LOHC zegeviert na een bliksemstart Forescate speelt zonder overtuiging Sport eserveteams van Flair aken aansluiting kwijt e assets heeft geen schijn an kans tegen Rotterdam DIOK buigt diep voor ontketend HRC De Zijl/LGB boekt broodnodige zege ioploper AZC verplettert Brandenburg 1AANDAG 18 OKTOBER 1999 CHEF WILLEM SPIERDIJK. 071-5356464. PLV -CHEF JANET VAN DIJK. 071-5356463 De Goede zevende in Erp tup. Bij een landelijke cyclocross in het Brabantse Erp kwam Suzanne de Goede uit Zoeterwoude als zevende over de eind streep. Zij bleef lang in het spoor van de specialisten Daniëlle Jansen en Ingrid Veldhuis, maar werd door een aflopende ket ting teruggeslagen. -zwemmers verbeteren records memmen Dieuwertje Vermeulen, Noeki Klein en Mark Drent lebben afgelopen weekeinde bij verschillende zwemwedstrij den hun pr's aangescherpt. Vermeulen zwom zaterdag bij club- ampioenschappen in Zoetermeer naar tweede plaatsen op de 200 meter wisselslag en op de 100 meter schoolslag. Op deze af- janden verbeterde zij haar pr's. Op de vijftig meter vrije slag bij je vrouwen eindigde zij als derde in 29.17. Dat was een NK-li- niet, net als haar tijd op de 200 meter wisselslag (2.31,25). Bij wedstrijden voor het lange-afstandcircuit in het Vijf Meibad tindigde Noeki Klein gisteren als derde op de 800 meter vrije lag. Haar tijd was 9.51,40, een verbetering vein haar beste tijd net zeven seconden. Mark Drenth zwom deze afstand in 1.01,38, goed voor een tweede plek en 19 seconden sneller dan U ijn eigen record. Alecto mist aanvallend vernuft De hockeysters van overgangsklasser Alecto kon het goe de spel van de afgelopen twee weken geen vervolg ge ven. Tegen EHV verloor de formatie uit Leiderdorp met 4-1. Roomburg incasseerde tegen koploper Bennebroek een 3-0 nederlaag. LOHC won simpel met 4-2 van Am stelveen, maar Forescate stelde teleur. Tegen Gouda ver loor de gehandicapte ploeg uit Voorschoten met 4-1. strijd overigens net als haar zus Daniëlle en Kathelijne Corpo- raal geblesseerd vanaf de kant gevolgd. Maaike van Hal (ex- -Noordwijk) zette Alecto voor de rust nog wel op voorsprong. Het tij keerde nadat Margareta de Rooy geel kreeg en de Lei- derdorpsen daarmee in een on dertal kwamen. In vijf minuten sloeg EHV drie corners binnen. Kort voor tijd werd het nog 4-1. Forescate kwam al na een HOCKEY RONNO BROEKHOF Alecto had de nederlaag aan zichzelf te wijten. In de eerste helft was het veldspel van Alec to beter, maar ontbrak het aan aanvallend vernuft om het overwicht in doelpunten om te zetten. „De 'drive' naar voren was minder dan normaal. Het totaalplaatje was niet af', ver zuchte speelster Mariëtte Beu kers na afloop. Zij had de wed- paar seconden met 1-0 achter. Die klap kwam de ploeg van trainer Bas Seelen niet meer te boven. „Een tamme pot, het liep voor geen meter", was het duidelijke commentaar van laatste vrouw Lot Wiegant. Dat had ook te maken met vier ge blesseerde basiskrachten, wat met name in defensief opzicht snelheid kostte. Tegenstander Gouda profiteerde optimaal. Pas in de tweede helft bij een 4- 0 achterstand kon Forescate iets terug doen. Dominique Lingeman redde de Voorscho- tense eer. LOHC stond na zeven minu ten al met 2-0 voor tegen Am stelveen. A-juniore Noortje Hermes scoorde beide treffers. Coach Martijn Grosmann: „Noortje is een groot talent. Ik had haar gevraagd doelgerichte acties te maken en dat heeft ze prima gedaan." Nog voor de rust verhoogden Marije Fokker en nogmaals Noortje Hermes de voorsprong tot 4-0. Na de pauze speelde LOHC wat be houdender. De Amstelveense ploeg kreeg meer ruimte, wat halverwege het tweede bedrijf een doelpunt opleverde. In de laatste minuut werd het nog 4- 2. Roomburg was in de eerste helft niet de mindere van kop loper Bennebroek. De ploeg van trainer Bep Botman verloor op sportpark 'Rottegat' toch met 3-0. „Als je vier grote kan sen niet benut, heb je het aan jezelf te wijten", sprak Botman na afloop. Kort voor de rust scoorde Bennebroek uit een strafcorner, een klap die Room burg niet meer te boven kwam. „We waren niet vooruit te branden", sprak Leidse Stu denten-speelster Quirinne den Hollander na afloop van de 2-1 nederlaag tegen Derby. Frederi- que Tan egaliseerde voor Leidse Studenten voor de rust nog wel de 1-0 achterstand. Na de rust kwam de Leidse ploeg ander maal op achterstand, maar paal en lat stonden een tweede ge lijkmaker in de weg. Alphen won met 3-1 van De IJssel. „Een regelmatige zege zonder tot groots spel te ko men", omschreef coach Jan Smid de overwinning van zijn ploeg. Pamela Kapel en Chrissie Veggel scoorden voor Alphen voor de pauze. Nadat De IJssel op 2-1 was gekomen, besliste Marleen Smid na een solo de wedstrijd. Noordwijk speelde met 1-1 gelijk in en tegen Weesp en kwam daarmee niet slecht weg volgens coach Joop Niezen. Na de pauze scoorde Maaike van Hal de gelijkmaker en excelleer de keeperster Annette Haas noot door een strafbal te stop pen. Koploper Hisalis boekte in de vierde ldasse een zuinige 1-2 zege op Xenios. Renske Wijntjes opende voor de Lissese ploeg de score. Nadat de Amsterdam sen op gelijke hoogte waren ge komen, scoorde Celeste Elzen doorn de winnende treffer. vierde speelronde van de idelijke badmintoncompeti- BC Lisse de enige ploeg, tot winst kwam. De Bollen - 'I ekers klopten in de vierde di- ie Conquesto 4 met 5-3. De dstrijd van eerstedivisionist werd een week uitgesteld, tweede en derde team van Alphense vereniging leden de derde divisie een neder- iogier Moorman en Paul van Hulst bezorgden BC Lisse comfortabele 2-0 voor- ong. Beiden kwamen in de ai ste game op ruime achter in nd te staan, maar Moorman arde het karwei alsnog in delen. Van der Hulst her- 2jlde zich via een gewonnen iede en derde game. Het nnendubbel vergde even drie games, de derde was 15-1 toch weer overtui- De beide vrouwen, Nan- Abercrombie en Debby Em- imuels, troffen sterke oppo- tilites en moesten hun enkel- ag len afstaan. In het vrouwen- se; ibel kreeg Abercrombie, sa- met Sandra Bon echter revanche. Bon won met zi orman ook de mixed voor 3 totaalzege. reserveteams van Flair kun de aansluiting met de fdmacht voorlopig even ;eten. Zowel het tweede (3-5 tn BC Rotterdam '91 4), als het derde (2-6 tegen DKC Den Haag 2) leden in de derde divi sie een nederlaag. Vooral de re serves stuitten op pittige tegen stand. Robert-Jan Hamersma, normaal vaste speler van het eerste team, was nog speelge rechtigd voor het tweede en won met de grootste moeite van Marco Gouw. Pieter van Maasdam trof in Steven de Jong eveneens een voormnalig eer steklasser en verloor, net als Sonja Idzerda en Petra Bos- Knoester. Van Maasdam bracht wel de dubbels met Hamersma en Bos-Knoester op zijn naam. In team 3 was Cees-Jan van Vliet kansloos tegen ook al een voormalig topper, Rody van der Hoeven. Wouter de Lijster en Elise Zandstra bogen eveneens voor hun tegenstanders. Nicole Mosterd haalde"met ruime cij fers haar single en het dubbel met Zandstra binnen. Bij Wassenaar, dat Frank van Leeuwen miste, kwamen de drie punten tegen DKC Den Haag 6 op naam van de beide vrouwen, Charlotte Los (single en dubbel) en Monique Hilge- man (dubbel en mixed met John van Egmond. Bij Veglo hetzelfde verhaal, zij het dat hier de mannen de twee pun ten verzorgden. Björn Hofkes won zijn single en het mannen- dubbel met Randy Thepass, die met Monique Borsboom ook zijn mixed won. Apollo leed een ruime nederlaag bij Con- servatrix/Velo 4,1-7. VAN DER VLIET rugbyers van het Sassen- nse Bassets gingen in hun tst Istrijd tegen Rotterdam flink dii t de knie. De ongelijke strijd 'ii een 0-48 nederlaag, due, we hadden geen schijn kans", vond Bassetscoach rco van der Heiden. „Rotter- speelde veel en veel beter daar waren we niet tegen ewassen." Bassets kon in de te helft nog enigszins vol- (0-19), maar de Rotterdam- zetten in de tweede helft tandje bij. j Ve hebben gespeeld naar onze mogelijkheden, maar we hebben ze alleen maar kunnen tegenhouden. Het spelen van ons eigen spel zat er niet in, he lemaal niet doordat we ook wat jonge jongens moesten inbren gen. Iedere fout, al was het maar een kleintje, werd meedo genloos afgestraft", analyseerde Van der Heiden. „Wij hanteren bij Bassets nog steeds het prici- pe van een team opstellen met spelers uit de eigen opleiding. Dat ligt bij Rotterdam heel an ders. Daar spreken er een paar Nederlands en de rest Engels. Maar dat neemt niet weg dat Rotterdam terecht heeft gewon nen", vond Van der Heiden. DIOK en HRC staan in de startblokken voor een scrum. foto loek zuyderduin LEIDEN PIETER VAN DER VLIET De Haagsche Rugby Club liet tegen DIOK zien de landstitel niet zonder slag of stoot op te willen geven De Haagse formatie van coach Theo Snijders dicteerde in Lei den de eenzijdige wedstrijd en won zon der problemen met 23-8. Na het laatste fluitsignaal dropen de Leidse rugbyers met gebogen hoofd af richting kleedkamer. De dreun was hard aangekomen. Net nu DIOK weer in wat rustiger vaarwater is gekomen, na alle pe rikelen rondom een eventuele puntenaf trek door de bond. DIOK speelde twee maal veertig minuten met de rug tegen de muur en zag de hoop op een goede afloop al snel vervliegen. Coach Iain Krysztofiak zakte na afloop in de stoel achter zijn bu reau in de bestuurskamer, plaatste z'n handen in zijn nek en zuchtte diep. „Na tuurlijk ben ik teleurgesteld. Er zat hele maal niks in. Geen pit, niets. Als je zag hoe vaak we de bal hebben ingeleverd in onze eigen line-out en onze scrum, dan verdien je te verliezen. Tegen een ploeg als de Haagsche hoef ik die jongens niet te vertellen wat er op het spel staat. Als je dat nu nog niet weet..." Vooral in het voorwaartsenwerk kreeg DIOK het zwaar te verduren. Het Haagse 'pack' sloopte vanaf de eerste confronta tie de Leidse defensie en het werd voor de Leidenaars pompen of verzuipen. Nu kan het overschot aan blessures wel worden aangevoerd als excuus, maar daar wil Krysztofiak niets van weten. „Dat weet je en dus zul je het moeten doen met de mensen die je wel kunt inzetten. Gooi er maar een schep bovenop, loop maar een stap harder. Dit was gewoon slecht." Voor de driekwarten wilde Krysztofiak nog wel een uitzondering maken. Die hadden in zijn ogen naar vermogen wel goed gepres teerd. „Maar als je de bal niet krijgt, wordt het een probleem." Breaks van de razendsnelle Troy Riatt waren op de vingers van een hand te tel len, hoewel de kleine Nieuw-Zeelander in de eerste helft wel een schitterende try scoorde door op snelheid de Haagse ver dediging te verschalken. Maar het bleef op Sportpark 'De Morschen' slechts bij een enkele opleving. DIOK kwam niet ver der dan puinruimen en zag intussen HRC bezit nemen van het veld. Na een rust stand van 5-15 rondden de Haagse rugby ers een uitstekende prestatie af met een 8- 23 overwinning. „Tja, wat zal ik er van zeggen", glim lachte HRC-coach Snijders na afloop. „Het ontbrak DIOK vandaag aan gretig heid en wij hebben gewonnen door een ouderwets open spel te spelen, waarbij de bal snel vanuit de voorwaartsen de aan- valslijn in werd gespeeld. Niets bijzon ders." Alecto mist te veel kansen Forescate blijft in de overgangs klasse laatste na de 4-3 neder laag tegen Laren. LOHC verloor nipt met 2-1 van Cartouche. Alecto scoorde hoog op het on derdeel 'kansen missen'. Te genstander Derby ging er effec tiever mee om en won met 3-0. Noordwijk won met 2-3 van nummer twee Nieuwegein. Forescate speelde traag en zonder overtuiging, vond trai ner Kruysmulder na afloop. Zijn ploeg opende nog wel goed en kwam door Joost Baaten op voorsprong. Daarna ebde het initiatief weg. Laren nam over en leidde bij rust met 3-1. De geblesseerde Derk Jaap Engelen werd in de aanval van Forescate node gemist. De nodige Voor- schotense kansen gingen verlo ren. Pas nadat het 4-1 was ge worden kwam Forescate terug. Joost van Hout en Gertjan Eg- berink brachten de aansluiting tot stand, 4-3. De tijd voor een eventuele gelijkmaker ontbrak. LOHC verloor met 2-1 van Cartouche. „Zij waren ook wel wat sterker", meldde LOHC- coach Peter van der Meer. San- der Vinkestein bracht LOHC nog wel op 0-1. Bij de rust was de achterstand reeds ongedaan gemaakt. Het tweede bedrijf was voor Cartouche dat een keer scoorde en een strafbal miste. Alecto mist volgens coach Maarten Gehner ervaring bij het afronden van kansen. De Leiderdorpers kregen er ge noeg, maar geen enkele trof doel. Tegenstander Derby haal de meer rendement uit minder kansen. Het resultaat laat zich raden. De ploeg uit Zwijndrecht won uiteindelijk ruim met 3-0. Oud-doelman Barend Mees is de nieuwe coach bij Leidse Studenten. Zijn debuut 'vierde' hij met een 2-2 remise tegen Gouda. De studs keken eerst te gen een 0-2 achterstand aan. Voor de rust bracht David Duparc de aansluiting tot stand. In het tweede bedrijf was Leidse Studenten de betere ploeg. Verder dan een treffer van Jurriaan Verschuur en een gelijkspel kwamen de studen ten niet. Noordwijk boekte bij Nieu wegein een krappe 2-3 zege, die veel hoger had kunnen uitval len. Via Steven de Bruyne en de sterk spelende Mamix Achter berg kwam Noordwijk op 0-2. Een tegengoal bracht paniek in de Noordwijkse gelederen, de gelijkmaker was het gevolg. Het tweede doelpunt van Marnix Achterberg bezorgde Noordwijk de verdiende winst. „We speelden bejaardenhoc- key", meldde Roomburg-trai ner Frank van Nunen na afloop van de zeperd (4-0) tegen Span- dersbosch. Na een hoopvolle start van de competitie haalde Roomburg uit de laatste vier duels slechts één punt. Bij rust stond het al 3-0. Alphen verloor met 2-1 van Baarn. Nadat verdediger Rode- rik van Gils met een ernstige enkelblessure uitviel kwam Al phen verdedigend in de proble men. Toch bracht Thymen Gunther na een mooie solo Al phen nog naast de Hilversum mers. In de tweede helft had den beide ploegen kans op de winst. Baarn trok aan het lang ste eind, een doelpunt van Al phen werd nog afgekeurd. Koploper in de derde klasse Catwyck won gedecideerd met 6-3 van FIT. De Katwijkers kwa men eerst op achterstand. Ernst Jan Hogewoning en Robert Jan Groeneveld lieten Catwyck voordelig rusten. De tweede helft was een formaliteit. Wou ter de Mol (2x), Martijn Mouw- aart en Robert Sieval maakten de zes vol. Hisalis boekte zijn eerste ze ge. In Schagen tegen Magnus won de Lissese ploeg met 2-3. Matthieu Schouten, Frank Smidt en Wander Klein Kranen burg scoorden voor Hisalis. WATERPOLO WIM SIERA De Zijl/LGB heeft de nederlaag van vorige week blijkbaar goed verwerkt. Tegen het nog onge slagen Rapido boekte de Leidse ploeg een verdiende zege. In de eerste klasse pakte Vivax de eer ste punten van het seizoen. Het versloeg Aquapoldro met 13-8. Alkemade en Koudekerk blijven na hun ruime overwinningen beide meedoen om de titel in de derde klasse. De Zijl/LGB heeft de fletse competitiestart wat meer kleur gegeven. De Leidse water- polovereniging verloor vorige week nog kansloos van BZPC, maar slaagde er zaterdag in het dit seizoen nog ongeslagen Ra pido te overmeesteren. De Lei denaars waren met 7-5 te sterk voor de Haarlemse formatie. De eersteklasser kan door de broodnodige zege opgelucht ademhalen en de komende we ken gaan toewerken naar een positie bij de eerste vier. Het was voor de eerste maal in drie jaar dat de Zijl/LGB in Haarlem wist te winnen. Vooral verdedi gend was De Zijl/LGB goed in vorm. De Haarlemse aanvallers konden geen vuist maken. Van de twaalf keer dat De Zijl/LGB een man minder had kon Rapi do slechts twee keer profiteren. In het begin van de vierde pe riode bouwde De Zijl/LGB de voorsprong uit naar 6-2. De Lei denaars kwamen vervolgens niet meer in de problemen. Doelpunten De Zijl/LGB: Bas Meegdes (2), Joachim de Ruy- scher (2), Mischa Prins (1), Ro- bert Kleywegt (1) en Rob Dub- beldeman (1). Serge Dietz was zaterdag bij zonder trefzeker. De midvoor van de eersteklasser Vivax uit Oegstgeest was in de eerste twee duels van de competitie uitermate wisselvallig, maar liet in het zwembad Poelmeer er geen twijfel over bestaan dat de midvoorpositie nog steeds zijn domein is. Dietz nam zeven treffers voor zijn rekening en le verde een belangrijke bijdrage aan de 13-8 overwinning op de butant Aquapoldro uit Apel doorn. De eerste puntenwinst van het seizoen was niet alleen toe te schrijven aan het sterke spel van de Oegstgeestse punt- speler. De ploeg van Michel van der Zeeuw kwam als collectief uitstekend voor de dag. In de eerste periode legde Vivax de basis voor de zege (5-1). Doel puntenmakers Vivax: Serge Dietz (7), Ivo Dietz (2), Hans Trijsburg (2), Martijn Odems en Bram Tendeloo. Tweedeklasser Katwijk weet weer wat scoren is. De Kempvis werd met 7-6 verslagen. „De man-meer was nog niet best, maar de gewone kansen gingen er in ieder geval weer beter in", vond een tevreden coach Ruud Plouvier. In het begin van de vierde periode bezorgde uit blinker Kjeld Boonstoppel de Katwijkers een 7-5 voorsprong. Een marge die nog wel gehal veerd werd, maar de zege kwam niet meer in gevaar. In de derde klasse lijkt de strijd om de titel te gaan tussen drie ploegen. Het aloude GZC uit Gouda heeft goede papie ren, maar ook Alkemade en Koudekerk doen het dit sei zoen uitstekend. Vooral de op mars van Alkemade is opmer kelijk. Vorig jaar figureerde de ploeg nog als een gedegen mid denmoter, dit seizoen lijkt Al kemade een moeilijk te kloppen tegenstander. Zwemvereniging Zeist slaagde er zaterdag niet in de derdeklasser een strobreed in de weg te leggen. Alkemade liep in de derde periode uit van 3-1 naar 7-2. De eindstand werd bepaald op 9-4. Bram van Nugteren (3), Richard de Jeu (3), Rene van Beek, Ton Kloos terman en Ruud Koster ver zorgden voor Alkemade de pro ductie. Koudekerk reisde af naar Nieuwkoop om daar de uitwed strijd tegen Woerden af te wer ken en kwam terug met een 8-2 overwinning. De 0-0 na de eer ste periode was teleurstellend, maar ook hier gaf een sterke derde periode de doorslag (7- 1). Voor Koudekerk scoorden Rob Westgeest (2), Lars Bergs- ma (2), Niels Martha (2), Sander Filippo en Sander Emeis (1). De vrouwen van LZ 1886 ver bazen vriend en vijand. De ploeg van Mark Olde Olthof vreesde vooraf op een lood zwaar seizoen, maar met vier punten uit twee wedstrijden komt LZ voortvarend uit de startblokken. Zaterdag boekten de Leidse vrouwen een mon sterzege op promovendus NVA/HHC uit Haarlem: 15-2. De 16-jarige Noeki Klein was op dreef; zij scoorde vijf maal. Na- tascha Sierag doelpuntte drie maal. De vrouwen van Alkemade behaalden een zeer regelmatige overwinning op de reserves van Donk. Via de periodestanden 1 - 0, 3-0, 5-1 stopte de teller bij 7- 2. Heidi Elstgeest had een op vallend aandeel in de zege. Zij knapte veel vuil werk op en scoorde bovendien twee keer. Andere doelpunten kwamen van Sylvia vander Meer (2), Ri- anne Hogenboom, Heieen Schoo en Danielle Wesselius. De vrouwen van De Zijl/LGB verloren voor de tweede maal dit seizoen. In Haarlem was de tweedeklasser met 10-6 een maatje te klein voor Rapido Een zwakke eerste periode brak de formatie van Elly Kleywegt op. De Leidse vrouwen keken tegen een 3-0 achterstand aan. De Zijl/GB kwam vervolgens beter voor de dag maar het ont brak aan kracht om de ingezet te inhaalsrace (7-6) met succes af te ronden. Voor de Zijl/LGB scoorden Jorien Kleywegt (2), Douce van Beukering (2), Nan cy Kijk in de Vegte en Ingrid van Veen. B( N.WATERPOLO ide ogiblijft ongeslagen in de ats fdklasse A van de waterpo ls i mpetitie. Brandenburg d met 18-6 verpletterd. LZ i h; i speelde wel een goede an strijd tegen AZPC, maar r d ten leverde dit niet op. De idi irsfoorters wonnen met 9-7. sd met Ronald Sol in het 'ije in plaats van Wim Ver- 1 len, had geen kind aan hi idenburg. De enige die het go au van de Alphenaren kon aderen was Robert Have- sti De midvoor werd mid- <ee een zone-verdediging het ide jen opgelegd. De rest van e i jrandenburgse ploeg is ei- was ijk niet van hoofdklasseni- i i - AZC had dan ook een ge- 4-1 kelijke avond. Met de jonge eni ens weer volop in het water e g d na één periode al 5-0 op scorebord. De tweede pe il was minder (7-3), maar vi na was het alleen AZC dat rnp aan spelen toekwam. Via ien werd de 18-6 eindstand e o ikt. De volgende tegenstan- nrt landskampioen ZPB, moet rikt meer inzicht geven in de len itsverhoudingen in de top ;tb de hoofdklasse. Teamma- zal r Andre de Jeu, die de va- De a vierende Ron de Vogel )ok °ach verving, was niet on- Oc den. „Op de tweede perio- ;ee a speelden wij een goede ewi 'trijd, maar de tegenstand n, i,e gering om er conclusies v e verbinden." Ondanks de soms felle duels behaalde AZC een gemakkelijke ovenwinning op Brandenburg. FOTO ENGEL lameijer Goals AZC: Niels Joor (5), Pieter Boot (4), Kimmo Thomas (4), Kjell Boom (3), Bob Brebde (1) en Michel Vork (1). LZ 1886 maakte het AZPC heel lastig. In de eerste twee pe rioden waren het de Leidenaars die brutaal het voortouw na men. De felle press stelde de Amersfoorters voor grote pro blemen. Als de man meer bij 0- 2 en 2-4 in de tweede periode beter was benut had de uitslag heel anders kunnen uitvallen. Helaas voor LZ 1886 is de nu merieke meerderheid al jaren een spelonderdeel dat matig wordt beheerst. Hierdoor kwam AZPC halverwege toch weer op 5-5. In het begin van de derde periode werden Jan en Frans Langerhorst vlak na elkaar met drie persoonlijke fouten naar de kant gezonden. Met nog slechts een wisselspeler op de bank bleef LZ tot aan het begin van de vierde periode bij (6-5). Drie Amersfoortse counters de den LZ de das om (9-5). Twee goals van Tjerk Kramer, waar onder een prachtige boogbal, bepaalden de eindstand op 9-7. Rene Cramer: „De beste wed strijd van het seizoen, jammer dat de beloning uitbleef. Goals LZ 1886: Tjerk Kramer (4), Bas Willemse (1), Frans Langerhorst (1) en Jan Langer horst (1).

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 25