Personeel Personeel Noemde dit een uitdaging!? Jetmail bv naturalis APOTHEKERS ASSISTENTE) Vestigingsmanager Intercedent Schadebehandelaar m/v ZATERDAG 30 OKTOBER 1999 Mulckhuyse B.V. NIEUW VENNEP Ons bedrijf is voornamelijk actief in utiliteitsbouw en woningbouw in de regio. Voor diverse projecten zoeken wij Uitvoerders die van aanpakken weten en zelfstandig een werk kunnen realiseren. rendien zoeken wij Voorman timmerlieden Timmerlieden Heeft u vakkennis, doorzettingsvermogen en kwaliteit als uitgangspunt? Kunt u in een hecht teamverband werken? Dan bieden wij u een baan aan: Met een collegiale en goede werksfeer. Afwisselend en met een goede salariëring. In een groeiend bedrijf. Vervoer kan geregeld worden. Bouwbedrijf L.H. Mulckhuyse B.V. Gersteweg 23-25 Contactpersoon: A. W. Koolhaas Telefoon 's avonds 0252-621090 Postbus 9 2150 AA Nieuw Vennep Telefoon 0252-674081 "De mailers uit de bollenstreek In verband met de enorme groei van Jetmail zijn wij op zoek naar fijne collega's welke onderstaande vacatures kunnen invullen. Zelfstandig werkende vouwers Productiemedewerk(st)ers Chauffeur (rijbewijs B en C) Werkvoorbereider Thuiswerk(st)ers Monteur Wij bieden een leuke werksfeer, prima salarisgoede arbeidsomstandigheden en interne opleidingen. Op zoek naar een nieuwe uitdaging? Reageer snel zodat je direct aan de slag kunt. Sollicitaties met C.V. schriftelijk richten aan: Jetmail bv, t.a.v. mevrouw Y. Ouwehand Ampèrestraat 5, 2181 HB HILLEGOM. Naturalis zoekt voor de afdeling Publiek per direct Rondleiders v/m Op afroepbasis vooralsnog voor de periode van 1 jaar. De werkzaamheden bestaan uit het het verzorgen van rondleidingen aan diverse bezoekersgroepen. Naturalis is een attractief museum over de natuur met een rijke traditie. Al bijna 180 jaar beheert het - als Nationaal Natuurhistorisch Museum - de grootste natuurhistorische collectie van Nederland, bestaande uit 10 miljoen objecten. 25 wetenschappers bestuderen de diversiteit in de natuur, zowel op biologisch als op geologisch gebied. Naturalis beschikt over een moderne accommodatie, die ruimte biedt aan 7 vaste exposities, 2 wisseltentoonstellingen, een Natuur Informatie Centrum, een auditorium, een filmtheater, een restaurant, een boekwinkel en een museumwinkel. In Naturalis werken thans 170 mensen. Voor de functie gelden de volgende eisen: afgeronde opleiding PABO of 1e of 2e graads Biologie; ervaring met het spreken voor grotere groepen; affiniteit met natuur en natuurlijke historie; flexibele inzetbaarheid; goede contactuele eigenschappen; kunnen werken in teamverband. Het aanbod Geboden wordt een salaris van f 27,- bruto per uur exclusief vakantie-uitkering en weekendtoeslag Opname in het pensioenfonds. Informatie en sollicitatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer J. Heeffer, Hoofd Educatie, telefoon 071-5687603. Stuur uw schriftelijke sollicitatie binnen 2 weken na het verschijnen van deze advertentie aan: Naturalis, Afdeling Personeel Organisatie, Postbus 9517, 2300 RA Leiden of e-mail naar: naturalis@naturalis.nnm.nl Schulpen Schuim Leiden b.v., met productie- en verkoopvestigingen in Griekenland, Hongarije, Oostenrijk, Spanje, België, Engeland en Amerika, is toonaangevend producent van bad-, auto- en schuursponsen. Voor de hoofdvestiging op industrieterrein Roomburg zoeken wij een: SECRETARESSE VERKOOPAFDELING (M/V) Functie-profiel: - Secretariële opleiding - Goede kennis van de Engelse en Duitse taal - Commercieel en sociaal vaardig. Functie-inhoud: - Verzorging correspondentie in Nederlands, Engels en Duits - Archiveren en opvolgen van gehele verkoop - Onderhouden contacten met buitenlandse collega's - Diverse verkoopondersteuningen, zoals het voorbereiden van beurzen, n dynamisch internationaal bedrijf met Uw schriftelijke sollicitatie Schulpen Schuim Leiden b.< T.a.v. de heer J. W. A. Loeve Postbus 76 2300 AB Leiden t CV kunt u richten a schulpen schuim APOTHEEK LINNAEUS Zoekt met spoed een jonge enthousiaste Apotheek Linnaeus is een gezellige drukke apotheek in de winkelstraat van C Wij zijn op zoek naar een collega die graag met mensen omgaat en van afwisselend werk houdt. Als je denkt, dat is wat voor mij, laat dan snel wat van je horen, dan hoor je er binnenkort ook bij. Inlichtingen en/of sollicitaties E. Zeemering, apotheker D. A. Willemsen-ter Wee, hoofdassistente de Kempenaerstraat 31 2341 GG Oegstgeest tel. 071-5173330 W José Nieuwenhuis, 24 jaar, vestigingsmanager Leiden: •JE BEPAALT ZELF JE KANSEN' 'In mei '96 begon ik als intercedent bij SUSA. Hoewel ik toen veel geleerd heb - van admini stratie, organisatie en coördinatie - wilde ik na anderhalf jaar meer. Ik ben nu eenmaal ambitieus. En zie, nu ben ik vestigingsmanager in Leiden. Zelfstandig opgezet! Natuurlijk draag ik veel verant woordelijkheid. Maar de vrijheid zelf te bepalen hoe je het doet, maakt deze baan een voortdurende uitdaging. Natuurlijk word je goed begeleid, maar verder ligt er binnen SUSA weinig vast: je bepaalt zelf je kansen. Kenmerkend SUSA. FUNCTIE-EISEN: Minimaal: HBO, commerciële werkervaring, leidinggevende capaciteiten, zelf standige werkhouding, ambitieus, kritisch, resul taatgericht en in bezit van rijbewijs. Ptw Dan weten we bij SUSA wel beter. Wat dacht je van het zelfstandig opzetten en beheren van een vestiging en van jezelf dagelijks testen op je organisatievermogen, flexibiliteit en creativiteit. Dat noemen wij bij SUSA een uitdaging!! SUSA studenten uitzendbureau is specialist in het uitzenden van studenten naar bedrijven die tijdelijk om extra personeel verlegen zitten. Door ons unieke poolconcept - een methodiek die vraag en aan bod dagelijks op elkaar afstemt - maakt SUSA al jaren een ongekende groei door. Op dit moment heeft SUSA vestigingen in Utrecht, Wageningen, Nijmegen en Leiden. Esther van den Dungen, 27 jaar, intercedent in Utrecht: 'LAAT MAAR ZIEN DAT JE GELIJK HEBT!' 'Een drukke, dynamische baan; dat was mijn grootste wens. En dus solliciteerde ik als interce dent bij een groot uitzendbureau. Maar dat beviel niet: alles was daar georganiseerd en uitge dacht: ik voelde mij daar een nummer. Daarom besloot ik een halfjaar geleden te solliciteren bij SUSA. Een verademing. De "huiskamersfeer", de onderlinge band tussen collega's, het vele geimproviseer: het maakt het dagelijkse werk hier meer dan leuk. Bovendien, als ik nu een idee heb, zeggen ze: werk maar uit en laat maar zien dat je gelijk hebt! Dat vertrouwen is typisch SUSA. Heb je interesse in een van deze functies, stuur dan een brief, voorzien van CV naar: SUSA studenten uitzendbureau, La.v. Adriëlle Bloemendaal, Maliebaan 94, 3581 CX Utrecht. Telefoon: 030-2317195 E-mail: a.bloemendaal@susa.nl FUNCTIE-EISEN: Opleiding: HBO, dienstverlenend, oplossingsgericht, commercieel ingesteld, flexibel, affiniteit met studenten, accuraat en in bezit van rijbewijs. Door de voortdurende groei van onze organisatie is Crab Noomen Verzekeringen regelmatig op zoek naar nieuwe talenten. Op dit moment hebben wij plaats voor een Wij vragen een klantvriendelijke persoonlijkheid die deel uitmaakt van een team dat zich richt op een optimale afhandeling bij schade. Je regelt schadezaken op een breed terrein van verzekeringen, zoals ziektekosten-, motorrijtuigen-, brand- en aansprakelijk heidsverzekeringen. Ervaring in de assurantiebranche is een pre. Wij bieden een prima salaris, uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden, ruime door groeimogelijkheden, een plezierige werkomgeving en een grote mate van zelfstandigheid. Interesse? Je sollicitatiebrief en cv kun je binnen 14 dagen sturen naar: Crab Noomen Verzekeringen, Personeel Organisatie T.a.v. Arnold Ros, Postbus 2100,2301 CC LEIDEN Voor meer informatie kun je contact opnemen met Arnold Ros: 071 - 568 56 31 Met vijf vestigingen in de Randstad en 100 enthousiaste medewerkers behoort Crab Noomen Verzekeringen tot de grotere advieskantoren op financieel gebied. Onze omvang stelt ons in staat de inkoop van verzekeringen op gunstige voorwaarden te realiseren, waarvan onze klanten profiteren. Of het nu gaat om verzekeringen en hypotheken voor onze particuliere cliënten of employee benefits voor onze zakelijke relaties. CRAB NOOMEN VERZEKERINGEN 1 her Rijnlands Zeehospitium bestaat u.t 4 centra: het Rolands Voorzieningen- centrum. het Centrum voor Hart- en Loi datic, het Rijnlands Revalidatiecentrum en dc Mytyl/Tyltylschool 'De Vicrbot' Het Rijnlands Zcehospitium is toonaangevend op het gebied v zorg op maat en ontwikkelt zich tot een experti; de revalidatie en het mytyl/tyltylonderwi volgens een individueel zorgplan zo optimaal mogelijk te begeleiden en te verzorgen: - het uitvoeren van werkzaamheden in het kader van dc multidisciplinaire samenwerking: -het binnen de unit mede opzetten van en uitvoering geven aan projecten zoals bejegening en vraaggestuurd werken; - het begeleiden van collega's in het multidisciplinair overleg (MDO). - het begeleiden van leerlingen, stagiaires en vrijwilligers: -een bijdrage leveren aan de deskundigheidsbevordering van dc mede werkers van dc sector Wonen: Het Rijnlands Voorzieningencentrum zoekt voor de sector Wonen een sociaal pedagogisch hulpverlener (m/v) fulltime, t.b.v. de unit 'Stuurboord' en voor de unit 'De Schokker' een verpleegkundige (m/v) (hbo-v, verpleegkundige-B of -Z) sociaal pedagogisch hulpverlener (m/v) Algemene informatie: In de Katwijkse duinen ligt het Rijnlands Voorzieningencentrum, onder deel van het Rijnlands Zeehospitium, een woonvorm voor mensen met een lichamelijke of meervoudige handicap. Deze bewoners, 110 volwassenen met elk een eigen geschiedenis, wonen in groepen van 12 personen. Op dit moment maakt de sector Wonen van her Rijnlands Voorzieningen- centrum een belangrijke ontwikkeling door naar een vraaggestuurde dienstverlening. In overleg met de bewoner wordt bekeken welke onder steuning hij of zij nodig heeft om een zo groot mogelijke zelfredzaamheid te bereiken. Stuurboord is een unit waar 12 bewoners met een lichamelijke en ver standelijke handicap wonen die veel zorg en begeleiding nodig hebben. De Schokker is een unit waar bewoners wonen met een wisselende ADL-zorgvraag en een matige verstandelijke handicap. Er heerst een groepsgericht pedagogisch leefklimaat. Uw profiel: -heeft u affiniteit en ervaring met het begeleiden en verzorgen van mensen Wij bieden: met een lichamelijke of mee rvoudige handicap? - kunt u invulling geven aan 1 et begrip vraaggestuurd werken? - kunt u een goed evenwicht ewaren tussen persoonlijke betrokkenheid en professionele afstand? - kunt u zowel zelfstandig als n een multidisciplinair team werken? - heeft u ervaring met het wer een als zorgplancoördinator? - heeft u ervaring met het syst eem van bewonerstoewijzing? Dan is een van deze functies wellicht iets voor u! Uw werk: -een bijdrage leveren aan de ealisatie van een goed woon- cn leefklimaat voor de bewoners; - het zorgdragen voor de bege eiding. de verzorging en de ondersteuning van dc bewoners; - het ondersteunen van de bc\ toners in het formuleren van hun individuele wensen/behoeften; -vanuit een multidisciplinair cam samenwerken om een of meer bewoners veerde mensen met belangstelling voor één van deze functies ronform de CAO-VGN. Dienstverband en werktijden: -het betreft aanstellingen voor onbepaalde tijd; -voor beide functies gaat bij gelijke geschiktheid de voorkeur uit naar - er wordt gewerkt in wisselende Jienstcn volgens een 24-uurs rooster, waarbij een klein deel van de arbeidsuren zo nodig flexibel zal worden ingezet bij ziekte, calamiteiten, vakantie, e.d.; -verpleegkundigen draaien tevens verpleegkundige diensten t.b.v. dc gehele sector Wonen. Uw sollicitatie: - nadere informatie over de functie op 'Stuurboord' kunt u inwinnen bij mevrouw A. Kooien, teamleider, telefoon (071) 40 60 100, toestel 150 pieper (813)83: - nadere informatie over de functie op 'Dc Schokker kunt u inwin bi| de heer K. Slingerland, telefoon (071) 40 60 100. toestel 156. pieper (813)82; - uw schriftelijke sollicitatie voorzien van curriculum virac kunt u, binnen 14 dagen na verschijnen van deze advertentie, onder vcrir van vacaturenummer 99053 (Stuurboord) of vacaturenummer (Dc Schokker) richten aan: Stichting Rijnlands Zeehospitium t.a.v. afdeling P&O Postbus 599 2220 AN Katwijk Op doen, zijn s schof bewa MZ h< e wordt niet op prijs gesteld, Worcj,

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 30