Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel I Medewerker personeelszaken Duynie bloemen seiling flora GEMEENTE VALKENBURG ADMINISTRATIEF MEDEWERKER M/V TRANSPORTPLANNER Gemeente |j Wassenaar Brandweer medewerker preventie/ bevelvoerder m/v ZATERDAG 30 OKTOBER 1999 Miljoenen snijbloemen vinden jaarlijks via Bloemenveiling Flora hun weg over de hele wereld. Zo n 4.000 kwekers uit binnen- en buitenland, waaronder 1.800 leden, rekenen op Flora voor de afzet van hun producten aan groothandelaren en andere afne mers. Met ca. 585 medewerkers realiseren we een jaaromzet van ca. 850 miljoen gulden. Het resultaat van hard werken, een eigentijdse bedrijfsvoering en producten en diensten van top- 3-mail: persz@flora.nl Wij zijn op zoek naar een: voor 24 uur per week. De medewerk(st)er personeelszaken komt in een klein team met drie collega's samen te .werken. In deze afwisselende baan gaat u diverse administratieve personeelszaken vervullen. Zo verzorgt u onder meer de administratieve begeleiding van wervings- en selectieprocessen, u vult het spreekuur in voor de bedrijfsarts, u stelt periodieke personeelsrapportages op en u verstrekt informatie over de diverse personeelsregelingen. De werktijden zijn: dinsdag en vrijdag van 8.00- 16.30 uur. De andere 8 uur zijn in overleg invulbaar Bij eventuele ziekte en verlof van collega's bent u na overleg bereid meer uren te werken. Wij vragen een actief en enthousiast persoon met een havo werk- en denkniveau. Enige jaren werkervaring met (personeels)administratie vinden wij belangrijk. U bent bekend met Word, MS-Acces en Excel. Ook heeft u een flexibele instelling en legt u gemakkelijk contacten. U bent tussen de 20 en 30 jaar oud. Meer informatie kunt u verkrijgen door contact op te nemen met Monique Smulders, secretaresse personeelszaken, telefoon 071-4094229- Uw schriftelijke sollicitatie stuurt u binnen 2 weken na verschijningsdatum vaa deze advertentie naar Bloemenveiling Flora, t.a.v. de heerjaan Ype Jansen, personeelszaken. Postbus 10, 2230 AA Rijnsburg. Wij verzoeken u in de linkerbovenhoek van de envelop te vermelden: Sollicitatie medewerker personeelszaken. De organisatie besta Grondgebiedzaken i< r drie dagen per week (22.8 uur) Algemene informatie: De sector heeft 10 medewerkers, waarvan 4 in de buitendienst Tot de taken van de sector behoren o m ruimtelijke ordening, milieuzaken, reiniging, groenbeheer. volkshuisvesting, verkeer en vervoer, grondzaken, civieltechniek, bouw- en woningtoezicht bouwkunde, beheer gemeentelijke gebouwen. Verder voorko mende werkzaamheden liggen op het vlak van brede advisering over de taakvelden aan het gemeentebestuur, toezicht op uit te voeren werken in de gemeente en veel klantgerichte contacten met burgers, aannemers, adviesbureaus, leveranciers en diverse (overheids)instanties. Functie-informatie: Voor deze functie wordt gezocht naar een vriendelijke persoon lijkheid die van aanpakken weet De te benoemen kandidaat wordt belast met de administratieve werkzaamheden m.b.t. bovengenoemde werkzaamheden. Het is een ondersteunende functie met veel secretariële taken en variatie. De vacature is op korte termijn beschikbaar. De werkdagen zijn op woensdag donderdag en vrijdag. Algemene functie-eisen: - een initiatiefrijke en klantvriendelijke persoonlijkheid: - oog voor bestaande en nieuwe ontwikkelingen in het vakge bied en dat kunnen vertalen naar de lokale situatie, - stressbestendigheid en flexibiliteit die soms bij grote werkdruk noodzakelijk zijn: Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. irdighedeinn and kunnen w - kennis van geautomatisee - goede communicatieve va - zelfstandig en in teamvert Specifieke functie-eisen: - minimaal het diploma mavo/lbo; - bereidheid om relevante cursussen te volgen, bijvoorbeeld via bol (schoolverlaters worden ook uitgenodigd te solliciteren) De gemeente Valkenburg is een leerbedrijf dat is erkend door het landelijk orgaan beroepsonderwijs: - relevante werkervaring in een soortgelijke functie strekt tot aanbeveling. Arbeidsvoorwaarden: Geboden wordt een aantrekkelijke v kring waar plaats is voor eigen initiatief. Afhankelijk van ople. j, leefti|d en ervaring vindt aanstelling plaats in: - aanloopsalarisschaal 4 (min. f 1.561 - functionele salarisschaal 5 (max. f 2.479,—) Salarispeil 1 oktober 1999 Inlichtingen: Nadere informatie over deze functie kunt u inwinnen bij het sectorhoofd, de heer J J Jonker, telefoon (071) 406 14 30, of het waarnemend hoofd, de heer A. van der Plas, telefoon (071)406 14 31. mm BIJPRODUCTEN VOOR VEEVOEDING Duynie is een handelsonderneming in industriële bijproducten en maakt deel uit van een internationaal opererend concern. De bijproducten zijn in hoofdzaak afkomstig van de aardappel- en maïsverwerkende industrie, bierbrouwerijen en consen>enfabrieken en worden rechtstreeks geleverd aan de varkens- en rundveehouderij. Hierbij is gekozen voor een klantgerichte benadering via eigen vertegenwoordigers. Duynie heeft zelf een laboratorium waar de bijproducten op o.a. voederwaarde worden geanalyseerd. Tevens behoren veevoeder en technische begeleiding en voorlichting, gericht op de belangen van de afnemers, tot de bedrijfsactiviteiten. Duynie beschikt over een modern wagenpark met speciaal uitgeruste vrachtwagens. Wij zoeken op korte termijn een Functie-inhoud: De planner zorgt voor een efficiënt vervoer van de producten van onze leveranciers naar onze afnemers. Hij bepaalt met behulp van ons computersysteem wanneer klanten beleverd moeten worden en neemt telefonische bestellingen in ontvangst. Daarnaast verwerkt hij afleveringen in het computersysteem. Ook houdt hij de beschikbare hoeveelheden producten op diverse locaties bij. U hebt veelvuldig telefonisch contact met onze klanten, chauffeurs en leveranciers. Voor deze functie is affiniteit met de transportsector gewenst. Wij zoeken een kandidaat die stevig in zijn schoenen staat, een natuurlijk overwicht heeft en over uitstekende contactuele eigenschappen beschikt; klantvriendelijk, flexibel en stressbestendig is en beslissingen durft te nemen. Hij moet zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken. Voor deze functie is een opleiding op MBO-niveau, bij voorkeur logistieke richting, gewenst. Kennis van de Duitse taal is een pre. Bent u geïnteresseerd in deze afwisselende baan? U kunt schriftelijk reageren door ons binnen twee weken een handgeschreven sollicitatiebrief voorzien van een C.V. te sturen naar: B.V. Duynie t.a.v. de heer M. Overvliet Postbus 86 2400 AB Alphen aan den Rijn JOHN DEERE CONSUMER PRODUCTS EUROPE B.V. John Deere Consumer Products B.V. is een toonaangevende producent van portable outdoor power equipment, zoals motorkettingzagen, bladblazers, graskantenmaaiers, pompen en generatoren. Voor ons Europees hoofdkantoor in Nieuw-Vennep, zoeken wij op korte termijn een Administratief Logistiek Medewerker (M/V) voor o.a. de volgende taken: Beheren orderadministratie Controleren distributieproces Controleren fakturen Onderhouden contacten met klanten Onderhouden contacten met leveranciers Om deze full-time werkzaamheden goed te kunnen uitvoeren denken wij aan iemand met de volgende kwalificaties: Opleiding op HAVO/MEAO niveau Ervaring met computers: Word/Excel/Exact Beheersing van de Engelse taal Beheersing van andere talen is een pré Leeftijd: 20 - 30 jaar Beschik je over veel enthousiasme-en inzet en trekt een internationale werkomgeving je aan, schrijf dan naar: John Deere Consumer Products Europe B.V., Haverstraat 24, 2153 GB Nieuw Vennep, T.a.v. dhr. P. Paumen, Telefoon: 0252-687342 Wassenaar, is een aantrekkelijke woon- en werkgemeente met ruim 26.000 inwoners, w vlakbij de kust aan de rand van de bollenstreek. De gemeente is gunstig gelegen ten opzichte van Leiden en Den Haag in een omgeving die rijk is aan natuurschoon. Het brandweerkorps van Wassenaar bestaat uit 9 beroepskrachten en 45 vrijwilligers. Bij de afdeling preventie van de gemeentelijke brandweer is de vacature ontstaan van: De afdeling preventie is verantwoordelijk voor de advisering op het gebied van preventie, pro actie en preparatie richting bestuur, de verschil lende gemeentelijke afdelingen,. architecten, burgers en bedrijven. Daarnaast is de afdeling preventie verantwoordelijk voor de afgifte en handhaving van gebruiksvergunningen. De vacature is ontstaan wegens het vertrek van de huidige functionaris. De functie omvat: - toetsen van aanvragen voor bouw- en milieu vergunningen op brandveiligheid en de bouw werken hierop controleren; - het opstellen van gebruiksvergunningen en het controleren hiervan; - het adviseren op het gebied van brandveilig heid bij evenementen; - het geven van advies, voorlichting en instructie op brandpreventief gebied; - repressieve werkzaamheden op het niveau van bevelvoerder. Wij vragen van u: - een flexibele en slagvaardige instelling binnen een platte organisatie; - een opleiding op MBO-niveau (bij voorkeur bouwkunde), dan wel aantoonbaar MBO werk en denkniveau; - het rijksdiploma onderbrandmeester; - de module brandmeester preventie, dan wel bereid zijn deze module te behalen; - ervaring als bevelvoerder in de repressieve dienst; - kennis van en ervaring met automatisering en kantoorapplicaties; - een goede mondelinge en schriftelijke vaar digheid; - bereidheid om opleidingen te volgen; - ervaring in een soortgelijke functie strekt tc aanbeveling. Overige informatie over de functie: Binnen de beroepskern van het brandweerkorp wordt de mogelijkheid onderzocht om in de toe komst jobrotation voor bepaalde functies toe passen. Affiniteit met werkzaamheden binne de technische dienst is daarom een pre. Uw arbeidsvoorwaarden: Werken in een leuk team van enthousiaste bram weermensen. Het salaris bedraagt, afhankelijk van opleidi en ervaring, max. 5.392,- (schaal 8). Voor het overige zijn de gebruikelijke gemeente lijke rechtspositieregelingen van toepassing. Een verhuisplicht op korte termijn is niet aan orde. Wilt u meer weten? Inlichtingen over de functie worden graag strekt door de dhr. J.J. de Jonge, hoofd van afdeling preventie, tijdens kantooruren bereil baar onder telefoonnummer 070 - 512 22 84. Solliciteren Indien u belangstelling heeft voor deze functi"" dan ontvangen wij graag uw sollicitatiebrie binnen 10 dagen na het verschijnen van c' blad. U kunt uw brief richten aan de directeur van c sector Middelen en Burgerzaken van de gemeem Wassenaar, Postbus 499, 2240 AL Wassenaa Een psychologisch en een medisch onderzoe zullen deel uit maken van de selectieprocedur^ Axima Installatieservice is onderdeel van het Belgische Axima en de Fabricom Groep. Binnen deze groep is Axima marktleider in de Benelux op het gebied van onderhoud en beheer van gebouwgebonden installaties. Axima installatieservice verzorgt de onderhoudswerkzaamheden voor gebouwgebonden installaties in heel Nederland. Onze vakgebieden zijn o.a. verwarmingsinstallaties, elektrische en/of hydraulische systemen, liftinstallaties, toegangsvoorzieningen, luchtbehandeling en klimaatvoorziening. Axima Installatieservice heeft ca. 280 medewerkers, verdeeld over het hele land en vormt hiermee een van de grootste aanbieders van onderhoud en beheer. Medewerker Debiteurenadministratie Voor onze financiële afdeling zijn we dringend op zoek naar een pittige, vlotte, zelfstandige collega, die van aanpakken houdt e niet terugschrikt van cijfers. Functiebeschrijving: U werkt in teamverband waarin zowel facturering als debiteurenbeheersactiviteiten worden uitgevoerd, waarbij u aan beide activiteiten deelneemt. U heeft veelvuldig contact met klanten. Zelfstandigheid, initiatief en vasthoudendheid zijn essentieel voor een goede invulling van de functie. Functie-eisen: MEAO/MBA of gelijkwaardig niveau Cijfermatig inzicht en interesse in cijfers Goede communicatieve vaardigheden Enige jaren relevante werkervaring Kan zowel zelfstandig als in teamverband werken Goede vaardigheden met computers (MS Word, Excel) Wij bieden u aantrekkelijke arbeidsvoorwaarden. Verder besteedt Axima veel aandacht aan opleidingen en ontwikkeling van medewerkers. Indien u zich herkent in bovengenoemde functie en ons wil helpen c ook in Nederland marktleider te worden, dan nodigen wij u graag ui lind ji pxibe /ij bit iur per week (4 u De aanstelling gebeurt voor een jaar. De functie Als Coördinator Vrijwilligers neemt u in eerste instantie verzoeken in voor het verrichten van vrijwilligerswerk, fungeert als aanspreekpunt voor de vrijwilligers, begeleidt vrijwilligers en behartigt hun belangen zodat zij op de juiste manier en op de juiste plek kunnen worden ingezet en dat zij door Naturalis de diensten geboden krijgen om goed te kunnen functio Het uiteindelijk doel is om binnen dat jaar een zelfstandig opererende vrijwilligersorganisatie op te zetten. Dit betekent o.a. dat u: zorgt voor een actuele inventarisatie van de mogelijkheden om vrijwilligers in te zetten; verzoeken om vrijwilligerswerk te verrichten inneemt, toetst aan het vrijwilligersbeleid van Naturalis en beoordeelt op mogelijke ir introductie-, begeleidings- en scholingsbijeenkomsten organis op aanwijzing van het Hoofd Publiek; zorgt voor de inroostering van vrijwilligers en de roosters maakt; een bijdrage levert aan een actuele en complete administratie i.s.m. de Medewerkers Personeel Organisatie; zorgt dat de vrijwilligers de complete set van diensten aangeboden krijgen conform het vrijwilligersbeleid van Naturalis; een organisatiemodel ontwikkelt en ten uitvoer brengt in werking met het hoofd Publiek en het hoofd Personeel Organisatie, waarbij vrijwilligers zelf de uitvoer (geleidelijk aan) ter hand gaan r

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 32