en kwaliteitgericht? Dan ben jij de juiste kandidaat! [ij bieden een prettige werksfeer en salaris conform de CAO. '9 lis bovenstaande jou aanspreekt en je bent de vakman die wij zoe ten, reageer dan d.m.v. een brief of telefoontje t.a.v. J. L. Honingh, die Svens het aanspreekpunt is voor nadere informatie. Zijn kinderen met gedragsproblemen voor jou een uitdaging Leerkracht in verband met langdurige ziektevervanging van een collega voor wtf 0,8680 (4 dagen). Uitbreiding tot 5 dagen is bespreekbaar. Onze voorkeur gaat gezien de samenstelling van het team, uit naar een man. School De Horst telt momenteel 80 leerlingen in de leeftijdscategorie van 6-13 jaar. De leerlingen bezoeken de school vooral vanwege hun gedragsproblematiek. Functie-eisen: Vereist is de bevoegdheid voor leraar basisonderwijs, eventueel aangevuld met aantekening Speciaal Onder- Inlichtingen: Inlichtingen worden verstrekt door Fred Kimpel (directeur) of Hanneke Adema (adjunct-directeur). Telefoon tijdens schooltijden 071 - 531 15 17. Sollicitatie: Geïnteresseerden worden verzocht z.s.m. contact met de directie op te nemen. Ook kunt U een sollicitatie brief sturen aan: School De Horst, t.a.v. de directie, César Franckstraat 5, 2324 JM Leiden. Haarlemmerstraat 88 Leiden Tel.: 071 -512 67 72 Zoekt voor direct een Fulltime (28 uur) of Parttime Leeftijd: 23 tot 40 jaar Ervaring in de lingerie is een pre Wij hanteren de Mitex CAO Reacties: Livera Gronheid Edisonstraat 16 F 2809 PD Gouda 0182-684045 Organisatie Randstad Polytechniek is een dienstverlenende organisatie, die bedrijven en instellingen in de technische markt ondersteuning biedt bij het realiseren van projecten. Hooggekwalificeerde technische specialisten worden vanuit een dienstverband met Randstad Polytechniek gedetacheerd bij deze bedrijven. Zij is marktleider in deze sector met ruim 2.400 medewerkers en 17 vestigingen. De afdeling De salarisadministratie bestaat uit een enthousiast team van jonge medewerkers. Vanuit het hoofdkantoor in Diemen biedt zij administratieve en juridische ondersteuning, met betrekking tot de salarisafhandeling en facturering, aan de vestigingen. Ter versterking van deze afdeling zijn wij op zoek naar een salarisadministrateur. De functie U bent verantwoordelijk voor het verwerken van de personeels- en salarismutaties. Daarnaast heeft u een adviserende taak op het gebied van sociale en fiscale wetgeving en met betrekking tot administratieve procedures. De medewerkers van de vestigingen zullen u geregeld vragen om advies en uitleg. Tevens bent u verantwoordelijk voor de facturering van de uren van onze projectmedewerkers. Uw profiel j U beschikt over mbo-/hbo-werk- en denkniveau en minimaal 2 jaar ervaring in een soortgelijke functie, bij voorkeur op een salarisadministratie (PDL is een pre). U heeft in ieder J geval ervaring met geautomatiseerde gegevensverwerking (AS 400). Werken met EMIS-modules is geen probleem voor u. U werkt gestructureerd, bent gemakkelijk in de omgang en heeft een dienstverlenende instelling. Daarnaast bent u in staat om zowel zelfstandig als in teamverband te opereren. Voorts bent u stressbestendig, kwaliteitsgericht, initiatiefrijk en enthousiast. Uw honorering Randstad Polytechniek biedt u een marktconform salaris en uitstekende arbeidsvoorwaarden, waaronder een tantièmeregeling en opname in het pensioenfonds. Uw perspectieven op de lange termijn worden grotendeels door uzelf bepaald. Randstad Polytechniek biedt tezamen met de andere maatschappijen binnen de Randstad Groep goede doorgroeimogelijkheden. Uw sollicitatie U kunt uw sollicitatie schriftelijk of via e-mail, met c.v., sturen naar Randstad Polytechniek, t.a.v. mevrouw J. Groenen, Postbus 12600,1100 AP Amsterdam-Zuidoost. E-mail: jolande_groenen@randstad.nl Voor meer informatie belt u (020) 569 51 80. Wij nodigen zowel mannen als vrouwen uitte solliciteren binnen 14 dagen na verschijning van dit blad. Randstad Polytechniek is onderdeel van de Randstad Groep, met vestigingen in tal van Europese landen en de VS. Randstad Polytechniek is partner van de ingenieurs verenigingen Klvl en NIRIA. KANTOOR Medewerker polisbeheer m/v voor een grote ziektekostenverzekeraar In Noordwijk. De werkzaamheden zijn o.a. het telefonisch beant woorden van vragen, bieden van oplossingen en advies aan verzekerden en verzorgen van correspondentie. Hebt u een opleiding op havo-/mbo-niveau, een vriende lijke en duidelijke telefoonstem en bent u stressbe stendig? Reageer dan snel. Deze baan start 15 november en duurt tot begin maart 2000. Zowel part- als fulltime werken is mogelijk (min. 16 uur per week). Informatie: (071) 512 06 88, Martine Bos Leiden, Stationsplein 212 HORECA/CATERING Catering-medewerkers m/v voor diverse grote cateraars In Lelden. De werkzaam heden bestaan uit het voorbereiden van de lunch, bereiden van eenvoudige snacks, uit serveren van de lunch tijdens vergaderingen, spoelkeuken en kassawerk zaamheden. Hiervoor ben je minimaal 2 dagen per week beschikbaar, flexibel en gemotiveerd. De werktijden liggen tussen 8.00 en 19.00 uur. Deze baan voor langere tijd biedt uitzicht op een vast dienstverband. Informatie: (071) 513 27 43, Karina Visser Leiden, Stationsplein 212 Kelners/serveersters voor diverse sterren hotels en restaurants in Leiden en omgeving. De werkzaamheden bestaan uit het ultser- veren van diners, verzorgen van hapjes en drankjes op recepties, feesten en partijen. De werktijden zijn zeer flexibel. Er zijn zowel part- als fulltime mogelijkheden. Ervaring In de horecabranche is een pre, maar geen noodzaak! In november start de horeca-opleiding 'ser- MAGAZHN EN TRANSPORT ding a; deren behee l.v.m. f Magazijn-medewerker m/v voor een groot en bekend kledingbedrijf in Leiden. De werkzaamheden bestaan uit het verzamelen van de kle- j:jg ^ancj van lijsten, het klaar maken van de goe- >or verzending en het laden/lossen. Hiervoor beheerst u de Nederlandse taal in woord en geschrift het bijhouden van In- en uitgaande goederen. Ook gaat u kleding sorteren op kleur. Informatie: (071) 512 64 43, Margreet van Egmond Leiden, Stationsplein 212 tempo-team ALL 5Tars www.tempo - team.nl MET TEMPO-TEAM ALL STARS HAAL JE ER MEER UIT. Sinds 1920 Robbers Schoonmaakbedrijven B.V. is een groeiende onderne ming met verschillende vestigingen in Nederland. Wij werken voortdurend aan de professionalisering van onze dienstverle ning. Voor ons districtskantoor in Leiden zijn wij op zoek naar een full time De dagelijkse werkzaamheden zullen bestaan uit: - alle voorkomende secretariële werkzaamheden (archivering/ postbeheer/correspondentie) - telefonische contacten met klanten en het hoofdkantoor onderhouden - agendabeheer districtsleider - voorbereiden vergaderingen - administratieve en secretariële ondersteuning verlenen aan rayonleiders - sturing en leiding geven aan telefoniste en secretarieel medewerkster - algehele verzorging faciliteiten districtskantoor. De management-assistent(e) rapporteert aan de districtsleider District West. Functie-eisen: - opleiding minimaal HAVO-niveau, aangevuld met een directiesecretaresse- of management-assistente opleiding - enige jaren ervaring in soortgelijke functie - bekend met Microsoft Office Pakket (Word, Excel, PowerPoint) - goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift, enige kennis van de Engelse taal - dienstverlenende en commerciële instelling - zelfstandig kunnen werken - representatief Sollicitanten kunnen hun schriftelijke sollicitatie richten aan: Robbers Schoonmaakbedrijven B.V., t.a.v. mevrouw M. de Groot, directiesecretaresse, Perkinsbaan 14, 3439 ND Nieuwegein. Telefoonnummer: 030-6024000. Lekker bijverdienen voor de feestdagen of de wintersport? Dat kan bij bijna alle Primafoonwinkels in Nederland. Want speciaal in de drukke maanden november, december en (eerste helft van) januari kunnen we in onze winkels wel een extra helpende hand gebruiken. Het betreft dus een tijdelijke aanstelling. We zoeken vooral caissières en verkopers mobielpakketten. Je houdt je dan bezig met het beheer van de kassa of met het verkopen van prepaid pakketten of De Primafoon is meer dan een winkel waar we onze producten en diensten verkopen. Het is de plaats waar we onze klanten persoonlijk ontmoeten en kunnen adviseren. Hier ben je dan ook het gezicht van KPN naar de buitenwereld. Vanuit de positie van de klant denk je mee hoe je onze producten en diensten, variërend van de meest eenvoudige telefoon tot multimedia- diensten als ISDN en internet, kunt toepassen. mobiele telefoons van diverse merken. Daarnaast zijn we ook nog op zoek naar verkopers multi media. Als specialist op het gebied van multimedia adviseer je onze klanten professioneel ovei de multimediaproducten en -diensten van Primafoon. Onze werktijden zijn zeer flexibel. Je kunt werken avonden en/of op koopzondagen. En het mooie is dat de buurt is. Lijkt het je wat om in de gezelligste tijd pieken, bel dan 0800-022 49 49. Elke 10e beller die eer krijgt een gratis Hi-prepaid pakket. Reden genoeg dus n maandag tot en met vrijdag, op koop- altijd wel een Primafoonwinkel bij je in i het jaar je portemonnee flink te laten aangeboden krijgt (en uitdient) de telefoon te pakken. KPN. De beste plaats voor je ambities. 0 - 022 4949. Elke 10e b

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 33