L M U C Personeel TERDAG 30 OKTOBER 1999 Het Leids Universitair Medisch Centrum (LUMC) omvat het Academisch Ziekenhuis en de Faculteit der Geneeskunde van de Uni versiteit Leiden. De kerntaken patiëntenzorg, onderzoek, onderwijs en opleiding worden zo vanuit één bestuurlijke organisatie uitgevoerd. Er werken ongeveer 7000 mannen en vrouwen. Er wordt nauw samengewerkt met onder andere de faculteiten Wiskun de en Natuurwetenschappen en Sociale Wetenschappen van de Universiteit Leiden en met TNO. De organisatie van het LUMC is sterk gedecentraliseerd: er zijn vijf divisies met een relatief autonome structuur. In het LUMC zijn patiëntenzorg en onderzoek van oudsher zozeer verweven, dat grensverleggend onderzoek en vernieuwing in de patiëntenzorg hand in hand gaan, wat direct ten goe de komt aan de behandeling van de patiënt. Het LUMC streeft, mogelijk mede door uw inzet, naar een continue verbetering van de gezondheidszorg in de meest brede zin en wil hierin zowel nationaal als internationaal een leidende rol blijven spelen. Binnen deze divisie zijn afdelingen op het gebied van de inwendige geneeskunde ondergebracht. Immunohematologie en Bloedbank Op het laboratorium van de Bloedtransfusiedienst van de afdeling Immunohematologie en Bloedbank is een positie beschikbaar vi Analist v/m (36 uur per week) Vac.nr. 99.W.40.43.LD Het laboratorium van de Bloedtransfusiedienst is verantwoordelijk voor het ondersteunen van de Bloedtransfusiegeneeskunde in het LUMC door middel van het uitvoeren van immunohematologische diagnostiek en het verstrekken van bloedproducten. Daarnaast is het laboratorium betrokken bij onderwijsactiviteiten van de afdeling Immunohematologie en Bloedbanken participeert in bloedtransfusie- gerelateerd (klinisch) onderzoek. Functie-inhoud: De analist zal plaats nemen in een team van 18 analisten die volgens een vol-continu roosterdienst de volgende taken uitvoeren: - bestellen, controleren en inboeken van bloedproducten in de voor raad van het LUMC: - selecteren, controleren en uitgeven van bloedproducten op aan vraag van de afdelingen van het LUMC: - verrichten van transfusiegebonden en/of diagnostisch onderzoek op patiëntenmateriaal: - na een ruime inwerkperiode het zelfstandig verrichten van avond-, nacht-, weekend- en bereikbaarheidsdiensten; - na afronding van de inwerkperiode, mogelijk één of meer gespecia liseerde taken binnen het laboratorium op het gebied van kwali teitscontrole of onderwijs en/of research en ontwikkeling in sub groep-verband of individueel Functie-eisen: - HLO-diploma (klinisch chemische of microbiologische richting) of MLO-diploma (bio-medische richting) bij voorkeur met ervaring in een bloedtransfusielaboratorium; - werkervaring in een klinische setting: - bereidheid om in een vol-continu rooster te werken. - affiniteit met het werkep met computers en computergestuurde apparatuur: - bewezen vermogen om nauwkeurig te werken in protocollair ver band '(conform GLP regels): - bij voorkeur bewezen immunohematologische belangstelling. Salaris: Het salaris bedraagt, afhankelijk van relevante ervaring, maximaal f 4.635,- bruto per maand. Dienstverband: De aanstelling vindt plaats voor de duur van de proeftijd van één jaar met uitzicht op vast dienstverband. Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevrouw I. de Groot, hoofdanaliste Bloedtransfusiedienst (071 - 526 38 18) of bij haar afwezigheid door dr. M.S. Harvey, chef de Laboratoire Bloed transfusiedienst (071 - 526 38 18). Deze vacature verschijnt in- en extern tegelijkertijd. De interne ronde zal eerst worden afgehandeld. DIVISIE 2 De afdeling Maag-, Darm- en Leverziekten van het LUMC neemt een vooraanstaande plaats in op het gebied van patiëntenzorg, weten schappelijk onderzoek, studentenonderwijs. specialistenopleiding en scholing. Als universitair centrum worden door de afdeling de nieuwste onderzoeksmethoden en behandelingen toegepast. Daarnaast gebeurt onderzoek naar ooraak, verschijnselen en behandeling van ziekten van de spijsverteringsorganen en de lever. Binnen het stafsecretariaat bestaat ter ondersteuning van de staf en onderzoekers een vacature voor: Secretaresse v/m (part-time invulling van de functie is bespreekbaar) Vac.nr. 99.E. I9.43.LD Functie-inhoud: - uittypen en redigeren van wetenschappelijke artikelen en algemene correspondentie, in het Nederlands en Engels; - bijhouden van agenda's en telefoonbehandeling; - behandelen van inkomende en uitgaande post; - notuleren en voorbereiden van besprekingen; - algemeen voorkomende werkzaamheden op het secretariaat. Functie-eisen: - HAVO/MEAO-secretariële richting; - kennis van de medische terminologie; - in het Engels kunnen communiceren zowel mondeling als schriftelijk - flexibiliteit en organisatievermogen - ervaring met tekstverwerking; - ervaring MS Office. Salaris: Het salaris bedraagt maximaal f 4.201.- (schaal 6 RRAZ) bruto per maand bij een full-time aanstelling. Inschaling is afhankelijk van oplei ding en relevante werkervaring. Dienstverband: De aanstelling vindt vooralsnog plaats in tijdelijke dienst voor I jaar. Bij gebleken geschiktheid wordt de tijdelijke aanstelling omgezet in een vast dienstverband. Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevrouw L.T.M. Niepoth, hoofd stafsecretariaat (071 - 526 35 07). Deze vacature verschijnt in- en extern tegelijkertijd. De interne ronde zal eerst worden afgehandeld. DIVISIE 2 Polikliniekadministratie De poliklinieken binnen divisie 2 bestaan uit: - poliklmiekadministratie 2e etage, hier zijn gevestigd de poliklinieken van de Reumatologie, Hart- en Longziekten; - polikliniekadministratie 3e etage, hier zijn gevestigd de poliklinieken van de Algemene Inwendige Geneeskunde. Hematologie en Klinische Oncologie; - polikliniekadmmistratie 4e etage, hier zijn gevestigd de poliklinieken van de Nierziekten, Endocrinologie en Maag-, Darm- en Leverziekten. In verband met uitbreiding binnen de poliklinieken bestaan er vaca tures voor: Medisch Secretaresses m/v (36 uur per week, invulling v Vac.nr. 99.V. I4.43.LD r 32 uur per week is bespreekbaar) Functie-inhoud: - het voorbereiden en afwerken van spreekuren, - het be'geleiden van spreekuren aan de receptie; - het typen van medische correspondentie; - het te woord staan van patiënten, ook telefonisch; - het bijwerken van medische dossiers. Functie-eisen: - MAVO-/HAVO-diploma; - NAMS of vergelijkbare opleiding; - ervaring met tekstverwerking en in het werken met de dictafoon; - goede contactuele eigenschappen; - zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken. Salaris: Het salaris bedraagt maximaal f 3.814.- (schaal 5 RRAZ) bruto per maand bij een full-time aanstelling. Inschaling is afhankelijk van leeftijd. Dienstverband: De aanstelling geschiedt voc op een vast dienstverband. t periode v Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door r N. Bernardus, I e medewerker polikliniekadministratie 2e etage (071 - 526 19 30), door mevrouw S. Bles, hoofd medisch secretariaat 3e etage (071 - 526 35 10) en door mevrouw A. Nubé. hoofd medisch secretariaat 4e etage (071 - 526 19 80). Deze vacature verschijnt in- en extern tegelijkertijd. De interne ronde zal eerst worden afgehandeld. DIVISIE I In Divisie I zijn de navolgende afdelingen ondergebracht: Heelkunde. Anesthesiologie.Thoraxchirurgie. Orthopedie, Urologie en Revalida tie. Tevens bestuurt de divisie een aantal mterdivisionele centra, te weten het Centrum Eerste Hulp. het Operatiekamer-centrum, het Intensive Care Centrum alsmede de tot de divisie behorende klinie ken en poliklinieken, het Laboratorium voor grote proefdieren en het Laboratorium voor bewegingsanalyse. Bij het Operatiekamer-centrum is een vacature voor een Verpleegkundige m/v voor de opleiding tot operatie-assistent Vac.nr. 99.L.4I.43.LD De opleiding tot operatie-assistent is een initiële voor een medisch assisterend beroep op het nis beroepsonderwijs in de gezondheidszorg. opleiding het hoger De opleiding bestaat uit een afwisselend theoretische en praktische component.Verpleegkundigen kunnen op I februari 2000 instromen in de opleiding. Deze duurt tot I september 2002. Het LUMC beschikt over 20 operatiekamers Deze zijn gevestigd in een groot centraal operatiekamercomplex. De volgende specialismen maken dagelijks van de operatiekamers gebruik: Algemene Heelkun de, Vaatchirurgie, Traumatologie. Oncologie,Thoraxchirurgie. Ortho pedie, Urologie. Gynaecologie. Neurochirurgie. Keel-, Neus- en Oor heelkunde, Kaakchirurgie, Plastische chirurgie en Oogheelkunde. Functie-eisen: Diploma A-verpleegkundige/MBO-V/HBO-V. Salaris: Het salaris bedraagt gedurende de opleidingsperiode maximaal f 4.201,- bruto per maand (salarisschaal A6 RRAZ). Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevrouw C.J. Geluk, clusterleider OK-centrum (071 - 526 91 II. pieper 9801 en door mevrouw C. van Oudshoorn. P&O-adviseur Divisie I (071 -526 36 16). Divisie 4 wordt gevormd door 12 afdelingen en diensten die de patiën tenzorg direct ondersteunen. De divisie heeft 680 medewerkers. Dienst Maatschappelijk Werk en Patiëntenservice De telefoondienst maakt onderdeel uit van de dienst Maatschappelijk Werk en Patiëntenservice. De Dienst Maatschappelijk Werk en Patiëntenservice richt zich op ondersteunende hulp- en dienstverlening aan patiënten en bezoekers van het Leids Universitair Medisch Centrum. Deze activiteiten wor den uitgevoerd door maatschappelijk werkers, gastvrouwen, mede werkers familieopvang Centrum Eerste Hulp, activiteitenbegeleiding. medewerkers van het patiëntenservicebureau en medewerkers van de telefoondienst. De telefoondienst heeft momenteel elf medewerkers; coördineert de dagelijkse gang van zaken. Bij de telefoondienst bestaat een vacature voor een. ervaren Telefonist m/v (aanstelling mogelijk v; Vac.nr. 99.T.23.43.LD De werktijden zijn 21.00 uur. i 18 tot 36 uur per week) 07.30 tot 22.00 uur; zondag Functie-inhoud: - afhandelen van alle binnenkomende gesprekken; - intern doorverbinden naar afdelingen; - bedienen van het oproepsysteem; - aan- en afsluiten van patiëntentelefonie; - afhandelen van 06-8008-aanvragen. Functie-eisen: - opleiding op HAVO-niveau; - beheersing van de moderne talen; - een dienstverlenende werkhouding; - bereidheid volgens flexibele werktijden te werken; - gewend met geavanceerde apparatuur te werken. Salaris: Het salaris bedraagt maximaal f 3.521,- bruto per maand op full-time basis (schaal 4 RRAZ). Dienstverband: De aanstelling vindt plaats dienstverband. jaar, met uitzicht op een vast Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door r A P Jongens, hoofd sector Patiëntenservice (071 - 526 17 29). Werving geschiedt gelijktijdig in- en extern, waarbij interne kandidaten de voorkeur genieten. Bij indiensttreding is het Pensioenreglement van het ABP van toepassing. Vakantietoeslag 8%. Sollicitaties, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en enveloppe, kunt u binnen twee weken na het verschijnen van deze advertentie zenden aan: LUMC Dienst Sociale Zaken t.a.v. mevrouw M. de Graaf Postbus 9600 2300 RC LEIDEN Apotheek De Regenboog Apotheek Oosthout vormt de ideale combinatie: een apotheek en een drogisterij onder één dak. Naast het traditionele apotheekgedeeltc ook het veelkleurige drogisterij-assortiment. Mede door deze combinatie heeft de apotheek een lage drempel, waardoor een sterkere betrokkenheid bij gezond worden, gezond blijven en gezond zijn. De Regenboog Apotheek Oosthout zoekt een APOTHEKERS ASSISTENTE Een enthousiaste, klantvriendelijke apothekersassistent (m/v) met buitengewone interesse voor de drogisterij en met de juiste teamgeest. Eindexamenkandidaten worden eveneens uitgenodigd om te reageren. Spreekt ditje aan, dan kun je je schriftelijke sollicitatie richten aan P. C. Harder, Oosthoutplein 5a, 2215 VM Voorhout. Voor informatie: tel. 0252-218120 (overdag) of 0161-433782 ('s avonds). Hoofd woondiensten m/v Voor een woningbouwvereniging in Katwijk zijn wij op zoi Jan langs, een uitget '9 Ridder.tel. (071) 407 Fulltime hiker m/v t betreft een baan voor lange tijd n id. Ben jij die gemotiveerde, represi en 26 jaar, bel dan snel. 'eld 9. I. (071)5 ir randstad uitzendbureau Stichting Kinderopvang Noordwijkerhout De Stichting Kinderopvang Noordwijkerhout verzorgt professionele opvang voor kinderen van 0 tot 13 jaar. Voor het kinderdagverblijf HARLEKIJNTJE ziin wij op zoek r Een groepsleider (m/v), voor 29 uur per week op de babygroep (0-2 jaar) per december 1999 Een tijdelijke groepsleider (m/v), voor 15 uur per week op de peutergroep (2-4 jaar) per direct en van 1 februari - 1 juli 2000 voor 30 uur per week, (ziekte en zwangerschapsverlof). Een tijdelijke groepsleider (m/v), voor 34 uur per week op de babygroep (0-2 jaar) van 15 februari -15 juli 2000. (zwangeschapsverlof) Tevens zoeken wij per direct voor de hele stichting: Invalgroepsleiders (m/v), afhankelijk van de beschikbaarheid, bestaat er de mogelijkheid tot een vast arbeidsovereenkomst met flexibele werktijden. Functie-eisen: affiniteit met kinderopvang, een gerichte MBO-opleiding, een creatieve en flexibele werkhouding, zelfstandig en in teamverband kunnen werken, een EHBO diploma, of bereid zijn tot het volgen Onze stichting is in beweging en in de komende maanden verwachten wij nog enkele vaste medewerkers nodig te hebben op de buitenschoolse opvang en het kinderdagverblijf. Inlichtingen over bovenstaande functies kunt u inwinnen bij Jeannette Vogels of Mirjam Looren-de Jong, telefoon 0252-377984. Sollicitatiebrieven Denk Üi 'd6 ware" te zün met CV. kunt u binnen 14 dagen richten aan: ScnnJT (tón Snel. de Stichting Kinderopvang Noordwijkerhout, t.a.v. mw. J. Vogels, Postbus 208, 2210 AE Noordwijkerhout.

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 29