Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel CALCULATOR PT'ers en FT'er Rijnland met gevoel voor mode SASSENHEIM A - verpleegkundige 9 Polikliniekassistente 9 ZATERDAG 23 OKTOBER 1999 Je bent kledinggek en commercieel ingesteld? Bel dan nu Dennis Kuiper. zaterdag - donderdag en zaterdag óf middagen Ervaring in de mode- of schoenenbranche is een pré. Interesse? Bel naar 071 512 28 23. Dennis Men's Wear, Haarlemmerstraat 175, 2312 DP Leiden. Webadres: www.dennis-mode.nl. Dennis Men's Wear, Dennis Collections en Dennis Classics. Drie herenmodezakenmodisch, trendy en klassiek sportief. Het onze eigen nieuwsbrief houden we onze klanten op de hoogte van modetrends ai aanbiedingen. Alleen topmerken krijgen een plaats in onze winkels: Hugo Boss, ;iorgio Armani, DKNY, Corneliani, Dockers, Brax, Van Gils, Eduard Dressier... DENNIS JVLezi's wear Collections y dtassics exact personeelsintermediair plezier in je leven, plezier in je werk. Directie Secretaresse voor een internationaal concern gespecialiseerd in audio appara- Werkzaamheden: Als directie secretaresse ondersteun je vnl. de president directeur en financieel directeur Daarnaast ondersteun je 2 marketing managers van de afdelingen inkoop en communica tie daar waar nodig is. Naast de gebruikelijke secretariële werk zaamheden, ligt de nadruk binnen deze functie op organisatorische en PR activiteiten. Profiel: Door minimaal 3 jaar werkervaring opgedaan te hebben binnen een soortgelijke functie, kan je goed zelfstandig werken, sta je stevig in je schoenen, weet je je prioriteiten te stellen en kun je meedenken met het manage ment. Pas jij binnen dit profiel, neem dan contact met ons op voor meer informatie over deze functie. Financieel Administratief Medewerkers voor diverse opdrachtgevers in Leiden. Werkzaamheden: Binnen deze functies ben je o.a. verantwoorde lijk voor de debiteuren/crediteu ren- administratie, grootboek administratie, voorbereiden jaar afsluiting en het verzorgen van de management rapportage. Je werkt binnen deze functies in teamverband, maar er wordt wel een grote mate van zelfstandig heid van je verwacht. Binnen deze functies zijn zeker doorgroei mogelijkheden aanwezig. Profiel: Je hebt enkele jaren rele vante werkervaring op PD/MBA niveau. Je bent gewend om accu raat en secuur te werken en zelf initiatief te tonen. Interesse! Graag vertellen wij je meer over deze functies. Bovengenoemde functies zijn zowel fulltime als parttime invulbaar. itzenden, detacheren, werving en selectie :iden, Prinsessekade 2a T 071 514 2020 Haarlem, Kruisstraat 14 T 023 531 5215 Hoofddorp, mcourslaan 47a T 023 555 4400 Den Haag, Noordeinde 75 T 070 362 4736 Kon. Julianaplein 30/15 abylon) T 070 347 4141 Rijswijk, Haagweg 116 T 070 306 2333 Zoetermeer, Oostwaarts 3e 079 341 7281 Delft. Hippolytusbuurt 24 T 015 219 0500 Rotterdam, Meent 114 T 010 414 1311 Hoe u ook wilt wonen... Voor elke persoonlijke woonwens zorgt De Hypotheker voor een passende hypotheek. De adviseurs van De Hypotheker helpen hun klanten wegwijs te worden in de honderden hypotheekmogelijkheden. Met adviezen die 100% on afhankelijk en kosteloos zijn. In bijna vijftien jaar tijd zijn wij de belangrijkste onaf hankelijke hypotheekadvies-organisatie geworden. Een succesvolle formule die heeft geleid tot ruim honderd zelfstandige vestigingen in heel Nederland. De Hypotheker ontwikkelt zich bovendien steeds meer tot een totaal specialist op het gebied van financiële dienstverlening. De Hypothekers Associatie zorgt, als centrale organisa tie, voor ondersteuning op diverse terreinen, zoals automatisering en het afsluiten van arrangementen met geldverstrekkers. De organisatie maakt een constante groei door. Daarom zoeken wij voor onze vestiging in Leiden (Schipholweg) een: Secretaresse/Commercieel Assistente m/v die het overzicht bewaakt De Hypotheker biedt u een functie waarin afwisseling het sleutelwoord is. Maar ook verantwoordelijkheid en klantgerichtheid. Bijvoorbeeld waar het gaat om het ontvangen en telefonisch te woord staan van cliënten, het plannen en ondersteunen van advieswerkzaamheden en het verzorgen van administratie.Vanuit de vestiging geeft u ook door middel van telemarketing activiteiten een impuls aan het succes van De Hypotheker. Uw opleiding ligt minimaal op MAVO/HAVO-niveau. Commercieel inzicht is noodzakelijk voor deze functie, evenals een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Verder bent u representatief en kunt u goed zelfstandig werken. Ervaring in de branche en kennis van Word en Windows 95 zijn een pre. Geïnteresseerd in deze uitdagende, afwisselende functie? Stuur dan, liefst vandaag nog, uw schriftelijke reactie met curriculum vitae aan De Hypotheker, t.a.v. de heer C.A. van Wieringen, Postbus 395, 2300 AJ Leiden. Voor telefonische informatie kunt u contact opnemen met de heer R.P. Huismann of mevrouw P.E.Brussee, telefoon (071) 521 08 08. U vindt De Hypotheker ook op inter net: www.hypotheker.nl De Hypotheker Er is maar één Hypotheker. Dat is zeker. BOUMAN KUIJPER RECRUITMENT B. V. Werving Selectie Sollicitatietraining Executive search Lindeman is een innoverende onderneming op het gebied van centrale venvarmings- en airconditioninginstallaties. Met ruim 40 medewerkers draagt Lindeman zorg voor de installatie en het onderhoud van lucht- behandelings- en verwarmingssystemen voor woningen en utiliteitsgebouwen Namens onze opdrachtgever Lindeman Verwarming B.V. zijn wij met spoed op zoek naar een: Aankomend Techniker Tekenaar De kandidaat die wij zoeken heeft een achtergrond M.T.S. aangevuld met een M.I.T. opleiding of een door ervaring verkregen vergelijkbaar niveau. Hij of zij is bekend met Auto-Cad versie 13LT en de Nordinet applicatie. Lindeman biedt zelfstandige en flexibele kandidaten een afwisselende functie aan binnen een jong en enthousiast team. met uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Geïnteresseerd? Reageer dan snel! Stuur uw schriftelijke motivatie, voorzien van een uitgebreid C.V. voor 6 november 1999 naar Bouman Kuijper Recruitment B.V. t.a.v. de heer Drs. J. Bouman Postbus 2223 2002 CE Haarlem Voor meer informatie kunt u bellen tijdens kantooruren met: 023-5256294 Sassenheim is een gemeente met bijna 15.000 inwoners, cen traal gelegen tussen de steden Amsterdam, Haarlem, Leiden Den Haag. medewerker bureau milieu m/v voor 36 uur per week Algemene informatie: Hel bureau Milieu maakt deel uit van de afdeling Openbare Werken en Milieu en houdt zich bezig met de handhaving van milieuwetten, behandeling van aanvragen voor milieuvergunningen en de voorlich ting over allerlei zaken over het milieu. Bij het bureau Milieu werken momenteel 5 personen. Functie-informatie: U verricht vooral werkzaamheden in het kader van het milieu w.o., de controle op de naleving en uitvoering van de Wet Milieubeheer, de tech nische beoordeling van bodemonderzoeksrapporten en werkzaamhe den in het kader van bodemsanering en geluidshinder. Ook het behan delen van aanvragen inzake milieuvergunningen behoort tot uw taken pakket. Functie-eisen: U moet minimaal beschikken over een afgeronde opleiding mto-milieu- kunde, aangevuld met kennis op het milieugebied (m.n. bodem en geluid). Daarnaast is ervaring vereist op het terrein van de toepassing van de diverse milieuwetten, met name als het gaat om de technische beoordeling. U kunt zowel zelfstandig als in teamverband werken. U beschikt over een heldere schriftelijke en mondelinge uitdrukkingsvaardigheid. Tenslotte verwachten wij van u een flexibele inzetbaarheid en een klantgerichte werkhouding. Overige informatie: Wij bieden u een aantrekkelijke en uitdagende functie. De gemeente Sassenheim past een flexibel beloningsbeleid toe. Afhankelijk van uw opleiding, ervaring en capaciteiten is een maximaal salaris bereikbaar van f 5.392.-- bruto per maand (schaal 8). Inlichtingen en sollicitatie: Voor verdere inlichtingen kunt u contact opnemen met de heer D.W. Diekhuis, hoofd van de afdeling Openbare Werken en Milieu of de heer L. Ganzevoort, telefoon (0252) 24 22 42. Indien u belangstelling heeft voor deze functie, nodigen wij u uit uw schriftelijke sollicitatie te zenden aan het college van burgemeester en wethouders van Sassenheim, t.a.v. het stafbureau personeel en organisatie. Postbus 26, 2 I 70 AA Sassenheim, onder vermelding van "vacature IV/10" in de linkerbovenhoek van de envelop. De reactietermijn sluit op 5 november aanstaande. Het gemeentelijk beleid is erop gericht om uitvoering te geven aan de Wet Reïntegratie arbeidsgeschikten en de Wet Stimulering Arbeidsdeelname Minderheden. Wie behoort tot een van deze doel groepen, zoals in deze wetten is bedoeld, en aan de functie-eisen vol doet, wordt nadrukkelijk uitgenodigd te solliciteren. (Acquisitie door derden wordt niet op prijs gesteld). BOUMAN KUIJPER RECRUITMENTB. V. Werving Selectie Sollicitatietraining Executive search Onze opdrachtgever Bouwonderneming Luiten B. V. is een uiterst innovatieve onderneming die inmiddels 60 jaar bestaat. Vanuit Haarlem verzorgt zij met ruim 70 werknemers projecten in zowel de nieuw- en utiliteitsbouw alsmede de renovatiebouw. Namens onze opdrachtgever Bouwonderneming Luiten B.V. zijn wij op zoek naar een De kandidaat die wij zoeken heeft tot taak het zelfstandig maken van kostprijsberekeningen ten behoeve van inschrijvingen en informatievoorziening naar de diverse opdrachtgevers. Uw werkzaamheden vinden plaats binnen een jong en enthousiast team en in nauw overleg met de bedrijfsleiding. U heeft als achtergrond HTS- Bouwkunde en enige jaren relevante werkervaring of een door ervaring verkregen vergelijkbaar niveau. U bent zeer zelfstandig, accuraat, analytisch, informeel en u beschikt over een no-nonsens mentaliteit. De primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden voor deze functie mogen zondermeer uitstekend genoemd worden. Wanneer deze dynamische functie u aanspreekt, nodigen wij u uit voor 13 november 1999 uw reactie, voorzien van uw motivatie en uitgebreid C.V., te sturen aan: Bouman Kuijper Recruitment B.V. t.a.v. Drs. J. Bouman Postbus 2223 2002 CE Haarlem Voor meer informatie kunt u tijdens kantooruren bellen 023 - 5256294 GEMEENTE VOORHOUT De Zuid-Hollandse gemeente Voorhout heeft 13.500 inwoners. Het is een dorp in de groei. De komende jaren komen er nog ten minste 2000 woningen bij. Voorhout ligt in de Duin- en Bollenstreek op geringe afstand van strand en duinen en combineert een rustige woonomge ving met de dynamiek van de Randstad. Dankzij het plaatselijke NS- station en de nabijheid van de A44 liggen de steden Leiden, Den Haag en Haarlem binnen handbereik. De organisatie kent naast het Beleidsbureau Ruimtelijke Ordening, Volkshuisvesting en Juridische zaken drie sectoren, namelijk de sector Bouwen en Werken, de sector Welzijn en de sector Middelen. Wij zoeken voor de afdeling Documentaire informatievoorziening en Facilitaire zaken van de sector Middelen een documentair informatieverzorger m/v VOOR 36 UUR PER WEEK ALGEMEEN De afdeling Documentaire informatievoorziening en Facilitaire zaken bestaat uit een enthousiaste groep mensen die streven naar een efficiënte en doel matige dienstverlening aan de organisatie. Klantgericht werken, maatwerk en nuchter verstand zijn hierbij sleutelbegrippen Op dit moment maakt de afdeling een veranderingsproces door. Een van de zaken waaraan invulling wordt gegeven is de invoering van een documentair informatiesysteem ter voorbereiding op de (verdere) digitalisering van gegevens. Door de verdergaande automatisering en technische ont wikkelingen op het vakgebied treden belangrijke veranderingen op in de werkprocessen. Wij zoeken een enthousiaste medewerker die het een uit daging vindt een actieve rol te spelen in de overgang van een traditionele post- en archieffunctie naar een klantgerichte DIV-eenheid. DE FUNCTIE Tot de taken van de documentair informatieverzorger behoren dossier vorming en -ordening, het verstrekken van informatie uit de archieven, het opschonen van dossiers en de vernietiging van stukken. Het verzorgen van de opbouw, het toegankelijk maken en het schonen van de bibliotheek De administratieve voorbereiding en afhandeling van de raadsvergaderingen. UW PROFIEL U bent iemand met een mbo werk- en denkniveau en archivistische kennis op niveau sod2. WIJ BIEDEN U Een functie waarin u volop de gelegenheid krijgt om u te ontwikkelen en initiatieven te ontplooien en een salaris van minimaal f 3.224,00 en maximaal f 4.759,00 bruto per maand (salarisniveau 7) INTERESSE? Stuur dan vóór 8 november een sollicitatiebrief naar Burgemeester en wethouders van Voorhout, Postbus 149, 2215 ZJ Voorhout. INFORMATIE Voor verdere informatie over de inhoud van de functie kunt u contact op nemen met mevrouw J.G.E.M. van der Gun (hoofd afdeling Documentaire informatievoorziening en Facilitaire zaken), telefoon (0252) 26 56 10. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. ziekenhuis Voor de spoedeisende hulp, 7 dagen per week, 24 uur per dag geopend, zoeken wij een minimaal 32-36 uur per week, volgens rooster Na een positieve beoordeling volgend op één jaar voorwerken op de afdeling spoedeisende hulp is de medewerker verplicht de spoedeisende hulp opleiding te volgen Gezien de samenstelling van het team gaat de voorkeur uit naar een man. Taken: - voorbereiden, regelen en uitvoering geven aan zorg en verpleging van patiënten op de afdeling spoedeisende hulp. - verrichten van verpleegkundige en verpleegtechnische handelingen in acute situaties, - assisteren van de behandelaars; - zorgdragen voor administratieve afhandeling en rapportage Functie-eisen: - het diploma A-verpleegkundige; - flexibele instelling; - stressbestendig; - bij voorkeur ervaring met traumatologie. Voor de polikliniek chirurgie, werkzaam op beide focaties, zoeken wij per direct een: 36 uur per week (vanaf 24 uur per week is bespreekbaar) - spreekuurbegeleiding, - het verzorgen van de correspondentie en het vastleggen van medische patiëntengegevens met behulp van een dictafoon en computer, - diverse administratieve werkzaamheden op de polikliniek. Functie-eisen: - diploma medisch secretaresse NAMS of doktersassistente, - ruime ervaring met Word; - een goede typevaardigheid, - dictafoonervaring; - bij voorkeur ervaring in een soortgelijke functie, - ervaring met geautomatiseerde gegevensverwerking strekt tot aanbeveling, - dienstverlenende en flexibele instelling ook ten aanzien van werktijden en locatie Het salaris bedraagt voor de functie van A-verpleegkundige maximaal 4.429,00 bruto per maand bij een fulltime dienstverband (FWG 40) Voor de functie van polikliniekassistente maximaal 3.807,00 bruto per maand bij een fulltime dienstverband (FWG 30). De CAO-Ziekenhuizen is van toepassing Inlichtingen worden u gaarne verstrekt Voor de vacature A-verpleegkundige (vac.nr. 125LD) door mevrouw W M Vork, teamleider, tel 071 - 545 48 09 Voor de vacature polikliniekassistente (vac.nr 134LD) door mevrouw E.W. de Man, eerste medewerker, tel. 071- 545 41 63 Voor beide vacatures kunt u ook de heer J.W van Steen benaderen, afdelingshoofd, tel. 071 - 545 45 45, pieper 182 Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 10 dagen richten aan het Rijnland Ziekenhuis, t a v mevrouw W C.M Beurze, afdeling personeel en organisatie, postbus 4220, 2350 CC Leiderdorp, onder vermelding van het desbetreffende vacaturenummer

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 31