Üjnsburgse Boys is na zes jaar weer koploper cherper Katwijk ■tint in Maassluis Noordwijk is eindelijk van het gezeur af Quick Boys krijgt een lesje in geniepigheid Voetbal (ANDAG 18 OKTOBER 1999 CHEF WILLEM SPIERDIJK, 071-5356464. PLV.-CHEF JANET VAN DIJK. 071-5356463 nsburgse Boys is na de 3-1 winst op Strijen koploper de hoofdklasse A. Eindelijk. De vorige keer is al zo ig geleden, dat zaterdagmiddag niemand direct weet nneer dat is geweest. Zeven jaar geleden, zegt club- in Bert Clavan. Vijf jaar geleden, meent aanvoerder ive Faber. iBURG JANET VAN DIJK waarheid ligt precies in het X iden, leert een blik in de ar- ■ven. Zes jaar geleden, op 18 j'J tember 1993, kwam Rijns- se Boys aan de leiding na 0 winst op Ajax. Zeven we- daama, op 6 november, de latere kampioen Kat- de koppositie over. Rijns- gse Boys eindigde dat sei- nop de vierde plek. aber, maker van het eerste Dl je trap) en het derde doel- Vi it (penalty), beseft dat Mid- :hi nors lang op die koppositie heeft moeten wachten, maar wil er niet al te veel ophef over maken. „We zijn totaal niet met de koppositie bezig. Dat doen we pas na de winterstop. Nu proberen we alleen maar mee te doen." Zijn trainer Henk Wisman doet al net zo terug houdend: „Onze doelstelling is om bij de top vijf te eindigen en veertig punten te halen", her haalt hij nog maar eens. En: „De onderlinge krachtsverschil len zijn heel gering." Dat geldt niet alleen voor de ploegen waarvan iedereen ver wacht dat ze bovenin mee- ,UIS« NICK VERWOERD rijk was zaterdag aanzien lij itrijdvaardiger dan Excelsior ha ssiuis. De oranjehemden se (den de Maassluizenaren in duels voortdurend af en kwamen zo dat de roodwit - wen in hun spel konden M( en. Bij de Katwijkers zelf het voortreffelijk. Vooral in erste helft maakte het team '4! Wim van Zwam indruk. De uststand werd na de pauze iteloos geconsolideerd. .p lor de knappe zege op het e week nog van titelverde- Noordwijk winnende Ex- ?ti or rukte Katwijk op naar de de plek, vlak achter Rijns- ild se Boys. De koppositie dus in zicht. Op het zon- sportpark aan de Laven- po raat was het spel van de (ijkers, zonder de gekwetste o van der Plas en de door abces aan de kies verhin- Wilfred Kwestro, voor .jen koploper waardig. De len van Van Zwam waren p in de strijd om de bal en de gastheren reeds bij de uw onder druk. Aanjager >nt Bon nam daarbij het ouw. Bon, beschikkend een formidabel loopver- JJ :n, was overal op het veld |dv nden en nam een grote eelheid intercepties voor ifd ekening. Ook opbouwend A([ anvallend deed hij veel Verk. formatie van coach Eric - Ie, zonder de geschorste li- h| Raymond Frehé en de ge- L'| eerde spits Edgar van der b had het moeilijk met de sieve strijdwijze van de fifi nent. Gudde: „Wij hebben J'siek laten aftroeven. Als je dat betreft niet op zijn (gelijkwaardig bent aan de stander, kom je aan voet- niet toe. Wij hebben strijd geleverd en als we [J chterwege laten, zijn we dddelmatige ploeg." ddes gezelschap trof het |dat de bezoekers al vanaf ?rste fluitsignaal van arbi- riessen in alle opzichten rherp stonden. Zo waren rste twee kansen meteen Binnen honderd tellen Katwijk op voorsprong, ijkbaar nog niet helemaal ere Excelsior-linksachter Visser legde de bal met het panklaar voor Barry M eldeman, die fraai in de lenhoek kopte. De zeven- mpetitiegoal van de spits vlot gevolgd door een e Katwijks doelpunt. De* 'e Karim Hajji bereikte bij 'eede paal het hoofd van 1 I de Ridder, die Dubbel- ns openingstreffer kopi- dat in zes minuten. Kat- swingde. De beweeglijke draaien, dat geldt ook voor een nieuwkomer als Strijen. De be zoekers waren zaterdagmiddag de mindere van de thuisclub, maar het verschil in niveau was lang niet zo groot als het ver schil in ervaring in de hoofd klasse. Rijnsburgse Boys speel de vooral in de eerste helft veel te gezapig, verzuimde kansen te benutten en gaf Strijen te veel de gelegenheid om in de wed strijd te komen. De thuisclub begon zonder Jimmy Simons en Raymond Buis (geschorst) en zonder We sley Slingerland en Martin den Haan (geblesseerd). Maar een van de sterke punten van het huidige Rijnsburgse Boys is dat er een grote groep is van vrij ge lijkwaardige spelers. Bovendien vormt die groep een eenheid, vertelt Steve Faber en een groep die een eenheid is neemt ge makkelijker nieuwelingen op. „Het klikt gewoon. De jongens die op de bank zitten en nu in de basis staan of invallen, krij gen het vertrouwen van de rest, en dat is even wat makkelijker invallen dan wanneer dat niet het geval is", aldus Faber. Wisman gunde zaterdag de van het Haarlemse EDO afkom stige Smerko Kroszynski een plekje in de basis, na zijn rede lijk succesvolle optreden in de tweede helft tegen Schevenin gen vorige week. De aanvallend ingestelde linkermiddenvelder speelde opnieuw redelijk, maar dat had goed kunnen zijn als hij een van de kansen die hij kreeg had benut. De thuisploeg kwam pas op voorsprong toen de scheids rechter vijf minuten voor rust een cadeautje gaf aan Steve Fa ber, die een vrije trap mocht nemen vanaf een meter of twintig recht voor het doel. Op die plek was hij 'omver gelo pen' door een tegenstander. Fa ber pakte het presentje met bei de handen aan en schoot de bal mooi laag door een gat in de muur. Daarvoor hadden Kroszynski (paal), Faber (naast), Boer (schoot verkeerd), Faber (hoge bal voor doel weggehaald door Strijen-verdediger Errol Deek- man) en Boulayoune (naast) aardige en heel aardige kansen om zeep geholpen. Strijen kreeg er zeker drie. Tweemaal redde de goed keepende Len- nert Hegie, eenmaal ging de bal van dichtbij hoog over. Na de rust leek Rijnsburgse Boys orde op zaken te stellen, want Mohamed Boulayoune (snel en behendig als altijd, maar bepaald niet effectief) scoorde al na een minuut uit een strakke voorzet van Johan Boer. Maar nog geen tien minu ten later stond het 2-1, toen Ro bin Wijngaarde onoplettend heid in de Rijnsburgse verdedi ging afstrafte nadat Ferry Seton al op de paal had geschoten. De wedstrijd werd nooit goed, maar bleef wel spannend en vermakelijk door de vele kansen. Boulayoune had zeker nog twee keer moeten scoren, en invaller Patrick Heemskerk had de eerste bal die hij kreeg ook in het vijandelijke doel moeten schieten. Toen Norbert van Lochem in de tachtigste minuut van het veld moest omdat hij een speler van Strijen zacht maar zeker had neergehaald, besefte Strij en helemaal dat een gelijkspel er best in zat. In de 87ste mi nuut was de onderaan benge lende ploeg het dichtste bij een doelpunt, maar het schot van Seton ging net naast. Ver in de blessuretijd stelde aanvoerder Faber de overwin ning en de koppositie veilig door de penalty raak te schie ten, die hij kreeg nadat hij op zichtig was vastgehouden in het strafschopgebied. „We hebben het onszelf van daag wel moeilijk gemaakt", gaf Faber toe. Maar daar zal in Rijnsburg niemand mee zitten. Als de club de volgende compe titiewedstrijd op 30 oktober te gen Zwart-Wit '28 wint, is de eerste-periodetitel binnen. En het is nog langer dan zes jaar geleden dat Rijnsburg dét feest je kon vieren. Rijnsburgse Boys: Hegie; Van Lo chem, De Roode, Cadel, Roest; Kros zynski, Boer, Aalbersberg (89. Roodak- kers), Boulayoune (Van de Velde), Fa ber, Gielding (72. Heemskerk). celsior komt met 3-1 nog goed weg gasten lieten de bal in een hoog tempo rondgaan en slaagden er herhaaldelijk in gevaarlijk voor het doel van Rob Grauwmeijer te verschijnen. Zo kopte Dub- beldeman in kansrijke positie net naast en knalde De Ridder, als eindstation van een prachti ge aanval over rechts, vrij voor Grauwmeijer recht in diens handen. De scheidsrechter leek zelfs medelijden te hebben met de achter de feiten aanlopende Maassluizenaren. Toen Grauw meijer. een voorzet van Hajji losliet en Dubbeldeman er als de kippen bij was om de bal te gen het net te tikken, annuleer de hij het doelpunt omdat de spits de goalie zou hebben aan gevallen. Geen 0-3 dus. Sterker nog, even later werd het 1-2. Mario Biervliet onderschepte een ris kant passje van Martijn Vooijs en schoot daarna vanaf een meter of twintig prachtig raak. Van Zwam nam de jeugdige Vooijs in bescherming: „Dat is onervarenheid. Het loopt zo lekker en dan denk je: dit kan ook wel. Niet dus." Veel moed putte Excelsior niet uit de on verwachte goal, al was Biervliet met een afstandsschot, dat de lat schampte, wel dicht bij de volledig onverdiende gelijkma ker. Vlak voor rust werd het Katwijkse spel met een derde treffer beloond. Een verre voor zet van Vooijs belandde bij Björn Raven, die het trefzekere hoofd van De Ridder vond: 1-3. Een opleving van Excelsior leidde in de slotminuten van het eerste bedrijf nog-tot twee kopkansen voor Robert Visser. Eenmaal kopte hij net naast en de tweede keer redde Hugo van Duyn met een knappe reflex. Na de thee draafde bij de thuis club aanvaller Danny Kuppen op als vervanger van midden velder Ivo Reemnet. Gudde wil de met Kuppen een aanspeel punt voorin hebben. De opzet van de trainer slaagde deels. De tricolores hadden in het tweede deel een veldoverwicht, maar zij werden zelden gevaarlijk. De beste kans was voor Edwin Ber- veling, maar zijn pegel werd door Van Duyn knap gepa reerd. Het controlerende Kat wijk was via tegenstoten drei gender. Een op het oog zuivere goal vap Dubbeldeman werd wederom afgekeurd - Driessen meende dat de spits te veel op Hans Jörgen Nicolai leunde - en pogingen van weer Dubbelde man en de invallers Peter van Duyn en Sander Molenaar wer den door Grauwmeijer gekeerd. Zodoende bleef het slechts 1-3. Daarmee kwam Excelsior nog goed weg. Katwiik: Hugo van Duyn; Heijmans, Van der Meer, Bon, Robbers; Sloot weg, Hajji, Vooijs (73. Peter van Duyn); Raven (80. Guyt), Dubbeldeman, De Ridder (57. Molenaar). Michel van Beest haalt uit namens ARC. Noordwij- ker Martin van Kins is te laat. De nauwelijks zichtbare Ruud Bos (uiterst links) en Lucas ten Brinke (rechts) kijken toe. foto HENK BOUWMAN ALPHEN AAN DEN RIJN CHRIS HARTMAN De scribent van het programmablad van ARC zal een nieuwe inleiding moeten bedenken. Met het 'Van harte welkom bij de koploper' - drie keer gebruikt dit seizoen - kan hij na de 0-1 nederlaag te gen Noordwijk niet meer aankomen. Voorlopig staat ARC gedeeld derde met Scheveningen. „Op welke plaats we op dit moment staan, is niet zo belangrijk", nuanceerde ARC-trainer Willem Berckenkamp de duikeling op de ranglijst. „Van belang is dat we er nog steeds bij horen. We ma ken nog steeds deel uit van de kop groep." De nederlaag tegen Noordwijk vond Berckenkamp niet terecht. „We hadden deze wedstrijd niet hoeven te verliezen. Een gelijkspel zou de verhou dingen beter hebben weergegeven." Noordwijk-trainer Ruud Bröring was het niet met zijn collega eens. „We heb ben deze partij verdiend gewonnen. Het blijft alleen wonderlijk dat we tien van de elf punten die we bezitten in uitwed strijden gehaald hebben." Doordat zowel de kampioen van '98 als de kampioen van '99 drie spitsen in de strijd wierp, werd het een open wed strijd op sportpark Zegersloot. Nadat Remco Blok en Patrick van Dam de kwa liteiten van respectievelijk Marco Korff en Fred Admiraal getest hadden, nam Noordwijk de leiding. Dat gebeurde in een periode dat ARC met tien man speelde omdat Arthur van Orssagen een langdurige blessurebehandeling onder ging. Patrick Scheurwater, goed op dreef, brak op links door en legde de bal panklaar op het hoofd van Van Dam. De balvaste centrumspits faalde niet in de afwerking. Dat de ploegen aan elkaar gewaagd waren, was de toeschouwers inmiddels duidelijk geworden. Het probleem van ARC was dat in de voorste lijn alleen Ruud Bos een ruime voldoende haalde. Op veel steun van Gidon Reinders Fol- mer en Remco Blok kon de centrum spits niet rekenen. Toch was Bos twee keer gevaarlijk. De eerste keer, na een foutieve uittrap van Korff, werd zijn schot geblokt. De tweede maal stopte Korff zijn inzet. Aan de andere kant van het veld ont brak bij Jelle Korbee na een fraaie solo de kracht voor een hard schot. Admiraal kon simpel redding brengen. In de tweede helft moest ARC, door de achterstand gedwongen, meer risico's nemen. Aanvoerder Maurice Balkhoven schoof permanent door naar het mid denveld, een linie die bij ARC momen teel niet imponeert door creatief vermo gen. De wedstrijd bleef boeien. Bos schoot de bal uit de draai op de lat en aan de andere kant van het veld mikte Korbee het leder op de paal. Scheurwa ter was solidair met het tweetal en liet twee counterkansen onbenut. Vervolgens bestrafte de warrig leiden de arbiter De Vos een onbesuisde actie van Reinders Folmer tegen Van Dam met rood. Berckenkamp: „Vond ik veel te zwaar gestraft." Bröring: „Was geen rood. We zullen een mooi rapportje schrijven." Met tien man en de moed der wan hoop probeerde ARC in de resterende dertien minuten nog een puntendeling uit het vuur te slepen. De offensieve speelwijze resulteerde in een uitsteken de scoringskans voor Michel van Beest. De invaller had bij een voorzet van Bos de hoek voor het uitzoeken, maar pro duceerde een kopbal waarvoor zelfs de K. LOMAN LEEFMANS 1 lui belagen na afloop de e Isrechter, een suppoost door de eigen aanhang Atotte vis uitgemaakt en Jkt met tranen in de ogen. >ofdmacht krijgt twee keer lig rood voorgeschoteld fliest mede daardoor met ^'°it was het aangenaam i op Nieuw Zuid. Maar Boys is al een tijdje niet dan een middenmoter en rode streep angstig dicht- c Pmt. daalt ook de sfeer (togen. Zaterdag werd de ook nog door rivaal Sche- »en vooral op leep- en ge- c fheid afgetroefd. Het de stemming er niet be- onheil kondigde zich ei- al af in de beginfase van ®1. Een gretig Quick Boys 'e vol op de aanval en dat ferde in de zesde minuut Beste kans van de wed- Marnix van der Gun werd aanvoerder Gert Aande- wiel met een steekpass vrij voor doelman Jos van Rhijn gezet maar de Hagenaar schoot hul peloos over. De eerste plaag stoot aan de andere kant was wel raak. Na een doorbraak aan de rechterkant belandde de bal bij John Blok aan de zijkant van het strafschopgebied. Blok schermde de bal af voor de wei felende verdediger Michel van Hooy en haalde kort uit in de verste hoek: 1-0. „Daar hebben we het in de voorbespreking tot in den treu- re over gehad. Laat die Blok niet in zo'n positie komen", treurde trainer Cees Tempelaar. Ondanks deze domper bleven de Katwijkers het initiatief hou den en vielen er enkele kleine succesjes te vieren. Richard van Schijndel draaide Schevenin gen-back Mario Lopes de Brito helemaal dol en coach Cock Jol kon niet anders dan zijn verde diger al vroeg in de wedstrijd wisselen. Verder had mandek ker en uitblinker Raymond Flaton dé gevreesde spits Ma nuel Monteiro volledig 'in zijn zak'. De onmachtige Monteiro zou later worden gewisseld. Ondanks deze bescheiden voordeeltjes, vervloog de kans op een goed resultaat in de 40ste minuut. De tot dan toe overijverige Jeffrey Rutten, vorig seizoen nog in dienst bij Sche veningen, haakte Ron Cramer van achteren en met een rode kaart kon hij de douches op zoeken. Elf tegen tien is een spelletje dat het ervaren Sche veningen goed beheerst. De Hagenaars trokken zich terug op eigen helft om bij balbezit bliksemsnel op de counter over te schakelen. En met een reeks kleine 'professionele' acties zo als shirtje trekken en theatraal duikelwerk na een verloren duel om de bal, werd de op bouw van de thuisploeg ver stoord. Een keer ging dat nog bijna mis. Jimmy Charité maakte op slag van rust na een onschuldi ge botsing met Van Schijndel een schwalbe waar zelfs een Duitser zich nog voor zou scha men. Toen hij dertig seconden later wel een forse charge van Van Schijndel op zijn enkels kreeg, dacht arbiter Alckermans 'bekijk jij het maar'. Met Chari té nog aan het kermen en dus afwezig in het centrum van de verdediging, profiteerde Quick Boys bijna. Van Schijndel be diende vanaf rechts Martin van Beelen die echter de bal voor langs schoof. Even daarna lan ceerde Aandewiel nog een pe gel op de lat maar het bleef 0-1 tot de wisseling. Patrick Petrici leek even na rust alle verzet aan Katwijkse kant te breken. Zijn sleepbewe- ging op links zette in de tiende minuut twee verdedigers en keeper Tom van der Niet op het verkeerde been en de linksbui ten schoot van dichtbij de 0-2 binnen. Quick Boys leek rijp voor de slacht en het was aan de zelfzuchtige Petrici te dan ken dat het bij twee treffers bleef. Hij weigerde bij drie uit vallen om vrijstaande medespe lers te bedienen. Ondanks het luchtig om springen met de mogelijkheden dacht coach Jol dat het geen kwaad kon routinier Hans Tel lier en Monteiro naar de kant te halen. Invaller Mark van der Berg bracht direct daarna zijn ploeg in verlegenheid. Zijn klungelige overtreding aan de zijlijn werd in de 67ste minuut met rood bestraft. Er gloorde hoop voor Quick Boys, zeker toen een minuut na de uitslui ting Van Beelen hard tegen de hand van een Scheveninger schoot. De toegekende en fel betreden strafschop werd door Van der Gun benut (1-2). Nog geen tien tellen later bleek op nieuw de onervarenheid van het huidige Quick Boys ten op zichte van de Scheveningse ge niepigheid. De jeugdige Jaco de Jong stormde het doel in om de bal te pakken. Met twee groen- hemden werd wat geduwd en getrokken, maar het laatste schopje van De Jong ontging de arbiter niet. En dus stonden de Katwijkers op het moment dat er kansen kwamen op een ge lijkspel, opnieuw met een man minder. In de slotfase, waarin de ne gen overblijvers met hart en ziel aanvielen, beperkte Schevenin gen zich tot het maken van gro ve overtredingen. Dennis Roerade ontsnapte na een schandalige tackle op Flaton aan de vierde rode kaart van de middag. De Scheveningse tac tiek, een topteam onwaardig, had in ieder geval tot resultaat dat het tiental met drie punten uit de duinpan vertrok. Quick Boys en aanhang in een kribbi ge stemming achterlatend. Tempelaar voegde collega Jol onderweg naar bestuurskamer en sponsorruimte toe: „Ik ga ef- fe naar de cirkelzagen." Tempe laar heeft dan ook een hoop uit te leggen. Bijvoorbeeld over het feit dat Hans van der Plas in Quick Boys 7 zijn wedstrijdjes speelt, terwijl de verdedigers Ronald van Dijk en Jurgen Fae- rber zaterdag ontbraken. Quick Boys: Van der Niet, Van Hooy (41. Star), Van Dam, Flaton, Ravens- berger, Aandewiel, De Jong, Van Schijndel, Van der Gun, Rutten, Van Beelen (72. Kruit). HOOFDKLASSE A SHO-Zwart Wit '28 1-1 (0-1). 23. Bri an Stolk 0-1, 67. Pieter Burremans 1-1. Scheidsrechter: Geuze. Toeschou wers: 800. Gele kaarten: geen. ARC-Noordwijk 0-1 (0-1). 28. Patrick van Dam 0-1 Scheidsrechter: De Vos. Toeschouwers: 1000. Gele kaarten: Maurice Balkhoven (ARC), Patrick Scheurwater (Noordwijk). Rode kaart: Gidon Rienders-Folmer (77. ARC). Excelsior M-Katwijk 1-3 (1-3). 2. Bar ry Dubbeldeman 0-1, 6. Marco de Rid der 0-2 25. Mario Biervliet 1-2, 39. Marco de Ridder 1-3. Scheidsrechter: Driessen. Toeschouwers: 1200. Gele kaarten: Edwin Berveling (Excelsior M), Vincent Bon (Katwijk). Ter Leede-FC Lisse 3-1 (0-0). 54. Alan Campfens 1-0, 67. Hicham Rbii 2-0. 84. Alan Campfens 3-0, 88. Ar mando Luxenburg 3-1. Scheidsrechter: Van Ewijk. Toeschouwers: 1800. Gele kaarten: Carlo van Zeist (Ter Leede), Majid Darazzi, Barry Langeveld, Arman do Luxenburg, Kee Hoei Tan (FC Lisse). Barendrecht-Capelle 1-2 (0-1). 25. John Kraan 0-1, 63. Arne van Gelder 0-2, 90. Ton Stam 1-2. Scheidsrech ter: Rupert. Toeschouwers: 950. Gele kaart: Richard Pinto (Capelle). Quick Boys-Scheveningen 1-2 (0-1). 12. John Blok 0-1, 57. Patrick Petrici 0-2, 71. Marmx van der Gun 1-2 (strafschop). Scheidsrechter: Akker- mans. Toeschouwers: 2000 Gele kaar ten: Jaco de Jong (Quick Boys). Mario Lopesde Brito (Scheveningen) Rode kaarten: Jeffrey Rutten (40. Quick Boys), Jaco de Jong (71 Quick Boys), Marc van den Berg (68. Scheveningen). Rijnsburgse Boys-Strijen 3-1 (1-0). 40. Steven Faber 1-0. 46. Mohamed Boulayoune 2-0, 55. Robin Wijngaarde 2-1, 95. Steven Faber 3-1 (straf schop) Scheidsrechter: Lagendijk. Toe schouwers: 950. Gele kaarten: Norbert van Lochem, Michael de Roode (Rijns burgse Boys), Pippi Pruymboom, Michel Visser (Strijen). Rode kaart: Norbert van Lochem (80. Rijnsburgse Boys). Rijnsb Boys Katwijk ARC 4 2 1 4 1 2 3 3 1 14 17-11 Scheveningen 7 4 0 3 12 Noordwijk 7 3 2 2 11 Barendrecht 7 3 2 2 11 Excelsior M Ter Leede FC Lisse Capelle Zwart Wit'28 Quick Boys SHQ6" 3 1 3 2 3 2 1 5 1 2 2 3 1 4 2 1 3 3 1 3 3 0 3 4 16-12 12-11 11-11 7- 9 9-11 7-10 7-11 8-19 pupil van de week zich zou schamen. Noordwijk counterde zich in de slotfa se naar veel meer mogelijkheden. Ge treuzel in de afwerking en nonchalance (Marco Kleijn) waren er echter debet aan dat de 0-1 stand niet veranderde. Bröring: „Deze overwinning bespaart me een hoop gezeur. Voor ons was dit een belangrijke wedstrijd. We moesten winnen om niet uit de kopgroep weg te vallen. De komende week doen we rus tig aan. Twee keer trainen en in het weekeinde krijgen ze vrij. Nee, we spe len niet vriendschappelijk. Vanaf juli zijn we volop in de weer geweest. We nemen een weekje gas terug om te herstellen." Berckenkamp: „Bij ons hervat waar schijnlijk de komende week Fabian Gel derblom de training. We kunnen hem goed gebruiken, al denk ik dat het nog wel een tijdje zal duren eer hij inzetbaar ARC: Admiraal; Van Orssagen (33. Van Tol), Balk hoven, Jansen, P. Bloemheuvel; M. Bloemheuvel (68. Van Beest), Van Meggelen, A. Blok; Reinders Folmer, Bos, R. Blok. Noordwijk: Korff; Van Kins, Ten Brinke, Smit, P. de Jong; W. de Jong, Korbee (70. Smits), Van der Laan; JOeijn, Van Dam, Scheurwater (93. Pitti). PROGRAMMA Volgende week: Vitesse D-FC Lisse, Wassenaar-ARC, MVKV- -Katwijk, Quick Boys-Rijnsburgse Boys, Naaldwijk-Ter Leede, Schevenin- gen-Vredenburch (AMSTEL-beker). Topscorers: 1) Barry Dubbeldeman (Katwijk) 7 doelpunten. 2) Mario Bier vliet (Excelsior M) 5 doelpunten. 3) Yas hin Ashri (Scheveningen), Raymond Buis (Rijnsburgse B), Alan Campfens (Ter Leede), Steven Faber (Rijnsburgse B), Arne van Gelder (Capelle), Marco Kleijn (Noordwijk), Marco de Ridder (Katwijk), Robert Visser (Excelsior M) 4 doelpunten. 11) Rerrico Blok (ARC), John Blok (Scheveningen), Pieter Bur remans (SHO), Danny van der Krogt( Zwart Wit'28), Martin de Louw (Ter Leede), Jeffrey Rutten (Quick Boys), Nick Schnater (FC Lisse), Ferry Seton (Strijen), Brian Stolk (Zwart Wit'28) 3 doelpunten. HOOFDKLASSE B Achilles Veen-Heerjansdam 1-1, GV- W-SDC Putten 2-0, Huizen-Hoek 4-0, Kloetinge-ASWH 0-3, Volendam- -Bennekom 2-3, Spakenburg-DOVO 3-1, Sparta Nijkerk-Kozakken Boys 0-1. Spakenburg 6-16 DOVO 7-10 Huizen 7-16 Sparta N 7- 9 Kloetinge 7-13 Achilles V 7- 8 GVW 7-13 Heerjansd 7- 7 Kozakken B 7-12 Hoek 6- 4 Bennekom 7-11 Volendam 7- 4 ASWH 7-10 SDC Putten 7- 3 HOOFDKLASSE C SC Genemuiden-Urk 2-2, DVS '33-ONS Sneek 2-4, Harkemase Boys-IJsselmeervogels 2-1, ACV-Be Quick '28 0-2, Flevo Boys-Drachtster Boys 1-4, WHC-VV0G 3-2, Olympia '28-D0S Kampen 2-1. Urk 7-19 Flevo Boys 7- 9 ONS Sneek 7-16 Drachtster B 7- 7 BeQuick'28 7-16 ACV 7- 6 Genemuid 7-14 W0G 7- 6 IJss'vogels 7-14 0lympia'28 7- 4 Harkem. B 7-12 DOS K 7- 3 WHC 7-12 DVS'33 7- 1 TWEEDEKLASSEC Honselersdijk-Vitesse Delft 4-1, PEC Den Haag-Monster 0-3, Forum Sport-BMT 1-4, Voorschoten '97-KRV 1-1, Leiden-Lugdunum 2-0, Floreant- -JAC 2-4. KRV 7-19 Leiden 7- 9 Monster 6-14 JAC 7- 8 Voorschoten 6-11 BMT 7-7 Honselersd 7-10 PEC Den H 7- 7 Forum Sport 7-10 Lugdunum 7- 5 Vitesse Delft 7-10 Floreant 7- 5 DERDE KLASSE A Aalsmeer-Hazerswoudse Boys 5-1, DS- 0-Oegstgeest 6-0, UVS-SEV 3-4, TA- W-Kagia 0-2, Duinoord-Valken-'68 1-6, RCL-Alphia 2-2. RCL 6-16 TAW 7-10 DSO 7-16 Kagia 7- 6 SEV 7-16 UVS 6- 4 Alphia 7-11 Oegstgeest 7- 4 Valken'68 6-10 Hazersw B 7- 4 Duinoord 7-10 Aalsmeer 6- 3 VIERDE KLASSE A SVOW-Moerkapelle 1-1, Koude- kerk-LFC 2-2, MVKV-SleutelsO-2. BSC '68-Semper Altius 0-2, Woubrug- ge-LSW '70 2-2, RVC/Rijswijk-Ab- benes 5-2. Sleutels 6-18 LSW'70 6- 8 Moerkapelle 6-13 Semper A 7- 8 Koudekerk 7-13 RVC/Rijsw 6- 7 MVKV 6-12 BSC'68 6- 6 LFC 7-10 Woubrugge 7- 4 SV0W 6- 8 Abbenes 6- 1 VIJFDE KLASSE A G0L Sport-WSB 1-5, Foreholte- -Blauw Zwart 1-1, Wassenaar-GWS 4-0, Zwammerdam-DWO 0-6, SJC-Roodenburg 5-1 (75. Gestaakt), VCL is vrij DWO 6-18 SJC 5- 6 Blauw Zwart 6-11 Foreholte 5- 5 VCL 5-10 Zwammerdam VVSB 6-10 5- 4 Roodenburg 5- 8 G0L Sport 5- 1 Wassenaar 5- 7 GWS 5- 1

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 21