Personeel Personeel Personeel Personeel Personee' Mexx I ZEV Inspecteurs bouwzaken m/v Hoofdinspecteur bouwzaken m/v Leiden Gom m SERVICE- LIFTMONTEURSM/V Verdien een kroon op je werk tem po-team uitzendbureau Financieel administratief medewerker (m/v) PROJECTLEIDER (m/v) COORDINATOR DAGELIJKS ONDERHOUD ZATERDAG 16 OKTOBER 1999 sia leiden is de Sleutelstad. De sleutels horen bij een stad Me al eeuwenlang haar poorten wijd open zet: gastvrij en gezellig, tolerant en vernieuwend. De historische en monumentale sfeer die de stad uitstraalt, gaat samen met moderne zakelijkheid. Met Nederlands oudste universiteit is Leiden een internationaal vermaard centrum van hoogwaar dige kennis en innovatie. Het veelkleurige Lddse publiek (116.000 inwonersgeniet van het ruime cultuuraanbod, museakroegen en alle andere voorzieningen die de Sleutelstad zo uniek maken. De gemeentelijke organisatie past in de Leidse sfeer: laagdrempelig, open ai creatief. Vijf dien sten werken slagvaardig, gericht op kwaliteit en resultaat Zij zijn zelfstandig verantwoordelijk voor personeel, informatie, communicatie, organi satie en financiën. De gemeente Leiden kent vijf diensten: de Bestuursdienst, Milieu Beheer, Cultuur Educatie, Economische Sociale Zaken en Bouwen Wonen. De dienst Bouwen Wonen kent twee sectoren: Stadsontwikkeling en Wonen. De afdeling Bouw- en Woning toezicht, die onderdeel uitmaakt van de sector Wonen, is een dynamische afdeling met leven dige publiekscontacten, waar diverse producten rond het bouwproces en de samenstelling van de woonruimtevoorraad worden geleverd binnen een wettelijk kader dat voortdurend in ontwik- Deze afdeling is wegens vertrek van een drietal collega's op zoek naar twee Inspecteurs bouwzaken en één Hoofdinspecteur bouw zaken (m/v). De vacatures Functie-informatie: - de behandeling van eenvoudige aanvragen voor bouw-, sloop- en splitsingsvergunningen; - de controle op de uitvoering van bouwwerken; - de beoordeling van eenvoudige statische bere keningen en tekeningen van bouwconstructies; - de controle op de staat van onderhoud en het gebruik van bouwwerken en het uitoefenen van woningtoezicht in brede zin; - het geven van informatie en advies aan externen. Deze werkzaamheden worden rayonsgewijs uitgevoerd in nauwe samenwerking met een hoofdinspecteur bouwzaken. Functie-eisen: - HTS-Bouwkunde dan wel MTS-Bouwkunde met ruime praktijkervaring; - zelfstandig en in teamverband kunnen werken; - goede sociale vaardigheden; - aantoonbare bouwkundige ervaring is vereist; - goede schriftelijke en mondelinge uitdrukkings vaardigheid. Tevens zijn wij op zoek naar een Functie-informatie: - behandeling van complexe aanvragen voor bouw- en sloopvergunningen; - controle op de uitvoering van bouwwerken; - geven van informatie en instructie aan het publiek; - verrichten van controles ter handhaving van de Woningwet, het Bouwbesluit, de gemeen telijke Bouwverordening, bestemmingsplan nen e.d. en het rapporteren en adviseren van het Bestuur over geconstateerde overtre dingen ter zake; - beoordeling van complexe statische bereke ningen en tekeningen van bouwconstructies. Functie-eisen: - HTS-Bouwkunde, aangevuld met voltooide opleidingen ambtenaar Bouw- en Woning toezicht I en II; - zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken; - zeer goede sociale vaardigheden; - ervaring afgestemd op bovengenoemde werk zaamheden; - gevoel voor de juridische aspecten van het bouwtoezicht; - goede schriftelijke en mondelinge uitdruk kingsvaardigheid. Wij bieden u een uitdagende baan voor 34 uur per week tegen een salaris van maximaal 5.751,- bruto per maand (schaal 9) voor de functie van Inspecteur bouwzaken en maximaal 7.384,- bruto per maand (schaal 10A) voor de functie van Hoofdinspecteur bouwzaken. De organisatie biedt u verder goede studiefaciliteiten, een eindejaarsuitkering van 1% en de mogelijkheid uw werktijden flexibel in te delen. Ook kunt u gebruik maken van de regelingen voor gedeelte lijk betaald ouderschapsverlof en bedrijfsfitness. Omdat de gemeente Leiden de mobiliteit van haar ambtenaren wil bevorderen, krijgt u een aanstelling in algemene dienst. Tevens vindt de gemeente dat haar personeelsbestand een afspiegeling zou moeten zijn van de verschil lende groepen in de samenleving. Vandaar dat vrouwen en leden van etnische minderheden nadrukkelijk uitgenodigd worden te solliciteren. Als u meer wilt weten, kunt u contact opnemen met dhr. T. Rasser, hoofd van de afdeling Bouw- en Woningtoezicht Hij is te bereiken onder telefoonnummer 071-516 57 60. Uw sollicitatie kunt U binnen veertien dagen sturen aan de Gemeente Leiden, dienst Bouwen en Wonen, afdeling P&O, ter attentie van Petra Tempelaars, postbus 9100, 2300 PC Leiden, onder vermel ding van vacaturenummer BOWO 99.052 (Inspecteur bouwzaken) of vacaturenummer BOWO 99.056 (Hoofdinspecteur bouwzaken). Dienst Bouwen en Wonen Acquisitie naar aanleiding v; wordt niet op prijs gesteld. deze advertentie Gom Schoonhouden BV schoonmaakmedewerkers (m/v) Ook voor diverse andere kleinere objecten zijn wij op zoek naar schoonmaakmedewerkers. Ervaring in de schoonmaak is een pre, maar beslist niet noodzakelijk. Bent u geïnteresseerd? Neem dan zo spoedig mogelijk tussen 09.00 en 16.30 uur telefonisch contact op met Personeelszaken op ons vestigingskantoor te Rijswijk (070) 319 25 56. Schoonhouden möhringer liften b.v. Lift-, magazijn- en heftechniek Ontwerper, producent en installateur van zowel standaard- als op maat gemaakte Liften. Wegens uitbreiding van onze activiteiten zoeken wij voor de rayons Noord- en Zuid- Holland: voor de afdeling Service en Onderhoud, die na een inwerkperiode, zelfstandig in een toegewezen rayon alle voorkomende werk zaamheden aan bestaande liftinstallaties kan verrichten, alsmede assistentie kan ver lenen bij periodieke keuringen. Naast ervaring in het verrichten van service- en onderhoudswerkzaamheden aan techni sche installaties is voor deze functie een goede opleiding een vereiste; b.v. de diploma's MTW-E, eventueel aangevuld met andere electro- en besturingstechni- sche opleidingen. Voor de uitvoering van de werkzaamheden zal een bedrijfsauto ter beschikking worden gesteld, alsmede een mobile telefoon. Naast de gebruikelijke sociale voorzienin gen overeenkomstig de grootmetaal CAO, bieden wij aanvullende arbeidsvoorwaar den en een interessante werkkring. Belangstellenden voor deze functie verzoe ken wij binnen 8 dagen na verschijning van deze advertentie schriftelijk te solliciteren, met toevoeging van een uitgebreide C.V. möhringer liften b.v. Denk jij aan een loopbaan bij het grootste koninklijke telecombedrijf van Nederland? Kom dan nu naar Tempo-Team Uitzendbureau. Er is volop werk voor gemotiveerde mensen die aan de slag willen als administratief medewerker (m/v), secretaresse (m/v) of productiemedewerker (m/v). Er zijn zowel fulltime als parttime vacatures.Tempo-Team Uitzendbureau verzorgt ook opleidingen en bijscholingcursussen voor haar medewerkers. Ben je geïnteresseerd in een baan en/of een cursus kom dan langs op onze vestiging of bel voor meer informatie. Leiden, Stationsplein 212, (071514 41 46 0^anis°t,s EIDEN De Centrale Organisatie Kinderopvang Leiden zoekt ten behoeve van kindercentrum De Grote Beer met ingang van 16 november 1999 een A. Groepsleid(st)er voor de babygroep (20 uur per week) B. Groepsleid(st)er voor de combigroep (24 uur per week) De Grote Beer is een sfeervol en kleurrijk kindercentrum. We bieden wekelijks opvang aan ongeveer 75 kinderen in 3 groepen. Ouders hebben een belangrijke plaats in het kindercentrum, onder andere middels de ouderraad. A. De kinderen in de babygroep zijn 3 tot 18 maanden oud. Voor deze groep zoeken we een groepsleidster die het werken met baby's een uitdaging vindt. De werkdagen zijn woensdag, donderdag en om de week op vrijdag. Brieven dienen in ons bezit te zijn op 29 oktober 1999. De sollicitatiegesprekken zijn gepland op 4 november 1999. B. In de combigroep zitten nu peuters van 3 tot 4 jaar en kleuters van 4 tot 6 jaar. Het is de verwachting dat er binnen een jaar elders in de wijk een BSO-groep gestart zal worden. De opvang van kleuters bij De Grote Beer zal dan beëindigd worden. De werkdagen zijn maandag, dinsdag en vrijdag. Brieven dienen in ons bezit te zijn op 27 oktober 1999. De sollicitatiegesprekken zijn gepland op I november 1999. Wij zoeken collega's die: - goed in een teamverband kunnen functioneren - zorg dragen voor een uitstekend contact met de ouders - in het bezit zijn van een op de functie gericht M.B.O.-diploma - een gerichte werkervaring hebben Wij bieden: - een aanstelling voor een jaar met uitzicht op een vast dienstverband - een uitdagende en afwisselende functie - een enthousiast team dat zich sterk inzet voor kwaliteit en klantgerichtheid - rechtspositie en salariëring conform de CAO Welzijn, salarisregeling Kinderopvang (schaal 9-I9, minimaal 2846,00 bruto en maximaal 3805,00 bruto per maand bij een volledig dienstverband). Telefonische informatie is te verkrijgen bij Miriam van de Ven en Colinde Kuiper op dinsdag, woensdag en donderdag van I 1.00 uur tot 13.00 uur. Tel. 071 -5322942. Schriftelijke reacties voorzien van curriculum vitae richten aan: sollicitatiecommissie De Grote Beer, Meerhof 33, 2321 TH Leiden, Lisse is een aantrekkelijke woon- en werkgemeente en telt circa 22.000 inwoners. De gemeente Lisse ligt op geringe afstand van strand, duinen, Leiden, Haarlem en Amsterdam en heeft een uitstekend voorzien ingennivea u (regiofunctie) op vele terreinen. De organisatie kent vier sectoren, waaronder de sector Middelen. Deze sector bestaat uit vier afdelingen, te weten: Financiële Administratie en Automatisering, Financieel Beleid en Belastingen, Personeels- en Orga nisatiezaken en Interne Zaken en Kabinetszaken. Op de afdeling Interne Zaken en Kabinetszaken is de functie vacant van \iedewerker post- en archiefzaken m/v voor 36 uur per week Een invulling van de vacature door middel van 2 parttime- dienstverbanden van 18 uur per week is bespreekbaar. Gelet op de bestaande verhouding full timers/parttimers binnen de af deling gaat de voorkeur voorals nog uit naar een fulltime dienst verband. Functie-informatie: De te benoemen meclewerk(st)er wordt belast met werkzaam heden op het terrein van post- en archiefzaken, waaronder dossier vorming, inkoop kantoor benodigdheden, abonnementen administratie en receptiewerk zaamheden. Ook andere op de afdeling voorkomende werk zaamheden kunnen tot zijn of haar taak gaan behoren. Functie-eisen: -opleiding op mavo-d/havo niveau; - het bezit van het diploma archiefverzorging s.o.d. I of een vergevorderde studie hiervoor, strekt tot aanbeveling; - ervaring met geautomatiseerde gegevensverwerking; - goede contactuele eigenschap pen; - zowel zelfstandig als in team verband kunnen werken. Salaris-indica tie: Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring bedraagt het salaris maximaal 3.715,- (niveau 3) bruto per maand, naar de peilda tum van 1 oktober 1999 op basis van een 36-urige werkweek. Algemene informatie: De Collectieve Arbeidsvoorwaar denregeling en Uitwerkingsover eenkomst zijn van toepassing. Voor nadere informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de heer j.P.S. Lieverse, chef van de afdeling Interne Zaken en Kabinetszaken, telefoon (0252) 43 31 12, of bij diens afwezig heid de heer J. de Jager, sector- hoofd Middelen, telefoon (0252) 43 31 41. Wilt U solliciteren Wij nodigen vooral vrouwen en allochtonen uit om te solliciteren. De gemeente Lisse wil gelijke kansen voor mannen en vrouwen en een evenredige vertegenwoor diging van allochtonen in haar personeelsbestand. Bij gelijke geschiktheid geven wij de voor keur aan een kandidaat uit deze doelgroepen. Graag ontvangen wij uw sollicitatie uiterlijk binnen twee weken na het verschijnen van dit blad. U schrijft uw brief aan de gemeentesecretaris, Post bus 200, 2160 AE Lisse. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. iLOEIEND CENTRUM VAN DE BOLLENSTREEK Mexx is een bruisend modebedrijf in casual en city kleding met vestigingen in meer dan 40 landen over de hele wereld. Een bedrijf met een global view. Mexx International B.V. te Voorschoten zoekt voor de afdeling Europroduction B.V. een fulltime Werkzaamheden: Administratieve proces m.b.t. facturen, assisteren bij de wekelijk betaling, onderhouden van interne en externe contacten en assisteren bij het opstellen van diverse rapportages en analyse Wij vragen: een afgeronde Meao-opleiding leeftijd 18-22 jaar goede communicatieve vaardigheden een flexibele instelling en een servicegerichte houding accuratesse goede beheersing van Nederlands en Engels affiniteit met automatisering, ervaring met MsExcel en MsWoi is een pré Ben je geïnteresseerd in bovengenoemde positie, stuur dan je sollicitatie met CV vóór 30 oktober a.s. naar: Mexx International B.V., t.a.v. Human Resources, Leidseweg 21S 2253 AE Voorschoten. Ze) msh \\etl iouc WONINGBOUWVERENIGING ZIJL EN VLIE prog 10? zijl en vliet De organisatie Zijl en Vliet heeft bijna 4.000 verhuureenheden in Leiden en Voorst en vervult een actieve rol in de volkshuisvesting. De organisatie te medewerkers die samen een goede dienstverlening aan onze klan ijker verzorgen. De organisatie kenmerkt zich door een informele colleg werksfeer. Het jaar 2000 staat in het teken van een organisatie-aanpassing. De organisatie zal medio 2000 worden ingericht naar een woondienst! del. Zijl en Vliet wil inspelen op de woonwensen van deze tijd dooi ontwikkelen van nieuwe woonprodukten. voor 36 uur per week Functietaken - zorgdragen voor de voorbereiding en begeleiding van herstructi rings- en nieuwbouwprojecten, alsmede renovatie, groot onderht grootschalig planmatig onderhoud; - rapporteren over de voortgang van projecten ten behoeve van df besluitvorming door het management; - maken van haalbaarheidsstudies, calculaties en technische omscl gen en voeren van prijsonderhandelingen; - leiding geven danwel deelnemen aan diverse vergaderingen rende het bouwproces; - verzorgen van benodigde externe adviezen, vergunningen en sub - verstrekken van opdrachten binnen de vastgestelde randvoorwa - aansturen van het projecttoezicht; - zoeken naar samenwerkingsvormen met collega corporaties en marktpartijen. Functie-eisen - een afgeronde technische opleiding op HBO-niveau met een ruir ervaring in soortgelijke werkzaamheden; - affiniteit met en kennis van de volkshuisvesting; - goede communicatieve vaardigheden; - organisatorische kwaliteiten; - resultaatkracht; - initiatiefrijk. pukl mg' gras pri acht lolsti le ver. voor 36 uur per week nl P echt Functietaken - zorgdragen voor een efficiënt beheer van ons bezit; - voorbereiden van het niet-planmatig onderhoud; -vaststellen en verdelen van werkopdrachten ten behoeve van he ten- en mutatieonderhoud; -voortgangsbewaking, kosten-en kwaliteitscontrole uitvoering; [inspr]- leveren van managementgegevens; - coördineren van de werkzaamheden van twee opzichters niet- tig onderhoud; - leiding geven aan drie uitvoerenden. Functie-eisen - HBO-niveau: HBO met enige ervaring met bouwen en wonen of met ruime ervaring in een soortgelijke functie; - affiniteit met en kennis van de volkshuisvesting; - klantgerichte en zakelijke instelling; - goede communicatieve vaardigheden; - organisatorische kwaliteiten; - kennis van automatisering (bij voorkeur van de programma's Nf Word en Excel). Arbeidsvoorwaarden Het betreft een dienstverband voor onbepaalde tijd. Het brutosab 1 conform de CAO voor woningcorporaties voor de functie van pr der bij zeer goed functioneren gewaardeerd op maximaal ƒ7.: voor de coördinator bij zeer goed functioneren op maximaal Bij het zoeken naar woonruimte kunnen wij bemiddelen. Informatie en sollicitatie niet o ik in meep Fan; niet, kt gei we k< hma üin oo; ilosofei atie?" insen i meele Mon Jekker kMau hun i dien NOS, 000 er Voor meer informatie over deze functies kunt u contact opnemen heer E. A. Wollrabe, hoofd technisch beheer, tel. (071) 512 2 8 59. Uw schriftelijke sollicitatie dient u te richten aan Woningbouwvei Zijl en Vliet, Postbus 11189,2301 ED Leiden (graag op de envelop den "vac.TB"). Uw sollicitatie dient uiterlijk 25 oktober 1999 in ons bezit te zijn. gespreksronde voor de functie van projectleider is gepland op 29 en voor de functie van coördinator op 1 november aanstaande. ten nd me voor 'n all en da vindt, iw is. 1 verzini iabine ens on t z< 'artij le n pe bu post. geen een he zone registi i ze bi S te l Ze mo louwen "and d

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 46