Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel /A Topsporters in ICT geven acte présence op IT Vacature Beur Grote Plannen? UITKERINGSDESKUNDIGE medewerk(st)er salarisadministratie/ personeelszaken Supply rdmI Chain Services Harvey Nash ZATERDAG 30 OKTOBER 1999 OPEN DAG 12 NOVEMBER Werken en leren in de Verpleeskunde HBO-V DUALE VARIANT IN HAARLEM De HBO-V is een vierjarise opleidins, waarna je als verpleeskundise in alle velden van de sezond- heidszors kan werken. In Haarlem bestaat de moselljkheid om de zosenaamde duale variant te volgen Dit is een opleidins waarbij je leert, maar al heel snel kan gaan werken. Studenten die hiervoor kiezen, solliciteren bij een zorginstelling (Ziekenhuis, Verpleeghuis, Instelling voor verstan delijk gehandicapten) naar een leer/arbeidsplaats. Het onderwijs vindt plaats in Haarlem. Het eerste jaar heb je recht op studiefinanciering, daarna ontvang je inkomsten volgens de CAO-zorginstelling. Wil je meer weten? Kom naar de open dag op vrijdag 12 november van 14.00 tot 18.00 uur, Hogeschool Haarlem, locatie HTS, Veldzigtlaan 1 te Haarlem (op loopafstand van NS-station Overveen). Of vraag de brochure aan: tel (072) 518 37 75. I gak nederland bv Gak Nederland bv voert in opdracht sociale wetten uit, zoals de arbeidsongeschiktheidswetten en de werkloosheidswet. Zij doet dit in opdracht van het Landelijk Instituut Sociale Verzekeringen. Gak Nederland bv maakt deel uit van de Gak Groep, een dynamische onderneming die vanuit jarenlange ervaring haar klanten adviseert over de meest uiteenlopende aspecten van sociale zekerheid. Ter versterking van de afdeling werkloosheidswet op ons kantoor te Leiden, zoeken wij i opgeleid willen worden tot op het terrein van de werkloosheidswet. Functie-informatie U maakt deel uit van een team waarin ieder zelfstandig een bestand beheert. Dit bestand wordt gevormd door de aanvragen om een uitkering ww. U beoordeelt deze aanvragen op juistheid vanuit wetstechnisch, financieel en administratief oogpunt. Naast de vele interne contacten hebt u tevens te maken met cliënten, werkgevers en instanties. Zowel de wet als de systemen om de wet uit te voeren vereisen een intensieve opleiding. Functie-eisen U hebt minimaal een afgeronde opleiding op HAVO-niveau, aangevuld met enige jaren administratieve ervaring. U werkt graag in een teamverband, blijft ook onder druk klantgericht e kunt uzelf herkennen in de begrippen prestatiegericht, flexibel, gewetensvol en communicatief. Wat wij bieden Een dienstverband in eerste instantie voor de duur van een jaar Een intensieve interne opleiding Een salaris van minimaal ƒ2619,00 maximaal 4621,00 bruto per maand Vakantiegeld 8 en een 13e maand 38-urige werkweek Uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden waaronder goede pensioen-, studie- en spaarregelingen. Wilt u solliciteren? Mocht u belangstelling hebben en nadere informatie willen, dan kunt u telefonisch contact opnemen met de afdeling P&O van kantoor Leiden, telefoon 071-5795296. Wilt u solliciteren, stuur dan uw brief met cv naar: Gak Nederland bv, Verbeekstraat 1 2332 CA te Leiden, t.a.v. de heer M. J. Hagendoorn, manager P&O. Continuïteit bij Twinsoft matietecnnologie, dan liggen de banen meestal voor het oprapen. De ene onderneming belooft nog mooiere gouden bergen dan de andere. Maar het allerbelangrijkste is natuurlijk de vraag: waar voel je je - Welkt - best bij I gewaardeerd om je persoonlijkheid, je typische kwaliteiten en je unieke vaardigheden? Twinsoft in Vianen is een softwa rebedrijf met heel eigen ideeën over de omgang met zijn medewerkers en over de dienstverlening aan de klant. Hierna lees ie daar meer over en wie weet, misschien is Twinsoft precies wat jij zoekt. Achtergrond van Twinsoft Dertien jaar geleden begonnen als joint-venture tussen Cap Gemini en Compaq is Twinsoft nu een volle dige dochter van Cap Gemini. Was ze eerst gespecialiseerd in Tandem platforms, nu heeft ze haar kennis en expertise uitgebreid naar andere •r oals W de specialist op het gebied van bedrijfskritieke automa tisering, en daarom vind je de meeste van de ruim 200 Twinsoft-professi- onals vooral bij banken en telecom- bedrijven. Laat duizend bloemen bloeien elkaar met 'je' aan. Daarbij hoort dat er naar je geluisterd wordt, of je nu komt lüjken of je sporen bij 'aarbij wordt. of je r Twinsoft al ruimschoots hebt verdiend. En dat kunnen zowel sprankelende ideeën als kritische geluiden zijn. Ook over openheid in omzetcijfers doet Twinsoft niet moeilijk. En uiteraard wissel jij je ervaringen en kennis ook uit met je collega s. Deze ingrediënten leveren een stimulerende werkomgeving op, waar jij persoonlijk en Twinsoft als geheel veel baat bij hebben. Samen sta je sterk automatisch bestelsysteem van een productenfabrikant mag nooit hape ren. Twinsoft is op het gebied van dit soort bedrijfskritieke Onder begeleiding van een coach maakt hij zich in znn eigen tempo de stof eigen. Daar ae trainingen zijn ontwikkeld door ervaren IT-profes- sionals, is al het lesmateriaal niet alleen theoretisch goed onderbouwd ook praktijkgericht. deze belofte waarmaken door haar J w gedegen visie op bedrijfsvoering. Zo laat Twinsoft ae systeemontwerper Op zoek naar.. automatiseringssysteem vel je t gedei :tacheerd bij de klant, zul werkers van de klant. Flexibiliteit en verantwoordelijkheidsgevoel zijn bij Twinsoft-medewerkers dan ook goed ontwikkeld. Mocht je nog wat willen schaven aan je sociale vaardigheden, Twinsoft biedt ook op dit gebied verschillende trainingen Education permanente Als je bij Twinsoft binnenkomt, krijg je altijd eerst een vakopleiding. De duur ervan hangt af van je func tie. Zo krijg je als systeem-specialist, programmaspecialist of als proces- beheerder eerst een opleiding van 3 maanden, waarna je bij een klant gedetacheerd kunt worden. Als Microsoft-specialist volg je een jaar een 'on-the-job-trainingoftewel je werkt en leert tegelijkertijd. Maar voor alle functies gelat dat je na je begintraining je kennis blijft bijspijkeren. En dat gebeurt niet alleen op vaktechnisch gebied, maar ook op net terrein van bijvoorbeeld voert. Integendeel. Twinsoft heeft erv; scheidenheid prachtige ideeën op levert en de creativiteit bevordert. 2e geeft je dan ook alle ruimte om je eigen koers te volgen. Heb je bij voorbeeld als systeemspecialist een goed idee voor een workshop of een training, dan staat het je vrij dat plan uit te werken. Soms geef je dan ook zelf die training. Openheid en respect Welke opleidingen je gaat volgen, stem je ai met je vakgroepmanager. Samen met hem/haar ontwikkel je n te bieden. ;reld is het Business Suite, in Nederland door Twinsoft vertegenwoordigd. Het be staat uit de onderdelen Business Dri ve en Business Bridge. Het eerste product is gericht op platformon afhankelijk beheer, met het tweede worden ae automatiseringssytemen ingebed in de bedrijfsprocessen. Het mooie van Business Bridge is dat het vroegtijdig problemen signaleert, niet alleen technische maar vooral ook problemen die door haperende bedrijfsprocessen worden veroor zaakt. Een aansprekend voorbeeld is het probleem van de gelduitgifteauto maat van een bank die op een lang georuiKt. uorzaaK kan dan zijn dat er een zwerver op die plek ligt te slapen. Kijkje alleen naar foutmeldingen vanuit de techniek, dan zou je zo'n verstoring nooit opmerken. Alles in je eigen tempo Naast dienstverlening op het gebied van bedrijfskritieke automatisering biedt Twinsoft trainingen en workshops in de onderwerpen waar zij goed in is: continueteit in hoge- beschikbaarheidssystemen en de organisatorische verankering Al deze opleidingen worden gege ven volgens een beproefd en succes vol didactisch systeem. Uitgangs punt is de zelfwerkzaamheid van de Hoewel Twinsoft ervaren IT-des- kundigen veel te bieden heeft, is ze ook op zoek naar mensen die wel iswaar een gedegen opleiding achter de rug hebben (HBO of universiteit, of bijvoorbeeld MTS elektronica of elektrotechniek met werkervaring), maar niet geschoold zijn in infor matietechnologie. Voor die scholing zorgt Twinsoft wel. Programmaspecialist Een programmaspecialist ontwikkelt nieuwe programma's, past bestaande programmatuur aan en voert pro grammatesten uit. Daarnaast assisteer je bij systeemtesten en werk je de documentatie bij. De programma- talen die daarbij worden gebruikt, zijn COBOL en SQL. Je volgt eerst de gebruikelijke 3-maands introduc tie-opleiding. Systeemspecialist Het werkgebied van deze medewerker beslaat de tools en. systeemsoftware voor beheerssy stemen. Die worden ook gebruikt voor het inrichten van de infrastruc tuur. Als systeemspecialist houd je je bezig met uitbreiaings- en opvang mogelijkheden van beheerssyste men. De eerste drie maanden volg je een opleiding, waarna je bij klanten aan de slag gaat. Daarna houd je je kennis bij door middel van vervolg opleidingen. Microsoftspecialist De naam zegt het al, deze specialist weet alles van Microsoft. Daartoe volg je een jaar een on-the-job- training, waarna je voldoet aan de kwalificaties die Microsoft stelL Procesbeheerder Een procesbeheerdpr is in staat zelfstandig het automatiseringssy steem van een klant draaiende te houden. Daar zulke systemen zi per zulke systemen zeve week 24 uur moeten function betekent dit dat je volgens n werkt, dus ook 's nachts en i weekeinde. Gedurende de een maanden loop je een tijdje collega's mee om het vak ond knie te krijgen. Daarna eigen plek in het rooster i De functies die je hiervoot opgesomd, kun je beschouwt startfase. Wat je ermee doet geheel en al aan jou. Misschiet je een echte teenneut e specialiseren in de technische Misschien heb je managemen' liteiten en wil je doorgroeien een leidende positie. Of misschien heb je goede tische vaardigheden en ontwikl je tot een inspirerende lesi ziet, mogelijkheden te over I soft in Vianen. Twinsoft is i ook op zoek naar een initiati webmaster die technische kenni aan gevoel voor de manii op het web informatie presente Sponsor van Spaar Select schaatsteai Jong talent zich laten ontwikl mensen steunen die steeds grenzen verleggen, dat is Twinsoft voorstaat. En wat §ischer dan het schaatsteam paar Select sponsoren. Dit maken, verbeeldt uitstekend d 'je drijfsfiiosofie van Twinsoft. In het kort Continuïteit, ontplooiing, zelfs01' heid, inspiratie, creativiteit, i ir verlening, als dat woorden zi jou aanspreken, bel dan 0 stf 370164 en vraag naar de I Resource Manager Loek Nede 0 U vindt Twinsoft op de IT Vacature Beurs "Ruim Baan" in de Groenoordhallen in Leiden. Standnummer IT 25 Vliko BV is een bedrijf wat zich bezighoudt met de inzameling en verwerking van afval- en rest stoffen van overheden, bedrijven en partikulie- Hierbij wordt gebruik gemaakt van ca. 30 vracht wagens. De afvalstoffen worden o.a. verwerkt middels een nieuwe en moderne sorteerlijn. Wij zijn op zoek naar een Monteur - onderhoud van vracht- en bedrijfswagens, grotendeels in eigen beheer en tot aan APK, kranen, shovels en sorteerlijn - administratieve vastlegging van gepleegd onderhoud Funktie-vereisten: - enige jaren relevante werkervaring in onderhoud van vrachtwagens - zelfstandig kunnen werken - sterke persoonlijkheid met verantwoordelijkheidsgevoel Geboden wordt een passende salariëring, een bedrijfsauto, overige goede secundaire arbeids voorwaarden en een informele en praktische werksfeer. Mondelinge dan wel schriftelijke reakties richten aan: Vliko BV Dhr. H. J. Koen Achthovenerweg 17 B 2351 AX Leiderdorp tel. 071-5892900 Qt<3anisc^ De Centrale Organisatie Kinderopvang Leiden (COKL) is een professionele organisatie met als doelstelling het bemiddelen in en het leveren van diverse vormen van kinderopvang. Onze organisatie bestaat momenteel uit 17 kindercentra en 31 peuterspeelzalen voor de leeftijdsgroep 0-4 jaar, I I centra voor buitenschoolse opvang en het gastouderbureau voor het individuele maatwerk. In het kader van vervanging wegens bevallingsverlof zoekt de COKL per zo spoedig mogelijk Voor de afdeling Personeel Organisatie voor 28 uur per week De functie: Medeverantwoordelijk voor de verwerking van alle personeelsmutaties, urendeclaraties, ten behoeve van de salarisadministratie van ruim< 500 medewerkers. Voorbereiding en controle van de verwerking van de salarisbetalingen. Informatie verstrekken aan het personeel met betrekking tot sociale lasten, premies volksverzekeringen, uitkeringen, etc. Beheren en actueel houden van de personeelsdossiers. Het opstellen van arbeidsovereenkomsten en contractwijzigingen. Informatie en advies verstrekken aan het personeel m.b.t. arbeidsvoorwaarden. Ondersteunende werkzaamheden m.b.t. werving-, selectie- en ontslagprocedures, scholing en deskundigheidsbevordering. Contacten onderhouden met pensioenfonds, bedrijfsvereniging, ziekenfonds. Wij zoeken iemand met: Aantoonbare kennis en ervaring m.b.t. salarisadministratie, bij voorkeur met geautomatiseerde salarisverwerking in de welzijnssector. Aantoonbare kennis en ervaring m.b.t. personeelswerk. Een op de functie gerichte MBO-opleiding, aangevuld met Praktijkdiploma Loonadministratie. Zelfstandigheid en in temaverband kunnen werken. Een klantgerichte, dienstverlenende instelling. Stressbestendigheid. Wij bieden: Een afwisselende tijdelijke functie in een dynamische organisatie met zorg voor verantwoorde kinderopvang. Een aanstelling voor de duur van een bevallingsverlof. Rechtspositie en salariëring conform de CAO-welzijn, salarisregeling Administratieve/ secretariaatsfuncties (minimaal schaal 18. 3.710,00 en maximaal schaal 27, 4.638,00 bruto per maand bij een volledig dienstverband). Telefonische informatie is te verkrijgen bij Rina van der Niet en Annemiek van Rijn, telefoon: 071-5163451/071-5163452. Schriftelijke sollicitaties voorzien van een curriculum vrtae voor 12 november 1999 richten aan de C.O.K.L, La.v. Theo v.d. Bos, Manager P&O, Postbus 2201, 2301 CE Leiden, o.v.v. sollicitatie PZ. Challenging IT Positions in a Leading Global Logistics Organisation Based Leiden Eindhoven, Holland or Geel, Belgium FDX Supply Chain Services are a leading global third party logistics organisation and part of the S16 billion FDX corporation. FDX was formed following the recent merger of Caliber Logistics Europe and the worldwide express network Federal Express and now employs over 190.000 people around the world. A dynamic organisation, FDX Supply Chain Services offer a wide portfolio of contract logistic services including Warehousing, Transportation, Technology and Consultancy Services. They design, develop and manage integrated logistics solutions helping their customers to gain real competitive advantage by simplifying processes and lowering costs. At the center of FDX Supply Chain Services business lies their complex IT systems that manage their customers logistics solutions throughout supply chain operations. Due to the rapid growth they are currently experiencing the increasing importance placed on their state-of-the-art business systems, FDX Supply Chain Services now seek the following individuals. IT Manager In this challenging role you will be responsible for the functionality and availability of software applications and systems within a Business Unit (Geel/Belgium - Eindhoven/Netherlands). As actual systems development, systems management, and help desk activities are performed outside the control of this position, the focus will be on strong management, organising, communication, and problem solving skills, rather than on pure IT skills. Knowledge about logistic systems, call centre experience, experience to operate in a customer facing environment, and basic knowledge about IT infrastructure in general is required. Ref. 31010 Network Specialist In this varied role you will be involved in the installation, configuration and maintenance of a wide range of networking and associated technologies. Areas of responsibility will include: LAN networks within key sites, WAN connectors across Europe and also Network and Lotus Notes servers network based applications. Your remit will also embrace network security, administering and maintaining firewalls and ad hoc project work, involving a range of Telecom technologies. To be successful in this role you will require networking knowledge gained within a LAN/WAN environment. Ideally you will have experience of most of the following technologies: Lotus Notes 4. Networking Protocols IPX/SPX TCP/IP. Novell Netware 4.1 x. NT platform knowledge. AS/400 Sun/Solaris. CISCO routers and switches. Firewalls (Gauntlet) and other related Internet Technologies. Ref. 31011 Team Leader - Information Exchange In this role you will be responsible for establishing, maintaining and supporting a stable and robust Information Exchange environment between the FDX internal business systems and also external customer systems. A/o this will encompass Intranet/Internet technologies. For this high profile role you will take a key role in leading projects and will be expected to act as an interface between IT and both internal and external c To be successful in this role you will have a sound IT background with strong knowledge of EDI technology, usage and possibilities, and sound experience of working on EDI projects. Previous project experience developing and implementing business applications is essential and this will have also included a degree of people/project management. A background in Logistics/Transportation is desirable and exposure to web technologies is advantageous. Ref. 31012 Technical Specialist - Information Exchange Working within the dynamic information exchange team you will provide technical expertise to a wide range of challenging projects. This will involve implementing, maintaining and developing software solutions and ensuring the smooth running of critical communication supporting processes. You will also be given the opportunity to develop new skills on exciting new projects that embrace the latest Internet and E-Comrnerce technologies. Sound knowledge of working on EDI projects is essential. You will ideally have exposure to Web technologies. Wo are particularly interested in hearing from candidates with a Logistics/Transport background. Ref. 31013 Except for the position of IT Manager, all these roles are based in FDX Supply Chain Services European HQ in Leiden, which is a multi-cultural environment, with English as the primary language. FDX Supply Chain Services are offering an unparalleled opportunity to join a fast paced rapidly expanding organisation where individuals will be given every opportunity to develop their technical skills and work with loading edge IT Systems. Salaries and benefits are highly competitive. To apply, please send your CV (in English) with covering letter to Roland Steenvoorde. Harvey Nasli BV, World Trade Center. Slrawinskylaan 1227. 1077 XX Amsterdam. Alternatively send by fax 020-3053001 or by E-mail to: amslerdam^hnrveynash.com (attachments in Word). If you have any queries you can reach him on 020-3053000. International Search and Selection

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 24