C Personeel Personeel M hoofd logistiek Assistent Administratie Consultant Administratie Financial Consultant 0] Electrolux Wij zoeken een Assistant Controller (m/v) Geefsvo?1" diabete5 ZATERDAG 23 OKTOBER 1999 Het Leids Universitair Medisch Centrum (LUMC) omvat het Academisch Ziekenhuis en de Faculteit der Geneeskunde van de Universiteit Leiden. De kerntaken patiëntenzorg, onderzoek, onderwijs en opleiding worden zo vanuit één bestuur lijke organisatie uitgevoerd. Er werken ongeveer 7000 mannen en vrouwen. Er wordt nauw samengewerkt met onder andere de faculteiten Wiskunde en Natuurwetenschappen en Sociale Wetenschappen van de Universiteit Leiden en met TNO. De organisatie van het LUMC is sterk gedecentraliseerd: er zijn vijf divisies met een relatief autonome struc tuur. In het LUMC zijn patiëntenzorg en onderzoek van oudsher zozeer verweven, dat grensverleggend onderzoek en vernieuwing in de patiëntenzorg hand in hand gaan, wat direct ten goede komt aan de behandeling van de patiënt. Het LUMC streeft, mogelijk mede door uw inzet, naar een continue verbetering van de gezondheidszorg in de meest brede zin en wil hierin zowel nationaal als internationaal een leidende rol blijven spelen. Binnen deze divisie zijn afdelingen op het gebied van de inwendige geneeskunde ondergebracht Infectieziekten De afdeling Infectieziekten van Divisie 2 vormt samen met de afdeling Medische Microbiologie en Parasi tologie, het Centrum voor Infectieziekten. De afdeling Infectieziekten houdt zich bezig met klinische diagnos tieken behandeling van patiënten met infectieziekten, dit vooral in samenhang met interne geneeskunde, en het verrichten van klinisch en fundamenteel onder zoek naar infectieziekten, uitgaande van gastheer- factoren die van belang zijn voor deze ziekten. Bij deze afdeling is een vacature voor een: Secretaresse m/v (36 uur per week) Vac.nr. 99.E. 17.42.LD Functie-inhoud: Secretariële werkzaamheden tb.v. de stafleden van de afdeling Infectieziekten: - uitwerken van correspondentie, wetenschappelijke verslagen e.d. in zowel de Nederlandse als Engelse taal; - bieden van ondersteuning bij de organisatie van cursussen, congressen en symposia; - voorbereiden en notuleren van vergaderingen; - beheren van agenda's en archief; - algemeen voorkomende werkzaamheden op het secretariaat Functie-eisen: - HAVO/VWO; - secretaresse-opleiding; - goede kennis van Engelse taal in woord en geschrift; - kennis van de medische terminologie; - ervaring met MS-office; - flexibiliteit en organisatievermogen; - kunnen werken in teamverband. Salaris: Het salaris bedraagt maximaal f 3.814,- bruto per maand. Inschaling is afhankelijk van opleiding en rele vante werkervaring. Dienstverband: De aanstelling vindt plaats voor de duur van één jaar, met uitzicht op een vast dienstverband. Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door vJ.A.Kaat (071 -526 26 13). Bij indiensttreding is het Pensioenreglement van het ABP van toepassing. Vakantietoeslag 8%. Sollicitaties, onder vermelding van het vacature nummer op brief en enveloppe, kunt u binnen twee weken na het verschijnen van deze advertentie zenden aan: LUMC Dienst Sociale Zaken t.a.v. mevrouw M. de Graaf Postbus 9600 2300 RC LEIDEN Onze relatie, Horesca Horecavo, is gespecialiseerd de bevoorrading van de midden- en groothoreca die voornamelijk is gesitueerd in de regio Leiden. De organisatie beschikt over een modern geoutilleerd eigen wagenpark en verzorgt de distributie vanuil haar magazijnen en vrieshuizen te Leiderdorp. Namens onze opdrachtgever zijn wij op zoek naar een ervaren en initiatiefrijk m/v Functie: de kenmerken Als rechterhand van de directeur bent u zowel initiërerend als opera tioneel actief. In dit licht denkt u onder meer mee over de dagelijkse gang van zaken en doet u voorstel len voor mogelijke verbeteringen, met name in het logistieke proces. U geeft direct leiding aan chauffeurs en de chef van het maga zijn en bent eindverantwoordelijk voor het zo efficiënt mogelijk inzet ten van beschikbare medewerkers, alsmede van vervoermiddelen en materiaal. Een correcte naleving van de in het kwaliteitsplan opge stelde richtlijnen en een optimale service aan de klant, staan centraal binnen uw takenpakket. Tevens onderhoudt u nauwe contacten met andere afdelingen binnen de eigen organisatie maar ook met externe relaties. Profiel: uw inbreng r Opleiding op het gebied van logistiek op HBO niveau; kennis van de voedingsmiddelenindustrie is een pré Kennis van en ervaring met logis tieke automatisering Ervaring met het organiseren van interne logistiek en kwaliteitsbe heer Aantoonbare ervaring als leiding gevende Ondernemersgeest Enthousiasmerende, motiverende coach Klantgerichte, serviceverlenende instelling Pro-actieve denker Uitstekende communicatieve en sociale vaardigheden. Flexibel en stressbestendig Woonachtig in de regio Leiden of bereid daar heen te verhuizen. Leeftijd 30 tot 45 jaar. Het aanbod: Een zelfstandige functie in een dynamische onderneming waarin u de gelegenheid krijgt uw managers kwaliteiten te demonstreren en ver der te ontplooien. De primaire secundaire arbeidsvoorwaarden zijn marktconform. De procedure, de spelregels: Indien u geïnteresseerd bent in deze functie en u herkent uzelf it profiel, dan kuntu uw schriftelijke sollicitatie met CV binnen 14 dagen na het verschijnen van deze adver tentie richten aan: Verschoor Oudshoorn bv, Psychologisch adviseurs NIP, t.a.v. dhr. drs. M.J.M. Hezemans, Alexanderstraat 18, 2514 JM Den Haag Telefonische informatie kunt inwinnen bij mevrouw E.M. Kok (tel. 070-364 78 34). Een psychologisch onderzoek zal deel uitmaken van de selectie-pro cedure. Verschoor Oudshoorn bi Psychologisch onderzoek Job-loopbaancounseling Management coaching Werving selectie HRM-Projecten+ Kennistransfer spel ITIïllllflllhm^^ NOORDMAN HOUT Noordman Hout is een zelfstandig opererende houthandel, die in een groot gebied rond Leiden hout, plaatmaterialen en aanverwante bouwproducten levert aan een professionele klantenkring. Vanuit een ruime voorraad en goed ingerichte machinale houtbewerkingsafdeling zijn wij gewend snel, klantgericht en op maat te leveren. Noordman Hout Haagweg 59 te Leiden. 071 5316431 Noordman@tref.nl Wegens snelle groei zoeken wij uitbreiding van ons team met een: (leerling) machinale houtbewerker die gevoel heeft voor hout en zich daar via opleiding verder in wil scholen tot een all-round machinale houtbewerker magazijnbediende met heftruck-ervaring vertrouwd met het omgaan met vorkheftrucks en zij laders en zo mogelijk met enige kennis van hout en plaatmaterialen chauffeur met goede contactuele eigenschappen, een grote mate van zelfstandigheid, in het bezit van de benodigde papieren, bij voorkeur ervaring in de regio en met enige kennis van hout en plaatmaterialen. Voor alle functies zijn het salaris en de arbeidsvoorwaarden op basis van de CAO voor de Houthandel en mede afhankelijk van opleiding en ervaring. Sollicitaties bij voorkeur schriftelijk aan: Noordman Hout, t.a.v. de heer Ir J. T. M. Noordman Postbus 1025, 2302 BA Leiden Inlichtingen: 071 5316431 NOORDMAN HOUT yeen zaak waar1 kout voorop staat" Het Electrolux concern is wereldwijd de toonaangevende producent van apparaten bestemd voor gebruik in het huishouden en in de tuin en corresponderende apparaten voor professioneel gebruik. Wij produceren jaarlijks in 130 fabrieken ruim 60 miljoen producten, die verkocht worden in ruim 160 landen. Er werken bij het Electrolux concern circa 100.000 mensen. Electrolux is ook in Nederland actief op een groot aantal consumenten- en industriële markten. Electrolux Holding B.V. is het coördinatiecentrum voor de Nederlandse Electrolux werkmaatschappijen. ELECTROLUX HOLDING B.V. Ten behoeve van Electrolux Holding B.V. zoeken wij een: Assistant Controller De assistant controller zal verantwoor delijk zijn voor de administratie en periodieke rapportage van de holding en enkele werkmaatschappijen. Wij vragen: een afgeronde MBA-opleiding bij voorkeur studerend voor SPD; woonachtig in de omgeving van Alphen aan den Rijn; in het bezit zijn van een rijbewijs B: een teamworker met hands-on mentaliteit; goede beheersing van de Engelse taal in woord en geschrift; ervaring hebben met spreadsheets (Lotus 1 -2-3-/Excel); ervaring met JD Edwards is een pre. Wij bieden: een afwisselende functie in een dynamische werkomgeving; een goed salaris en prima secundaire arbeidsvoorwaarden. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan: Electrolux Nederland B.V. Afdeling P&O T.a.v. mevrouw R.M.C. Schuchmann- de Brabander Postbus 120 2400 AC Alphen aan den Rijn Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie is niet gewenst. (voor 'n toekomst zonder complicaties)— Diabetes (suikerziekte) kan leiden tot complicaties, zoals bv nieraan doeningen Hierdoor kunnen de nieren het laten afweten. Dialyse of niertransplantatie is dan noodzakelijk. Onderzoek moet een oplossing brengen voor diabetes en bijkomende complicaties. Geef dit onderzoek dat extra zetje in de rug. Voor 'n toekomst zonder complicaties. Diabetes Fonds Nederland, Amersfoort. Tel: (033) 46 22 055. 0 scheidegger opleidingen Scheidegger Opleidingen B.V. organiseert in heel Nederland een groot aantal verschillende mondelinge opleidingen. Als gevolg van voortdurende groei zoeken wij op uiterst korte termijn enthousiaste: Docenten Computeropleidingen Secretariële opleidingen Bedrijfsadministratie en Computerboekhouden die op part-time basis deze opleidingen in de avonduren in de eigen regio kunnen verzorgen. Functie-eisen: opleiding op MBO/HBO-niveau; affiniteit met volwassenenonderwijs; relevante vakkennis; auto en telefoon. Gelieve uw schriftelijke sollicitatie met bijgevoegd CV, onder vermelding van opleidingsoort, vóór 7 november a.s. te richten aan: Scheidegger Opleidingen B.V., t.a.v. H. Schmeets, Kaldenkerkerweg 88,5915 AD Venlo. Voor informatie bel: 077 - 359 15 66. Of maak gebruik van onze Internetsite: http://www.scheidegger.nl. Rekenmeesters zoekt nieuwe Rekenmeesters! Als Assistent Administratie houdt u zich (zelfstandig) bezig met de verwerking van diverse financieel administratieve transacties. U heeft een MBA/MEAO diploma en enige werkervaring. U kunt goed overweg met geautomatiseerde systemen voor gegevens verwerking. Een hands-on mentaliteit en accuratesse zijn u zeker niet vreemd. Assistentie bij periodieke afsluitingen, diverse controle werkzaamheden en debiteurenbewaking behoren o.a. tot het takenpakket van de Consultant Administratie. U heeft een goede kennis van diverse financiële software toepassingen en kunt zowel zelfstandig als in teamverband werken. Enkele jaren relevante ervaring gecombineerd met een MBA opleiding en/of studerend voor SPD kenmerken uw profiel. De Financial Consultant die wij zoeken heeft meerdere jaren ervaring in het zelfstandig voeren van financiële administraties. U bent bekend met budgettering en begrotingssystemen en kunt (zelfstandig) periodieke rapportages samenstellen. U heeft een goed cijfermatig inzicht en bent gewend om met deadlines om te gaan. Uw opleiding ligt op HBO niveau (HEAO BE, SPD). Rekenmeesters biedt bedrijfsleven en overheid de oplossing als het gaat om de flexibele inzet van financiële en administratieve specia listen. Vanwege de voortdurende vraag van onze opdrachtgevers komen wij graag in contact met nieuwe collega's die op basis van een vast dienstverband worden ingezet. Bent u de geschikte collega dan bent u verzekerd van een flexibele en afwisselende baan met prima arbeidsvoorwaarden. Voor meer informatie over een (flexibele) werkkring en onze organisatie neemt u contact op met de heer J. van Woudenberg, 070-3630743. Een e-mail sturen kan ook: info@rekenmeesters.nl. Uw sollicitatiebrief met CV kunt u sturen naar Rekenmeesters - Financial Accounting voor Bedrijf en Overheid B.V. t.a.v. de heer J. van Woudenberg, Maziestraat 19, 2514 GT Den Haag. Rekenmeesters hoppe averer

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 28