Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel MD- V JUNGHEINRICH SECRETARESSE (parttime 24 uur) Applicatie beheerder Webmaster (m/v) Leiden Vegro Efeeri/ Administratief medewerker (m/v) overig Heeft u voor kinderen ZATERDAG 23 OKTOBER 1999 is een vooraanstaand fabrikant en leverancier van magazijntrucks, vorkhef trucks, magazijnstellingen en transport- en opslagsystemen met een zeer sterke positie op de Europese markt. Het hoofdkantoor is gevestigd in Hamburg en in 15 landen van Europa bevindt zich een netwerk van eigen vestigingen voor advies, verkoop en serviceverlening. JUNGHEINRICH heeft ook op de Nederlandse markt een zeer sterke positie met een belangrijk marktaandeel (omzet in 1998 100 Miljoen NLG, 180 medewerkers). Concernomzet ca. 3 Miljard NLG. Voor onze verkoopleider, die samenwerkt met 19 verkopers en accountmanagers, zoeken wij een dynamische Uw taken zijn o.a.: de gebruikelijke secretaressewerkzaamheden, zoals het bijhouden van de agenda, uitwerken van correspondentie, verzorgen van de post het maken van presentaties en verslagen het organiseren van vergaderingen in binnen- en buitenland ondersteuning bij PR-activiteiten ondersteuning van het verkoopsecretariaat Profielschets: MBO-niveau, bij voorkeur Schoevers enkele jaren ervaring in een soortgelijke functie goede contactuele eigenschappen goede kennis van de Nederlandse en de Duitse taal in woord en geschrift goede kennis van MS-Office wonend in Alphen aan den Rijn of directe omgeving Is dit een baan voor u? Schrijf snel een bondige brief met C.V. naar onze afdeling Personeelszaken, t.a.v. mevrouw L.E.M. Ebben. Natuurlijk kunt u tijdens kantooruren ook eerst even bellen: (0172) - 44 67 06. E-mail: lucy.ebben@jungheinrich.nl We'Kom bij Jungheinrich! JUNGHEINRICH NEDERLAND BV H.A. Lorentzweg 3, 2408 AS Alphen a/d Rijn. De Bestuursdienst bestaat uit de sectoren Bestuur, Burger, Archief Informatie en Facilitair Bedrijf. De sector Archief Informatie is onder verdeeld in vier afdelingen: Gemeentearchief, Post- en Archiefeaken, Collectie en Documentatiebeheer en Inspectie, Advisering Acquisitie. De medewerkers op deze afdeling worden op het gebied van automatisering en andere ondersteunende functies bege leid door het facilitair bureau van de sector. Binnen het facilitair bureau zijn wij op zoek naar een enthousiaste (voor 34 uur per week) Door de aanschaf van een nieuw archievenbeheerssysteem en nieuw catalogussysteem is het noodzakelijk geworden om het applicatie- en infor matiebeheer binnen de sector Archief Informatie te regelen. Het betreft hier dus een nieuwe functie. Wat is de taak van deze medewerker? Binnen de sector is aanwezig een archievenbeheersysteem, een catalogus systeem en een postregistratie-systeem. Als de applicatiebeheerder wordt van je verwacht dat je o.a. voor deze systemen: - in de beheersgroep bent vertegen woordigd; - de gegevens verwerkt na uitvoering van noodprocedures; - de autorisaties en referentietabellen - ondersteuning geeft aan de helpdesk - verhelpen van problemen op zeer korte termijn, zowel aan gebruikers uit het publiek als aan de medewer- - de enduser qucrytool beheert; - het algemene gegevensbeheer verzorgt; - standaard informatievoorzieningens- taken uitvoert Daarnaast ben je belast met de ont wikkeling van applicaties voor inventa risatie en indicering, het invoeren van databases in de website en het wijzigen van gegevens in de website naast het contact houden met de provider. Bestuursdienst Wat verwachten wij van de applicatie beheerder? Een pro-actieve werkhouding, gecombi neerd met flexibiliteit, een klantgerich te instelling en accuratesse. Tevens moet je stressbestendig zijn om onder tijdsdruk problemen met de applica ties, die door het publiek gebruikt wor den, te kunnen oplossen. Naast enige jaren werkervaring verwachten wij: - kennis van de gebruikte pakketten op het niveau van een applicatiebeheer der (op dit moment: Oracle, P&A+, Cardbox en Archeion); - kennis van standaardapplicaties zodanig dat als troubleshooter kan worden opgetreden; - en voor de webmaster een noodzake lijke kennis van HTML en andere benodigde talen. Wat kunnen wij bieden? Voor deze functie geldt een maximum bruto salaris van 5.092,44 bij een 34-urige werkweek (salarisschaal 8), exclusief een vakantietoeslag van 8% en een eindejaarsuitkering van 0,8% (met ingang van 2001 1,0%). De functie is mede interessant vanwege de goede secundaire arbeidsvoor waarden van de gemeente, waaronder een 34-urige werkweek, ruime oplei dingsmogelijkheden en goede verlof regelingen, zoals ouderschapsverlof en zorgverlof. Doorstroming staat bij ons hoog in het vaandel. Bij gelijke geschiktheid verdienen vrou wen en leden van etnische minder heden de voorkeur; wanneer je voor de voorkeursregeling in aanmerking wenst te komen, dan verzoeken we nadrukke lijk dit te melden. Natuurlijk kun je bellen voor meer informatie. Hiervoor kun je contact opnemen met de gemeentearchivaris mevrouw A. Netiv. Zij is telefonisch te bereiken op 071 - 516 53 55. Mocht je geïnteresseerd zijn, schrijf dan voor 6 november a.s. geheel vrijblijvend een korte motivatie en stuur een C.V. onder vermelding van vacaturenummer BD 99/18 naar: Gemeente Leiden, Bestuursdienst/Picof ta.v. Dineke Brussee, Postbus 9100 2300 PC Leiden, Mailen kan natuurlijk ook: richt de mail aan picof@xs4all.nl. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Vof is een snelgroeiende organisatie i de markt voor thuisverpleging en verzorging. In verband met de recentelijke toename van transportactiviteiten op onze locatie te Katwijk zijn wij op zoek naar: Ziekenverzorgenden, die hun horizon willen verleggen. Profiel Leeftijd ca. 24 jaar, geen 9 tot 5 mentaliteit Representatief voorkomen en hoge mate van klantgerichtheid Bekendheid met verzorgings-Zverpleegartikelen Rijbewijs B en geen bezwaar tegen het maken van kilometers Werkzaamheden Het bezorgen, installeren en ophalen van verpleegartikelen Het instrueren en adviseren inzake het gebruik van deze artikelen Wij bieden Een jaarcontract met uitzicht op een vaste aanstelling Prima arbeidsbeloning volgens CAO-Beroepsgoederenven'oer Een zeer afwisselende baan en een prima team collega's Sollicitaties (vergezeld van CV) binnen twee weken na publicatie: Inlichtingen: dhr. R. Kamerbeek 071 -40 80 600 De Stichting Kinderopvang Oegstgeest biedt opvang aan kinderen van 0-12 jaar. De stichting exploiteert drie kindercentra waar dagopvang, naschoolse opvang, een peuterspeelzaal en een gastouderbureau zijn gehuisvest. Over anderhalf jaar zal de naschoolse opvang verhuizen naar een nieuwbouwlocatie. Op de nieuwe locatie wordt naschoolse opvang gerealiseerd voor 100 kindplaatsen. Op korte termijn ontstaat de vacature: Hoofd buitenschoolse opvang/peuterspeelzaal (M/V) 24 uur De functie: Als hoofd buitenschoolse opvang ben je verantwoordelijk voor de beleids- en organisatieontwikkeling in de buitenschoolse opvang. Je bent op de hoogte van de nieuwste ontwikkelingen en inzichten met betrekking tot deze opvangvorm en ziet mogelijkheden deze inzichten om te zetten in uitvoerbare projecten. Nieuwe initiatieven worden van je verwacht: tussenschoolse opvang, creatieve invulling van de opvang van oudere kinderen etc. Je hebt aantoonbare ervaring met leiding geven aan leidsters, weet te inspireren en communiceren. De peuterspeelzaal valt mede onder je verantwoordelijkheid. inspirerende persoon die op verschillende n t samenwerken (leidsters, ouders, managementteam, scholen). Je staat voor een hoge kwaliteit van dienstverlening. Je hebt een visie op het peuterspeelzaalwerk. Als hoofd participeer je in het managementteam en kan je een bijdrage leveren aan de algemene beleidsontwikkeling. Functie-eisen: - bij voorkeur een op de werksoort toegesneden HBO-opleiding of ervaring die daarmee veregelijkbaar is - managementopleiding en/of ervaring - ervaring met het werk op een buitenschoolse opvang. Op de arbeidsvoorwaarden is de CAO-Welzijn van toepassing. De functie wordt gehonoreerd volgens schaal 20-27, Hoofd B. Informatie maandag 25 oktboer tussen 9.00-11.00 uur bij Moniek Steenland (directeur), telefoon 071-515 98 00. Sollicitatiebrieven voor 3 november ter attentie van Moniek Steenland, Lavendelhof 1, 2343 CW Oegstgeest. Is op zoek naar een enthousiaste en gemotiveerde fulltime verkoopster en een fulltime verkoper Voor onze nieuw te openen dameszaak zoeken wij een verkoopster tussen de 25 en 40 jaar met ervaring in het damesmodevak. Die graag wil werken met merken zoals: Copines (Claudia Strater), Cartoon, Olsen enz. Gevraagde kwaliteiten: Enige flexibiliteit en handigheid bij de uitvoering van vele werkzaamheden binnen ons bedrijf. Zelfstandig kunnen werken. Voor onze boetiek en herenafdeling zoeken wij een verkoper tussen de 18 en 30 jaar die met grote inzet ons team komt versterken. Gevraagde kwaliteiten: Gevoel hebben voor mode en geïnteresseerd zijn in het kledingvak. En graag willen werken met merken zoals: Dockers, Marc 'O Polo, Gant, Hugo Boss enz. Denkt u over deze kwaliteiten te beschikken dan kunt u zich telefonisch wenden tot: Haasnootmode Dhr. J. W. Haasnoot tel. 07I-40I44I7 Voorstraat 14 2225 ER Katwijk aan Zee HOTEL DE GOUDEN LEEUW Een dynamisch 4-ster ren hotel, centraal gelegen tussen Den Haag en Leiden zoekt per direct een - (aankomend) zelfstandig werkend kok (m/v) - (aankomend) zelfstandig werkend bakker (m/v) - bedieningsmedewerk(st)er -barman Ben jij degene die wij zoeken en ie bent gemotiveerd, goed opgeleid, bereidom onregelmatige diensten te werken. En ben je een teamplayer? Bel dan voor een afspraak met dhr. G. Plasmeyer of mevr. A. Haket. Veurseweg 180, 2252 AG Voorschoten Tel. 071-5615916 Fax: 071-5612794 Email: Job@goudenleeuw.valk.nl Gevraagd enthousiaste verkoopster (m/v) om op de zaterdagen en in vakantieperiodes ons team te komen versterken. Leeftijd 17-18 jaar. den schoenen Sollicitaties kunt u richten aan P. den Elzen, Kopermolen 25, 2317 PA Leiden. Tel. «71-5218572. kkerij Van Elburg b.v„ gevestigd in Sassenheim, is geavanceerd en innovatief grafisch bedrijf st de vervaardiging van etiketten, handels- en reel: tkwerk is Drukkerij Van Elburg gespecialiseerd in het ïrpen, ontwikkelen en produceren van verpakkingen iel drukw ieltsect Met 55 enthousiaste en gemotiveerde medewerker Drukken) Van Elburg een toonaangevende rol in deze seclor, mede vanwege de beschikking over een kwalitatief hoogwaardig digitaal beeldarchief. Door een gezonde groei in het orderpakket zijn wij op z Ordermanager m/v als grafisch technis> :atieve aspect van groot belang. Drukkeri) Van Elburg b.v. t.a.v. de heer J.J I DRUKKERIJ VAN ELBURG Jij zoekt: een afwisselende baan, een dynamische branche, jonge en enthousiaste collega's en een goed salaris. Wij zoeken jou! Onze nieuwe: Vinden wij elkaar? Deze functie is ontstaan wegens toenemende drukte op de afdeling Media Services en Administratie. In deze afwisselende functie ga je een klein team van jonge medewerkers ondersteunen. Accuraat en nauwkeurig kunnen werken is een absolute vereiste, functie-omschrijving functie-eisen Het maken van overeenkomsten, bevestigen van opdrachten Probleemloos kunnen werken met Word en Excel vi en het invoeren van data is een belangrijk onderdeel van je Windows. werk. Tevens ben je verantwoordelijk voor het afhandelen Leeftijd: tussen 18 en 30 jaar. van de huurafdrachten. Zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken. MBO/HAVO/VWO denk-en werkniveau. Wij bieden je een veelzijdige fulltime functie in een branche die constant in beweging is. Het salaris is gedeeltelijk afhankelijk van je vooropleiding en ervaring. Tevens bieden wij je goede secundaire arbeidsvoorwaarden. De datum van indiensttreding wordt in overleg bepaald. Ben jij degene die wij zoeken en voldoe je aan de bovenstaande eisen? Stuur dan zo snel mogeiijk, maar uiterlijk voor 8 november 1999, een brief en c.v. ter attentie van Irma van Ankeren. Ook voor vragsn kan je bij Irma terecht, telefoonnummer 071 515 73 43, e-mail: irma@hillenaar.nl. \VHiIlenaar Catalpa is een landelijke organisatie voor kinderopvang. Momenteel beheert Catalpa ruim 60 kinder dagverblijven door heel Nederland. Haar hoofd kantoor is gevestigd te Hengelo. In verband met een forse uitbreiding van de kinderopvang in Leiderdorp binnenkort betrekken van de nieuwbouw in de Leyhof ontstaan een fors aan nieuwe banen. Wij zoeken groepsleidsters, ervaren of startend, die graag zelfstandig werken en initiatieven willen ontplooi emj De vacatures variëren van 22V2 uren tot 30 uren per week met uitzicht vast dienstverband. Tevens is er een goede kans op uitbreiding van uren in de toekomst. ie zette Het salaris is gebaseerd op de CAO-Welzijn. U kunt uw sollicitatiebrief uiterlijk 5 november 1999 sturen naar Kinderdagve De Springschans, T.a.v. mevr. Yvonne Hutten (adjunct hoofd/groepsleidster) Wilddreef 1, 2352 CD Leiderdorp, o.v.v. vacaturenr. 404/50/99. *0. Functie-eisen (bezig met) een relevante opleiding (bijv. SPW of LKC) dienstverlenend/open houding kunnen werken in teamverband Thuhin KINÜERÜPVAÏt de pl< de pi klein nalei Houst alleen Volley inNiei Italië

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 20