Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel NOORDWIJK MBO'ER ALS CALIBRATION TECHNICIAN METROLOGY Banen op de weg •Centocor (9fö arbeidsdeskund ICJ GIT} die vakbekwaamheid aan initiatief koppelen een ervaren en servicegerichte administratief medewerken ZATERDAG 23 OKTOBER 1999 gemeente „|0emenMp|^t Noordwijk is een middelgrote gemeente (ca. 25.000 inwoners), gelegen in de nabijheid van Leiden, Den Haag en Haarlem. De organisatie van de gemeente Noordwijk is opgebouwd uit drie sectoren: Ruimtelijke Ontwikkeling en Beheer, Bestuur- en Managementondersteuning en Publiek en Welzijn. Bij de sector Bestuurs- en Managementondersteuning op de afdeling Algemene en Juridische Zaken bestaat de vacature van Administratief/Juridisch medewerker AJZ v/m voor 36 uur per week bent belast met advisering over beleid en uitvoering van bijzondere wetten en verordeningen; behandelt aanvragen om vergunning op het gebied van de Algemene Plaatselijke Verordening en een aantal bijzondere wetten; verricht werkzaamheden ter ondersteuning van de secretaris van de commissie voor bezwaar- en beroepschriften; verricht ondersteunende werkzaamheden op het gebied van communicatie en voorlichting; verricht overige voorkomende werkzaamheden op vergelijkbaar werk- en denkniveau. Functie-eisen U: - beschikt over een opleiding op MBO-niveau, bij voorkeur administratief/juridisch; - beschikt over enkele jaren relevante werkervaring, bij voorkeur in een soortgelijke functie; - vindt het prettig om in teamverband te werken; - beschikt over een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; - beschikt over een flexibele en klantgerichte instelling. Salaris: Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring kan inschaling plaatsvinden in aanloopschaal 6, maximaal f 4.343,-- bruto per maand of functieschaal 7, maximaal f 4.759,-- bruto per maand (norm per 1 oktober 1999), beide bij een 36-urige werkweek. De definitieve waardering van de functie dient nog plaats te vinden. Overige informatie: Het hoofd van de afdeling Algemene en Juridische Zaken, de heer F.R. van Dijk, telefoon 071-3660283, is gaarne bereid nadere informatie te verstrekken. Uw sollicitatiebrief (o.v.v. vacaturenummer 99-17 in de linkerbovenhoek van brief en envelop) met cv zenden aan of inleveren bij de afdeling Personeel en Organisatie, Voorstraat 42,2201 HW Noordwijk. Uiterlijk tien dagen na verschijnen van deze advertentie dient uw brief in ons bezit te zijn. Vrouwen, gehandicapten en allochtonen zijn ondervertegenwoordigd in onze organisatie. De gemeente Noordwijk voert een beleid om deze achterstandsposities op te heffen. Kandidaten uit deze doelgroepen worden uitdrukkelijk uitgenodigd te solliciteren. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Rob Vink, Senior Metrology Technician: "Een verantwoordelijke job waarin je een uniek biotechnologisch proces op specialistisch gebied ondersteunt." Centocor B V., onderdeel van Centocor Inc. m de USA, heeft een vooraanstaande positie in de wereld van biotechnologie. Wij ontwikkelen en verkopen geneesmiddelen die wereldwijd worden toegepast voor therapeutische doeleinden. Vooral bij de bestrijding van hart- vaat- en infectie ziekten, auto-immuunziekten en kanker. De geneesmiddelen zijn niet alledaags en dat geldt ook voor Centocor. Een interessant bedrijf op alle fronten waarin onze 530 medewerkers de spil vormen van ons succes. De afdeling De afdeling Metrology levert technische en specialistische ondersteuning aan de productie- en engineeringafdeljngen. Dat gebeurt o.a. in de vorm van validaties en calibrates, het testen en implementeren van nieuwe technologieën en het bewaken van de kwaliteit. De Metrology-afdeling is verantwoordelijk voor het uitvoeren van calibrates (temperatuur, druk, relatieve vochtigheid, etc.) voor zowel laboratoriumapparatuur als techni sche installaties. Je functie Als Calibration Technician Metrology ben je verantwoordelijk voor de planning en uitvoering van calibrates, inclusief de administratie en docu mentatie. Ook assisteer je bi| validatiestudies aan sterilisatoren, incubatoren en koelcellen, lusteer en programmeer je apparatuur en coördineer je onderhouds- en testwerkzaamheden van derden. Je werkt zowel zelfstandig als in een team. We vragen een MBO-opleidmg Meet- 8 Regeltechniek, Elektronica of Instrumentmaker en relevante ervaring in de farmaceutische industrie, gezondheidszorg of levensmiddelenindustrie. Ook heb |e ervaring met Good Manufacturing Practice en/of Good Laboratory Practice. Je kunt goed organiseren en je bent flexibel en tactvol. Verder bezit je een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid, ook in het Engels. Omdat je bereikbaarheidsdiensten verricht, woon je maximaal 1 uur reizen van Leiden of ben je bereid naar de regio Leiden te verhuizen. Wij bieden Je kunt rekenen op een zelfstandige functie in een sterk groeiende, internationale organisatie. Centocor biedt daarnaast goede doorgroeimo gelijkheden,, eigentijdse arbeidsvoorwaarden en een goed salaris Je reactie Voor meer informatie kun je contact opnemen met Peter Crama, Dept. Head Metrology, telefoon 071 - 524 25 17, of bel Carina Ruigrok, 071 - 524 24 44. Je schriftelijke sollicitatie met cv. kun je binnen twee weken sturen naar Centocor B.V., t.a.v. Carina Ruigrok, Officer Human Resources, Postbus 251, 2300 AG Leiden. Randstad Transportdiensten biedt gekwalificeerde chauffeurs ruime mogelijk heden om op projectbasis voor opdracht gevers aan de slag te gaan. En zorgt daarbij voor goede begeleiding, eventueel aan vullende opleiding en continuïteit. Of het nu gaat om vrachtwagen-, taxi-, bus-, of privéchauffeurs. PART-TIME BUSCHAUFFEURS OPENBAAR VERVOER m/v Voor een grote landelijke personenvervoerder zijn wij in de regio Sliedrecht/Ridderkerk op zoek naar part-time buschauffeurs. U dient hiervoor in het bezit te zijn van rijbewijs D en een chauffeursdiploma Beroepspersonenvervoer. Bent u verder flexibel inzetbaar, heeft u een klantgerichte instelling en beschikt u over een grote dosis humor dan zijn wij op zoek naar uü Ook als u niet over de juiste papieren bschikt, geen nood wij kunnen u ook opleiden. U kunt eveneens in aanmerking komen voor een tijdelijk contract bij Randstad Transportdiensten. Het zijn werkzaamheden voor een zeer lange tijd. Meld u aan voor de voorlichtingsbijeenkomst op woensdag 3 november a.s. Informatie bij Marcia van Dooren, tel. (010) 495 02 77, Rotterdam, W. Barentszstraat 1b. ->r randstad transportdiensten Mobiele dienstverlening n schadelierstelbedrijvi Onze werkzaamheden bestaan uit: diagnose stellen, reparatie-adviezen geven, het leeghalen en/of vullen van auto-airconditioning systemen bij auto- en schadeherstelbedrijven. Wij zijn op zoek naar een medewerker die zelfstandig deze uitdaging wil aangaan. Wij vragen Opleiding autotechniek Opleiding koeltechniek (is geen pré) Plezier hebben in de omgang met mensen Verantwoordelijkheidsgevoel hebben Wij bieden Leuke zelfstandige baan in een groeiende sector Goede secundaire arbeidsvoorwaarden Uitstekende verdiensten Auto (uiteraard met airco) Heb je interesse, schrijf een korte brief met c.v. en stuur deze naar Haan Auto-Airconditioning t.a.v. Dhr. B. P. Haan Rijn en Schiekade 135 2311 AW Leiilin. Of bel ons mobiele nummer 06-51 426 519 nLei poloj den, Gouds prestat coach 1 lelijk d ipdeji icerd ai ■:nad( lental, agenir roorma [oedeli jeval. I en ik a sast gei ren. D< pen zo nergie cn over itte str; liloorw; MarinAssist levert, keurt en onderhoud maritieme reddingmiddelen- zoals reddingvlotten, reddingvesten, etc. - gasdetectie-apparatuury bijvoorbeeld parkeergarages. Voor onze financiële administratie zijn" - op korte termijn - op zoek naar een: Administratief medewerker (M/l voor ca. 32 uur per week Taakomschrijving; Facturen keuringen Registreren inkomende facturen Diverse andere administratieve werkzaamheden Verzorgen van correspondentie Functie-eisen profielschets: Diploma PD (of studerend voor) of vergelijkbaar niveau door werkervaring Cijfermatig inzicht Accuraat Enige ervaring met Exact, Word en Excel is een pré Ben jij geïnteresseerd in deze functie? Stuur dan een korte sollicitatie: met een uitgebreide curriculum vitae naar: MarinAssist bv, t.a.v. de heer Ton Geurs, Postbus 31, 2380 AA Zoeterwoude. Voor meer informatie kun je bellen met Ton Geurs op 071-5459459. nals b; «ft e blijke 17-jar tkomei Heidi Eskc gelijk e „Hij [vallen et pree 'heefti leze gr Bij Gak Sociale Zekerheid denken we in mogelijkheden, niet in beperkingen. Dat is de sleutel tot ons succes. We ondersteunen organisaties die omvangrijke administratieve processen op het terrein van de sociale zekerheid verzorgen. We voeren hun administra tie vlekkeloos uit of detacheren gekwalificeerd personeel. We adviseren over de gewenste oplossing. Vanuit de klant, met zijn doel voor ogen. De kracht van Gak Sociale Zekerheid zit in onze filosofie, aanpak en afkomst. Wij zijn ambi tieus, innoveren op een slimme manier, zoeken partners waar nodig. Sociaal gedreven, zakelijk gemotiveerd. En we maken deel uit van de Gak Groep, die met zijn schaalgrootte en landelijk netwerk al 40 jaar zekerheid aan gemak koppelt. Door effectiviteit, zorgvul digheid, integriteit en maatwerk. Een van de activiteiten van Gak Sociale Zekerheid is de reïntegratie van arbeidsgehan dicapten naar het arbeidsproces. Wij vervullen een initiërende en aanvullende rol voor mensen die in het kader van de wet Rea onder de verantwoordelijkheid van de gemeente en Uvi vallen. Hun arbeidstoeleiding vereist specifieke expertise in begeleiding. Gak Sociale Zekerheid zet deze expertise in nauw overleg met de klant in. Dat onze manier van werken aanspreekt, blijkt wel uit de groeiende vraag naar onze dienstverlening. Daarom zijn we voor ons binnenkort te openen regiokantoor v regio Haaglanden op zoek naar: Vakbekwame arbeidsdeskundigen die willen meebouwen aan de krachtige positie van Gak Sociale Zekerheid nodi gen we uit te solliciteren. In samenwer king met een aantal consulenten bent u verantwoordelijk voor het totale werk veld van arbeidstoeleiding. U bent een professionele arbeidsdeskundige met werkgevers, bedrijven en scholingsin stituten in uw netwerk. Een initiatief rijke pionier die kansen ruikt en benut. Uw deskundigheid en persoonlijkheid verschaffen uw adviezen gewicht. Wij vragen van u een afgeronde hbo-oplei- ding tot arbeidsdeskundige en enige jaren praktijkervaring. U staat inge schreven in het register of hebt daartoe een verzoek gedaan. U beschikt over grondige kennis van het stelsel van sociale verzekeringen en de wetgeving op dit terrein. De administratief medewerkeron- dersteunt een team van twee tot vier professionals (arbeidsdeskundigen en integratieconsulenten) met diverse administratieve werkzaamheden. U ver zorgt onder meer de inkomende en uit gaande post, houdt de gegevens van cliënten up to date in een geautomati seerd systeem, archiveert, legt dossiers aan en verzorgt de correspondentie. Voor deze functie vragen wij een afgeronde administratief-secretariële mbo-oplei- ding. Daarnaast is ervaring in het wer ken met geautomatiseerde systemen en kennis van Windows '98 en Word vereist. Wij bieden een pad met perspectief. Uw persoonlijke groei en die van Gak Sociale Zekerheid gaan hand in hand. De primaire en secundaire arbeidsvoor waarden, waaronder een eindejaarsuit kering, zijn zonder meer goed. Geïnteresseerd? Voor vragen of aan vullende informatie over de vacatures kunt u contact opnemen met de afdeling P&O, telefoonnummer: (0229) 282679. Uw sollicitatie (een brief met cv onder ver melding van GSZ- HL) stuurt u naar Gak Sociale Zekerheid, afdeling P&O, Nieuw- straat 23A, 1621 EA Hoorn. Wij zien uw reactie graag vóór 8 november tegemoet. Denken in mogelij'kheden www.gaksz.nl "Elk weten komt voort uit ervaring." /oorden van de Duitse wijsgeer Kant, waaraan de praktijk als leermeester. HJ-gak sociale zekerheid

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 22