Personeel Personeel Personeel Personeel Personee Assistent accountants (m/v) .,4 Hier doe ie noen Hooi'?! |S| r NAK Praktijkopleider m/v L Clingendael makelaardij bv NAKB Boekhoudkundig medewerker (m/v) Zwem- instructeur m/v Leidei Spitsvondig 'mensenmens' (m/v) ZATERDAG 16 OKTOBER 1999 Voor ons kantoren te Den Haag en Leiden zoeken wij VVAA belastingadviseurs en consultants bv verstrekt aan haar cliënten op professionele en onafhankelijke wijze diensten op het gebied van accountancy, fiscale-, juridische- en bedrijfseconomische en organisatorische adviezen, gericht op beroepsbeoefenaren en organisaties in de gezondheidszorg De activiteiten worden door ruim 160 medewerkers verricht vanuit het hoofdkantoor te Utrecht en vanuit tien regionale kantoren in het land. VVAA belastingadviseurs en consultants bv en Accountants voor de gezondheidszorg bv maken onderdeel uit van de VVAA groep welke haar activiteiten richt op ruim 65.000 leden van de Nederlandse Vereniging van Artsen en is daarmee de grootste zakelijke dienstverlener voor de Gezondheidszorg. VVAA Atoomweg 100, 3542 AB Utrecht. De assistent accountants zullen zich de eerste jaren voornamelijk bezig houden met het uitwer ken van financiële administraties, het opstellen van financiële rapporten en aangiften inkomsten belasting en vennootschapsbelasting en het ver zorgen van eenvoudige bezwaarschriften. Na bewezen vaardigheden en behaalde diploma's zijn ^er doorgroei mogelijkheden aanwezig. De geschikte kandidaten voldoen aan de volgende eisen: HBO niveau, HEAO BE/BA, SPD danwel afge ronde MEAO/MBA en PB; ervaring in soortgelijke functies; affiniteit met automatisering; •leeftijd tot 35 jaar. Voor het optimaal vervullen van de functie van assistent zijn goede communicatieve eigen schappen, representativiteit, zelfstandigheid en een gezonde ambitie noodzakelijk. De WAA heeft in haar organisatiestructuur het werken in teams als uitgangspunt gekozen. Naast frequente collegiale ondersteuning, een prettige werksfeer en veel ruimte voor initiatief is er een duidelijke individuele verantwoordelijkheid. Wij bieden naast een goed vast salaris uitstekende arbeids voorwaarden zoals een premievrij pensioen, 11,5 ATV-dagen en een dertiende maand. Daarbij ken nen wij ruime studie- en opleidingsmogelijkheden. Voor nadere informatie over de functie kunt u contact opnemen met: de heer N.M. Minnaard, hoofd regionaal kantoor of de heer E K. Paulusma, adjunct hoofd regionaal kantoor, telefoonnr. 070-308 10 10. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen twee weken richten aan WAA groep bv, t.a.v. de heer W.W. de Jong, afdeling P O, Postbus 8153,3503 RD Utrecht, onder vermelding van vacaturenummer 1588. RH Een innemende glimlach van oma. Een gulle babylach. Gezichten zeggen vaak meer dan woorden ooit kunnen uitdrukken. Werken in de zorg is daarom ook vaak dankbaar werk. Bij de Stichting Rijn-, Duin-, en Bollenstreek zijn zo 'n 1300 medewerkers en vrij willigers hiermee actief. Van thuiszorg tot en met maatschappelijk werk. Zij staan dag-in-dag-uit klaar voor zorg, welzijn en wonen in deze regio. Tot tevredenheid van jong en oud. En dat werkt natuurlijk wel zo prettig. Ifi verband met uitbreiding van ons team, zoeken wij zo spoedig mogelijk Met ervaring in een vergelijkbare functie voor de functiegerichte scholing en de beroepsopleiding voor helpenden en verzorgenden via de B.O.t. en de B.B.L. De taken die bij deze functie horen zijn: het scheppen van voorwaarden voor een volwaardige opleidings- en begeleidingssituatie binnen de organisatie; het zelfstandig uitvoeren van activiteiten op gebied van begeleiding en beoordelen van leerlingen/stagiaires; het coördineren van en verantwoordelijkheid dragen voor begeleidings activiteiten van de werkbegeleiders; het leveren van een bijdrage aan de ontwikkeling van praktijkwerk plannen; onderhouden van interne- en externe contacten op gebied van opleiden. Functie-eisen: een beroepsopleiding in de gezondheidszorg: - één van de voortgezette opleidingen van de OVDB; - het MDGO-VZ diploma; - het diploma (wijk) ziekenverzorgende; - het diploma verpleegkundige A of HBO-V. twee jaar werkervaring na het behalen van de beroepsopleiding (liefst in de thuiszorg); een diploma leraar verpleegkunde; het diploma praktijkopleider (nieuwe stijl); in het bezit zijn van een rijbewijs en een auto. De inschaling is in schaal 8 van de CAO- thuiszorg. Meer informatie over deze functie kunt u verkrijgen op maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag tussen 16.00-17.00 uur bij mevrouw T. Boudesteijn, hoofd bureau opleidingen, tel. (0252) 219127. Sollicitatiebrieven kunt u tot 29 oktober a.s. richten aan: Stichting Rijn-, Duin en Bollenstreek, t.a.v. de afdeling Personeel Organisatie. De sollicitatiegesprekken zullen op 5 november a.s. plaatsvinden. NB. een uitgebreide taak/functieom schrijving is verkrijgbaar bij de perso neelsadministratie, tel. (071) 4093333. Schimmelpenmnckstraat 10 Postbus 2039, 2220 BA Katwijk Telefoon: (071) 4093333 Internet: www.thuis-en-gezond.nl CLINGENDAEL MAKELAARDIJ VOORSCHOTEN B.V. ZOEKT OP KORTE TERMIJN EEN Secretaresse met pit Wij vragen Een ware 'duizendpoot' met talent en motivatie om ons laagdrempelig kantoor te runnen Minimaal HAVO diploma Voorkeur voor iemand met ervaring in de branche Leeftijd 22 28 jaar Wij bieden Voor de juiste persoon die 'het' heeft een dynamische job vol afwisseling Een goede honorering Het bedrijf Een klein hecht niet-rokersteam met een dynamische aanpak Samen maken wij het waar! Functie-informatie De heer H. Hoogenraad. Sollicitatie Herkent u zich in het bovenstaande profiel, zendt dan uw sollicitatiebrief met CV en recente pasfoto binnen tien dagen aan: Directie Clingendael Makelaardij Voorschoten B.V., Postbus 114, 2250 AC Voorschoten. Onze aanpak werkt! Schoolstraat 95, 2251 BG Voorscholen. Ijujl Telefoon (071) 5617640. Mi H M Z Foshiongroup B.V. is importeur van diverse merken sports- en vrijetijdskleding, waaronder Hanes en Lemon 4 Soda met afnemers in industrie- en detailhandel. Op korte termijn zijn wij op zoek naar: Medewerker Telefonische verkoop binnendienst Functie omschrijving: Het invoeren van orders in het computersysteem Het onderhouden van telefonische contacten met de klanten Het uitbrengen van offertes naar klanten. Het telefonisch opvolgen van uitgebrachte offertes. Het helpen van klanten in de showroom. ¥of iel MBO niveau (commerciële binnendienst ervaring is een pré) Goede commerciële en contactuele vaardigheden Receptioniste Telefoniste Functie omschri jving: - Verwerken binnenkomende telefoongesprekken. - Ontvangen bezoekers - Inkoop kantoorartikelen etc. - Verwerken in- en uitgaande post correspondentie Profiel - Representatief uiterlijk - Opleiding op MBO niveau, kennis met MS Office is een pré Magazijn medewerker Functie omschrijving: - Het ontvangen en verzenden van goederen - Het voeren van de administratie hiervoor - Het klaarmaken van orders Profiel - Middelbare opleiding - Netjes en secuur Wij bieden: - Uitdagende baan in een snelgroeiend bedrijf. - Prima secundaire arbeidsvoorwaarden. - Fulltime (37,5 uur) of parttime (22,5 uur) functies Ben je geïnteresseerd? Stuur of mail dan binnen 10 dagen je sollicitatie brief met CV naar: HMZ Foshiongroup B.V. (tel.071-5413641) Industrieweg 43, 2382 NT Zoeterwoude 6-mail inf0@hm2.nl T.a.v. Liesbeth Lieverse NAKB en NAKG hebben als doelstelling de kwaliteit van teeltmaterk bewaken en te bevorderen bij Nederlandse kwekers en handelan bloemisterij-, boomkwekerij- en groentegewassen. Tot nu toe zijn dil twee afzonderlijke organisaties. Per 1 januari 2000 fuseren NAKB en H In totaal werken bij de toekomstige kwaliteitsdienst voor de tuinbouw 200 medewerkers. De hoofdvestiging komt in Roelofarendsveen. Eén ondersteunende diensten is de stafafdeling Financiën, Algemene Zak Informatisering (FAI). Op de afdeling werken circa 15 medewerkers. Op de afdeling Financiën is per direct een vacature voor een Uw werkzaamheden: het verzorgen van de geautomatiseerde financiële administratie gezame met een aantal collega's. Onder meer het verwerken van inkopen, betalingsverkeer, facturatie, debiteurenbeheer, opstellen van financiële overzichten, etc.; assisteren van de Coördinator Financiën. Uw profiel: opleiding MEAO bedrijfsadministratie c.q. MBA of hiervoor studerend flexibele instelling; vermogen tot samenwerking in teamverband. Ons aanbod: een veelzijdige baan met ontwikkelingsmogelijkheden; goede honorering en secundaire arbeidsvoorwaarden; een prettige werksfeer. Uw reactie: Nadere telefonische informatie kunt u inwinnen bij de controller, mevrouw H.P. Stavleu, telefoon (071) 3319102 (tijdens kantooruren). Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de NAKG, Postbus 27, 2370 AA Roelofarendsveen, T.a.v. Personeel Organisatie, Mevr. J.M. van der Meer. Op de envelop vermelden: Sollicitatie BM. Bij de dienst Cultuur en Educatie/ Sportbedrijf Leiden is een vacature ontstaan voor voor 34 uur per week Functie-inhoud: - geven van zwemonderricht; - organiseren van recreatieve spelmid- dagen en het ontwikkelen van activi teiten op het gebied van sportieve recreatie in en om het zwembad; - toezicht houden tijdens het recreatief - verrichten van onderhouds- en schoonmaakwerkzaamheden; - verrichten van werkzaamheden t.b.v. het diplomazwemmen; - verrichten van administratieve werk zaamheden. De zwembaden zijn meer dan 40 uur per week geopend, n.l. ook 's avonds en in de weekends. Hierdoor worden de werkzaamheden in wisseldiensten verricht. Medewerkers kunnen in verschillende zwembaden worden ingezet. Dienst Cultuur en Educatie Functie-eisen: - MAVO- diploma of gelijkwaardig - (jipjoma C.I.O.S. (met aantekenin zwemmen) of diploma Zwemonde wijzer KNZB; - ervaring in soortgelijke functie; - flexibel in het omgaan met men - bereidheid tot het verrichten va onregelmatige diensten. Het salaris zal, afhankelijk van op ding en ervaring, maximaal 3.8 bruto per maand bedragen. Voor informatie kunt u terecht bij de heet K.W. Caron, chef Sportaccommodati (071) 531 56 01 of 06 - 22 803 14! In verband met het doelgroepenbele zal selectie in eerste instantie plaats vinden onder vrouwen en/of leden van etnische minderheden. De gemeente Leiden wil de mobilite van haar medewerkers vergroten; 1 wordt daarom in algemene dienst Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad richten aan de Dienst Cultuur en Educatie/afdeling P&O, postbus 9100, 2300 PC Leiden, one vermelding van vacaturenummer CE 99.007. Onze opdrachtgever, Converge R&S, is gespecialiseerd in recrutering en search [CONVERGE] van key employees, specialisten en management. De organisatie vormt een Human Capita! Solutions zelfstandig onderdeel van Converge Human Capital Solutions. Naast recrutering en search levert Converge diensten op het gebied van loopbaanbegeleiding en -advisering, potentieel onderzoek, mobiliteit en replacement. Het bureau is gevestigd in Hoofddorp, telt 25 medewerkers en is sterk groeiend. De werkwijze wordt gekenmerkt door professionaliteit en klantgerichtheid. Wegens groei ligt er een geweldige uitdaging voor een Een organisatietalent, voor wie vooruit- en meedenken een tweede natuur is geworden. Een professional die moeite loos correspondeert en notuleert, maar vooral uitblinkt in coördinatie en communicatie. Het takenpakket is uitdagend. Tenminste, als je van mensen en zelfstandigheid houdt. Voor opdrachtgevers en kandidaten ben je het contactpunt voor alle logistieke zaken binnen de werving- en selectieprocedures. Of het nu om informatie, interviews of testen gaat. Voor een team van consultants vorm je de thuisbasis. Samen met hen optimaliseer je de werkstroom en verlicht je hun takenpakket waarbij jouw toegevoegde waarde optimaal tot uitdrukking komt. Grenzen mogen worden overschreden. Ben je in staat om de secretariële taken bijvoorbeeld te combineren met het zoeken naar talenten op de arbeidsmarkt? De ruimte wordt geboden; het succes valt of staat met jouw inzet en professionaliteit! De bedrijfscultuur is onorthodox. Een team van unieke individuen die door het werken aan een doel beschikken over een grote mate van saamhorigheid. Lol in het werk en jezelf zijn, vormen belangrijke succesfactoren. Ingrediënten voor een succesvolle functievervulling, relevante werkervaring, vloeiend Nederlands en Engels, HBO- denkniveau, flexibel, pienter en oog voor detail. Je bent een doorzetter, plezierig assertief en niet van de wijs te brengen. Onze opdrachtgever biedt aantrekkelijke primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden, flexibele werktijden, een plezierige werkomgeving en volop ruimte voor persoonlijke ontwikkeling. Is dit jouw uitdaging? Schrijf of E-mail dan naar: Espaz BV, t.a.v. Yvonne M.B. Oetker, Boompjes 483, 3011 XZ Rotterdam, tel. 010 - 404 94 21, E-mail: Yoetker@xs4all.nl Espaz werft en selectee rials voor management nende functies. Dlrtt en assistenten op hel management, marketirt Espaz werkt op basis selectie waar het gaat voor directe Indiensttre opdrachtges'cr. Voor tijdelijke assistenti Espaz Professionals. Allround secretaressen zekerheid van een arh komst met Espaz, bewui schillende opdrachtgevP- Een sterk persoonlijk ff wijze, gecombineerd mate van efficiency en p teit kenmerken Espaz.

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 48